Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Pon Sty 11, 2016 10:44 am
Targi ślubne 2016 i 2017
Autor Wiadomość
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 10:29 pm   Targi ślubne 2016 i 2017

Targi ślubne za nami :) jak wrażenia? Co udało się ustrzelić przyszłym pannom młodym w promocyjnej cenie? :)
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Mar 23, 2017 8:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomaszjustyna 

Dołączył: 10 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 11:50 pm   

Szczerze targi dla nas nie udane. Większość co było wystawione już mamy a to czego nam brakowało prawie nie było.
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 1:14 am   

Ja chciałam ogarnąć obrączki i to się udało. Oprócz tego, liczyłam na jakieś namiary na fajną florystkę, makijażystkę może, no i to się nie udało. Szukałam też zaproszeń - fakt, jedno stoisko było ciekawe, ale drogie, muszę przemyśleć temat. Natknęłam się, natomiast, na stoisko z przeuroczymi pierniczkami personalizowanymi - idealny prezent dla gości i z usług tej firmy zapewne skorzystam :) to tak w gratisie, niespodziewanie, nie myślałam jeszcze na temat podziękowań dla gości, a tu pomysł pojawił się sam :)
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 8:10 am   

Znalazłam świetną Panią fotograf, miejsce gdzie będziemy szyć garnitur, no i obrączki schubert z białego złota, takie minimalistyczne, piękne wzory (wcześniej nawet nie wiedziałam o istnieniu tego jubilera). A tak to reszta punktów typu : makijaż/fryzura/kwiaty/tort - wielkie rozczarowanie, bo nikogo tak na prawdę w tych kategoriach nie było (a cukiernie przeciętne). Aaa no i zaproszenia, liczyłam że znajdę kogoś podobnego do nocośpięknego, a tu 4 Litery.... W ogóle tak całościowo jestem rozczarowana tymi targami, bo powinno się na takich imprezach pokazywać trendy ślubne, jakieś niebanalne rozwiązania, coś z polotem, a tu nawet na pokazie sukienek większość prezentowanych to jakieś stare albo bardzo przeciętne modele. Nie było tego WOW.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 2:20 pm   

Zgadzam się w 100% z mspp, pod względem pomysłu i organizacyjnym - totalne zero inwencji na te Targi, taki trochę "spęd" się zrobił - wszystko byle jak najwięcej firm upchać na jednej powierzchni i jak najwięcej odwiedzających wpuścić. Pokazy na scenie były nudne i nieprofesjonalne - wyglądało to jakby ktoś szykował je na godzinę przed startem, a konkurs który się odbył (i który był tak nagłaśniany przez organizatorów) to była jakaś totalna fuszerka. Bardziej nazwałabym całość pod względem przygotowania jako hipermarket ślubno-weselny, niż jako zorganizowaną imprezę.
Organizatorzy zawiedli, ale na szczęście wystawcy trochę uratowali dobre imię Targów, moim zdaniem można było wczoraj znaleźć sporo firm "którym się chce" - ludzi, których kręci branża ślubna, chcą robić w kolejnych sezonach coś nowego, ciekawego, potrafią profesjonalnie doradzić w temacie :)
Ps. też wybrałam obrączki z białego złota Schubert, do tego namiary na obsługę barmańską i fotobudkę :smile: Nasza sala weselna też miała stoisko i jako ofertę specjalną - w gratisie stół wiejski przy podpisaniu umowy na Targach, niestety naszej podpisanej umowy nie uda się już pewnie tak ładnie zaaneksować, szkodaaa :P
_________________

 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 5:23 pm   

Czyli od lat nic się nie zmienia na tych targach, a szkoda...
_________________

 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 8:02 pm   

Widzę, że obrączki firmy Schubert skusiły nie tylko nas :) my postawiliśmy na łączone żółte i białe złoto. Fakt, że żadnych ślubnych inspiracji nie zaczerpnęłam. Myślę, że pokaz sukien ślubnych można było z powodzeniem połączyć z pokazem fryzur, czy makijażu, jakie będą królować w nadchodzącym sezonie ślubnym. Zrobić to bardziej kompleksowo.
A tak btw. wracając do obrączek, są tu może szczęśliwcy, którzy wygrali zamówione przez siebie obrączki firmy Schubert? :)
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sty 14, 2016 2:33 pm   

Jak dla mnie targi były udane, do domu przynieśliśmy milion ulotek - jest w czym wybierać :) My głównie poszukiwaliśmy fotografa i kamerzysty oraz weselnych drinkbarów - już zdecydowaliśmy się na jedną z firm :)
Niestety wielkim rozczarowaniem był konkurs na wygranie sukni ślubnej :? nigdy nie wysyłam sms-ów na tego typu rzeczy, ale nie sądziłam że organizator targów ślubnych może zrobić coś tak nieprofesjonalnego! Zarobił od każdego po kilka zł za sms, dając nadzieję na wygraną, a następnie w trakcie zmienił reguły gry na zasadę "kto pierwszy do mnie zadzwoni ten wygrywa" :o ! Wstyd... :kwasny:
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Sty 16, 2016 11:45 pm   

Co do konkursu, w tamtym roku odbywalo sie to w ten sam sposób. Wygląda na to, ze nie wyciągają żadnych wniosków. :dobani: :dobani:
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 10:04 am   

Ja byłam również na targach w tamtym roku i bardziej mi się podobało- wygraliśmy wtedy dwa konkursy :) i znaleźliśmy fotografa, a teraz wszystkie "większe" sprawy, jak fotograf, czy zespół mamy, więc w tym roku dla nas mniej rzeczy do załatwienia, ale jak ktoś nie ma NIC, tak jak my rok temu to super sprawa :) w tym roku sukni się nie udało, ale właśnie rok temu tak samo to wyglądało :) moim zdaniem targi zorganizowane OK, zrobili tak jak potrafili, nie szłam tam wymagając Bóg wie czego :) wystawcy się zareklamowali, pokazy mody spoko:) My też zakochaliśmy się w obrączkach od Schuberta, jak coś to promocja trwa do końca stycznia, więc może się na jedne skusimy:) zorganizowaliśmy sobie rabat do szkoły tańca, do której już chodziliśmy, pojedliśmy paryskie makaroniki, (super, że Sucre miało swoje stoisko), a i nawet sami się zareklamowaliśmy, bo kilka osób jest zainteresowanym wynajęciem naszego Mustanga do ślubu :)
_________________


 
 
marcinstopa 

Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: rzeszow
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 1:01 pm   

Jeśli chodzi o moje wrażenia to warto iść jeśli się szuka czegoś konkretnego. Odradzam osobom, które nie lubią tłoku, przepychanek i włażenia na głowe, nagabywania, wciskania pierdyliona ulotek.

usunięty podpis z linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Cze 06, 2016 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Muszka88 


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 27
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 9:08 am   

Zależy co kto lubi. Ja akurat lubię dużo rzeczy w jednym miejscu- wtedy mogę sobie porównać produkty i wybrać najlepszy dla mnie. Osobiście co roku wybieram się na targi i bardzo je lubię - jak nie dla siebie to z koleżanką :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 12:39 pm   

Ojj, widzę, że nie da się założyć osobnego tematu, więc napiszę tutaj. Dzisiaj w Hali Expo Targi ślubne 2017 - ktoś się wybiera? A może już byłyście - jakieś wrażenia? Targi trwają do 17:00 :)
_________________

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 6:03 pm   

Ja byłam dzisiaj na targach :) Jak zwykle tłumy ludzi, ciężko było się gdziekolwiek dopchać, ale ja właściwie poszłam tam w konkretnym celu aby podpisać umowę z Flair Barmans Team i mi się udało ! ! ! :) Oprócz tego nic szczególnego nie przykuło mojej uwagi... Samochody były ekstra (ferrari, lamborgini *_*) ale ceny powalają :D
Ktoś jeszcze był i ma jakieś spostrzeżenia?
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 6:44 pm   

Też byłam, ludzi faktycznie multum i ciężko było się dopchać gdziekolwiek :) Konkurs na wygranie sukni tak jak czytałam gdzieś tutaj wcześniej w komentarzach faktycznie lipny. W ogóle ten cały pokaz strasznie przedłużany moim zdaniem :) Skorzystaliśmy o tyle, że spotkaliśmy się z Piotrkiem z Quest Art i wstępnie zarezerwowaliśmy termin i umówiliśmy się na spotkanie po naszym powrocie z nart i zrobiliśmy sobie zdjęcia w fotobudkach, które chyba królowały na tych targach :D Mało było salonów sukien ślubnych moim zdaniem, mało sal weselnych (chociaż tego już nie szukaliśmy). Co prawda w jednym z salonów wypatrzyłam suknię z podobnym dołem do tej mojej wymarzonej Mori Lee, pani mówiła, że można miksować doły z górą, jeśli są z tej samej firmy, więc może dałoby się złożyć coś podobnego :) Tyle, że salon jest ze Zduńskiej Woli.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Atko Nie Sty 29, 2017 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 9:43 pm   

Czy ktoś wie jakie auta były? Czy były auta ze średniej półki cenowej (do 1000zł)?
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 7:40 am   

My się zapisaliśmy na kurs dla narzeczonych w Studio Dance4U, tak jak zamierzaliśmy. Mieli fajną promocję i dość rozgadanego przedstawiciela ;) chcieliśmy jeszcze przymierzyć obrączki ale się nie dało. Jak tylko zatrzymaliśmy się na chwilę, tworzył się zator. Organizatorzy powinni pomyśleć o większej przestrzeni, może o zorganizowaniu targów na dwóch piętrach. W pewnych momentach nie dało się oddychać.
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 10:13 am   

kfr89, zgadzam się w zupełności z tym brakiem przestrzeni :) Czy byliście jedną z par tańczących na scenie? :D Ja byłam na pokazie od godziny 12, ale wytrzymałam niecałą godzinę, tak mi się dłużyło :)
_________________


 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sty 30, 2017 12:03 pm   

Atko, rozbawiłaś mnie :P nie, nie tańczyliśmy na scenie :) zapisaliśmy się na kurs przy stoisku, nie jesteśmy aż tak odważni. Też byłam pod sceną od 12, obejrzałam kolekcję Mona Lissy, zrobiło mi się duszno i wyszliśmy. Nie dla mnie taki ścisk. A to były tańce na scenie? Opowiadaj :D
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 3:23 pm   

Tak, nie pamiętam co prawda czy to był pan z Twojej szkoły tańca, ale zaprosił na scenę 3 pary i pokazał krok podstawowy walca, później takie odepchnięcie partnerki, odwinięcie jej na ręce, zawinięcie i później przechylenie. Taka króciutka choreografia. Wszystkie pary to zatańczyły, dostały vouchery do tej szkoły tańca, publiczność wybrała która para tańczyła najlepiej, która zajęła drugie, a która trzecie miejsce. W ramach nagrody były różne bony podarunkowe, a to 50% zniżki na garnitur, a to jakiś masaż, a to zabieg na twarz itd. itp. :) Śmiałam się do mojego M., że w przyszłym roku ogarniemy już swój układ i wykosimy wszystkich :lol: Mnie też było duszno i strasznie gorąco, dlatego nie wytrwaliśmy do końca pokazu, ale chyba nie ma czego żałować :)
_________________


 
 
animi 


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Paź 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 4:30 pm   

Pierwszy raz byłam na Targach Ślubnych, bardziej w celu rozeznania, o czym pamiętać przy organizowaniu wesela. Największe wrażenie zrobił na mnie granatowy Cadillac De Ville z 1959 roku, normalnie zakochałam się <3 Ale nadal dołuje mnie fakt, że w sumie jeszcze nic nie mamy załatwione, bo coś czuję, że do 2019 roku czas szybciutko zleci ;)
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 5:39 pm   

animi, ten cadllac zrobił na nas największe wrażenie. Super też było policyjne auto usa :D
Ogólnie targi uważam za nieudane. Za duży ścisk! Non stop ktoś mnie szturchał, nie można było nic spokojnie obejrzeć. Do tego niemiłosiernie gorąco. Później marzyłam żeby tylko stamtąd wyjść.
Na plus auta i to że zgarnęliśmy ulotki, po przejrzeniu ich w domu znaleźliśmy parę promocji, może z którejś skorzystamy.
_________________
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2017 9:07 am   

Jeśli szukacie targów z prawidzwego zdarzenia, czyli takich które kreują trendy itp, pokazują coś nowego to lepiej iść na Alternatywne Targi Ślubne 5 marca. https://www.facebook.com/events/368459630180911/ http://offwedding.pl/
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
animi 


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Paź 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2017 12:37 pm   

Be_Mine, ja akurat byłam chwilę po 15, więc było znacznie mniej ludzi, ale to prawda, w sumie auta na plus i niewiele poza tym :) A ulotek przynieśliśmy do domu ze 2 reklamówki ;)
 
 
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2017 9:52 pm   

Ja byłam pierwszy raz na targach ślubnych i powiem Wam, że bardzo jestem zawiedziona. Całe szczęście że pojechałam od samego rana, bo po godzinie był już taki tłum że nie dało się nic zobaczyć.
Jedyny plus jest taki że zastanawiam się nad dj-em Dawidem Peską, całkiem sympatyczny i fachowy się wydaje.
Było jeszcze stoisko z pięknymi zaproszeniami polska coś tam, ale ceny kosmiczne :(
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 12:13 am   

mspp napisał/a:
Jeśli szukacie targów z prawidzwego zdarzenia, czyli takich które kreują trendy itp, pokazują coś nowego to lepiej iść na Alternatywne Targi Ślubne 5 marca. https://www.facebook.com/events/368459630180911/ http://offwedding.pl/

Czaad :smile: Nie miałam pojęcia, że Alternatywne Targi goszczą też w Łodzi (chyba pierwszy raz??) :D Do tej pory oglądałam sobie relacje z poprzednich edycji chyba z Gdyni i z Katowic i szczerze, to mimo, że impreza wydawała mi się mega interesująca, to nie zamierzałam się wybierać taki kawałek żeby osobiście uczestniczyć. Nie byłoby pewnie też gwarancji, że wystawcy z zupełnie innych miast byliby zainteresowani współpracą na odległość/wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami. Nauczona doświadczeniem z zeszłego roku te styczniowe Targii w zatłoczonej do bólu hali Expo sobie odpuściłam, ale na te to idę koniecznie, mspp wielkie dzięki za info! :mrgreen:
_________________

 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 5:15 pm   

Mieliśmy okazję się wystawiać w tym roku na targach i rzeczywiście między 11 a 13 była masakra. Moim zdaniem bez sensu były zrobione ciągi komunikacyjne, przez co trzeba było iść z nurtem a co było bardzo kłopotliwe. Dodatkowo gdyby nie zmniejszali powierzchni hali a zrobili szersze uliczki też byłoby lepiej.
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
sarah_manning 

Dołączyła: 09 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2017 12:41 pm   

Tegoroczne Targi są drugimi, na których byliśmy i rzeczywiście, pod względem organizacyjnym tragedia! Masa ludzi, do niektórych punktów nawet nie można się było dostać, o rozmowie z wystawcą nie wspomnę.
Na szczęście, znaleźliśmy to czego szukaliśmy, czyli fotografa, zaproszenia, tort, ale piorunujące wrażenie i tak zrobił na nas kabriolet, chyba mustang, ale cena... :?
 
 
ingacal 

Wiek: 31
Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: wrocław
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 02, 2017 11:38 pm   

rozumiem pobieranie oplat od wystawcow, ale My powinnysmy wchodzic za darmo
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 12:34 pm   

Hej, właśnie wybieram się na dzisiejsze alternatywne targi Off Wedding, czy ktoś jeszcze planuje dziś tam wizytę ?
Targi trwają od 11:00 do 18:00 i mam nadzieję, że będą zupełnie inne niż te z Hali Expo :wink:
tu jest strona wydarzenia http://offwedding.pl/
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Nie Mar 05, 2017 12:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2017 8:12 am   

I jak te targi? :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2017 7:20 pm   

Obojgu nam się bardzo podobało, widziałam nawet, że jest fotorelacja na Fb, można sobie rzucić okiem na stoska firm, które tam były https://www.facebook.com/...157161444381394
Oglądaliśmy głównie zaproszenia (fajna możliwość porównania w jednym miejscu, zamiast zamawiania próbek), oferty cukierni i ja jeszcze przymierzałam krótkie kiecki, bo szukam takiej na poprawiny. Estetycznie te Targi nie do porównania względem wcześniejszych w Expo, ale ceny usługodawców mocno rozstrzelone - niestety takich firm, które trochę bardziej się wysilają i próbują zaproponować coś nowego, świeżego jest ciągle mało i przez to ceny robią się czasami dość zaporowe, ale nie było to regułą, można było trafić też na umiarkowane propozycje. Ogólnie polecam, mam nadzieję, że nie była to impreza jednorazowa w Łodzi.
_________________

 
 
wstarymalbumie 
Firma


Wiek: 43
Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 9:43 am   

na targi warto się wybrać szukając auta do śluby, reszta straganów bez znaczenia :)


Usunąłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Mar 23, 2017 8:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olaaa90 

Dołączyła: 04 Wrz 2017
Posty: 7
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 07, 2017 9:46 am   

A te warszawskie targi ślubne, te największe, to już wiadomo kiedy będą w 2018 roku?
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Nie Lis 12, 2017 7:58 pm   

wstarymalbumie napisał/a:
na targi warto się wybrać szukając auta do śluby, reszta straganów bez znaczenia :)


Raczej by powiedział, że odwrotnie - bo większość ciekawych aut jakie znam nie jeździ na targi :)
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2017 11:00 am   

Czy któraś z Was była wczoraj na naszych targach łódzkich? Ja to się baaaardzo na tym wszystkim zawiodłam. Co prawda zebrałam rabaty na suknię ślubną, ale są one ważne do końca tego roku, więc dla mnie to jeszcze za późno na kupno. Poza tym był tylko jeden salon, który mnie interesował z moją wymarzoną Machiko, a cała reszta to tak średnio. Praktycznie niewiele tam było. Podobało nam się jedno auto, bo idealnie pasował nam do motywu pod względem kolorystyki (dosłownie super się skrzył i od razu skojarzył mi się z rozgwieżdżonym niebem), ale auto to my już mamy :D Pokazy sukien i same konkursy to też porażka. Właściwie to wszyscy tylko dawali nam te śmieszne ulotki i nawet ani słowa nie powiedzieli, więc w sumie nawet nie wiedzieliśmy kto, kiedy i co wręczał i ulotki przywitały się z koszem na śmieci. Suknie ślubne też nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia. Tłum ludzi i zero inspiracji na wesele... Nawet nie było, albo my nie dostrzegliśmy, ale kilka razy przeszliśmy wszystkie stoiska z nudów, bo nie było co robić, żadnych cukierników, a w sumie targi wydawały mi się idealnym miejscem, żeby zaznajomić się z ofertami tortów... Byłam strasznie napalona na Targi Ślubne, a okazały się porażką i totalną klapą :? :? :?
Żadnych zaproszeń ślubnych, papeterii, parę stoisk obrączkami, a przy nich tłum ludzi albo totalnie zostali zlani. Tylko jedno stoisko się naprawdę nami zainteresowało, mimo tłumu, tyle że obrączki tam są bardzo drogie, jak dla nas, więc i tak nie będziemy tam zamawiać. Myślałam, że będzie Apart, ale... nie było ich, a szkoda, bo mają jak dla mnie naprawdę super obrączki.
Ostatnio zmieniony przez Hachiko Pon Lis 13, 2017 11:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2017 4:45 pm   

Ja byłam wczoraj na Targach Ślubnych i w 100% podzielam zdanie Hachiko. To były najgorsze Targi Ślubne na jakich byłam (a byłam już na 3). Nie było praktycznie NIC na co liczyłam... Ani papeterii, ani tortów, ani żadnych fajnych aut... Generalnie było mało różnorodnych stoisk... Głównie suknie ślubne, które akurat totalnie do mnie nie przemawiały i to nie tylko ze względu na fakt, że mam już swoją, ale gerenalnie były poprostu... brzydkie :?
Jedyne co mi się spodobało to stoisko z obrączkami Jubiler Niewęgłowski - nie słyszałam wcześniej o nim, a mieli mnóstwo pięknych modeli! Wypatrzyliśmy sobie obrączki i podpisaliśmy umowę rezerwacyjną dzięki czemu otrzymamy rabat - 25% na obrączki + jak damy własne złoto do przetopienia to sama robocizna z rabatem to wyjdą nam grosze :smile:
Reszta porażka...
Targi styczniowe zdecydowanie dużo lepsze!
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Nioma14 

Dołączyła: 08 Sie 2020
Posty: 2
Skąd: Lódz
Wysłany: Sob Sie 08, 2020 9:31 am   

Szkoda, że w najbliższym czasie na podobne targi nie zanosi się, lub nierozsądnie iść. ;-)
 
 
ajemstories 

Dołączyła: 08 Lut 2021
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2021 10:03 am   

A czy uważacie, że targi urządzone w 2021 w reżimie sanitarnym mają sens? Przyszlibyście?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl