Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala "Finezja" w Radomsku
Autor Wiadomość
ciasteczkowa 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: Bełchatów/Piotrków
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 11:34 am   Sala "Finezja" w Radomsku

Czy ktoś był może na weselu organizowanym w sali Finezja w Radomsku lub słyszał jakieś opinie? Szukam sali na ok 200 osób z noclegami i ta spełnia te wymogi, ale nie miałam okazji się tam bawić i stąd moje pytanie. A może znacie jakieś inne miejsce na organizacje takiego dużego wesela w okolicach Radomska lub Piotrkowa?
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 4:13 pm   

ciasteczkowa, cieszę się, że pytasz ;) Może ja też czegoś nowego się dowiem. Sama organizuję tam przyjęcie weselne, ale dopiero w przyszłym roku.

Moja koleżanka miała tam wesele 2 lata temu i bardzo sobie chwali, między innymi jej opinia pomogła mi zdecydować się na tę salę.

Co do innych sal to może Wrzosowa ?
_________________
Tosinka
 
 
ciasteczkowa 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: Bełchatów/Piotrków
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 4:38 pm   

msmika napisał/a:
Co do innych sal to może Wrzosowa ?


dziękuję za propozycję :) rozważamy też wrzosową, ale ze względu na fakt, że w tamtym roku mój brat miał tam swoje wesele, szukamy czegoś innego, żeby się nie powtarzać i zaskoczyć gości czymś nowym ;)
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 4:54 pm   

ciasteczkowa, może być jeszcze ta sala w Malutkich, chociaż mnie osobiście jedzenie tam nie smakuje, ale znam sporo osób, którzy chwalili wesele na którym tam byli.

Nie wiem dokładnie gdzie szukasz tej sali.. ale jest piękna nowa sala otworzona w tym roku jak się na Wielgomłyny jedzie... ale nie mogę sobie nazwy przypomnieć.
Ewentualnie u Tadka...znaczy w Hotelu TED (http://www.hotelted.pl/)
_________________
Tosinka
 
 
ciasteczkowa 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: Bełchatów/Piotrków
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 9:52 am   

Właściciel Finezji wydał nam się mało przystępny i taki trochę gburowaty. Kilku znajomych było tam na weselu i byli zadowoleni, chociaż opinie negatywne też słyszeliśmy, ale wiadomo nigdy nie będzie tak że dogodzi się wszystkim. Byliśmy już prawie zdecydowani na organizację tam swojego wesele, ale gdy usłyszeliśmy że całą kwotę zapłacić musimy najpóźniej 10 dni przez weselem, zaczęliśmy się poważnie zastanawiać. Zazwyczaj płaci się po wykonaniu danej usługi a nie przed. Kilka dni temu słyszałam opinie ojca panny młodej, który organizował wesele w Finezji w tym roku i powiedział, że gdyby wiedział wcześniej jak będzie wyglądała współpraca z właścicielem to nigdy nie zdecydowałby się na podpisanie umowy. I dlatego po głębszym zastanowieniu wybraliśmy jednak Wrzosową. Tą salę mamy sprawdzoną więc zaoszczędzimy sobie dodatkowego stresu.
 
 
gość26 

Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 10:27 am   Finezja Radomsko

Witam, przyłącze się do tematu :) . O sali usłyszałam od znajomych i dzięki nim zdecydowałam się tam pojechać, bo mam kawałek- jestem z okolicy Bełchatowa. Ale po pierwszym spotkaniu z właścicielem, głębszej rozmowie zdecydowaliśmy się zorganizować tam nasze wesele, czego w ogóle nie żałuje. Począwszy od samej sali do jedzenia i obsługi wszystko było idealne. Ale nie tylko ja byłam zadowolona, bo gościom również się podobało- nie słyszałam aby ktoś narzekał. Cena na pewno nie była wysoka w stosunku do jakości usług- płaciłam 250zł /os. za dwa dni i z tego co się orientowałam to takie stawki obowiązują. Jedzenie było bardzo smaczne i dużo- od tego sezonu jest tam nowy kucharz, co gotował u Kwaśniewskiej na weselu... :) . Tak jak pisałaś- 10dni wcześniej zapłaciliśmy całą sumę, ale to normalne- z resztą po tym, co słyszałam od gości i Młodych co się tam bawili, to nie było się czego obawiać. Właściciel to konkretna osoba i nie sądzę aby sobie pozwolił na jakieś niedociągnięcia. We Wrzosowej byłam u kuzynki i jakoś głowy mi nie urwało, ale to kwestia gustu. Mam nadzieję że wszystko się Tobie uda. Buziaki i Wszystkiego dobrego.
Ostatnio zmieniony przez gość26 Pią Wrz 27, 2013 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 10:32 am   

ciasteczkowa napisał/a:
Właściciel Finezji wydał nam się mało przystępny i taki trochę gburowaty
pierwsze słysze...kiedy bym nie zadzwoniła to nie ma problemu, żeby wejść czy obejrzeć.
_________________
Tosinka
 
 
violette 

Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 12:48 pm   

moze ktoś wyrazić swoją opnię na temat sali Wrzosowa w Kamieńsku pytanie głównie do ciasteczkowej bo pisała, że jej brat miał tam wesele w zeszłym roku..jeżeli chodzi natomiast o salę Finezję to podobno główną wada jest powiązania sali z wyborem zespołu

[ Dodano: Pon Wrz 30, 2013 1:50 pm ]
a ta ładna sala jak się jedzie do Wiegomłyn, to Orchidea w Kobielach bardzo ładna sala i rozchwytywana bo z tego co wiem to na przyszły rok juz prawie nie mają wolnych terminów
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 12:57 pm   

Ja byłam w Orchidei w sierpniu w zeszłym roku - jak jeszcze nie była skończona.
Jedzonko ok, w środku bardzo ładnie. Ogólnie sala jest ogromna na co najmniej 200 os.
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 1:11 pm   

violette napisał/a:
jeżeli chodzi natomiast o salę Finezję to podobno główną wada jest powiązania sali z wyborem zespołu


o tym pierwsze słysze...my mamy swój zespół i nie było z tym problemu.
_________________
Tosinka
 
 
violette 

Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 1:21 pm   

to się chyba zmieniło coś z tą Finezja i to na korzyść bo jeśli chodzi o wystrój i jedzenie to słyszałam raczej pozytywne opinie
 
 
gość26 

Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 2:31 pm   

Ciekawe o jakie powiązania chodzi... ? Ja też miałam swój zespół i nie było żadnych problemów z umową, z resztą każdemu polecam tą sale, bo na prawdę warto :)
 
 
ciasteczkowa 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: Bełchatów/Piotrków
Wysłany: Czw Paź 03, 2013 5:34 pm   

msmika, takie było nasze odczucie, może właściciel miał gorszy dzień, wiadomo każdemu może się to zdarzyć, jednak pierwsze wrażenie pozostaje. A co do powiązania z zespołem też pierwsze słyszę. Jak jeszcze braliśmy tą salę pod uwagę to rozmawialiśmy z właściciele o zespole i nie wyrażał sprzeciwu co do zespołu z zewnątrz.

[ Dodano: Czw Paź 03, 2013 6:45 pm ]
gość26 napisał/a:
Tak jak pisałaś- 10dni wcześniej zapłaciliśmy całą sumę, ale to normalne

Nie wiem czy to normalne, dla nas było to sporym zaskoczeniem, bo oglądaliśmy kilka sal i na każdej płatność była do dwóch dni po weselu. Znajomi, którzy już organizowali wesela też byli tym zdziwieni.
_________________
 
 
paresens 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 1:49 pm   

Mi się podobało. Generalnie zdziwiłam się, że kuzynka akurat tam chciała zrobić wesele, ale potem doskonale to zrozumiałam. Za największy plus bez wątpienia uważam jedzonko jakie serwują. Kompletnie nie oszczędzają na gościach, niczego na stole nie brakuje. Po poprawinach to ja już miałam dość, tak się najadłam pomimo lekkiego kacyka.
 
 
editmiazg 

Dołączyła: 22 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:08 am   

Sala Finezja jest super. Własnie dochodzę do siebie po weselu u nich. Bardzo dobrze się bawiłam. Sala jest ładna i jest dużo miejsca do tańczenia. Jedzonko maja super. Obsługa profesjonalna tak że nie chciało się wracać do domu. Bawiliśmy się dwa dni do białego rana
 
 
barivona 

Dołączyła: 16 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pon Paź 16, 2017 9:31 am   

Bawiłam się w Finezji na weselu i bardzo mi się podobało (mojemu mężowi tez) Sala jest duża i nie ma ścisku a gości było ponad 200. Maja fajny pomysł na dekorację tej sali i bardzo ładnie wygląda. Jedzenie bardzo dobre i w dużych ilościach. Obsługa miła i sympatyczna. Polecam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl