Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Suknia ślubna Justin Alexander8630-ŚLUB KOŚCIELNY BEZ WESELA
Autor Wiadomość
Larysa 

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 12:58 pm   Suknia ślubna Justin Alexander8630-ŚLUB KOŚCIELNY BEZ WESELA

Witam sprzedam przepiękną suknię JUSTIN ALEXANDER 8630 zakupioną w salonie NAJNA w Łodzi za kwotę 4370zł.

Suknia będzie pasować na Pania w rozmiarze 36, rozmiar producenta to 4. Suknia była szyta na wymiar:
biust: 81
talia: 61
biodra: 90
jednak jest dość rozciągliwa, więc myślę, że na Pani noszącej na codzień rozmiar 38 też będzie dobrze leżeć. Zachęcam do niezobowiązującej do zakupu przymiarki :) .

Suknia jest w kolorze śnieżnobiałym, doskonale się układa, Góra zabudowana, z tyłu piękne wycięcie z koronki. Suknia posiada przepiękny tren, który nadaje jej doniosłego charakteru i zachwyca gości.

Do sukni posiadam gładki welon załączony na zdjęciach (zakupiony również w salonie NAJNA za 150zł). Mogę również dodać koronkowe rękawiczki (zakupione za 45zł) których nie założyłam bo w dniu ślubu było bardzo gorąco.

SUKNIA BYŁA UŻYTA TYLKO PODCZAS ŚLUBU KOŚCIELNEGO !! ! Nie organizowaliśmy wesela, tak więc jest w stanie idealnym (oczywiście po praniu).

Cena: 1500zł do negocjacji

Zapraszam na przymiarkę : Łódź Teofilów :) . Możliwa przymiarka również w domu przyszłej panny młodej - bez problemu dowiozę suknię.

PRZYMIARKA NIC NIE KOSZTUJE A BYĆ MOŻE OKAŻE SIĘ, ŻE TO TA JEDYNA WYMARZONA SUKNIA:).

Mogę wysłać więcej zdjęć na maila jeśli tylko któraś z Pań sobie życzy:).

Możliwa jest również wysyłka sukni pocztą polską.

Moja oferta jest na portalu olx:

https://www.olx.pl/oferta...49-IDpVWAP.html

Odpowiedz do tematu