Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Konsultant ślubny
Autor Wiadomość
aqa 

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 10
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:46 am   Konsultant ślubny

Mam pytanie do osób, które miały do czynienia z usługami konsultanta ślubnego. Mnie interesuje organizacja wesela międzynarodowego. Narzeczony jest z Holandii, spora jego rodzina na nasz ślub przyjedzie i dlatego pomyśleliśmy o takim nietypowym weselu właśnie. Tylko tutaj sama chyba nie dam rady wszystkiego wymyślić i chyba taka profesjonalna pomoc by mi się przydała
Jesli ktos korzystał to napiszcie proszę jak wygląda taka pomoc, czy sie pisują jak trzeba, jak to wygląda i czy warto?
 
 
Mariage 

Wiek: 41
Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 1:40 pm   

Konsultant ślubny pomaga w realizacji Waszych ślubnych marzeń. Po spotkaniu , na którym ustalacie jakie są Wasze potrzeby- konsultant wyręcza was w przygotowaniach, pilnuje budżetu, poleca sprawdzone firmy, opracowuje harmonogram dnia weselea,organizuje atrakcje - wszystko zgodne z ustaleniami.

Dzieli się swoimi pomysłami na oryginalnee, tematyczne wesele- jeżeli o takim marzycie . Jest taka prawą ręką, powiernikiem i przyjacielem. :-) Pilnuje,aby dzień Waszego ślubu był magiczny i niepowtarzalny. Poza tym panuje nad wszystkimi drobnymi szczegółami, o których ciężko pamiętać gdy jest się w centrum uwagi :-)
_________________
Marta Janiszewska
Kreatorka ślubnych marzeń
Mariage Magnifique
Ostatnio zmieniony przez Mariage Pon Kwi 28, 2014 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 4:59 pm   

Ciekawa sprawa,ale czy nie jesteście w stanie sami zrealizować własnego pomysłu na ślub? B o rozumiem pomoc konsultanta w przypadku kiedy nie macie czasu wszystkiego załatwiać,ale jeżeli znajdziecie chwilę to warto wykazać sie własną kreatywnością,nawet jeżeli jest to towarzystwo międzynarodowe.
 
 
karo832 

Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 10:56 pm   

My korzystaliśmy z usług konsultanta ślubnego, bo niestety mieliśmy mało czasu na przygotowania, oboje dużo pracowaliśmy, w dodatku rodzina narzeczonego (teraz już męża) mieszka w Niemczech, trzeba to było jakoś ogarnąć. My korzystaliśmy z usług firmy Agaya - bardzo profesjonalnie i sprawnie wszystko ogarnęli, na ślubie i na weselu nie musieliśmy się niczym stresować. W dodatku w takim tempie nic sami byśmy nie zdążyli zrobić, a tu już na długo przed "godziną zero" :) było wszystko zapięte na ostatni guzik.
 
 
milka097 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Cze 2014
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 9:05 pm   

już kolejny raz na forach widzę temat o konsultancie - przyznam, fajna opcja. mam tylko obawy czy na pewno wszystko załatwiają profesjonalnie? żeby w dniu ślubu i wesela nie okazało się, że nagle coś jest niedograne.... tym bardziej, że zagranicznych gości mieć będziemy, narzeczony jest z Francji. polecasz tą Agaye? nigdy nie słyszałam o nich, dobrzy są?
 
 
karo832 

Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 10:19 am   

Są MEGA porządni! Konsultant za nas wszystko ogarnął, w dniu wesela wszystko było na tip top, szczególnie ich polecam jeśli idzie o zagranicznych gości i spasowanie wszystkiego. Także u nas sprawdziło się to doskonale. :)
 
 
milka097 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Cze 2014
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 30, 2014 9:04 pm   

Zadzwoniłam, umówiłam się na pierwsze spotkanie, jestem pełna dobrych myśli. :) Przez telefon naprawdę miłe wrażenie sprawili, także mam nadzieję, że współpraca potoczy się tak samo. :)
 
 
karo832 

Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 5:29 pm   

Daj znać jak tam przebiegają przygotowania. :) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona, są naprawdę solidni.
 
 
Aga86 

Dołączyła: 20 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 9:25 am   

Ja korzystałam z usług konsultanta ślubnego :) Na początku sama się wzięłam za szykowanie, planowanie etc. ale gdzieś po 2 miesiącach po prostu brakło mi doby. Jednak praca plus dziecko to nie jest dobra połączenie czasowe. Bałam się, że będę musiała zapłacić krocie za taką usługę i narzeczony spędził pare ładych dni nad tym, żeby mnie przekonać, ale warto było! oj warto.... tyle spokoju, bez nerwów, wszystko dopięte na ostatni guzik i przede wszystkim to był wspaniały dzień! :) Jakbym miała drugi raz to zrobić to bym się nie zawahała. :) Mielismy wesele z motywem przewodnim łabędzi i było bosko <3. Robiła dla nas firma Miracolo z Krakowa i serio chyba lepiej nie mogłam trafić. Raz o 3 rano dwa dni przed ślubem wpadłam w istną panikę i chyba przez 1,5 godziny rozmawiałam z panią Marysią, nawet wtedy znalazła czas! :D Także , jak jesteście zapracowani, nie macie czasu polecam. I to wcale nie jest wydatek na który nie można sobie pozwolić, serio :P
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Lis 14, 2014 11:03 am   

Przede wszystkim konsultant ślubny organizuje wesela z dużo wyższą poprzeczką, niż my Panny Młode teraz. Organizuje wesela w ciekawych miejscach (również w lesie lub w górach). Stawiają sobie wyzwania z ich organizacją, dlatego też dekoracje nie opierają się na zwykłych materiałach, tylko mawiają, że "Diabeł tkwi w szczegółach" :) Wybiera tylko najlepszych podwykonawców. Bierze na siebie także koordynację ślubu i wesela, ponieważ członkowie rodziny są gośćmi na weselu. Co do wydatku. Konsultanci są elastyczni. Zgodnie z budżetem założonym przez Parę Młodą zrobią wesele i ślub, a jeżeli wypłynął temat ich wynagrodzenia, to pomyślcie sobie. Kamerzysta bierze od 2,5 tyś. w górę za 10h pracy, a konsultant pracuje po kilka miesięcy i nawet 24h w dniu ślubu. Wniosek nasuwa się sam :)

Dodam jeszcze filmik brytyjskiego konsultanta ślubnego, który w opuszczonej elektrowni stworzył super wesele.
http://vimeo.com/50775239
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pią Lis 14, 2014 11:12 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 19, 2014 4:13 pm   

Wszystko fajnie tylko tez ktoś musi pokryć koszty organizacji takiego wesela,plus oczywiście odpowiednie wynagrodzenie dla konsultanta. Z doświadczenia wiem,że razem łączne koszty nie są niskie,należą do wyższej półki cenowej.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 9:35 pm   

E-kwiaty napisał/a:
Wszystko fajnie tylko tez ktoś musi pokryć koszty organizacji takiego wesela,plus oczywiście odpowiednie wynagrodzenie dla konsultanta. Z doświadczenia wiem,że razem łączne koszty nie są niskie,należą do wyższej półki cenowej.


Zwykle konsultant bierze 10% łącznego budżetu całego wesela, które to zakłada Para Młoda i ona zrzuca całą organizację na konsultanta, aczkolwiek w każdej agencji istnieją pakiety i cena takiego pakietu zależy od prestiżu pracowni. Jasne, mogą być wysokie ceny, ale to jest głównie w przypadku agencji, które organizują wesela aktorom i innym gwiazdom lub bogatym ludziom. Istnieją też agencje, które są otwarte dla ludzi o różnych pensjach, wystarczy poszukać :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Lis 20, 2014 9:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edyta Masłoska 


Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 2:20 pm   

Ja byłam na weselu gdzie była konsultantka ślubna. Nie chcę robić reklamy ale był świetny zespół, tańce irlandzkie, pokaz tańca brzucha i inne atrakcje. Bardzo mi się to podobało :P
 
 
leon98 

Wiek: 48
Dołączył: 25 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 1:40 pm   konsultant

Przymierzam się do zatrudnienia konsultanta. Mieszkamy w Gdyni, a wesele i ślub będzie w Łodzi i nie mam jak tego wszystkiego pozałatwiać. Chcemy sporo atrakcji m.in. aniołki na szczudłach puszczające bańki mydlane, fireshow, pokaz barmański, gołębie, byczke z końmi.

edit: usunięta niedozwolona reklama - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Lis 25, 2014 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilka_l 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 7:44 pm   Re: konsultant

leon98 napisał/a:
Przymierzam się do zatrudnienia konsultanta. Mieszkamy w Gdyni, a wesele i ślub będzie w Łodzi i nie mam jak tego wszystkiego pozałatwiać. Chcemy sporo atrakcji m.in. aniołki na szczudłach puszczające bańki mydlane, fireshow, pokaz barmański, gołębie, byczke z końmi.

edit: usunięta niedozwolona reklama - ppola


w takim wypadku to zrozumiale, ale swoje wesele chce zrobic sama :-)
 
 
nata_ska 


Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2015 9:05 pm   

Hej Dziewczyny! Ja już po swoim wielkim dniu, ale wiele z Was pytało mnie o sprawy organizacyjne :) tu była reklama :) pozdr. Natalia

edit: usunieta niedozwolona reklama
_________________
Ostatnio zmieniony przez ppola Nie Sty 11, 2015 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
weddingcase 

Dołączyła: 08 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 08, 2016 5:36 pm   

Gdybym ja osobiście organizowała swoje wesele drugi raz - za nic na świecie bym tego nie robiła sama. I wcale nie dlatego,że bym nie ogarnęła tematu - wydarzyło się tyle nieprzewidzianych rzeczy - że stres jaki tego dnia był ze mną był okropnością ...Zepsuł się zabytkowy samochód jakim mieliśmy jechać - na pół godziny przed ceremonią (!!!), suknia miała,za krótkie ramiączka - okazało się,że dekolt miałam na twarzy a nie na klatce piersiowej.. W lokalu też ciąglę ktoś coś ode mnie chciał ...Podsumowując- było w porządku -ale tak sobie pomyślałam,jakby mogło być pięknie gdyby to wszytsko działo się poza mną ...Poza tym - bądźmy szczerzy - większość Panien Młodych nie ma pojęcia o panujących trendach, nie wie jakie są możliwości, nie zna rynku - choć wydaje im się, że doskonale wszystko wiedzą. Uroczystości robione przez wedding plannera - czy to ślub, czy tez zwykłe urodziny - to zupełnie inny wymiar przyjęć. Ostatnio byłam na urodzinach 40 organizowanych przez konsultanta i to naprawdę było coś .....Pozazdrościłam ::)
 
 
wiarygodna89 

Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 10:04 pm   

napisz do dziewczyn z M&J z Łodzi!
 
 
anka420 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 1:18 pm   

Konsultant ślubny to naprawdę świetna sprawa! Dzięki niemu młodzi nie mają tyle spraw na głowie, a wiadomo, że im bliżej terminu ślubu tym więcej stresu, zabiegania. Konsultant wszystko robi za młodych (jeśli chodzi o organizację i załatwianie wszelkich spraw), ale w porozumieniu z nimi, więc mają wszystko pod kontrolą. Jeżeli któraś z Was potrzebowałaby namiarów na dobrą i rzetelną firmę to na priv. udzielę więcej informacji. :)
_________________
Anna
 
 
Kasia.Gil 

Dołączyła: 19 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią Sty 19, 2018 1:19 pm   

Ile trzeba zapłacić za takiego konsultanta ?
 
 
Foremka 

Dołączyła: 11 Maj 2019
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Maj 24, 2019 1:14 pm   

Hej, potwierdzam, że zatrudnienie konsultanta ślubnego to najlepsza decyzja jaką można podjąć myśląc o organizacji wesela. Nie chciałam popełniać błędu mojej siostry, która przez dopinanie wszystkich szczegółów prawie w ogóle nie spała 3 noce przed weselem. Niestety rzeczy do ogarnięcia jest bardzo dużo jak chce się mieć bajkowy ślub. Dlatego z narzeczonym wynajęliśmy agencję eventową Confetti Time.pl, którą szczerze polecam. Na ich stronie można znaleźć cały artykuł z informacją jakie są korzyści płynące z zatrudnienia konsultanta ślubnego. Kto się jeszcze zastanawia, niech przeczyta koniecznie!

Usunęłam link. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Maj 26, 2019 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
harrari 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sie 2019
Posty: 11
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro Sie 21, 2019 4:58 pm   

Czy, aby pomoc konsultanta, nie pozbawi części weselnego czaru? Przygotowywanie wiąże się z poświeceniem czasu, aby wszystko było jak się tego oczekuje, ale ma to swoje uroki.
Szczególnie jak goście opuszczą weselną salę wybawieni i zadowoleni.
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2022 3:16 pm   

Przydatna instytucja, zwłaszcza jak nie masz czasu lub jak autorka postu mieszkasz za granicą, a wesele organizujesz w PL. ;)
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl