Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ Piotr Lamus
Autor Wiadomość
Edyta K 

Wysłany: Wto Sie 01, 2017 12:48 pm   

Piotrek grał u Nas na weselu 29.07.2017.
Szczerze? Lepszej oprawy muzycznej na weselu nie mogliśmy mieć
Widać, że jest to Piotra pasja i robi to całym sobą. Osoba z którą można się dogadać z każdej
Sprawie . Słucha co młoda para ma do powiedzenia, pomaga dobrać odpowiednie utwory szanuje
decyzje i wybory drugiej strony. Zawsze pomocny, zawsze na czas a przede wszystkim bardzo
miła i ciepła osoba. Goście chwalą Nasze wesele i mówią, że DJ to był bardzo dobry wybór
Z całego serca polecam wszystkim Piotrka i jego usługi, jeżeli chcecie mieć wymarzone cudowne wesele :)

<3 <3

NataliaPiotrek 

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 7:10 pm   

Piotrka poznaliśmy z polecenia. Krótko mówiąc, nie żałujemy. Piotrek spełnił wszystkie nasze prośby na weselu i poprawinach, o niczym nie zapomniał, a z dekoracji światłem, na którym nam bardzo zależało spisał się rewelacyjnie. Dodać też chcemy, że Piotrek to bardzo miła i pogodna osoba, która potrafi rozładować stres Państwa Młodych. Jesteśmy wymagającymi osobami i tylko Piotrek spełnił nasze oczekiwania w 100%.

Piotrek jeśli to czytasz pozdrawiamy Cie serdecznie :)

Basia i Tomek 

Wysłany: Pon Sie 07, 2017 8:21 pm   Nie zawiedliśmy się :)

O Piotrku dowiedziałam się od koleżanki z pracy, u której Piotrek grał na weselu. Była bardzo zadowolona i bardzo zachwalała profesjonalizm Piotrka. Pomyślałam, ze odezwę się.
Zadzwoniłam porozmawiałam chwilę i już wiedziałam, że Piotrek będzie idealnym DJ i wodzirejem. Szybko łapie kontakt z ludźmi, słucha i przede wszystkim zna się na swoim fachu. Szybko uzgodniliśmy szczegóły i umówiliśmy się na spotkanie i podpisanie umowy, na którym lepiej poznaliśmy się na jednoczesnie wymienialiśmy się pomysłami na temat imprezy (Piotrek wszystko notował).
Wraz ze zbliżającym się terminem umówiliśmy się na dłużą rozmowę telefoniczną, na której uzgodniliśmy cały scenariusz.
Piotrek na imprezę z Łodzi przyjechał aż do Olszyna i już o 12 przygotował salę do imprezy, przywożac ze sobą cały potężny sprzęt wraz z oświetleniem.
Cała impreza przebiegła zgodnie z planem. Piotrek świetnie zabawiał towarzystwo rzucając zartami dostosowując muzykę do sytuacji. Oprócz wczesniej uzgodnionej muzyki Piotrek puszczał piosenki w klimacie tych przez nas wyznaczonych.
W trakcie imprezy Piotrek dogadywał się z fotografem tak by ich wspólne działania się niekanibalizowały :)
Na koniec imprezy nasz super DJ zrobił nam piękną niespodziankę (ale tego nie będę zdradzać, to była najpiękniejsza chwila tego dnia).
Podsumowując. Piotrek to świetny DJ ale i również świetny wodzirej, zna się na tym co robi, słucha ludzi i dba o świetną zabawę.
Wbrew obawom gości, którzy uważają, że tylko zespół może grać na weselu wszystko udało się znakomicie i wszyscy pląsali na parkiecie.

PS. Piotrek nawet zadzwonił do nas następnego dnia składając nam życzenia i pytając jak się czujemy i czy podobała nam się impreza. Dba do samego końca :)

Piotrku dziękujemy było super :)

Weronika Jacek 

Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 12:49 pm   

Do Piotrka trafiliśmy z polecenia i z czystym sumieniem będziemy polecać go dalej (myślę, że tak samo jak nasi goście). Mimo że naszą pierwszą rozmowę zaczęliśmy od tłumaczenia, że właściwie mało tańczymy i nie mamy pojęcia o organizacji takich imprez jak wesele... przetańczyliśmy całą noc, a muzyka była tak dopasowana do naszych oczekiwań, że szkoda było schodzić z parkietu. W sumie... chętnie powtórzylibyśmy taką imprezę :)
Piotrek uwzględnił nasze sugestie i ulubione piosenki, przygotował oświetlenie, dym i doskonale dopasowywał repertuar do nastrojów gości, a w międzyczasie znalazł czas na rozmowę i upewnienie się, że wszystko przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Dziękujemy!

Makaya 

Wysłany: Pon Paź 02, 2017 8:30 pm   

Poznałem Piotra Lamusa na imprezie firmowej, spodobała mi się muzyka jaką grał, bawiłem się super, szukałem kogoś na własne wesele i umówiliśmy się na spotkanie. Bardzo pozytywna osoba, zdecydowaliśmy się podpisać umowę. Jakiś miesiąc przed własnym weselem byłem u znajomych i okazało się, że Piotr tam grał również, miałem okazję widzieć go w akcji. Znajomi byli bardzo zadowoleni. Piotr ma utworki na każdą okazję, biesiady dla rodziców, typowe weselne kawałki dla starszych oraz nowości, hity. Niestety zespół nie zawsze potrafi zagrać to co chcemy, a często wykonanie odbiega sporo od oryginału, dlatego zdecydowaliśmy się, że będziemy szukać dj-a. Było świetnie, jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem mogę polecić Piotrka. Stara się bardzo, żeby ten dzień był wyjątkowy.

t0maszto 

Wysłany: Sro Paź 04, 2017 6:45 pm   Re: DJ Piotr Lamus

Gocha_n2 napisał/a:
Witam,
od właściciela sali dostałam namiar na DJ Piotra Lamusa.
Czy ktoś może coś słyszał na jego temat? Bardzo proszę o opinie.

Grał u nas na weselu. Nie ukrywam że świetnie poprowadził imprezę aż do samego rana :) Serdecznie polecam!

inezzka90 

Wysłany: Sro Paź 04, 2017 7:00 pm   

Namiary z mężem dostaliśmy z polecenia:) wesele nie było na jakąś ogromną liczbę osób, ale bardzo dobrze poprowadzil imprezę, aż do samego rana:) bardzo byliśmy zadowoleni z prowadzenia imprezy, kontakt rzeczowy, ustalenia co do stylu jaką ma być muzyka, czego unikac, co ma być symboliczne, jakie zabawy weselne, żeby było z gustem. Polecamy :)

ewa1512 

Wysłany: Pon Gru 04, 2017 10:47 pm   

DJ Piotrka poznaliśmy na weselu, na którym byliśmy. Bawiliśmy się tak dobrze, że rok później nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do tego, kto będzie prowadził nasze wesele. Jest to człowiek bardzo kontaktowy, otwarty na propozycje i oczekiwania pary młodej. Na spotkaniu przed weselem omówiliśmy cały scenariusz imprezy kawałek po kawałku. Sugestie DJ Piotrka okazały się bardzo przydatne. Całe wesele poprowadzone było zgodnie z naszymi oczekiwaniami (a nie tak łatwo rozkręcić wesele bez disco polo gdy średnia wieku to 30+ :wink: ). Super poprowadził oczepiny, a przy konkursach goście pękali ze śmiechu. Piotr potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i trafnie skomentować to, co akurat dzieje się na sali. Szybko reagował na oczekiwania gości. Ogólnie cała oprawa muzyczna super, a pięknie oświetlona sala dodawała uroku całej imprezie.
Nieskromnie powiemy, że było to najlepsze wesele na jakim byliśmy :D
Z czystym sumieniem polecamy Piotrka :)

AliDut 

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 1:10 pm   

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne komentarze!

Piotr na naszym październikowym weselu przekonał wszystkich niedowiarków, że impreza bez kapeli też może być udana, a nawet lepsza :)
Jest profesjonalistą w każdym calu: począwszy od pierwszych ustaleń, przez czas trwania wesela, aż po ostatniego Gościa!
Przede wszystkim słucha Młodych, stara się ich poznać i zrozumieć czego oczekują. Czuliśmy się "zaopiekowani", a co najważniejsze Piotr wytworzył taką atmosferę, że kompletnie nie stresowaliśmy się oprawą muzyczną i świetlną. Biorąc pod uwagę ile jest rzeczy do zorganizowania przed ślubem, taki DJ to SKARB!
Co dla nas było również istotne to, to że Piotrek znakomicie prowadzi wesele, nie ma sprośnych żartów, sucharów i niezręcznych sytuacji.
To właściwy człowiek na właściwym miejscu :razz:

Odpowiedz do tematu