Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwór Artusa (kompleks bankietowy)
Autor Wiadomość
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 11, 2014 7:23 am   

Monika Maria napisał/a:
Dzięki, lekki stres jest, teściowa przebąkuje że podobne jedzenie pyszne, ale mało, ale ona lubi dramatyzować :wstyd: w fazie przygotowań wszystko układa się idealnie, bardzo podoba mi się współpraca z menadżerką Panią Anią :)


Mało? to ta kobieta chyba musi dużo jeść :wink:
My po weselu zapakowaliśmy cały samochód jedzeniem które się zostało i jeszcze musieliśmy wzywać taksówkę bo my już plus prezenty i reszta jedzenia się nie zmieściliśmy :lol:
Porozwoziliśmy po całej rodzinie a i tak się zostało :roll: więc mogę śmiało powiedzieć, że nie przejecie tego - możesz być o to spokojna :P
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Lip 11, 2014 8:34 am   

Monika Maria, ja jako gość wyszłam tak obżarta, bo obsługa jest bezlitosna i jak coś znikało, to zaraz przynoszono nowy wypełniony półmisek. Po weselu Rusałki 2 dni nie patrzyłam na jedzenie, bo nie wypadało sobie odmówić takich delicji. Serio nie masz się co martwić :wink:
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 12:50 pm   

Monika Maria napisał/a:
teściowa przebąkuje że podobne jedzenie pyszne, ale mało


E tam, głupoty gada. U nas też było dużo jedzenia na weselu. Dostaliśmy mnóstwo na wynos, zrezygnowaliśmy z zup i owoców, które zostały, bo ilość pudełek z przystawkami, drugimi daniami i ciastami nas przeraziła :D Zresztą możesz sobie poczytać we wcześniejszych komentarzach.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Monika Maria 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 1:09 pm   

Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie :)
A do ślubu pozostał równo tydzień :smile:
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 11:03 am   

Monika Maria, jak się udało Wasze wesele w Dworze Artusa?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Monika Maria 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 8:50 am   

Udało się w pełni :)

Jedzenie przepyszne, rzeczywiście w sporych ilościach, wielkim samochodem wywoziliśmy popakowane w pudełeczka mięsa które pozostawały.

Pani Ania menadżerka cały czas nad nami czuwała, goście byli pod wrażeniem a my szczęśliwi że wszystko się tak ładnie udało :)

Gdybym miała drugi raz wybierać bez wahania zdecydowałabym się na tę salę.
Jest warta swojej ceny, chociaż 195 zł w sierpniu to nawet nie tak drogo.


Najmilej to chyba byłam zaskoczona rano, mimo że w umowie mieliśmy sypialnię do 11 (wesele było w piatek więc już w sobotę potrzebowali naszykować pokoj dla nowej pary) to pozwolona nam ostać dłużej, o 12 dostaliśmy pyszne śniadanko i o 13 opuściliśmy DA.

Jedna uwaga - nie wiem czy tylko tam jest taki zwyczaj, ale kelnerzy postawili na stołach wszystkie wina już otwarte. Goście ruszyli tylko kilka butelek, masa wina była do wyrzucenia :(

Pomijając ten drobny szczegół - wszystko poszło zgodnie z planem, fantastycznie się planowało z Panią Anią - menadżerka z pomysłami, otwarta też na różne propozycje, lepszego wesela nie mogłam sobie wymarzyć :smile:
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 9:28 pm   

Monika Maria napisał/a:
kelnerzy postawili na stołach wszystkie wina już otwarte

To faktycznie kiepsko :-? U nas otwierali nową butelkę (wódki czy wina) dopiero, gdy jakaś została opróżniona.

Ale cieszę się, że ogólnie jesteście zadowoleni! ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 9:30 pm   

Paolina napisał/a:
Monika Maria napisał/a:
kelnerzy postawili na stołach wszystkie wina już otwarte

To faktycznie kiepsko :-? U nas otwierali nową butelkę (wódki czy wina) dopiero, gdy jakaś została opróżniona.


U nas także (o ile mnie pamięć nie zawodzi)
_________________


 
 
filippolska 

Wiek: 41
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 18, 2015 8:27 pm   

Wesele mieliśmy 10.01.2015r. Od momentu kiedy pierwszy raz pojawiliśmy się w Dworze Artusa nie mieliśmy wątpliwości, że wybór był idealny. Sam obiekt jest piękny i długo można opisywać co nam się podobało najbardziej. Oczywiście trony to mistrzostwo świata! Podczas pierwszego spotkania poznaliśmy bardzo sympatyczną Panią Anię – menedżerkę DA. Od tamtego dnia była cały czas z nami w kontakcie. Na pochwałę zasługuje możliwość dogadania niemal wszystkiego drogą mailową. Dla nas to niezwykle ważne, ponieważ nie mieszkamy w Łodzi. Odpowiedzi były szybkie i bardzo rzeczowe. Pani Ania jako menedżerka wykazała się ogromnym profesjonalizmem i elastycznością. Nie było żadnego pytania bez odpowiedzi. Na żaden nasz pomysł nie usłyszeliśmy odpowiedzi, że „nie można, nie da się”, a marudziliśmy bardzo. W dniu wesela Pani Ania przez cały czas była z nami. Czuliśmy, że wszystko jest pod kontrolą, nic nie dzieje się bez jej wiedzy, o nic nie musieliśmy się martwić. Godziny posiłków i przebieg imprezy dogadywała na bieżąco z naszym wodzirejem.
Na szczególne uznanie zasługuje również właściciel DA Pan Zbigniew, który również włączył się w nasze wesele. Pomógł skomponować tablicę gości, ułożyć układankę (księgę gości), rozłożyć winietki, prezenty dla gości, a rano zapakować alkohol do samochodu.
Samo wesele przerosło nasze oczekiwania. Jedzenia było dużo i było bardzo pyszne. Nie było żadnego problemu z menu dla gości z przeróżnymi dietami. Na ogromną pochwałę zasługuje oprawa kelnerska. Na stołach niczego nie brakowało, dania były roznoszone bardzo szybko i sprawnie. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, pomocni i uśmiechnięci.
Po przebudzeniu dostaliśmy pyszne śniadanie do pokoju, bez żadnego problemu zostaliśmy trochę dłużej niż to było uzgodnione. Po śniadaniu alkohol i mnóstwo jedzenia, które zostało po weselu były już spakowane i przygotowane do zabrania. Nie było też żadnego problemu z zostawieniem samochodów na terenie DA przez 2 dni.
Zarówno my jak i nasi goście byli zachwyceni. Z czystym sumieniem polecamy Dwór Artusa! Chcesz mieć idealne wesele i spokojną głowę, wybierz Dwór Artusa :)
Dziękujemy baaaardzo! Jak impreza to tylko w Dworze Artusa!
Zuzia i Przemek 10.01.2015
_________________
Zuzia i Przemek
10.01.2015
 
 
monikapawlak 

Dołączyła: 29 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 11:44 am   

Witam.
Przyznam ,że jestem własnie podczas poszukiwań sali weselnej dla siebie i oczarował mnie Dwór Artusa.
Piekne i ciche miejsce a jednak w mieście.
Super jedzenie i genialna obsługa. Byłam tam w ostatni weekend na weselu u koleżanki i chyba znalazłam to co chciałam.
Wiem od managerki ,że mają oni jeszcze dwie inne lokalizacje w Łodzi,lecz chyba już sie zdecydowałam. Cena adekwatna do jakości. Mam nadzieje ze to będzie tak super zorganizowane jak u mojej przyjaciółki. :) pomożecie choc troche w podjęciu ostatecznej decyzji????
Prosze o jakieś dodatkowe opinie poza tymi juz dodanymi.
Monika.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 11:54 am   

Ja będę się mogła bardziej wypowiedzieć za miesiąc. Na razie mogę powiedzieć, że miejsce jest piękne, kontakt z menadżerką w czasie przygotowań bardzo dobry.
_________________


 
 
marta1234 

Dołączyła: 29 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 12:00 pm   

Witam.
Ja tez zapisałam sie do forum w sumie w zeszłym tygodniu aby poczytać opinie na temat interesujących mnie sal. Miałam 3 wybrane w tym Dwór Artusa i Igraszkę na Kilińskiego należącą równiez do tego samego właściciela co Dwór. Czytałam przez cały weekend opinie te złe i dobre,pytałam znajomych. Wybrałam Artusa z uwagi na bliskość od kościoła. Jest tam troszkę drożej niz w Igraszce na Kilińskiego ale co tam.... w końcu to raz w zyciu to można poszaleć.
Jadę jutro podpisac umowę i Monia...polecam.
Ze wszystkim mozna sie dogadać.
Jeśliby nie mieli terminu bo nie wiem czy juz wybraliście to pogadaj z nimi o tych ich innych lokalizacjach. Może tam tez Ci sie spodoba.
Moze choc troche Ci pomogłam.
Powodzonka
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 12:06 pm   

To prawda, ze wszystkim można się dogadać, powiedzieć co by się chciało a czego nie. Pani Ania zawsze służy radą, pomocą i ma wiele pomysłów.
_________________


 
 
Artur Le 

Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 11, 2015 10:21 am   Najlepsze wesele jakie miałem!

Najlepsze wesele jakie mieliśmy!
Więcej oczywiście nie było :) mimo wszystko ja nie wyobrażam sobie lepiej zorganizowanej imprezy. Było pięknie, było smacznie, a przede wszystkim było cudownie. Jedzenie również było dostosowane dla niektórych gości: niektórych z dietą bezglutenową, innych wegańską (tu pozdrawiam kucharza, lepszego chyba w Łodzi nie znaleźliśmy). Nawet stres gdzieś uleciał i bawiłem się świetnie, żona mówi że też. Goście wyszli najedzeni i porządnie wymęczeni tańcem. Małżonkę natomiast zauroczył ogródek z mostkiem i altanką oraz malownicza okolica (mimo że gdzieś tam na horyzoncie majaczy spore zabudowanie widoczne z jednej z wieżyczek).

Uważam, że najważniejszy dzień w życiu można było urządzić tylko w Dworze Artusa i cieszę się z mojego wyboru i że na to miejsce namówiłem moją obecnie żonę!

pozdrawiam
 
 
kasiama 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 5:04 pm   

Byłam, najadłam się, miło wspominam - polecam:)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 9:36 am   

Nasze wesele odbyło się w Dworze Artusa w dniach 4-5 lipca 2015r. Będę chwalić i polecać. Sala przepiękna. Spodobała nam się od pierwszej chwili, kiedy pojechaliśmy ją oglądać. Wielki plus za brak minimalnej liczby gości. Wszystko było zorganizowane dokładnie tak jak chcieliśmy. Cudowna menadżerka Pani Ania. Odpowiadała na każde pytanie, doradzała, miała mnóstwo pomysłów. Była obecna przez całe wesele i poprawiny. Reagowała na każdą sytuację i naszą prośbę. Pomogła nam również w zakupie alkoholu, dzięki czemu nie musieliśmy nigdzie jeździć, wozić i martwić się gdzie przechować taką ilość. Mnóstwo pysznego i ładnie podanego jedzenia. Wszystko co zostało, zapakowano nam w pojemniki do domu. Faszerowane udka, o których wcześniej słyszałam tyle pochwał – niebo w gębie :D Mieliśmy wesele w najgorętszy weekend lipca, więc goście chętnie korzystali z ogrodu. Z atrakcji dodatkowych na weselu mieliśmy krótki pokaz sztucznych ogni organizowany przez Dwór Artusa. W niedzielę mieliśmy obiad poprawinowy w formie grilla. Polecam taką opcję. Wszyscy, zarówno my jak i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni. Wesele udało się lepiej niż sobie wymarzyliśmy :) Chcemy jeszcze raz :D Pozdrawiamy i mamy nadzieję jeszcze kiedyś tam wrócić :)

Ola i Dawid

[ Dodano: Nie Sie 09, 2015 8:27 pm ]
Zapomniałam jeszcze wspomnieć o noclegu dla gości. Większość naszych gości była przyjezdna. Dwór Artusa nie ma pokoi ale współpracuje z hotelem Boss, który dla klientów Artusa oferuje nieco niższą cenę. A Dwór Artusa dowozi gości z sali do hotelu.
_________________


Ostatnio zmieniony przez alekul89 Sro Sie 05, 2015 9:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:52 am   

Dziewczyny, mam nadzieję, że moje wesele też będzie tak bajkowe - umowa podpisana, nawet termin zmienilismy następnego dnia, bo zespół nie mógł... Zastanawiamy się nad fajerwerkami przy torcie w ogrodzie... Wiecie może, jaki jest koszt takiej przyjemności? Warto? :)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:54 am   

A o której planujecie tort? Bo fajerwerki mogą być tylko do godziny 22. My właśnie o 22 mieliśmy deser podany w ogrodzie i krótki pokaz fajerwerków, około 100 wystrzałów. Koszt 590 zł.
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 10:24 am   

Hmmm... chcieliśmy się w tym względzie zdać na Menadżerkę... Chociaż pewnie wolelibyśmy jakoś wcześniej, właśnie w stylu 21-22, żeby goście z dziećmi jeszcze się załapali... :-) Widziałam Wasze fajerwerki na zdjęciach alekul89, i po prostu mnie zachwyciły :-) Zresztą w ogóle zdjęcia macie bajkowe, już Ci to pisałam :-) a jak reakcja gości na fajerwerki?

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2015 11:25 am ]
tak pytam, bo ja się trochę boję fajerwerków...
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 11:08 am   

Czemu się boisz? ;) My najpierw chcieliśmy tradycyjnie tort po oczepinach, czyli około 1 w nocy i do tego pokaz fajerwerków. Pani Ania uświadomiła nas, że nie może tak być bo obowiązuje cisza nocna i fajerwerki można wystrzelić tylko do 22. Ona zaproponowała nam deser w ogrodzie i uważam, że to był bardzo trafiony pomysł. Pokaz mieliśmy ustalony na 21.45 ale trochę przeciągnęła i zaczął się o 22. Goście byli zaskoczeni, kiedy poproszono o wyjście do ogrodu, zaskoczeni fajerwerkami i bardzo smakował im orzeźwiający chłodny mus truskawkowy w gorącą noc. A tort podano po oczepinach na sali.

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2015 12:09 pm ]
Cieszę się bardzo, że nasze zdjęcia tak się podobają ;)
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 11:36 am   

Bo jestem cykor i po prostu boję się wszystkiego co wybucha :) sylwester to dla mnie przeżycie okrutne :D jestem jak przestraszona świnka morska, nawet figurą pasuje :D


och Pani Ania to ma świetne pomysły na wszystko :)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 11:45 am   

panna.chichotka napisał/a:
jestem jak przestraszona świnka morska, nawet figurą pasuje :D

Teraz to już nie świnka morska tylko kawia :razz:


panna.chichotka napisał/a:
och Pani Ania to ma świetne pomysły na wszystko :)

Zgadzam się :)
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 12:20 pm   

Mam takie pytanie do osób, które miały tutaj swoje wesele. Cena za talerzyk od osoby to 230 zł (nieco taniej jest, jeśli wesele w "sezonie" odbędzie się w piątek, czego jednak nie chcemy). Czy da się w ogóle negocjować ceny? Wiem, że każdy wybiera lokal na jaki go stać, więc proszę zaraz tutaj nie hejtować, ale wiadomo, że każdy chciałby być zadowolony :P
_________________

 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2016 10:38 pm   

można spróbować ;) p.Ania jest elastyczna
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 8:53 am   

asior71, właśnie słyszałam opinie, że w przypadku cen p. Ania jest nieugięta...:(
_________________

 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2016 9:09 am   

widocznie mielismy szczescie....kto pyta nie błądzi :wink:
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 7:27 pm   

Wiem, że osoby, które były na weselach w Artusie są zachwycone (ja także, bo miałam tam swoją studniówkę), ale po obejrzeniu sali... nie zakochałam się w niej. Może spodziewałam się po tej sali tak wiele, że zderzenie z rzeczywistością mnie bolało. Ogród to jest super ekstra, ale tylko od frontu, z boku jest tyciusieńki (zastanawiam się, jak w nim organizują te śluby w ogrodzie). Jak spytałam się tego pana, czy mogę się przejść po ogrodzie, bo chcemy go sobie obejrzeć, miałam wrażenie, że nie spodobało mu się to i bąknął coś "że jest zarośnięty". Nie widziałam tam, żeby był zarośnięty, jest zadbany, trawka przycięta, krzaczki sobie rosną podcięte itp. itd. Choć naprawdę był maluteńki i już moje podwórko pod oknem jest większe o.o Zero kwiatów... A marzył mi się "bajkowy" ogród, żeby porobić sobie z przyszłym mężem ciekawe zdjęcia. Mój M. umawiał się z panią menadżer, nasze spotkanie potwierdził właściciel lokalu i niestety z nim się spotkaliśmy... Oczywiście super miły i pomocny pan! Ale... miałam wrażenie, że potraktował nas jak parę dzieciaków (fakt, młodo wyglądamy, ale mamy 23 i 24 lata, więc w dniu ślubu będzie to 25 i 26... więc idealny), a jak pytałam o dekorację sali, nagłośnienie, to wydawał się zdziwiony w ogóle moimi pytaniami... "jak to dekoracje? Sala sama w sobie jest idealna". Polemizowałabym, bo ze ścian spada tynk, ale nie chciałam już temu panu nic mówić. A chodziło mi o przybliżenie kolorystyki na stołach i powiedział, że wszystko w bieli, więc mnie załamał. Nie zdążyłam mu nawet napomknąć, że myślałam raczej o jakiejś firmie, która zajęłaby się takimi dekoracjami sali.
W ogóle nie dowiedziałam się na tym spotkaniu niczego więcej, niż ze strony internetowej (oprócz tego, że w 2018 już ciężko z wynajęciem sali w okresie letnim, więc jeśli ktoś chce Artusa w okresie letnim, to ostatni gwizdek! Zresztą nawet nie zajrzał do jakiegoś notesu, gdzie mają to zapisane, tylko mówił z pamięci). A chciałam sporo omówić, ale jakoś ten pan mnie odstraszył. Dlatego chcemy jeszcze raz tam pojechać, ale tym razem spotkać się z kobietą, panią menadżer, która jest lepiej obeznana i może będę się mniej czuła jak gówniara... Więc póki co w ogóle nie jestem już zachwycona tą salą.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hachiko Czw Sty 28, 2016 7:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dwór Artusa 
Firma

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2016 4:52 pm   

Zasmucił nas Pani post.

Pragnę potwierdzić iż każdy Klient jest dla nas bardzo ważny.
Nikogo nie oceniamy i nigdy nie ocenialiśmy w kryteriach wiekowych.
( większość Par jest w wieku własnie 18-30 lat )

Nagłośnienie na przyjęciu weselnym z orkiestrą lub dj`em zawsze jest realizowane
na sprzęcie wykonawcy - zespołu lub dj.
Każdy podwykonawca raczej posiada swój własny sprzęt ( niezbędny do zrealizowania usługi )

Firmy florystyczne, dekoratorskie zawsze mają możliwość przygotowania i dostosowania sali do Pani indywidualnej wizji wesela.
Oferta Dworu Artusa zawiera pełną wersję wystroju standardowego - nie trzeba się martwić o ikebanę na stół prezydialny, kwiaty w wazonach, świeczniki, bankietówki.
Dodatkami można też nawiązać do koloru przewodniego przyjęcia.
Są też dwa rodzaje pokrowców na krzesła - białe i w kolorze jasnego złota.
Poprzez dodanie np kokardy lub szarfy na krzesło (w innym kolorze) możemy w łatwy sposób uzyskać kolejny efekt kolorystyczny.

Na froncie nie posiadamy ogrodu, ogród na tyłach budynku to 300 metrów kwadratowych - realizujemy zawsze jedno wesele więc ogród jest do dyspozycji tylko Pani Gości.

Kwiaty pojawią się w ogrodzie raczej w kwietniu/maju ...
Spadające tynki ze ścian...

Jeśli ma Pani dodatkowe pytania - proszę o kontakt - naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta.
Jeśli odniosła Pani mylne wrażenie po spotkaniu to jest to małe nieporozumienie - zapraszamy ponownie - Pani satysfakcja jest naszą inspiracją - zawsze będziemy pielęgnować poziom Dworu Artusa tak, żeby był perłą w koronie sal weselnych w Łodzi.

Łącząc wyrazy szacunku
Dwór Artusa
_________________
Dwór Artusa
Ostatnio zmieniony przez Dwór Artusa Sro Lut 03, 2016 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 12:11 pm   Ogród

Wtrącę swoje 5 groszy..
My też mieliśmy ślub w ogrodzie !
Współpracę z Dworem Artusa do dziś miłe wspominamy -
profesjonaliści :-)
Zamieszczam parę zdjęć z ich FB - może będą ci pomocne

https://www.facebook.com/...852188301533750
_________________
Tomek
Ostatnio zmieniony przez konkret42 Czw Lut 04, 2016 12:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 10:00 pm   

Dwór Artusa napisał/a:
Zasmucił nas Pani post.

Pragnę potwierdzić iż każdy Klient jest dla nas bardzo ważny.
Nikogo nie oceniamy i nigdy nie ocenialiśmy w kryteriach wiekowych.
( większość Par jest w wieku własnie 18-30 lat )

Nagłośnienie na przyjęciu weselnym z orkiestrą lub dj`em zawsze jest realizowane
na sprzęcie wykonawcy - zespołu lub dj.
Każdy podwykonawca raczej posiada swój własny sprzęt ( niezbędny do zrealizowania usługi )

Firmy florystyczne, dekoratorskie zawsze mają możliwość przygotowania i dostosowania sali do Pani indywidualnej wizji wesela.
Oferta Dworu Artusa zawiera pełną wersję wystroju standardowego - nie trzeba się martwić o ikebanę na stół prezydialny, kwiaty w wazonach, świeczniki, bankietówki.
Dodatkami można też nawiązać do koloru przewodniego przyjęcia.
Są też dwa rodzaje pokrowców na krzesła - białe i w kolorze jasnego złota.
Poprzez dodanie np kokardy lub szarfy na krzesło (w innym kolorze) możemy w łatwy sposób uzyskać kolejny efekt kolorystyczny.

Na froncie nie posiadamy ogrodu, ogród na tyłach budynku to 300 metrów kwadratowych - realizujemy zawsze jedno wesele więc ogród jest do dyspozycji tylko Pani Gości.

Kwiaty pojawią się w ogrodzie raczej w kwietniu/maju ...
Spadające tynki ze ścian...

Jeśli ma Pani dodatkowe pytania - proszę o kontakt - naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta.
Jeśli odniosła Pani mylne wrażenie po spotkaniu to jest to małe nieporozumienie - zapraszamy ponownie - Pani satysfakcja jest naszą inspiracją - zawsze będziemy pielęgnować poziom Dworu Artusa tak, żeby był perłą w koronie sal weselnych w Łodzi.

Łącząc wyrazy szacunku
Dwór Artusa


Serdecznie dziękuję za informacje, które powinnam otrzymać na spotkaniu w sprawie wesela. Nie odniosłam mylnego wrażenia w sprawie kategorii wiekowej. Takie rzeczy się po prostu czuje. Kiedy spytaliśmy z narzeczonym o dekoracje sal, pan który nas przyjął bardzo się zdziwił, nie wspomniał nic o możliwości wynajęcia dekoratorki, odrzucił od razu balony (o których nawet nie wspominałam, bo były modne chyba 25 lat temu na weselach). Nie mówił nic o ozdobie stołów - czyli o żadnych wazonach, świecznikach czy kwiatach. Wspominał jedynie o ikebanie oraz ewentualnym podświetleniu sali. Była mowa także jedynie o jednych pokrowcach - białych i ewentualnie do tego złota szarfa.
Doskonale zdaję sobie sprawę, kiedy kwitną drzewa oraz kwiaty. Nie bez powodu wybraliśmy kwiecień jako miesiąc, w którym będziemy mieć wesele. Kiedy spytaliśmy o możliwość obejrzenia ogrodu, nikt nas doń nie zaprowadził. Zatem drogą dedukcji uznaliśmy, że ogród jest tuż obok sali, po prawej stronie, za krzaczkami dróżki dojazdowej do Artusa.
Co do tynku - proszę się przyjrzeć drzwiom wejściowym na salę :)
Najważniejsze jest pierwsze wrażenie przy oglądaniu sali, a także osoba, która oprowadza. Poczułam zawód, kiedy taka "perła w koronie" nie potrafi odpowiednio przyjąć potencjalnych klientów.
Również pozdrawiam.
_________________

 
 
Ada G 

Dołączyła: 19 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 11:21 am   Dwór Artusa w stylu Harry'ego Pottera

Zaczynając od początku do tego wesela mieliśmy dwa podejścia. Pierwszy termin wesela zaklepaliśmy na 7 listopada 2015 roku. W kwietniu 2015 roku okazało się jednak, że nie będziemy mogli wziąć ślubu w listopadzie. Trochę się obawialiśmy, że może być problem z przełożeniem terminu, ale kiedy przyszliśmy do Dworu Artusa w tej sprawie zostaliśmy mile zaskoczeni. Udało się znaleźć następny termin na kwiecień tego roku. Poprawiliśmy umowę i przełożyliśmy termin. Uważam, że to naprawdę istotna informacja bo są miejsca gdzie jest to problemem.
Już w momencie zaklepywania terminu wiedzieliśmy, że nasze wesele będzie oryginalne, bo mieliśmy już wizję tego wesela. Motywem przewodnim był świat Harry'ego Pottera. Na pierwszym spotkania uprzedziliśmy właściciela, że taki mamy pomysł na to wesele. Trochę był zaskoczony, ale był bardzo ciekawy. Wszystkie dekoracje robiliśmy sami i poinformowaliśmy o tym salę. Właściciel wspominał nam o tym, że sala nie potrzebuje zbyt wielu "upiększaczy" z czym w zupełności się zgadzam, bo jestem przeciwnikiem sal pełnych balonów i szarf. Zostaliśmy zapewnieni, że cały obiekt będzie do naszej dyspozycji włącznie z salą lustrzaną oraz ogrodem. Zajęliśmy również oba pokoje (apartament nowożeńców oraz drugi pokój, który jest za dopłatą). W cenie od talerzyka mieliśmy wliczone 5 dań ciepłych + deser, woda, soki, kawa i herbata bez ograniczeń, szampan na powitanie, kieliszki do stłuczenia, dekorację stołu prezydialnego, zimną płytę, ciasta i owoce, parking, napoje gazowane (1l na osobę), apartament nowożeńców. Co ważne nie było również opłaty korkowej.
Z Panem Strobejko można załatwić niemal wszystko. Kiedy potrzebowałam 4 różnych rodzajów świeczników na stoły, przesłał mi zdjęcia wszystkich kielichów, które posiadają. Kiedy potrzebowaliśmy rzutu sali, nie było problemu. Byliśmy na kilku spotkaniach i mieliśmy milion pytań i na każde dostaliśmy satysfakcjonującą odpowiedź. Wiem, że mieliśmy duże wymagania i wysyłałam Panu Strobejko foldery z opisami gdzie co ma stać i wszystkie nasze życzenia zostały uszanowane.
Obsługa sali pomogła mojej znajomej udekorować salę (porozstawiać winietki, serwetki, upominki dla gości) według naszych wskazówek. Pan Strobejko osobiście czuwał nad całym przyjęciem i pilnował stworzonego przez nas scenariusza. Podczas wesela był w ciągłym kontakcie z nami oraz naszym DJem, którego mianowaliśmy osobą decyzyjną. Dzięki tej współpracy udało się przeprowadzić cudowne przyjęcie weselne, z którego niektórzy goście wręcz nie chcieli wyjść (ostatni goście wyszli o 5:50).
Jedzenie było niesamowite! Mogłabym się długo rozwodzić nad cudownym karczkiem w ciemnym sosie czy musem truskawkowym. Kelnerzy bardzo kompetentni, mili i pomocni. Wszyscy moi goście ich chwalili.
Na facebookowym profilu Dworu Artusa można obejrzeć nasze zdjęcia z wesela (16.04.2016)
Gdyby ktoś miał jakieś pytania chętnie odpowiem.
Dwór Artusa ma naprawdę duży potencjał i wystarczy trochę inspiracji i można tam stworzyć naprawdę cudowne wesele, a obsługa i właściciel naprawdę dokładają wszelkich starań aby ten dzień był wyjątkowy dla Pary Młodej.
Ps. Jajecznica rano - niebo w gębie!
Dziękujemy!
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 11:33 am   

Widziałam już w weekend Wasze zdjęcia na fb Dworu Artusa. Muszę, przyznać , ze mieliście bardzo zaskakujący i nietypowy pomysł na motyw przewodni i zadbaliście o każdy szczegół.
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 3:35 pm   

Ada G, widziałam Wasze zdjęcia z wesela na FB. Czadowy pomysł. :)

Czy ktoś organizował/był na przyjęciu w Dworze Artusa? Nie chodzi mi o przyjęcie po ślubie, ale np. urodziny? :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
akggmm 

Dołączyła: 17 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: home
Wysłany: Nie Lis 20, 2016 10:58 pm   

Jestem bardzo usatysfakcjonowana przygotowaniem wesela i poprawin przez management i obsługę Dworu Artusa.
Nasze wesele odbyło się 20 sierpnia 2016 (na profilu Dworu Artusa można obejrzeć fotki i filmik z tego dnia).

Zabookowaliśmy termin w styczniu czy w lutym na ten sam rok, na sierpień, bo akurat ktoś zrezygnował. Przed naszym weselem byłam osobiście w Dworze Artusa aż jeden raz, bo mieszkamy z mężem za granicą. Przewodnim kontaktem były maile, które wymieniane były bardzo płynnie i dostałam wiele wsparcia i pomocy od Pani Joanny, szczególnie w dopinaniu wszystkiego na ostatni guzik.
Pan Zbigniew, przesympatyczny człowiek, cały czas czuwał podczas wesela i był gotów w każdej chwili pomóc, zadzwonić po taksówkę dla gości, przemykał niezauważony od czasu do czasu, by dojrzeć czy wszystko w porządku. Również dzięki pani Renacie całość przebiegała tak, że ja, jako Panna młoda nie musiałam się niczym przejmować podczas poprawin.
Jedzenie było przepyszne i na pewno nikomu nie zabrakło. Menu mieliśmy bardzo zróżnicowane, wszystko zorganizowane i ustalone wcześniej, obsługa kelnerska przyjemnie usposobiona i pomocna, spełniała wszelkie prośby bez jakiegokolwiek grymasu, co bardzo im chwalę.
Sala piękna sama w sobie, ogród jest świetnym miejscem na przewietrzenie i odpoczynek. Wesele jakie sobie z mężem wymarzyliśmy, a nie było łatwe w przygotowaniu, ponieważ mój mąż nie jest Polakiem i jego rodzina nie mówi po polsku.
Mieliśmy drinkbar podczas wesela i to, jakim się cieszył powodzeniem to trudno opisać. Barmanowi zaczęło w pewnym momencie brakować szkła, a goście weselni ustawiali się w kolejce po następne drinki. Pan się zmachał niesamowicie, ale nawet na chwilę nie odpuszczał jakości serwowanych drinkow. Pewnie następnym razem nie będzie już sam na 100-osobowym weselu, tylko weźmie ze sobą pomoc :)
Polecam z czystym sumieniem :)
 
 
Gabryel 

Dołączyła: 05 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 8:16 am   

W maju 2017 r uczestniczyłam w weselu na Sali Kryształowej. Niestety, nie mam dobrych wspomnień. Generalnie na stronie internetowej jest informacja, że sala ta jest do 160 osob - w rzeczywistości tak nie jest. Drugim poważnym minusem są łazienki. Znajdują sie one piętro niżej, a zejście do nich jest po wąskich kręconych schodach. Dla wszelkich babć, dziadków, starszych cioć i wujków jest to droga bardzo trudna do pokonania. Oczywiście dla osób w szpilkach, czy też po kilku godzinach wznoszenia toastów rownież droga ta jest męczarnią. Same łazienki niestety pozostawiają wiele do życzenia.

Jedzenie szału nie robiło. Z przykrością stwierdzam, że przy pierwszym obiedzie przerwa miedzy rosołem a drugim daniem była bardzo długa a co za tym idzie drugie danie było chłodne, trafiło sie rownież kilka niedogotowanych ziemniaków.

Generalnie za proponowaną przez sale cenę "od talerzyka" - 230zł, gdzie tort jest we własnym zakresie, tak samo jak np: wiejski stół, to cena jest nieadekwatna do tego co oferują. Niestety, nie mogę polecić tej sali, a wręcz raczej odradzam.

Pełna recenzja o sali znajdziecie na moim blogu. :)

usunęłam odnośnik do strony. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Cze 05, 2017 8:51 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dwór Artusa 
Firma

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 5:01 pm   

Pani Gabryelczyk,
przykro nam, że nie jest Pani zadowolona z pobytu w Dworze Artusa.
Przypominamy sobie - była Pani chyba fotografem na tym weselu.
Do dziś zbieramy podziękowania od Gości i Organizatorów.
Poniżej zamieszczamy też publicznie udostępnione podziękowanie od Pary Młodej.
( dostępne również na FB )
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy sukcesów w Pani nowej działalności jako konsultant ślubny.

"20 maja 2017 roku odbyło się tu nasze wesele. Z ręką na sercu, każdej „Młodej Parze” planującej wesele, serdecznie polecamy lokal. Jest to wyjątkowe miejsce, pełne klasy i uroku, które urzeka już od pierwszych chwil po przekroczeniu progu. Szczególne wyrazy uznania należą się pani manager – pani Renacie. Tak ciepłej, przyjaznej i życzliwej osoby, dawno nie spotkałam na swojej drodze. Pani Renata z wielką uwagą i sumiennością odpowiadała na każde nasze najmniejsze pytanie, zawsze służyła radą i pomocną ręką. Począwszy od pierwszego spotkania, wykazywała się ogromnym zaangażowaniem i dbała o każdy, nawet minimalny szczegół przyjęcia. Wspierała nas na każdym kroku, za co z całego serca dziękujemy! Za każdym razem, wychodząc ze spotkania, byliśmy ogromnie usatysfakcjonowani i spokojni, że nasz dzień, na pewno okaże się wyjątkowy. Słowami nie da się opisać jak kompetentną i serdeczną osobą jest pani Renata, która nie opuszczała nas, aż do ostatniej sekundy przyjęcia. Wybór „Dworu Artusa” na miejsce naszego wesela uważamy za jak najbardziej właściwy i zdecydowanie z wielką radością będziemy wracać do tego miejsca, przy okazji innych uroczystości ;) Na zakończenie powiem, że była to pierwsza sala weselna, którą postanowiliśmy obejrzeć i od pierwszej sekundy wiedzieliśmy, że to dokładnie to czego szukamy – NIE ZAWIEDLIŚMY SIĘ !"
_________________
Dwór Artusa
 
 
AsiaPiotr 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sro Lis 29, 2017 1:15 pm   

Witamy serdecznie :)

Mieliśmy przyjemność współpracować z Dworem Artusa (wesele 4.11.2017), krótko mówiąc:

1. Rewelacyjna obsługa - byliśmy pod wrażeniem profesjonalizmu całego personelu. Wszyscy byli uprzejmi, uśmiechnięci i zaangażowani w swojej pracy. Wielkie ukłony i podziękowania przede wszystkim dla menagera - Pani Renaty. Rzadko się zdarza żeby spotkać kogoś tak oddanego swojej pracy. Już pierwszą wizytą w Dworze Artusa Pani Renata oczarowała nas swoją osobą - miła, rzetelna, przyjazna, odpowiedzialna, radosna.. Bardzo, bardzo, bardzo pozytywna osoba, dzięki czemu współpraca z Panią Renatą była czystą przyjemnością. Niczym nie musieliśmy się stresować, wszystko od samego początku było dopięte na ostatni guzik. Pani Renata dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w tej branży potrafi świetnie doradzić w jakichkolwiek sprawach związanych z organizacją wesela. Razem z Asią mieszkam w Pruszkowie, więc część naszych gości była przyjezdnych. Tutaj kolejny ukłon w stronę organizatora. Pani Renata pomogła nam w rezerwacji hotelu niedaleko sali. Udało się to zrobić taniej niż sami byśmy rezerwowali noclegi. Żeby tego było mało mieliśmy do dyspozycji kierowcę z samochodem, który odwoził gości do hotelu. (całe wesele !! )

2. Wyżywienie - chętnie takiego kucharza zatrudniłbym u siebie w domu... na zawsze :P Wielkie uznanie ! Pyszne potrawy podane w ciekawy sposób :) Goście byli zachwyceni jedzeniem. Głodny na pewno nikt nie chodził.. :) Były nawet posiłki dla wegetarian - kucharz specjalnie dla nich przygotował osobne menu. Po weselu zostało bardzo dużo jedzenia. Dostaliśmy jedzenie spakowane w plastikowe pojemniki i mogliśmy je rozdać rano gościom żeby mogli sobie zabrać je do domu.

3. Sala - sama w sobie jest urocza. Nie za duża, nie za mała. Wszystko zależy od ilości gości i rozstawienia stołów. Jako, że nasze wesele odbywało się listopadzie to zdecydowaliśmy się na podświetlenie ścian za stołem prezydialnym na kolor miodowy, co w połączeniu z tronami dało bardzo fajny efekt. (ciepło)


Co jeszcze więcej możemy napisać ? My byliśmy zadowoleni, goście byli zadowoleni. Możemy tylko z ręką na sercu polecać Dwór Artusa wszystkim młodym parom. Zdecydowanie chcielibyśmy tam kiedyś jeszcze zawitać - czy to będą chrzciny, urodziny czy inne wesele. Miejsce jest świetne, ale to dlatego, że to wspaniali ludzie je tworzą. Oby tak dalej !

Jeszcze raz dziękujemy za piękne wesele i współpracę !


Gorąco polecamy, na pewno się nie zawiedziecie !! !! :-)
:-) :-) :-) :-)


Piotr & Asia
_________________
Asia & Piotr
04.11.2017
 
 
Paweł74 

Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Sty 09, 2019 10:14 pm   

Jak to CCSS Polska to impreza bedzie super udana. Miałem kiedyś okazję bawić się gdzie właśnie oni organizowali wesele i nie powiem....było rewelacyjnie. Myślę, że śmiało mogę ich polecić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl