Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nijak :(
Autor Wiadomość
pati_88 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 3:50 pm   Nijak :(

Dziewczyny pomozcie ! jak nie Wy to kto ?

W sumie moze tego nie powinnam tak nazwac bo jak ja sobie nie pomoge to chyba nikt mi nie pomoze ??


Ostatnio mam dni nijakie tzn brak checi na cokolwiek brak checi do dzialania do pracy , nie motywuje mnie nic ... jestem taka wlasnie nijaka .

Zaczelam sie zastanawiac co moze byc powodem owej handry ? (jesli tak to mozna nazwac ?? ?) . Moze to ze moje zycie ostatnio bylo mozliwe i zmienilo sie o 180 stopni `/ to ze tak naprawde zostalam bez przyjaciol nie mam komu sie wygadac przez historie wiadomo (te co wiedza czytaja moje wiaodmosci to wiedza) sama nie wiem.....az sie zaczelam zastanawiac czy nie isc do psychologa bo ewidentnie cos ze mna sie dzieje . Prace nowa mam jest ok choc finansowo niezbyt ( a mialo byc tak kolorowo ) , faceta mam czuly kochajacy pomaga ( co chciec wiecej ) przyjaciele ? no wlasnie gorzej z nimi bo bardzo potrzebuje rozmowy a niestety moja A sie odemnie odwrocila . moze to jest ten powod ? nie wiem .....moze znacie jakies motywujace ksiazki cokolwiek co mna wstrzasnie i da kopa do dzialania ? samej jest mi ciezko ......
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 4:39 pm   

jeżeli czujesz, że sobie nie radzisz - idź do psychologa. Na pewno nie zaszkodzi, a może Ci pomóc. W końcu miałaś niezły przewrót w życiu.

Nie smutaj, będzie dobrze Mała :*
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 5:08 pm   

Zgadzam się z Dorotką - warto spróbować poszukać pomocy u psychologa.

I nie czekaj na lepszy dzień, lepszy miesiąc, umów się na wizytę. Ja w tym roku przesiedziałam trzy miesiące wgapiając się w okno i teraz po czasie wiem, że mogłam zainterweniować wcześniej, udać się do specjalisty... bez sensu zmarnowałam ten czas.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 5:26 pm   

pati_88, powiem tak... Też straciłam wielu przyjaciół i wiem co się z tym wiąże, jak się czujesz. Będąc z tym wszystkim sama nie poradzisz sobie i psycholog, chłopak, rodzina, to ostatnia deska ratunku.
_________________
 
 
pati_88 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 5:31 pm   

no tak ale jak wkoncu sie ruszyc dzialac ?

[ Dodano: Pią Lis 06, 2015 5:31 pm ]
ithanielle, co bylo przyczyna?
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 6:06 pm   

pati_88 napisał/a:
no tak ale jak wkoncu sie ruszyc dzialac ?

[ Dodano: Pią Lis 06, 2015 5:31 pm ]
ithanielle, co bylo przyczyna?


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Pytasz jak w końcu się zebrać do działania... myślę, że sama świadomość problemu to już dobry znak. I wg mnie nie ma co czekać aż samo minie - skoro zidentyfikowałaś problem, warto porozmawiać ze specjalistą.
_________________

 
 
pati_88 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 6:38 pm   

wspolczuje ale teraz juz jest w drodze dzidzia to widzisz wszytsko sie poukladalo:) u mnie gorzej bo nie wiem w czym problem
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 7:22 pm   

Ja myślę, że to wina dużych zmian w Twoim życiu. Ale uważam też, że jednym z zadań psychologa jest pomoc w znalezieniu źródła problemu.

Mocno trzymam za Ciebie kciuki!
_________________

 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 11:54 am   

ja myślę podobnie jak dziewczyny, że przyczyną mogą być duże zmiany w życiu. trzymam kciuki, by się polepszyło i jakby co nie zwlekaj z wizytą u psychologa.
_________________
 
 
sss_ 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 587
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 3:20 pm   

pati_88, wszystko zależy ile trwają te dni nijakie. Ja czasem mam takie 2 dni i przechodzi. Jeśli dłużej .. Faktycznie nie zaszkodzi psycholog.
Powodzenia
 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 11:28 pm   

pati_88, udaj sie do specjalisty. Albo umów się z którąś z nas:)
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 11:00 am   

pati_88, ja myślę, że chandrę to można mieć przez kilka dni, ale kiedy taki stan liczy się w tygodniach czy miesiącach to pomoc psychologa jest konieczna.
_________________
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2015 11:17 am   

pati_88, przechodziłam to samo, nijakość, bezsens, ale to wszystko niestety związane jest z ostatnimi przeżyciami, dodatkowo pora roku nie sprzyja i popadamy w takie stany. Ja po swojej "przygodzie małżeńskiej" zwróciłam się o pomoc do psychologa i uważam że była to jedna z moich lepszych decyzji. Możliwość wygadania się komuś obcemu, bezstronnemu jest nieoceniona. Mi te spotkania bardzo pomogły i wyciągnęły z największego dołka. Ogromnym Twoim sukcesem jest to, że o tym mówisz, nie bój się prosić o pomoc. Powodzenia
 
 
krewetka32 

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 7:53 am   

Na chandrę najlepsza jest muzyka :-) ewentualnie czekolada - czekolada jest dobra na wszystko :-D opcjonalnie kocyk i ulubiony film ;-)
 
 
Pifka 


Wiek: 38
Dołączyła: 27 Wrz 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 1:00 pm   

Ehh też mam ostatnio to samo. Praca, dom, praca, dom, byle do weekendu a weekend znika nie wiadomo kiedy. U mnie tylko finanse są w porządku. Nie jest dobrze ale znośnie. Na przyjaciół i partnera nie narzekam ale motywacji do czegokolwiek brak. :cry:
_________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl