Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DUBIK
Autor Wiadomość
staagn24 

Wiek: 32
Dołączyła: 04 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lip 04, 2017 12:13 pm   

Witam, zespół DUBIKI prowadzili nasze wesele 24 sierpnia 2013 r. Nigdy wcześniej nie bawilismy się z nimi na weselu. Byliśmy pełni zachwytu ich profesjonalizmowi! Prowadzili imprezę w bardzo kulturalny i zabawny sposób. Było dużo nowości ( mieliśmy dużo młodych osób na weselu), ale nie zabrakło też kultowych utworów przy których, bawili się starsi. Potrafili połączyć dwa pokolenia i tak oto każdy bawił się wspólnie. Co było dla mnie ważnie nie było nieprzyzwoitych tekstów i żartów chociaż by w kierunku świadków co jest częste tutaj było wykonane to profesjonalnie. Utrzymywali kontakt z gośćmi oraz parą młodą. Zespół bardzo kulturalny chłopcy sympatyczni. Urozmaiceniem było to że w poprawiny śpiewała inna wokalistka (co wzbudziło zachwyt gości). Zespół spełniał prośby gości co do utworów. W tym roku czerwiec 2017 po raz kolejny bawiliśmy się z zespołem DUBIKI na weselu naszych przyjaciół ( usłyszeli zespół u nas na weselu i bardzo im się spodobał). Tutaj jako gość muszę także przyznać ze DUBIKI to profesjonaliści zarówno jako para młoda i jako gość bawiliśmy się świetnie i z czystym sumieniem i ręką na sercu POLECAM każdej parze ten zespół ponieważ zabawa z nimi nigdy nie jest nudna i jest co wspominać. Potrafią wyciągnąć ludzi na parkiet i odpowienio zabawić! Mam nadzieję ze jeszcze wiele razy będziemy mogli się bawić przy ich muzyce na weselach !

Ps. dodam tylko że nie rozumiem o jakie "PRZERWY" chodziło któremuś użytnikowi na górze, u nas były one krótkie i odpowiednio dostosowane. DODAM również że jako nieliczny zespół podczas swojej pracy nie spożywali alkoholu wiec w 100 % PROFESJONALIŚCI !! !! :D :D :D :D :D :D

[ Dodano: Wto Lip 04, 2017 1:14 pm ]
Witam, zespół DUBIKI prowadzili nasze wesele 24 sierpnia 2013 r. Nigdy wcześniej nie bawilismy się z nimi na weselu. Byliśmy pełni zachwytu ich profesjonalizmowi! Prowadzili imprezę w bardzo kulturalny i zabawny sposób. Było dużo nowości ( mieliśmy dużo młodych osób na weselu), ale nie zabrakło też kultowych utworów przy których, bawili się starsi. Potrafili połączyć dwa pokolenia i tak oto każdy bawił się wspólnie. Co było dla mnie ważnie nie było nieprzyzwoitych tekstów i żartów chociaż by w kierunku świadków co jest częste tutaj było wykonane to profesjonalnie. Utrzymywali kontakt z gośćmi oraz parą młodą. Zespół bardzo kulturalny chłopcy sympatyczni. Urozmaiceniem było to że w poprawiny śpiewała inna wokalistka (co wzbudziło zachwyt gości). Zespół spełniał prośby gości co do utworów. W tym roku czerwiec 2017 po raz kolejny bawiliśmy się z zespołem DUBIKI na weselu naszych przyjaciół ( usłyszeli zespół u nas na weselu i bardzo im się spodobał). Tutaj jako gość muszę także przyznać ze DUBIKI to profesjonaliści zarówno jako para młoda i jako gość bawiliśmy się świetnie i z czystym sumieniem i ręką na sercu POLECAM każdej parze ten zespół ponieważ zabawa z nimi nigdy nie jest nudna i jest co wspominać. Potrafią wyciągnąć ludzi na parkiet i odpowienio zabawić! Mam nadzieję ze jeszcze wiele razy będziemy mogli się bawić przy ich muzyce na weselach !

Ps. dodam tylko że nie rozumiem o jakie "PRZERWY" chodziło któremuś użytnikowi na górze, u nas były one krótkie i odpowiednio dostosowane. DODAM również że jako nieliczny zespół podczas swojej pracy nie spożywali alkoholu wiec w 100 % PROFESJONALIŚCI !! !!
_________________
Agnieszka i Kamil
 
 
JiD 

Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 9:29 am   

Cześć, zespół DUBIK grał na naszym weselu 7 października 2017. Grał to za mało powiedziane dał czadu!:) Zespołowi serdecznie dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie imprezy, a forumowiczom polecamy skorzystanie z ich usług przy organizacji własnego przyjęcia! Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni profesjonalizmem i zapałem zespołu DUBIK. Nasi goście nie schodzili z parkietu, a na koniec poprawin długo oklaskiwali zespół. Odpowiedni band to jeden z kluczowych elementów udanego wesela, my mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na Pana Andrzeja i jego ekipę. Orkiestra spisała się bez zarzutu! Dziękujemy! Było wspaniale! Do zobaczenia na kolejnej imprezie, a na pewno taka się zdarzy bo będziemy Państwa polecać:) Nothing else matters na koniec to był present perfect!:D
 
 
AdamCH 

Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: stad
Wysłany: Pią Paź 27, 2017 9:08 pm   

Dla mnie i mojej żony Bomba. Zespół pod stałym kontaktem, do omówienia każdy element, przygotowani na każdą okazję. Doświadczenie w rozkręcaniu imprezy weselnej. Duża dbałość o nagłośnienie. Mają super kolesia od gitary! Wszyscy na weselu byli zachwyceni jak czysto grają i nie fałszują. Fajna zgrana ekipa ojca z synem. To się nie mogło nie udać. Nie piją, nie palą. Podchodzili co jakiś czas pytając czy wszystko w porządku, czy może coś zmienić. Ekstra. Szkoda, że nie mieliśmy poprawin, bo na pewno komplet gości byłby dzięki nim.
Jeśli pozwolą to zrobię klip na yt i pochwalę się przy okazji weselem i zespołem
 
 
STUDIO 

Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: dom
Wysłany: Sro Kwi 27, 2022 5:42 am   

witam czy zespol DUBIK ciagle gra?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl