Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyk godny polecenia
Autor Wiadomość
dereka 

Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:21 am   

ja wam moge polecić moje ostatnie odkrycie, pomada do brwi firmhy Inglot - rewelacja!Zachwycają się nią wzystkie vlogerki i nie bez powodu, naprawde ladnie mozna tym wyprofilować brwi, kosztuje 37zł wiec cóż, nie jest to najtańszy kosmetyk ale jesli chodzi o pomady to rzeczywiscie jest najtańszy. No i starczy nam na lata mysle:)

usunęłam podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Sty 12, 2016 9:22 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 9:22 am   

Mogę polecić kilka fajnych kosmetyków, które mnie zachwyciły w osttatnim czasie:

olejek do twarzy z biochemii urody - bardzo dobrze oczyszcza twarz

serum do biustu Frashe - unosi oraz ujędrnia cerę

serum do twarzy Richevon - kupiłam bo zauważyłam u siebie drobne zmarszczki ( w koncu idzie już 30 rok życia tak wiec mogłam się spodziewać,że się pojawią) . Dobrze nawilża, odżywia skórę. Jest po zastosowaniu kremu rozświetlona, żywsza oraz ładniejsza.
 
 
mantra 

Dołączyła: 08 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw Maj 11, 2017 9:39 am   

peeling enzymatyczny Sylveco ( dla wrażliwej skóry twarzy), wydajny, mocno cytrusowy zapach, naturalny produkt. Polecam.


proszę zmienić podpis, łamie on regulamin Forum, zawierając link/reklamę. Posty będą edytowane przeze mnie, a jeśli nie nastąpi zmiana w kolejnych - będę je usuwać. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Maj 11, 2017 9:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mlodadama 

Dołączyła: 19 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Gru 13, 2017 9:21 am   

DUCRAY DEXYANE Ultra - żel oczyszczający przeznaczony jest do skóry bardzo suchej i skłonnej do atopii.
Oczyszcza, zapobiega wysuszaniu się skóry oraz łagodzi podrażnienia.
Nie zawiera parabenów, mydła ani substancji zapachowych. Posiada fizjologiczne pH.
Hipoalergiczny.
Do twarzy i ciała.
Dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Kupuję zawsze w sprawdzonej Aptece [xxx] i stosuję już od dawna.

Dziękujemy za kolejną próbę reklamy i żegnamy z się z możliwością pisania postów.
Miłego dnia życzy Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 13, 2017 9:40 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
wstazka 

Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2018
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 02, 2018 1:31 pm   

ja uzywam nivea do wzystkiego :D :D :D
 
 
meszka 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Cze 2018
Posty: 30
Skąd: lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Cze 02, 2018 1:46 pm   

Dla mnie najlepszy jedyny i niepowtarzalny jest krem cetaphil da ultra. Uzywam go do calego ciala i twarzy oraz corke nim smaruje bo jest bezpieczny dla skory :)
 
 
qwe123 

Dołączyła: 09 Lip 2018
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2018 6:30 am   

Krem do twarzy Soraya -cudo, doskonale wpływa na stan cery mieszanej, ale nie polecam używać na noc ;)
 
 
Illegalssq 

Dołączył: 06 Lut 2020
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 14, 2020 11:39 am   

To nie kosmetyk, ale jest to jedna z podstawowych rzeczy.
Myslo naturalne dobrej jakosci. Nic lepszego nie znajdziecie. Mimo wielokrotnego mycia,, nie przesusza skory, a wrecz ja wzbogaca.


To nie czeste mycie rak wysusza skore. To zle mydlo sie do tego przyczynia.
 
 
Milena123456 

Dołączyła: 29 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon Mar 29, 2021 12:54 pm   

Hej czy na tej stronie warto zamawiać kosmetyki? apteka.bonifratrzy.pl/
 
 
Baba Jaga 

Dołączyła: 12 Maj 2021
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2021 9:20 am   

Hej, ja też ufam opiniom vlogerek, w 99% mnie nie zawodzą. Np. dzięki nim odkryłam palety cieni firmy Eveline. A ostatnia brązowo fioletowa Mystic galaxy to po prostu makijażowe cudo.
 
 
Inesska 

Dołączyła: 28 Mar 2023
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Mar 28, 2023 10:37 pm   

Jak dla mnie hitem jest ta linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych z Bielendy Skin Clinic Professional
 
 
sdagmara041 

Dołączyła: 17 Kwi 2023
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Kwi 17, 2023 1:06 pm   

Ja polecam Wam profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Dzięki nim moja skóra wyglądała promiennie i pięknie w dniu ślubu :)
_________________
powiększanie ust Zielona Góra
 
 
Baba Jaga 

Dołączyła: 12 Maj 2021
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2023 9:32 am   

U mnie takim kosmetykiem godnym polecenia jest kremdo rąk Orientany ze śluzem ślimaka. Nie znam skuteczniejszego kremu do rąk. Uwielbiam go, można np mamie na Dzień Mamy sprezentować bo rozjaśnia przebarwienia na dłoniach
 
 
wirginka 

Dołączyła: 01 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2023 8:50 pm   

Uwielbiam Olejek Busajna. Naturalny kosmetyk, ujedrnia, nawilża , opalenizna się dłużej utrzymuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl