Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sypialniane inspiracje
Autor Wiadomość
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 8:18 pm   

My mamy baaaaardzo nie typowy pomysł. Ściany w kolorze jagody, a na suficie kosmiczna fototapeta.
Jest i półka w kolorze ściany nad łóżkiem i dwie lampki po bokach.
W założeniu ma być romantycznie - mam nadzieję, że nie wyjdzie jak w grobowcu.
Pocieszam się tym, że nie będę musiała już sypiać w opasce na oczy.
 
 
monika73 

Wiek: 50
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 11:11 pm   

ostatnio szukałam płytek które będą imitować drewno i nie uwierzycie na jaką aranżację natrafiłam:




Usunęłam reklamę. Proszę o zapoznanie się z regulaminem Forum. Dorotka_
_________________
pozdrawiam Monika
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Nie Wrz 13, 2015 7:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
styśka 

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lip 23, 2014 1:34 pm   dodatki

my się właśnie meblujemy w nowym mieszkanku, zakupy to często w ikei robię, bo mam pod nosem hehe lepiej trafić nie mogłam chyba :) ale przez internet też sporo rzeczy już kupiłam, na storepedia kupiłam naczynia z tefala bo były w świetnej cenie
 
 
ula87 

Dołączyła: 03 Wrz 2014
Posty: 10
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 9:03 am   

Ja wolę jaśniejsze wnętrza, także beże i biele to jest to :)
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 4:23 pm   

Ale fajne te podłogi paradyżu !
 
 
Marek1989 

Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 17, 2016 10:43 am   

Agatka_P koncepcja nr. 3 wydaje się dość ciekawa. Ostatnio bardzo podobają mi się żółte ściany w sypialniach. Chyba niebawem zrobię remont w swojej :)
 
 
czarnamagia 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 21
Skąd: warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Kwi 11, 2017 11:15 am   

Meble FORTE ogólnie bardzo dobre, polski producent to najwazniejsze, ladnie wyglada dobrze sie trzymaja mam łóżko z tej firmy, i fajne szafy przesuwne mają
 
 
loveme77 

Dołączyła: 04 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 1:27 pm   

Bardzo mi się podoba taki dywan shaggy pod łóżkiem!
 
 
petronela 

Dołączyła: 13 Cze 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 13, 2017 5:20 pm   

fajnego uroku dodają rzeczy diy, niedawno zrobiłam sobie ozdobną lampę do pokoju, potrzebowałam tylko kilka desek, wyrzynarkę i tamę led, ryobi spisąło się świetnie, kiedyś bałam sę używać takiego sprzętu bo się bałąm że sobie rękę pokaleczę czy coś ale uchwyt na szcżeście jest na tyle stabilny że się nim dobrze i pewnie manewruje.
 
 
Daritka 

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2017 8:32 am   

Taki dywan shaggy wygląda super, ale niestety jeśli macie pieska, odradzam :( Usunąć z niego sierść i porządnie wyczyścić to prawdziwe wyzwanie...
 
 
Illegalssq 

Dołączył: 06 Lut 2020
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 14, 2020 11:27 am   

Podziele sie fajnymi pomyslami, tylko powiedzcie mi, jak tu dodac zdjecia, bo mam je na dysku.
 
 
Zosia_K 

Dołączyła: 03 Lut 2020
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Mar 23, 2020 10:42 am   

Słyszałam, że teraz bardzo modne są aranżacje eklektyczne coś jak na fotkach poniżej.
Co myślicie? podoba wam się? Jak dla mnie nawet nawet :)

jumbo_mobile.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 170 raz(y) 95.81 KB

 
 
Zakupoholiczka 

Dołączyła: 03 Paź 2017
Posty: 37
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Wto Gru 08, 2020 8:33 am   

Najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko, warto więc poświęcić mu nieco czasu, aby wybrać odpowiedni model. Łóżko powinno być dopasowane nie tylko do naszych potrzeb, ale również do wielkości pomieszczenia. Inne łóżko wybierzesz do kawalerki - https://www.meblobranie.p...o-do-kawalerki/ inne do dużej sypialni w stylu nowoczesnym. Inspiracji warto szukać głównie w sklepach i salonach meblowych.
 
 
kamyki_80 

Wiek: 44
Dołączyła: 09 Maj 2017
Posty: 17
Skąd: Kazimierz Dolny
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Sty 18, 2021 9:25 am   

moim marzeniem jest aranżacja sypialni z łóżkiem kontynentalnym... bardzo podobają mi się - modne w ostatnim sezonie, lamele na ścianie <3 może kiedyś tak sobie urządzę sypialnie ;)
_________________
kamyki_80
 
 
ajemstories 

Dołączyła: 08 Lut 2021
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2021 11:50 am   

minimalistyczne meble są najbardziej uniwersalne i pasujące do różnych stylów
 
 
MartaFokacza 

Dołączyła: 21 Cze 2022
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Gru 13, 2022 7:22 pm   

Aranżacja naszej sypialni to jedno natomiast wyposażenie jej to drugie. Najważniejsze dla naszego zdrowia jest wybranie odpowiednio dużego łóżka, materaca oraz pościeli. Na rynku znajdziemy wiele produktów jednak trzeba się kierować wyznacznikiem jakości. Przecież to inwestycja w nasz komfort na długie lata. Pytanie jakie najczęściej sobie zadaje to: z jakiego materiału wybrać pościel? Propozycji mamy kilka jednak najczęściej wybierana jest bawełna, len lub jedwab. Wszystko za sprawą optymalnego przepływu powietrza jakie zapewniają bez znaczenia na temperaturę. Jeżeli chodzi o największy wybór to sklep z pościelą - https://www.luksusowysen.pl/ nam go zapewni. Oczywiście musimy brać też pod uwagę własne preferencje oraz budżet jakim dysponujemy.
Ostatnio zmieniony przez MartaFokacza Wto Gru 13, 2022 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl