Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sztuczne rzesy
Autor Wiadomość
Ida i Maciej 

Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 72
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 3:21 pm   

Ja wyprobowalam kepki firmy i sa SUPER!!! 3 dlugosci kepek w zestawie, wiec mozna ladnie wymodelowac oko. Mysle ze na slub tez sie w nie zaopatrze, polecam ! trzyma sie 2-4 dni i wyglada bardzo naturalnie..
_________________

4 Lipca 2009
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 4:35 pm   

musze się przjść po te rzęsy i zobaczyć jak się trzymają :)
_________________
 
 
agniesz_ka 

Wiek: 49
Dołączyła: 29 Cze 2007
Posty: 47
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 7:43 pm   

Ja tez mam długie rzęsy, ale dwa razy na wesela kolezanek przykleiłam sobie sztuczne i efekt był niezły. Dlatego na własny slub na pewno sobie przykleje. Tym bardziej że robiła mi to kosmetyczka w salonie, do ktorego chodze, więc wiem, ze na pewno bedzie ok.
_________________
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 10:36 pm   

ja mam długie i podkręcone rzęsy a mimo to zafunduję sobie taki luksus jak Tris... zagęszczę je i przedłużę...efekt 2-3 miesiące ...cena może nie mała...ale jakoś nie mam zaufania do takich zwykłych kępek z dziwnym klejem...oj nie... kojarzy mi się to z przedłużaniem paznokci za pomocą takich tandetnych sztucznych paznokci, które można kupić w drogeriach z klejem.... :-)
jak już coś robić to porządnie....przynajmniej mam pewność ,że nic nie zgubię w trakcie wesela :razz:
_________________

 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 12:34 pm   

ja tez na ślubie miałam doklejane rzęsy (kepki). Doklejała mi je kosmetyczka gdy robiła mi makijaż chciałam takie aby zmyły się płynem do demakijażu. Trzymały sie rewelacyjnie wyglądały swietnie ale nie bardzo sztucznie :smile: i o to mi chodziło
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 2:50 pm   

Moja kosmetyczka też polecała mi doklejanie rzęs, wiecie ile to morze kosztować, bo ja się nie zapytałam. ;)
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 7:54 pm   

agunia84 napisał/a:
Moja kosmetyczka też polecała mi doklejanie rzęs, wiecie ile to morze kosztować, bo ja się nie zapytałam. ;)


Średnio w salonach liczy sie 3-4 zł od kępki lub jak jest całość to np 60 zł, wtedy jest taniej, ale całe rzęsy to już odwaga:)Najładniej moim zdaniem wygląda 6-7 kępek na jednym oku od short skończywszy na long (wtedy są ładnie wyciągnięte rzęsy i pieknie wygladają oczy-uwodzicielsko hehe)... I jeśli kosmetyczka przyklei te rzęsy naprawde porządnie i ładnie to gwarantuje,że długo sie nie odkleją i nie beda wygladały sztucznie i tandetnie... Ale to jak z wszystkim, jak ktos cos zrobi mega profesjonalnie to widac jakośc i precyzje... Jeśli chodzi natomiast o przedłużanie rzęs niby metoda naturalną czyli tą na 2-3 miesiące to uważam,że ktoś chciał dobrze i dobrze myślał,ale mu sie wyszło... (stwierdzam to po sprawdzeniu i obserwowaniu w salonie tam gdzie pracowałam i na szkoleniach)...
 
 
Laura 


Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:01 pm   

Ja przyklejam dosyć często kępki i efekt jest rewelacyjny. Najlepiej tak koło 4 kępek bo wtedy wyglądają naturalnie. Trzymają się nawet 3 tygodnie w zależności od jakości kleju. Tylko nie zmywajcie ich preparatami woda w oleju bo one rozpuszczają trochę i rzęsy szybko odpadną :lol: Widziałam też przedłużone na 2-3 miesiące i jak dla mnie efekt kiepski...często odpadają i trzeba chodzić na uzupełnienie :razz:
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 8:50 pm   

poprawka, niedawno pani w salonie poinformowała mnie,że przedłużane i zagęszczane rzęsy trzymają się ok. miesiąca :-) ten termin się wydłuża bądź skraca w zalezności od tego ile żyje nauralna rzęsa u klientki ....
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 6:08 pm   

ja rowniez jestem zwolnniczka kępek :) od czasu do czasu sobie przyklejam :D efekt niesamowity :D
_________________
 
 
sammy 

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 11:49 am   

kusi mnie zrobienie sobie sztucznych rzęs, ale myślę pod kątem wakacji
myślicie że wytrzymają kąpiele w morzu itp?
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 8:04 pm   

Nie, ja kompletnie sztucznymi rzęsami nie jestem zainteresowana.
Mam wystarczająco długie i gęsto swoje, więc nie mam potrzeby :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 2:48 pm   

Ja mam bardzo długie rzęsy, ale chyba sprawie sobie sztuczne.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pon Mar 16, 2009 2:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 2:33 pm   

Ja planuję dokleić sobie na ślub kilka kępek rzęs, myślę że fajnie będzie to wyglądało :) .
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 5:53 pm   

Ja nie mogę się pochwalic zbyt bujnymi rzęsami. Myslałam o pzredluzeniu/zagęszczeniu, żeby też ładnie wyglądac podczas podrózy poślubnej, ale ta przyjemność jest bardzo droga..około kilkuset zł, zgadza się? Wiec pewnie skończy się na kępkach.
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 6:05 pm   

zgadza sie ok 350 zl:)
_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 10:13 pm   

Malena, wcale niekoniecznie.. polecam Estetico na Kopernika, ja akurat rzęs u nich nie robiłam, ale depilację laserową i zamykanie naczynek tak i są w 10000% profesjonalistami i to przesympatycznymi :))
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 2:24 pm   

Ja robiłam rzęsy w salonie Boroń i mogę z czystym sumieniem ich polecić. Moje rzęsy trzymały się ok. miesiąca (oczywiście jakieś pojedyncze wypadały, ale to naturalna kolej rzeczy, bo wypadały naturalne rzęsy na których były przyklejone). Efekt jest świetny, do tej pory się zachwycam tymi rzęsami i planuję zrobić sobie jeszcze kiedyś taki "zabieg". Nawet mąż mnie do tego namawia...
 
 
ka-milka 

Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 9
Skąd: B-B
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 2:40 pm   

Ja swoje rzęsy mam długie i po pomalowaniu mam dość długie. Ale bardzo mi się podobają kobiety z długimi rzęsami, nawet gdyby miały być sztuczne, ale nie widać tego.
A długo się takie rzęsy trzymają, chodzi mi o prawidłowe wykonanie? Czy można je nosić np 2 dni czy dłużej czy jak?
_________________
SUKNIE ŚLUBNE
 
 
ruda87 

Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 6:49 pm   

Witam
Jestem nowa i podłapałam wlasnie watek. Ja od 2 tyg mam rzesy przedluzone 1:1 i uwazam ze jest to super spawa. odchodzi problem tuszowania a czy wieczorem czy rano slicznie wygladaja. Jeszcze raz dzieki mojej kosmetyczce bo wyglada oko zjawiskowo:) :)
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 9:31 pm   

Ja nie mam zamiaru robić sobie żadnych sztucznych rzęs, ale znajoma ma robione przez kuzynkę i wyglądają super :!: ... o ile oczywiście są dobrze zrobione, bo nie raz widuję dziewczyny z widocznym klejem na rzęsach :roll:
_________________
 
 
sorriso_ 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 8:48 pm   rzęski 1:1

To może i ja wypowiem się w tym temacie :oops:

Ja polecałabym metodę 1:1 ;) czyli do jednej naturalnej rzęsy doklejana jest druga :)
No i teraz rzecz ma się tak, że można wykonać przedłużenie rzęs trzema rodzajami rzęs :) o różnej grubości ( 0,15 0,20 0,25 :) ) i długości (od 6 do 15 :) )

Rzęsy syntetyczne- przeze mnie najmniej polecane z racji swojej "sztywności" :) Raz zagnieciona rzęsa już się raczej nie wyprostuje, a jeśli nawet to będzie na niej ślad :)

Rzęsy syntetyczno-jedwabne rzęsy które po zagięciu wracają do swojej pierwotnej formy :) wyglądają ładnie i w miarę naturalnie- bynajmniej te o cieńszej strukturze :)

rzęsy naturalne wyczesywane z włosia norki :) wyglądają zupełnie naturalnie, ponieważ włos to włos :)

efekt utrzymuję się ok 3- 4 tygodni :) bez stresu że spadną :)

ach jeszcze jedno ale :) oczywiście efekt warunkowany jest ilością Waszych rzęs :) jeśli macie ich mało to można skusić się jeszcze na metodę 2:1 :) czyli dwie do jednej :) ale przy średniej bądź dużej ilości rzęs wychodzą wręcz wachlarze :) ))
_________________
<3
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 11:09 pm   

No coz, jako osoba zajmujaca sie tym musze troche dodac od siebie do wypowiedzi sorriso_, :)

Cytat:
No i teraz rzecz ma się tak, że można wykonać przedłużenie rzęs trzema rodzajami rzęs o różnej grubości ( 0,15 0,20 0,25 ) i długości (od 6 do 15 )


grubosci rzes sa zarowno mniejsze, jak i nawet grubsze, dlugosci rowniez wieksze moga byc, ale to Wam zapewne i tak nic nie mowi :) Wazny za to jest fakt, ze mozna rowniez wybierac podkrecenie rzes, bo daje rozne efekty :)

Cytat:
Rzęsy syntetyczne- przeze mnie najmniej polecane z racji swojej "sztywności" Raz zagnieciona rzęsa już się raczej nie wyprostuje, a jeśli nawet to będzie na niej ślad


mialam nadzieje, ze nikt juz takich nie uzywa, sorriso ma racje. Nigdy nie zgadzajcie sie na robienie syntetycznych rzes!

Cytat:
oczywiście efekt warunkowany jest ilością Waszych rzęs jeśli macie ich mało to można skusić się jeszcze na metodę 2:1 czyli dwie do jednej


a nawet 3:1 :)

Poza tym mozna tez zrobic rzesy w cyrkoniami, dzetami, kolorowe, brokatowe itd. Wiem, brzmi perwersyjnie, ale sama niejednokrotnie takie nosilam (a pracowalam w biurze, na tzw froncie) i nikt nigdy nie zwrocil mi uwagi, ze przesadzilam, naprawde nie jest to nic tak rzucajacego sie w oczy. Na pewno nie wyglada sie jak transwestyta :P

Poza tym, polecam rowniez zalozenie rzes na podroz poslubna (tudziez inne urlopy:)) poniewaz mozna w nich plywac w basenie, wchodzic do sauny, opalac sie, malowac, ale przede wszystkim sie NIE MALOWAC! Oko jest podkreslone caly czas, nawet tuz po przebudzeniu ;)

Acha, i nie musicie sie bac o zniszczenie wlasnych rzes, szczegolnie po jednokrotnej aplikacji. Sama nosilam rzesy ponad 2 lata non stop i nie mam problemu ze zniszczonymi rzesami. Jezeli sa tu jakies osoby twierdzace inaczej, mialy rzesy zalozone nieumiejetnie :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 11:14 pm   

weronika to co ja wiem kazde rzesy maja syntetyk aby byly sztywniejsze.
Oproczmetody1do1 mozna zrobic blink express,trwałą na rzęsy i maskarę permanentna.
Jest teraz tyle metod abysmy ladnie wygladaly w ten dzien:)
_________________

 
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 7:42 pm   

Jasne, ze tak, te jedwabne sa zrobione z syntetycznie wytworzonego jedwabiu, ale tak sie nazywaja - syntetyczne i jedwabne, wiec tak napisalam :)

Zgadza sie, jest w czym przebierac, kazdy znajdzie cos dla siebie :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
Kopryniaszka 

Dołączyła: 26 Lut 2014
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 8:25 am   

Jeśli sztuczne rzęsy, to tylko Neicha. Nie wyobrażam sobie stosowania innej firmy. Nie wiem czy znasz. Polecam, bo są naprawdę ładne i trwałe.
 
 
kinia22 

Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 3:00 pm   

Ja kiedyś raz miałam i ja nie polecam no chyba, że już ktoś bardzo chce lub ma jakieś dobrej firmy... Może ja tak trafiłam, że czułam się niezbyt dobrze w takich rzęsach...
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 4:23 pm   

Ja założyłam sobie u Żabki - efekt był oszałamiający nie mogłam się na siebie napatrzeć - zresztą nie tylko ja :smile:
Mogłabym sobie dopełniać tak by mieć je non stop ale niestety za drogi interes jak dla mnie :smile:
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 9:18 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Ja założyłam sobie u Żabki - efekt był oszałamiający nie mogłam się na siebie napatrzeć - zresztą nie tylko ja :smile:


Podpisuję się obiema łapkami :)
Tylko ważne, żeby trafić do wykwalifikowanej osoby - siostra M. zakładała rzęsy w dużym gabinecie kosmetycznym i nie powiedziałabym, że było to zrobione profesjonalnie... nie dość, że kosmetyczka wsadziła jej w oko podkładkę, czym wywołała zapalenie spojówek, to jeszcze rzęsy były poklejone między sobą.
Z rzęs u Żabki byłam zadowolona ja, moja siostra i przyjaciółka, były zrobione naprawdę rewelacyjnie.
Po zdjęciu rzęs moje własne nie były bardzo zniszczone, wystarczyły dwa tygodnie z olejkiem rycynowym i odżyły.
_________________

 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 7:17 pm   

mi się sztuczne rzęsy (nie kwestionuję jakości tych "przedłużanek" ale na pewno nie mogą być super rewelacyjne, bo to przecież sztuczne) po kilku dniach od spania na poduszcze wywiajały w górę - tak niesamowice - widać ze sztucznie
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2017 1:45 pm   

Nie można spać w sztucznych rzęsach, to tak jakbyś nie zmyła makijażu.
Można używać rzęs kilkakrotnie, o ile się nie zniszczą i nie będą brudne od kleju(trzeba je czyścic).
 
 
Skrzypiecka.K 

Dołączyła: 14 Cze 2017
Posty: 12
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Cze 30, 2017 7:50 am   

Nie podobają mi się sztuczne rzęsy i na pewno nie będę miała takich u siebie.
_________________
"Kochać - to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku."
 
 
ola547 

Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2017 12:42 pm   

Ja stosowałam sztuczne rzęsy, ale teraz muszę odżywić swoje i zdecydowałam się na zabieg liftingu rzęs Natrual Lashes :) efekty są świetne a rzęsy prezentują się pięknie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl