Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Zielona Kawa
Autor Wiadomość
haneczka 

Wysłany: Wto Sie 13, 2013 9:56 am   Zielona Kawa

Witam wszystkich
Już niedługo mój ślub i kurcze mam spory problem:( Oczywiście waga! Boję się, że się nie zmieszczę do swojej sukni ślubnej:( Słyszałam o preparacie, który działa na zasadzie przeciwutleniaczy i są to tabletki o nazwie Zielona Kawa. Zapoznałam się już z całą specyfikacją leku oraz z opiniami na strnoie. Jest to lek godny polecenia? Ktoś może coś więcej na ten temat napisać? Jakieś efekty? Z tego co piszą osoby to jest to dobrej jakości produkt ale sama do końca nie wiem...

MilenaD 

Wysłany: Czw Paź 03, 2013 11:54 am   

O tej kawie i jej rzekomych super właściwościach słyszę już ENTY raz :( Nie wierzę, że to cokolwiek działa.

demnel97 

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 4:59 pm   

Nie ma szybkich metod na schudnięcie. Jeżeli chcesz trochę zejść z wagi(np przez pozbycie się wody z organizmu) to polecam dietę kapuścianą

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  

getmarried 

Wysłany: Wto Paź 29, 2013 7:15 pm   

Moim zdaniem najlepszą metodą na schudnięcie jest połączenie ogólnych i najważniejszych zadad racjonalnego odżywiania - dużo gotowanych warzyw, rezygnacja ze słodyczy i wszystkiego co słodkie (jogurty) oraz ograniczenie chleba,ziemniaków oraz ryżu. Do tego wizyta na siłowni przynajmniej raz w tygodniu. Efekty są świetne, jednak trzeba diametralnie zmienić swoje życie, a nie wybrać jedną dietę.

konstantynka 

Wysłany: Czw Lis 14, 2013 9:51 am   

Popieram poprzedniczkę :)
Warto też nie smażyć na tłuszczu, trochę poćwiczyć. Są też preparaty apteczne, które pomagają pozbyć się nadmiaru wody i toksyn z organizmu, ponoć coś dają. Ja używałam takiej mieszanki wyciągów z ziół, którą się dodaje do wody mineralnej i pije się codziennie. Coś tam ze mnie zeszło. Brzuszek jest faktycznie ładniejszy i kilogram gdzieś uciekł :)

conduissons 

Wysłany: Sro Gru 11, 2013 7:38 pm   

Nie ma niezawodnych i szybkich metod. Co możesz zrobić to ograniczyć skrobie, cukier i tłuszcz

Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  

ancia 

Wysłany: Wto Gru 24, 2013 11:33 am   

Dieta jest istotna, ale jak dla mnie to najważniejszy jest ruch.

aveugles 

Wysłany: Nie Sty 05, 2014 8:18 pm   

Ja słyszałam wiele dobrego o zielonej kawie, sama niedługo spróbuję

Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  

E-kwiaty 
Firma

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 6:17 pm   

Ja do tej pory tylko czytałam,natomiast sama nigdy nie próbowałam takiej kawy,a może faktycznie jest dobra i wiele tracę. Pytanie tylko gdzie ją kupić.

Tyber89 

Wysłany: Sro Sty 08, 2014 9:42 am   

Przyznam się szczerze że nigdy jej nie piłem , sam jestem ciekawy jak smakuje, czy by mi przypadła go gustu :)

Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Julia_ja 

Wysłany: Sro Sty 08, 2014 11:44 pm   

Dzisiaj zakupiła ją moja mama. "Pachńie" okropnie, ale dopiero jutro będziemy testować smak. Dam znać jak smakuje, a potem zobaczymy czy przynosi jakieś efekty :)

Skyler 

Wysłany: Sob Sty 11, 2014 10:17 am   

Ja czytałam dużo opinii o niej w Internecie, raczej negatywnych. mało jest osób które faktycznie zrzuciły dzięki niej wagę, ale kto wie. czekamy na wasze opinie

Julia_ja 

Wysłany: Nie Sty 12, 2014 10:06 pm   

Kawa w smaku przypomina świeży mak. Nie jest zbyt dobra ;P ale czy działa jeszcze nie wiem :)

Partyshow_pl 
Firma

Wysłany: Czw Sty 30, 2014 12:27 pm   

Jak dla mnie jest ohydna w smaku,ale zapewnia pozytywne efekty jeżeli chcemy się zdrowo odżywiać i zadbać o swoją linię,tego nie można jej zarzucić.

Kasioludek 

Wysłany: Nie Lut 16, 2014 5:18 pm   

Ja bym nie wierzyła w takie specyfiki. Grunt to dba i zdrowo się odżywiac.

E-kwiaty 
Firma

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 1:26 pm   

A ja ostatnio zaczęłam ją pić i szczerze mówiąc to póki co daje efekty,skutecznie oczyszcza organizm i to się liczy. Nie wiem tylko jak w kwestii odchudzania bo przecież tutaj efektu nie będzie od razu. Poczekajmy na dalsze wpisy:)

otolinka 

Wysłany: Pon Mar 10, 2014 7:28 pm   

podobnie pewnie działa jak zielona herbata :)

szaorma 

Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:19 am   

Nigdy jej nie piłam i zostanę chyba jednak przy zielonej herbacie.

kunoem 

Wysłany: Czw Maj 01, 2014 10:26 am   

Też nigdy nie piłem ale na pewno receptury takie same albo raczej podobne do standardowej herbatki nieprawdaż ?

Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  

janosik83 

Wysłany: Czw Sty 29, 2015 2:14 pm   

Nie mam coś przekonania do zielonej kawy, a może to zielona bejca. :P

jemioła 

Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Mar 12, 2015 11:26 am   

Raczej nie ;) Spróbuj. Ja od jakiegoś czasu piję i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej nie wyobrażałam sobie dnia bez filiżanki espresso. Po prostu budziło mnie do życia, potem zaczęłam się bardzo źle czuć. Nie wpływało to na mnie dobrze ponieważ wypłukiwało mi z organizmu magnez. Przestawiłam się na zieloną kawę, z czego jestem zresztą bardzo zadowolona.
Zamawiam ją tutaj: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ - w sklepach stacjonarnych jest trochę trudno dostępna ale w sieci można kupić ja w dość dobrej cenie.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Terry 

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 12:30 pm   

Mój kuzyn przez kilka miesięcy pił zieloną kawę. Schudł, ale bez przesady. Bardzo podobało mi się, że podszedł do tematu z głową. Zanim zaczął ją pić zrobił badania krwi i po paru miesiącach znowu. Dobrze na niego wpływała.

Catylyn89 
Szczera forumka

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 2:15 pm   

Ja już nie wiem komu wierzyć na temat zielonej kawy... Niektórzy ją zachwalają, niektórzy przestrzegają przed piciem :roll:

Od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twoja przyszłość, więc zrób wszystko byś na starość niczego nie żałował.

Terry 

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 4:14 pm   

Osobiście nie jestem fanką, ale jeśli ktoś robi to pod okiem lekarza, to przynajmniej będzie wiedział, że powinien to odstawić. To samo z dietą. Nie powinno się eksperymentować na własną rękę.

dora11 

Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 10:08 am   

Wprawdzie próbowałam ją pić, ale to zdecydowanie nie jest w moim stylu. Kawę pijam głównie w pracy - nie więcej niż 2 filiżanki. Jeżeli chodzi o te markowe kawy to najlepsze są chyba te z Lavazza lub Oro Coffe (również włoska). Niestety nie należy do najtańszych Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek ale po wypiciu szybko można zrozumieć dlaczego tak się dzieje. One mają taki orzechowo-czekoladowy posmak, aromatyczna. Ja jej nawet nie słodzę, bo lepiej smakuje.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 1:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  

irila 

Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 1:19 pm   

Lawazza jest spoko, ale na mocne zmeczenie nawet najlepsza i najmocniejsza kawa nie pomoże.

KasiaKond 

Wysłany: Wto Lut 16, 2016 2:14 pm   

Ja pijam i zamawiam w sklepie internetowym. Odbieram w paczkomacie na stacji koło domu - nie musze nigdzie stać w korkach :)

kkatiaa90 

Wysłany: Sro Mar 23, 2016 2:56 pm   

Mi niestety nie smakuje :(

jagna111 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Maj 20, 2016 4:13 pm   

słyszałam, że ma super właściwości chyba spróbuje

camomila 

Wysłany: Sro Sie 31, 2016 11:20 am   

Spróbowałam, nie ma chyba szału ale smakowo zupełnie mi nie podeszła :?

nawigatorka 

Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 1:19 pm   

zielonej kawy nie pijam, za to herbatę uwielbiam.

marikakak 

Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 2:42 pm   

No nie liczyłabym na działanie tej kawy. Pobiega, przejdź na dietę, to się zmieścisz do sukienki.

optoagnieszka 

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 12:36 pm   

Testowałam i działanie ma podobne do zwykłej kawy, ale jest pewnie mniej kaloryczna. W smaku trochę ziemista i mętna. Zapach też nieciekawy. Nie wiem, czy nawet jakbym ją piła dłużej niż obecnie, to by mi zasmakowała, co nie zmienia faktu że jest zdrowa ;) .

Polly 

Wysłany: Nie Paź 02, 2016 8:58 pm   

Szczerze mówiąc ja osobiście nie zauważyłam żadnej różnicy między zieloną a czarną kawą. Chodzi mi o kwestie jej rzekomych właściwości odchudzających, bo o innych się nie wypowiadam. Co do smaku to nawet niezły, ale jest to kwestia przyzwyczajenia ;P

usunęłam podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Nie Paź 02, 2016 9:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  

januszka210 

Wysłany: Sob Lis 12, 2016 3:28 pm   

Ja kupiłam zieloną kawę na detox, podobno kwas chlorogenowy to niezły antyoksydant i pomaga oczyścić organizm, a po wakacyjnym szaleństwie jest co oszczyszczać... :)

wodniczkA 

Wysłany: Wto Lis 22, 2016 3:01 pm   

Piłam i moim zdaniem jest ochydna :D

Sofia 

Wysłany: Czw Gru 08, 2016 1:42 pm   

Oj nie trzeba być chudziną by być najpiękniejszą panną młodą

Aniela898 

Wysłany: Sro Gru 14, 2016 9:52 am   

wodniczkA napisał/a:
Piłam i moim zdaniem jest ochydna :D

Ja nie piłam, ale takie opinie jak Twoje do mnie doszły i myślałam, ze jak wejde w ten wątek to w końcu się przełamię i spróbuję ale chyba jednak nie ;p

olalalala 

Wysłany: Wto Gru 20, 2016 11:26 am   

Zdecydowanie zielona kawa jest bardzo dobra na problemy z wagą. Jest doskonała, bo zdrowa i dodaje energii

Zakupoholiczka 

Wysłany: Wto Paź 03, 2017 9:28 am   Re: Zielona Kawa

haneczka napisał/a:
Witam wszystkich
Już niedługo mój ślub i kurcze mam spory problem:( Oczywiście waga! Boję się, że się nie zmieszczę do swojej sukni ślubnej:( Słyszałam o preparacie, który działa na zasadzie przeciwutleniaczy i są to tabletki o nazwie Zielona Kawa. Zapoznałam się już z całą specyfikacją leku oraz z opiniami na strnoie. Jest to lek godny polecenia? Ktoś może coś więcej na ten temat napisać? Jakieś efekty? Z tego co piszą osoby to jest to dobrej jakości produkt ale sama do końca nie wiem...

Sama nie wiem, chyba pomoc dietetyka byłaby lepsza. Mam ta kawę, ale ciąglę sięgam po paloną ;)

maciejwilkon 

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 4:49 pm   

Jak najbardziej dobry dietetyk w tym zakresie Ci bardziej pomoże :)

Annielewis 

Wysłany: Dzisiaj 5:19   

Świetne posty, dziękuję za udostępnienie.

Odpowiedz do tematu