Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Centrum Konferencyjno-Bankietowe RUBIN
Autor Wiadomość
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
  Wysłany: Pon Sty 09, 2012 9:10 pm   Centrum Konferencyjno-Bankietowe RUBIN

Dziewczyny !
Właśnie się dowiedziałam, że powstało nowe centrum bankietowe na ul. Lodowej.

Piszą o sobie tak:
"Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwalają na organizowanie zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych konferencji, szkoleń oraz bankietów. Sale w różnej aranżacji, w zależności od potrzeb mogą pomieścić od 20 do 500 osób."
Więc chyba fajne rozwiązanie zarówno na małe przyjęcia jak i na wieeelkie weselicha z pompą!
Plus to też duży parking- podobno aż na 150 samochodów.

Centrum działa od września, więc jest to miejsce dośc nowe, ja dowiedziałam się o nim dosłownie przed chwilą od Mamy :smile: Nie znalazłam wątku o tym miejscu, więc pozwoliłam sobie założyc nowy temat :)

Centrum Konferencyjno-Bankietowe RUBIN
ul. Lodowa 94 :)

Mam nadzieję, że mogę też zamieścic adres strony internetowej: :)
http://www.ckbrubin.pl/

Jak Wam się podoba? Bo muszę przyznac, ze mi bardzo przypadło do gustu. Nigdzie nie mogę jednak znalezc informacji o cenie, ale napisałam już maila do pana managera. Jak tylko da mi odpowiedź, to na pewno podzielę się informacją. :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lut 27, 2015 9:31 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 9:59 am   

Byliśmy ta na weselu u aniuniai :smile:

Elegancko, bardzo dużo jedzenia, a co najbardziej zapadło mi w pamięć, to przepyszny smalczyk ze stołu wiejskiego :smile: Typowe centrum konferencyjne, gdzie zostały połączone dwa pomieszczenia w jedno i pomieściło dużo okrągłych stołów :) Mi się bardzo podobało. Obsługa bardzo dobra, bo co chwilę zmieniali brudne talerzyki i donosili napoje :)

Parking rzeczywiście mają bardzo duży ;) Jak dla mnie, bardzo fajne miejsce na wesele :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Paź 20, 2014 10:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Oliksa 

Dołączyła: 25 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 7:33 pm   

A czy ktoś jeszcze był tam na weselu? Jak parkiet do tańczenia - nie jest ślisko?
 
 
olakasieska 


Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 3:50 pm   

odświeżam wątek.
O Rubinie ktoś coś? :)
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 7:52 pm   

Byłam w tym roku na Sylwestra. Nie wiem jak wesela, ale na SSylwestrze jedzenie było podawane zimne (miałam wrażenie, że jest tam catering a nie kuchnia), sala moim zdaniem z czasów prlu - zero inwestycji. Jak dla mnie 1/10 punktów, nie brałabym tej sali pod uwagę przy organizacji wesela.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 8:20 pm   

olakasieska, wysłałam Ci PW :)
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 16, 2015 9:00 pm   

To moze ja sie wypowiem. Jak pisala Catylyn89 nasze wesele odbylo sie 30.08.2014. Organizacja byla dla nas duzym wyzwaniem poniewaz ciagle ciagle zmieniala sie nam liczba gosci ale CKB Rubin pozwolilo nam na pelen komfort. Ostateczna liczbe gosci potwierdzalismy 7 dni przed weselem. Wiele rzeczy mozna dogadac. Pani Eliza byla bardzo pomocna. Stol wiejski mielismy od Wedlinki i moglismy sprobowac co chcemy i wybralismy najbardziej ododpowiadający nam wariant. Tak samo bylo z menu. Jedynym minusem byla oplata korkowa ale my ja obeszlismy kupujac litrowe butelki i maja w umowie coolery z dokladaniem lodu. Jak masz jakies pytania pisz PW.
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
olakasieska 


Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 12:37 pm   

Dzięki dziewczyny!
Trochę mnie martwi to jedzonko jednak.. bo stół wiejski z Wędlinki na pewno będzie pyszny.
A co do wyglądu to mnie się podoba, (może za wyjątkiem krzeseł ale na nich będą pokrowce), i światła, które pokazała Pani Eliza bardzo przemawiały na tak :)
Właśnie to korkowe... o zgrozo!
 
 
Joanna79EL 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2016 1:54 pm   

My nasze przyjęcie mamy w ta Sobotę, wcześniej robiliśmy próby menu i wszystko jest na najwyższym poziomie.

Chyba ktoś wcześniej napisał że sala jak z PRL - albo ktoś pisze o innym obiekcie albo była mega inwestycja bo sala jest przepiękna, porównać ja mogę z Białym Pałacem.
Organizacyjnie na pewno sobie poradzą ponieważ obsługa kelnerska jest na najwyższym poziomie jak i samo menu. Naszą decyzję o organizacji w RUBINIE podjęliśmy po tym jak jako Goście byliśmy tu na Komunii w zeszłym roku.

Podzielimy się nasza opinią po naszej uroczystości.

Na chwilę obecną polecamy bo są bardzo elastyczni i w porównaniu do konkurencji profesjonalni.

Joanna
_________________
Joanna
 
 
olakasieska 


Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 2:02 pm   

Trochę późna opinia, ale zupełnie zapomniałam :)
Organizowaliśmy wesele 12.09.2015 roku w tej sali i było wyśmienicie.
Moje obawy były niepotrzebne! Sala zachwyca swoim wyglądem, obsługa na najwyższym poziomie a jedzenie bardzo smaczne. Wesele było na dokładnie 137 osób i wszyscy wypowiadali się tylko pozytywnie o sali i organizacji.
Polecam z czystym sumieniem :) )
 
 
CKBRubin 


Dołączyła: 10 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 11:33 am   Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rubin

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pochwały. Opinie Naszych Klientów to najlepsze referencje.
A gdyby ktoś miał wątpliwości czy sala ma wygląd prl to zapraszam na naszą stronę internetową lub facebook`a.
 
 
Lyonka 

Dołączyła: 17 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Lyon
  Wysłany: Sro Sty 17, 2018 11:20 pm   

Widzę w większości bardzo dobre opinie. Czy znajdzie się ktoś kto robił wesele w Rubinie w 2017 roku?:) Jestem ciekawa, czy poziom jest dalej utrzymany. Pozdrawiam:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl