Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
pomysły na kuchnię
Autor Wiadomość
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 12:00 pm   

Potrzebuję opinii na temat zlewozmywaków granitowych, czy cą wytrzymałe na zarysowania i jak z czyszczeniem, jakiej firmy wybrać? Będę wdzięczna również za podpowiedzi odnośnie płyt gazowych szklanych czy ze stali i jaki kształt rusztu, może macie jakieś konkretne typy. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 12:27 pm   

Szczęsliwa M, ja co prawda opinią nt. zlewu granitowego jeszcze się nie podzielę, bo będzie zamontowany dopiero pod koniec tego tygodnia :wink: (kupiłam dla mamy, sama użytkuję biały, ceramiczny). W każdym razie wybrałyśmy firmę PRIMA GRAN, kolor grafitowy: zlew granitowy , swego czasu te zlewy były dość popularne na forum (z tego, co pamiętam, kupiło je kilka forumek). Aha, kupując przez sklep producenta na allegro jest troszeczkę taniej :wink:
_________________


 
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 12:54 pm   

paulinkaaMu właśnie też oglądałam te zlewozmywaki bo ładne a czy nie wiesz jak z zarysowaniami?

[ Dodano: Pon Cze 16, 2014 1:59 pm ]
Secue bardzo ładna kuchnia, widzę że masz płytę gazową do zabudowy możesz podzielić się opinią na jej temat.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 2:59 pm   

paulinkaaMU, fajny ceny maja pod tym linkiem co podolas. my ogladalismy 2komorowy w casto i w leroy, gdize ceny byly w granicach 680 zl. to praktycznie o 1/3 taniej.
_________________
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 6:02 pm   

Może warto zapytać inaczej : jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakup takiego zmywaka? Bo samo czyszczenie nie jest uciążliwe,natomiast wybór firmy uzależniony jest już od ceny.
_________________

 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 6:27 pm   

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczek tak do 500 zł
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 7:41 pm   

paulinkaaMU, dlaczego zmieniacie??
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 10:51 pm   

M4rcysi4, absolutnie nie zmieniamy (dalej uwielbiam mój wielki, ikeowy ceramiczny ) :smile: , pomagałam kupić mamie, która remontuje kuchnię :wink:

[ Dodano: Pon Cze 16, 2014 11:53 pm ]
Szczęsliwa M napisał/a:
paulinkaaMu właśnie też oglądałam te zlewozmywaki bo ładne a czy nie wiesz jak z zarysowaniami?

[ Dodano: Pon Cze 16, 2014 1:59 pm ]
Secue bardzo ładna kuchnia, widzę że masz płytę gazową do zabudowy możesz podzielić się opinią na jej temat.


niestety nie wiem jak z zarysowaniami, bo zlew leży jeszcze w pudełku, ale widziałam go na żywo i (grafitowy) jest bardzo ładny :)
_________________


 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 5:56 pm   

No to zle zrozumialam :P Wlasnie sie zastanawialam, bo mnie ciezko byloby taki duzy zmienic na taki maly :D
_________________
 
 
ancia 

Dołączyła: 24 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Gru 17, 2014 10:42 am   

Czy któraś z was ma w kuchni tapetę? Pytam, bo znalazłam kilka ciekawych wzorów, które ponoć można z powodzeniem położyć na ścianę w kuchni. Jakie jest Wasze zdanie? Czy taka tapeta zdaje egzamin?
To kilka pomysłów:




Co o nich sądzicie?
Zdjęcia pochodzą ze strony http://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki .
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 17, 2014 4:01 pm   

ancia, moi rodzice mają tapetę w kuchni i zupełnie dobrze spełnia swoje zadanie :) Dodatkowo jest tańsza niż kafelki i łatwiej można ją zmienić :)
_________________
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 2:00 pm   

Fajne te tapety ! Sama jak meblowałam kuchnię rok temu zastanawiałam się nad tapetą za szkłem. Ostatecznie jednak zdecydowałam się na mozaikę. Kuchnia jest w dość tradycyjnym, prowansalskim stylu tak więc szkło średnio by do niej pasowało.
Mam jasne , kremowe meble ( zastanawiam się czy nie poeksperymentować i nie domalować samodzielnie kwiatów lawendy na niektórych szafeczkach ) .Cały wystrój tworzą dodatki. Mam zioła w ozdobnych doniczkach na parapecie. Szklane bomboniery na ciastka oraz zasuszoną lawendę zwisającą z sufitu.
W sieci jest kilka katalogów takich retro dodatków.Villa Decor ma na stronie sporo ciekawych kuchennych dekoracji:Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek- czyli coś dla tych, którzy lubią takie staromodne klimaty.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
memkali 


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 9:06 pm   

No proszę, rzeczywiście te tapety wyglądają świetnie, zwłaszcza, ze te, które wybrałaś są jasne i mają takie rześkie motywy ;) a zupełnie nie pomyślałabym o tapecie w kuchni, myślałam, że tylko kafelki mogą się sprawdzać w tym pomieszczeniu, bo szybko się myją, ale w sumie teraz myślę, ze to był bardzo ograniczony pogląd, dobra tapeta nie byłaby zła ;) ))
_________________
miłego dnia :)
 
 
monika73 

Wiek: 50
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 12:07 am   

ancia napisał/a:
Czy któraś z was ma w kuchni tapetę? Pytam, bo znalazłam kilka ciekawych wzorów, które ponoć można z powodzeniem położyć na ścianę w kuchni. Jakie jest Wasze zdanie? Czy taka tapeta zdaje egzamin?
To kilka pomysłów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co o nich sądzicie?
Zdjęcia pochodzą ze strony http://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki .



podobny pomyłs można zastosować z wykorzystaniem płytek, które mają piekne wzory. mnie się osobiście podobają bardzo motywy delikatne i kwiatowe:







źródło:
https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--kuchnia
_________________
pozdrawiam Monika
 
 
DarekAlma 

Wiek: 34
Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 10
Skąd: gorzów
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 9:31 am   

Ciekawe pomysły co do wystroju kuchni macie. Mam zarysowania po oparciu krzesła na boku lodówki, macie może jakiś nowatorski pomysł jak je zamaskować?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 11:05 am   

Może naklejka na lodówkę. Teraz jest mnóstwo wzorów.
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 11:18 am   

Też myślę że coś fajnego można nakleić
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 11:27 am   

http://kuchnieportal.pl/a...ie-lodowki.html
Inne propozycje.
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 11:27 am   

My zdecydowaliśmy sie na kuchnię w dwóch kolorach. Na dole umieszczam model mebli bardzo podobnych do naszych. My mamy tylko inne rozstawienie szafek.
Na początku zastanawiałam sie czy biel dobrze będzie sprawdzała się w kuchni ale obecnie jestem z niej bardzo zadowolona. Jest łatwa w czyszczeniu a samo pomieszczenie wygląda na o wiele większe niż jest w rzeczywistości. Jasne kolory dodają przestrzeni.
Obecnie duży katalog mebli ( w tym mebli robionych na wymiar) ma Black Red White: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_
- właśnie tam swego czasu zamawialiśmy meble dla siebie.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jot8282 

Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Wrz 14, 2015 4:16 pm   

W kwestii kuchni w dwóch kolorach, warto dodać, że super sprawdza się ich dobór na zasadzie kontrastów. Na przykład, biel+jaskrawa czerwień, albo biel+intensywna zieleń. Oczywiście takie zestawienia kolorów trzeba lubieć... nie każdemu coś takiego się będzie podobać. Forte ma tego typu aranżacje, na przykład kolekcja Feel, albo Gloss.
Z drugiej strony z tego co pamiętam warto pamiętać, że dobór kolorów kuchni ma też wpływ na apetyt lub na jego brak. Na przykład, chyba pomarańczowa barwa wzbudza apetyt. Więc jak ktoś myśli o odchudzaniu to ja bym odradzał...
:D
 
 
MadziaKura 


Dołączyła: 12 Lis 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź Widzew
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Lis 12, 2015 12:04 pm   

"Lubieć" - jest takie słowo? ;)
Ja mam ciemne drewno połączone z jasnymi blatami, jest bardzo przytulnie :)
Fajnie wyglądają też zioła w doniczkach na parapecie :)
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2015 1:44 pm   

A ja mam lakierowane niebieskie szafki, srebrne sprzęty i niebieskie dodatki. Absolutnie ją uwielbiam!!!
Tutaj zdjęcia:
http://makagigi.pl/moja-kuchnia/
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
Forever 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 03, 2015 10:33 am   

Odważna jesteś, makagiigi! A jak się je wśród błękitu? Podobno to jedyny kolor, który nie wystepuje wśród roślin jadalnych, więc nie kojarzy się z jedzeniem.
 
 
1dorota 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 18, 2016 9:49 pm   

strasznie ten błękit razi po oczach. Nie wiem czy bym dała rade z taką kuchnią. Poprzedni właściciele mojego mieszkania uwielbiali niebieski i był w każdym pomieszczeniu na ścianach i w wyposażeniu pokoi. Na kuchnie zabrakło pieniędzy wiec się przez rok z taką niebieską meczyłam. Na razie mam dosc tego koloru
 
 
kinga112 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 3
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 07, 2016 9:54 pm   

najlepsze nowoczesne z wbudowanymi urzadzeniami
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Mar 04, 2016 6:34 pm   

Taki aneks kuchenny nam się marzy, oddzielona od salonu wysepkami kuchennymi, przy których będą stały żółte barowe krzesełka... Oj tak :serce: :smile:

_________________
 
 
kkatiaa90 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Mar 23, 2016 2:59 pm   

tapety do kuchni są fajne :) i białe meble!
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2016 9:40 pm   

Wysepka kuchenna jak najbardziej, jeśli tylko przestrzeń na to pozwala to jestem cała za - podobają mi się też podziały otwartego na salon aneksu kuchennego czymś w rodzaju barku z wyższymi krzesełkami - gdzie można rano przycupnąć i wypić kawę, lub zjeść szybkie śniadanko :) Drugi pomysł, który gdzieś widziałam w praktyce to rozdzielenie kuchni od salonu stołem pod którym można stworzyć:
a.mini-składnicę win / b.małą biblioteczkę z książkami kucharskimi 8)
Zdaję się, że białe kuchnie teraz w modzie, ale moja wymarzona prezentuje się w odcieniach grafitu i drewna, koniecznie z tą ścianą pomalowaną farbą tablicową, może przestanę wtedy pisać listy zakupów po rękach :smile: Ale do tego to jeszcze niestety dalekooo :(

_________________

 
 
in4h 

Dołączyła: 05 Lip 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Maj 27, 2016 11:08 am   

Cześć! :) Poszukuję do mojego lokalu gastronomicznego dobrych worków na śmieci. Wytrzymałość plus opcja zrobienia logo. Słyszałam o firmie (...) zajmującej się produkcją worków LDPE. Ponoć cena jak i jakoś jak najbardziej ok. Plus patrzenie na potrzeby klientów.
Może ktoś jest w temacie? Pozdrawiam :)

kolejna reklama, kolejne linki usunięte... Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Maj 27, 2016 12:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marek1989 

Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 17, 2016 10:34 am   

Proponuję poszperać w Internecie. Na blogach wnętrzarskich znajdziesz wiele ciekawych i praktycznych koncepcji :)
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Lis 21, 2016 11:15 am   

Zaglądam bo w ogóle nie mam pomysłu na kolorystykę kuchni... O ile plan na ustawienie sprzętu mam dość konkretny o tyle kolorów żadnych :(
_________________

 
 
Daritka 

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2017 8:34 am   

Mnie się straaasznie podobają rustykalne kuchnie. Kojarzą mi się z taką babciną atmosferę, domowym ogniskiem, wspólnym pichceniem. Znalazłam kilka propozycji i przyznam, że przemawiają do mnie głównie te w bieli. Co sądzicie? Czy przy takiej aranżacji będę po niedługim czasie klnąć na uciążliwość sprzątania białej kuchni :D ?
 
 
malgorzatateza 

Dołączyła: 17 Lut 2018
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 3:11 pm   

Bardzo mi się podoba 3 aranżacja, a co do drugiej to wygl ada bardzo nowocześnie :lol:
 
 
kozera1 

Dołączyła: 02 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Lip 02, 2018 10:41 am   

Mi marzy się biała kuchnia ale z elementami ze stylu retro. Może macie jakieś strony gdzie byłby fajne inspiracje?
 
 
Zosia_K 

Dołączyła: 03 Lut 2020
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Lut 10, 2020 1:56 pm   

Biała kuchnia to tez moje marzenie, pytasz o inspiracje więc Ci podrzucam moją ulubiona stronkę: Usunęłam komercyjny link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Sporo bardzo ciekawych aranżacji kuchni w ludzkich cenach. Ja już wybrałam dla siebie (meble chloe - jaśniutki szary). Daj znać co o nich myślisz.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Maj 07, 2020 7:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MartaFokacza 

Dołączyła: 21 Cze 2022
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Cze 21, 2022 6:07 pm   

Ciekawe pomysły.
 
 
wirginka 

Dołączyła: 01 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2023 8:56 pm   

Jak ktos szuka dobre jakości baterii kuchennej polecam Sotbe, mamy taka z wysoką wylewką
 
 
wkatarzyna147 

Dołączyła: 05 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Lip 05, 2023 12:39 pm   

Co myślicie na temat blatów granitowych w kuchni? Czy ktoś z Was ma takie? Jak się sprawdzają?
_________________
nagrobki granitowe Poznań
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl