Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Szafran pod Łodzią
Autor Wiadomość
bor.natalia 

Dołączyła: 02 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Ldz
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 6:55 pm   

Magda85 napisał/a:
Z tego co wiem to organizują sylwestra, trzeba się śpieszyć bo liczba miejsc ograniczona ;)


No i po Sylwestrze :)
Zabawa bardzo udana - sala i tym razem mnie nie zawiodła. Pyszne jedzenie, bardzo oryginalne menu. Nie schabowy po taniości jak to czasami bywa co to to nie! - mi osobiście bardzo podeszło. Wszystkie przystawki pięknie podane. Faktycznie z miejscami było trochę krucho, bo już na poczatku grudnia jak znajomi chcieli się do nas dopisać to miejsc nie było. Także zainteresowanie spore :P Gości bardzo dużo ale nie było specjalnego ścisku, ani za stołami ani na parkiecie a Sylwester był na maksymalną ilość osób.
Będę bardzo miło wspominać ten Sylwester i polecam wszystkim :)
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pią Lip 11, 2014 9:36 pm   

Muszę przyznać, że jestem jedną rzeczą strasznie pozytywnie zaskoczona na tej sali. Kontakt jest rewelacyjny. Telefon ok, sms nie ma sprawy, a na maila każdego mam odpowiedź w prawie że od razu albo ciągu kilku godzin :) A to jest dla mnie najwygodniejsza forma kontaktu :) Bardzo mi to ułatwia planowanie wesela. O każdą głupotkę piszę maila i o co bym nie zapytała to zawsze dostaję bardzo profesjonalną odpowiedź, dużo sugestii i porad. Oby samo wesele było takie bezproblemowe.
Ooo.. jak mnie denerwuje jak nie dostaję odpowiedzi przez kilka dni albo wcale... Jak się nie sprawdza skrzynki to po co w ogóle maila wstawiać na stronę? Jak to na kilkunastu salach gdzie na samym początku wysyłałam zapytania o oferty.

[ Dodano: Wto Gru 02, 2014 7:36 pm ]
Chciałam napisać od razu po weselu, no niestety oczywiście mi się przeciągnęło. Ale obiecałam sobie że na pewno wystawię sali komentarz bo solidnie zapracowali:)
Ale po kolei - nasze wesele odbyło się w październiku, jednodniowe, na 132 osoby - wg. mnie na taką liczbę sala ani za duża ani za mała, miejsca i za stołami i na parkiecie było dostatecznie dużo. Sala udekorowana ślicznie - wybierałam sobie kolor i gadgecik dla gości (co się wszystkim spodobało). Duuży plus za dekoracje (w cenie!), dla mnie była ona wystarczająca, nie zatrudniałam dodatkowo kwiaciarki - wszystko pięknie, elegancko zgrane. Najlepiej prezentowało się wieczorem przy stłumionym świetle. Posiłków ilość ogromna, porcje bardzo duże - wszystko świetnie doprawione, podane gorące i pachnące. Po weselu miałam całą zamrażarkę i obdarowałam pół rodziny - zostało bardzo dużo. Zimna płyta także niczego sobie - wszystko wyglądało tak apetycznie, że ślinka ciekła.
Najlepiej jednak oceniam współpracę i kontakt - myślę że byłam dość uciążliwą Panną Młodą :) co chwila albo dzwoniłam albo pisałam maile - zawsze dostałam bardzo dużo porad i sugestii, a na każde pytanie rzetelną odpowiedź.
Dziękuję serdecznie Pani Kasi za cierpliwość i całemu zespołowi za tak dobrze zorganizowane weselicho. Oby tak dalej. Ja wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam (w razie co piszcie na pw).
 
 
em 

Dołączyła: 04 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 11:45 am   

Moje wesele odbylo sie w Szafranie w październiku 2014, jedzenie bylo super. Zależy co kto lubi jest spory wybór dań ja osobiście wybralam z mezem w wiekszosci tradycyjne dania, ktore byly naprawde pyszne i obfite. Na pochwale zasluguja zimne przystawki donoszone w miare potrzeby. Doceniam rowniez bardzo dobry kontakt z wlascicielka sali, ktora co chwile przysylala rozne propozycje i szybko reagowala na moje sugestie. Sama sala bardzo ladna i urzadzona w nowoczesnym stylu.
 
 
anTosia.93 

Dołączyła: 01 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 01, 2015 8:50 pm   

Jakieś nowsze wieści, dotyczące tej sali? Czy ktoś robił tam ostatnio wesele? Czy cena 165 zł/os która jest podana na ich stronie internetowej jest aktualna? I jedna najważniejsza rzecz - czy oni posiadają miejsca noclegowe? Ktoś wcześniej wspominał, że miejsca noclegowe są w przygotowaniu, ale to było kilka lat temu, więc jak to teraz wygląda? Byłabym wdzięczna za jakieś informacje :)
 
 
 
olenkaa10 

Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 4
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 5:26 pm   

Ja będę miała wesele w Szafranie w czerwcu 2016. Z tego, co się orientuję, ceny na stronie są uaktualniane na bieżąco. O miejsca noclegowe pisałam niedawno, ponieważ też mnie interesują. Otrzymałam odpowiedź, że nadal są w przygotowaniu, ale w sezonie letnim musieli zatrzymać prace by nie robić bałaganu podczas wesel. Pani Kasia napisała również, że nie może obiecać, czy zdążą przed moim weselem wykończyć pokoje, ale będą się starać:-)
 
 
kas_kas 

Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 4:17 pm   

Ktoś coś na bieżąco na temat sali doda? Mnie ostatnio doszły niepokojące słuchy, że obsługa kiepska, że jedzenie już nie takie smaczne jak kiedyś, czy ktoś potwierdza??
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 4:14 pm   

Co do aktualnych wesel się nie wypowiem, ale w te wakacje organizowaliśmy tu spore chrzciny - no prawie jak mniejsze wesele :P I porównując do naszego wesela (dwa lata temu) dalej salę oceniam bardzo pozytywnie. Kontakt dalej bardzo dobry. A co do jedzenia jak i obsługi to nie widziałam specjalnych różnic albo "spadku" standardu porównując oba nasze przyjęcia.
 
 
Tysiaa00 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2017 8:41 am   

Też bardzo chętnie bym się dowiedziała, jak to wygląda aktualnie. Mamy na razie wybrane kilka sal i Szafran jest bardzo wysoko :)
Ogólne informacje, otrzymałam w mailu, ale bardziej chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda od Waszej strony.
Czy jedzenie smaczne? Czy nie było jakiś ukrytych kosztów? Czy jedzenia wystarczyło na spokojnie? I jak to wygląda z obsługą? Dostałam odpowiedź od Pani Kasi, że co najmniej jeden kelner na 25 osób, z narzeczonym z doświadczenia wiemy, że to nie jest dużo i że jeden kelner powinien być dla Pary Młodej.
 
 
Kasia_1 

Dołączyła: 11 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 8:16 pm   

Hej dziewczyny, moje wesele odbyło się w sali Szafran w tym miesiącu, też miałam wątpliwości ponieważ niewiele słychać o Szafranie w sieci, ale muszę przyznać że jesteśmy zachwyceni :) jedzenia było dużo i wszystko było pyszne, obsługa na najwyższym poziomie, wszystko przygotowane na czas, czysto i polecam wiejski stół!! dodam jeszcze, że kwiaty i dekoracja stołu, którą nam wykonali była piękna:) warto było zaufać Pani Kasi, polecamy wszystkim :)
 
 
DagmaraGrodecka 

Dołączyła: 15 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 15, 2017 1:48 pm   Serdecznie polecam salę Szafran!

Wybór sali Szafran na Nasze wesele okazał się strzałem w dziesiątkę. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie! Bardzo (ale to bardzo) smaczne jedzenie, szeroki wybór mięs, przestawek, ciast. Sala bardzo otwarta na nowe propozycje, jeśli chodzi o menu. Dużo jedzenia na stołach, przystawki uzupełniane na bieżąco.
Świetny kontakt z Panią Kasią. Jestem osobą bardzo wymagającą i przywiązującą dużą wagę do szczegółów. Co chwila pisałam do Pani Kasi maile z nowymi pomysłami, wszystko udało się wdrożyć, tak by sprostać moim wymaganiom.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani Kasi i całej obsłudze sali za profesjonalne podejście i zorganizowanie wszystkiego na tak wysokim poziomie! :)
Serdecznie polecamy każdemu, kto chce zorganizować przyjęcie weselne na najwyższym poziomie i mieć spokojną głowę, wiedząc, że obsługa wszystkiego dopilnuje!!
_________________
DagmaraG
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 1:31 pm   

Bardzo polecamy, świetna sala weselna w okolicach Łodzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl