Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
O co pytać przy wybieraniu sali
Autor Wiadomość
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 9:23 pm   

To i ja się wypowiem, bo się trochę zebrało spostrzeżeń, a to zdaje się odpowiedni wątek.
1. Bezguście: wszystko spowite w połyskliwą materię, często w kolorze łososiowym, zalatującą kiczem i tanizną. Występuje to na stołach w postaci obrusów, na krzesłach jako pokrowce, a zdjąć nie można bo pod spodem krzesło ohydne. I jeszcze udrapowane na zasadzie „i m więcej tym lepiej” Serduszka, gołąbki i puste ramy od obrazów z doczepionym jakimś wiechciem dopełniają efekt.
I tu wygrywają sale OSP, bo przynajmniej nie udają elegancji i wiesz, że jak sobie zrobisz tak będziesz miał.
2. Płytki w miejscu przeznaczonym do tańca. Nie nadają się do tego. Świadczą o tym, że właściciel bardziej dba o własną wygodę niż o klientów ( w końcu zostawiają u niego jakieś marne grosze) i wyglądają jak w łazience.
3. Dwa lub więcej wesel w jednym miejscu i czasie. I nie chodzi o to że „ się goście mieszają”, bo się pewnie nie mieszają, ale jakoś trudno mi uwierzyć w indywidualne podejście do każdej pary w takim urwaniu łba i nie chciałabym, żeby moje wesele było produktem przemysłowym, nawet jeśli jest to przemysł weselny. Atmosfera towarzysząca zjechaniu się samochodów na wszystkie wesela jednocześnie nie wiele odbiega od klimatu walki o miejsce parkingowe w centrum miasta w godzinach szczytu. A kto nie wywalczy stoi wzdłuż rowu.
4. Brak konkretów w ofercie. Nie wiadomo ile czego i za ile( znowu te marne grosze nie zasługujące na rzetelne wyjaśnienia).
5. BRUD WIDOCZNY NA ODLEGŁOŚĆ
6. I jeszcze jedna żenująca sprawa : obgadywanie konkurencji i nerwowe reakcje na informację, że idę gdzieś jeszcze. Cytuję: „a po co tam Pani będzie szła?” Bardzo dziękuję, już tam nie wracam, bo dla mnie to świadczy o prawdziwej klasie- dwuzerowej- obiektu.
Reszta wydaje mi się kwestią indywidualnych upodobań. Pewnie w niektórych punktach się powtórzyłam, ale to tylko potwierdza, że warto na nie zwrócić uwagę.
Spostrzeżenia zawdzięczam przyszłej teściowej, która wyciągnęła mnie na eskapadę po salach- pozdrawiam serdecznie( teściową), było warto.

[ Dodano: Pią Maj 31, 2013 9:00 am ]
...i jeszcze: pojedynczy kwiatek na stole i napoje w plastikowych butelkach- dobre na sydencką domówkę ale nie na wesele
 
 
MilenaD 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 10:53 am   

Dodam swoje trzy grosze z własnego doświadczenia i obserwacji :) Kochani, zwracajcie uwagę na wystrój sali, na rozmowie wypytajcie co i jak: czy sami dekorujecie czy może jest to wliczone w cenę. Jeśli wliczone w cenę, to najlepiej umówić się z właścicielami żeby obejrzeć salę w sezonie przed jakimś weselem. To naprawdę ważne, zeby potem nie było niemiłych niespodzianek. Bywałam na weselach, gdzie sala była udekorowana jak na szkolną dyskotekę – żałośnie. Nie wspominajac o tym, że część ozdób odpadła już po kilku godzinach. Swoje wesele (świeża mężatka!) zrobiłam w Librze (okolice Tomaszowa Maz.) i byłam bardzo zadowolona. Z obsługi, jedzenia i dekoracji sali. Wszystko było zapiete na ostatni guzik i obyło się bez wpadek :)
 
 
Natalia1313 

Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 1:51 pm   

Dziewczyny, wiem ze nie to ten watek, ale nie wiem gdzie ma pisac i pytac. Chodzi o to ze planuje wesele w Lodzi, ale niestety w Lodzi nie mieszkam. Bede miec duzo gosci z zagranicy i chcialabym im pokazac Polske z jak najleprzej strony. Chcialabym jakas sale z dobrym dojazdem, w ladnej okolicy i z klimatem. Nie chce zwyklego budynku i wejscia od ulicy. Czy ktos moglby mi cos podpowiedziec prosze?
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 3:58 pm   

jak bedziecie zwiedzac to pamietajcie o Janie w B-towie :) no i po drodze macie Piemont w Pabianicach też warto
_________________
Ania
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 7:18 pm   

W Piemoncie mają dobrą obsługę (mają super menagera - Przemka) i dobre jedzenia, ale sala jest podzielona. Sala jadalna i taneczna są przedzielone korytarzem z klatką schodową. Dojazd jest dobry, ale czy Pabianice mają klimat? Chyba słaby. Obawiam się, że nie o taką salę ci chodzi.
Lepiej zobacz w Wiweiórczynie, albo w Hermanowie. W Hermanowie byłam 2 razy. Dobra obsługa i piękny ogród.
 
 
djdamian 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:58 am   

Mam nadzieje, że komuś ten artykuł się przyda. Prowadzę wesela w różnych lokalach więc nie jedno widziałem. Na podstawie doświadczenia jakie zdobyłem napisałem kilka rad na temat wyboru sali na wesele.

Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

Swoją drogą ciekawe, czy taka sala marzeń istnieje :)
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lip 09, 2014 9:32 am   

Agacia napisał/a:
Mam głupiutkie pytanie: czy na oglądanie sali koniecznie trzeba się umawiać? Czy można jechać tak "z zaskoczenia"? :)

mysle ze to bardzo istotne,zawsze bedzie ktos czekal i mial czas wszystko przedstawic
_________________
Sylwia
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2014 12:49 pm   

czasami już pierwsza rozmowa telefoniczna z właścicielem sali może wiele powiedzieć o przyszłej współpracy. obdzwoniłam wiele wiele takich obiektów i najczęściej ludzie byli konkretni, podawali cenę bez ściemniania, opowiadali, jak wyglądają kwestie wystroju czy menu, ale jedna rozmowa utkwiła mi w pamięci i zniechęciła na wstępie-na pytanie o wolne terminy usłyszałam "no coś się tam znajdzie", pytam o cenę za talerzyk "no, dogadamy się przecież" i tak na każde pytanie...
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2014 2:55 pm   

herbatnik, tez od razu skreslam takich ludzi. lubie konkrety, a nie takie mydlenie oczu.
_________________
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 10:11 pm   

Agacia napisał/a:
chciałabym tak od razu wybrać pierwszą salę, którą odwiedzę :lol: :lol: :lol:

tak bylo by bardzo ryzykownie
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Cze 18, 2015 6:00 am   

Przede wszystkim warto jest samemu na początku zapoznać się z wyborem sal weselnych w Łodzi. W sieci są zestawienia wszystkich. Tutaj jest na przykład jedno z nich:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

O co warto jest się pytać? Przede wszystkim o ilość potraw bo to na jedzenie goście zwracają zwykle największą uwagę. Na możliwość noclegu, szczególnie jeśli macie gości, którzy przyjeżdżają do Was z daleka. Oraz na ładny ogród przy sali.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slubwpolsce 

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Cze 30, 2015 9:26 pm   

Witam i zachęcam do lektury poradnika zamieszczonego na naszym portalu weselnym Ślub w Polsce:

Na co zwrócić uwagę

Gdy wybierzemy już te obiekty, które wydały się nam najbardziej interesujące, powinniśmy umówić się na spotkanie i osobiście ocenić ofertę danego lokalu. Z oczywistych względów jedną z najistotniejszych kwestii, na które uwagę zwracają pary młode, jest kwota, jaką trzeba zapłacić za zorganizowanie przyjęcia weselnego w danym miejscu. Pamiętajmy jednak, że cena liczona od uczestnika wesela niekoniecznie musi stanowić ostateczny koszt wynajęcia sali. Aby uniknąć przykrych finansowych niespodzianek mogących pojawić się w trakcie lub po weselu, zanim podpiszemy umowę, wyjaśnijmy parę kwestii, które mogą wpłynąć na koszt wynajmu obiektu.
Opłata korkowa

Najczęstszym dodatkowym kosztem jest tzw. „opłata korkowa”. Zwykle stosowana jest w restauracjach i stanowi opłatę za usługę otwarcia alkoholu oraz obsługę przez kelnera. Jej stawka wynosi kilka złotych, a nalicza się ją od ilości zaproszonych gości. Jeśli zależy nam na jej uniknięciu, możemy zaproponować właścicielowi lokalu, że alkohol na stoły dostarczać będzie któryś z naszych gości, przykładowo świadek bądź rodzice młodej pary. W tym miejscu warto również zwrócić uwagę na inną opłatę, czasem stosowaną przez lokale weselne, a mianowicie opłatę za chłodzenie alkoholu lub udostępnienie chłodziarki. Nie ma tutaj żelaznych reguł, ale jedno jest pewne, zanim podpiszemy umowę, powinniśmy wyjaśnić z właścicielem obiektu zasady dotyczące alkoholu.
Parking

Zapewne wielu z naszych gości będzie zmotoryzowanych. Trzeba zatem pamiętać, aby zapewnić im miejsca parkingowe, a te nie we wszystkich obiektach wliczone są w cenę, co może oznaczać konieczność uwzględnienia dodatkowych wydatków.
Wystrój sali weselnej

Inną ważną kwestią jest wystrój sali weselnej. Standardowa oferta to zwykle białe obrusy i tiul na stołach w kilku odcieniach. Jeśli jednak wymarzyliśmy sobie wystrój w konkretnych barwach, na przykład pasujących do wiązanki ślubnej panny młodej, może pojawić się konieczność udekorowania sali we własnym zakresie lub z pomocą firmy specjalizującej się w dekoracjach. To samo dotyczy kwiatów na stołach oraz świec. Lokale przeważnie udostępniają białe klasyczne świece, a jeśli interesuje nas inny kolor, należy wnieść dodatkową opłatę lub zorganizować ten element dekoracji na własną rękę. Kolejnym elementem wystroju sali są pokrowce na krzesła. W niektórych lokalach trzeba zapłacić za ich wypożyczenie, co wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości kilku złotych od sztuki. Pokrowce można również wypożyczyć we własnym zakresie, ale nie każdy obiekt wyrazi zgodę na samodzielną zmianę tego elementu dekoracji.
Co z napojami i sokami

Nasi goście w czasie zabawy na pewno będą gasić pragnienie. Należy więc sprawdzić, czy w oferowaną w danym obiekcie cenę wliczone zostały napoje, a jeśli tak, to jakie. Zazwyczaj lokale oferują wodę, kawę oraz herbatę bez ograniczeń, natomiast soki i napoje gazowane trzeba dostarczyć we własnym zakresie. Podobnie jest z owocami.
Zniżki

Na weselach często bawią się również dzieci. Podpisując umowę powinniśmy podać ilość i wiek młodszych uczestników zabawy, gdyż zwykle lokale nie naliczają za nich pełnej opłaty. Na przyjęciu obecni będą również kamerzysta, fotograf, zespół muzyczny czy też DJ. Ich również uwzględnia się przy kalkulacji ceny, jednak także w tym wypadku najczęściej opłata za osobę jest obniżana.
Zadatek

W momencie podpisywania umowy z lokalem trzeba będzie wpłacić zadatek. Jego wysokość powinna być uzależniona od wielkości całkowitej kwoty, jednak przyjmuje się, że zadatek nie powinien wynieść więcej niż 10% całej sumy.
ZAIKS

Niewielu przyszłych nowożeńców zdaje sobie sprawę, że organizując wesele wkracza na grunt praw autorskich, a to za sprawą granej na nim muzyki. Warto spytać właściciela obiektu czy uiszcza opłatę na rzecz Stowarzyszenia Autorów ZAIKS, czyli Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych. Większość lokali ma uregulowaną sytuację jeżeli chodzi o muzykę mechaniczną, natomiast różnie wygląda to w przypadku muzyki granej „na żywo”, czyli kiedy do zapewnienia oprawy muzycznej zaangażujemy zespół muzyczny. Jeśli nie obiekt, to każdy dobry zespół muzyczny powinien opłacać ZAIKS. W przeciwnym razie obowiązek ten spada na organizatorów wesela, czyli parę młodą.

Zapraszamy do lektury innych poradników na naszym portalu.
 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 10:03 am   

dzwoniąc po salach i niektore ogladając wniosek mam 1: oczywiscie wyglad czy nam sie podoba co wchodzi w menu ceny są ważne...

ale jak dla mnie najwazniejsze jest podejscie wlasciciela do klienta. jezeli wlasciciel jest mily, dbajacy o klienta, opowie wszystko i ugosci CIĘ jak powinien to istnieje duze prawdopodobienstwo ze podczas Twojego wesela tez bedzie wszystkto dopilonowane i zapiete na ostatni guzik. jak mowia pierwsze wrazenie jest bardzo wazne.

jezeli w naszym wypadku wlasciciel nas odstraszal to nie decydowalismy się na sale bo problemy są już na dzień dobry a co dopiero pozniej?
0
RADA: pamietajcie jezeli sala reklamuje się na 80 osob to pytajcie czy ilosc gosci mniejsza badz rowna odpowiada wlascicielom, bo generalnie juz na pierwszy rzut oka widac jak sie sprawy dalej potocza. jak dla kogos nie ma problemu to nie ma, dla niego liczy się klient i zapelnienie terminarzu. ale niektorzy wlascicele (oczywiscie jest to zrozumiale) maja tylko kasę przed oczami. i pozniej bedzie problem a co z tymi co nie przyszli a co ze stolem wiejskim za ktory się placilo kwote za 70 osob a bedzie 65 tylko doplacicie i nic wiecej... bo zdarzaja sie takie sytuacje, o niektorych wyczytalam z forum. niektrozy po prostu wolą nie robic wesela niż zrobić i mniej zarobic. nie jestem restauratorem i nie wiem jak im sie to kalkuluje. dlatego mowie pytajcie o minimum.
 
 
NIcOLA90 

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2015 12:56 pm   

nasze wesele będzie w restauracji kwiat Lili w łodzi o tam na szczęscie nie ma problemu z komunikacja. Bywałam już w tej restauracji i wieć wiem ze obsługa jest fachowa i sympatyczna bo przeciez od tego tez zalezy jak będą się bawić nasi goście.
_________________
Usmiech się ;)
 
 
lilkaaa0 

Dołączyła: 10 Gru 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2015 11:16 am   

Czy można np. zmieniać ułożenie stołów, czy można samemu dekorować. Moim zdaniem to jest ważne, bo narzucanie komuś czegoś nie jest fajne.
 
 
pixie77 

Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 16
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Paź 13, 2016 9:00 pm   

Do której trwa wesele, o liczbę gości na pewno jak pomieścić, o ilość kelenerów na gości ?
Ja swoja ukochaną wymarzoną salę znalazłam troszkę dalej niz Łódź, bo w Szczyrku sala ******* było przecudownie, i dobra ilość kelnerów, i obsługa przemiła i jedzenie super!


koniec reklam na Forum. Ostrzeżenia nic nie dały... blokuję możliwość pisania na Forum, pozostałe zmoderuję w wolnym czasie. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Paź 14, 2016 7:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sofia 

Dołączyła: 23 Lis 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 1:38 pm   

czy w cenie są opłaty za prąd i wodę .. niby banalne, ale wiele par o tym zapomina
 
 
Natalia85 

Dołączyła: 19 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 13, 2017 10:50 am   

Hej! Planujemy z narzeczonym wesele i nie wiemy w sumie od czego zacząć... byliśmy już obejrzeć kilka sal weselnych. Zależy nam na tym, żeby to był hotel, ponieważ mamy dużo gości przyjezdnych. Na razie największe wrażenie zrobił na nas M Hotel, w którym Pani przedstawiająca ofertę wiedziała o czym mówi i sprawiła pozytywne wrażenie. A wy co sądzicie, co polecacie? :-)
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 13, 2017 11:12 am   

Nie tylko hotele oferują pokoje dla gości weselnych. Są sale weselne, które udostępniają ileś pokojów na nocleg, a przy okazji nie zedrą z Was pieniędzy. Niestety hotele same w sobie czasami drogo organizują wesela i do tego nocleg - oczywiście zależy, jaki macie budżet i ile gości przyjezdnych.
Polecam też Hotel Konstancja, mają dobre jedzenie i sporo dobrych opinii na forum - przejrzyj sobie ich temat w salach weselnych. Tak samo jest też z Yucą - popularna, bardzo ładna sala i ma dobre opinie tutaj. Szmaragdowy Ogród albo Villa Roma.
Polecam też moją salę weselną Pelikan.
Jak będziesz się rozglądać, to o wiele ciekawsze z ofertą i wyglądem są sale w okolicach Łodzi niż samej Łodzi, ale to nie jest reguła :) Zależy od Waszego gustu i oczekiwań.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hachiko Wto Cze 13, 2017 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Natalia85 

Dołączyła: 19 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 20, 2017 12:14 pm   

Dzięki bardzo za odpowiedź, z pewnością obejrzymy wymienione sale :) Mamy jeszcze trochę czasu, bo koleżanki postraszyły mnie, że im wcześniej się zabierzemy tym lepiej :)
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 20, 2017 3:05 pm   

Natalia85, koleżanki poniekąd mają rację :D Czasami czeka się 1.5 roku czy dwa lata na swoją wymarzona datę. Ceny z roku na rok też rosną, np. o 10, 20 czy 30 zł w zależności od sali, więc to też trzeba mieć na uwadze. Ale nie należy też podejmować zbyt pochopnie decyzji!
_________________

 
 
Kiwik4 

Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Belchatow Lodz
Wysłany: Wto Sty 02, 2018 2:27 pm   

Agacia napisał/a:
Na szczęście mamy samochód, więc liczę na szybkie objechanie wszystkich sal :) Tym bardziej, że na razie nie mam pomysłu, które sale chcę obejrzeć :roll:

tak to chyba najlepszy sposob
 
 
Asiaee 


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 4
Skąd: Gniezno
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Sty 29, 2018 1:08 pm   

A braliściesalerazem z cateringiem? Dobre to rozwiązanie w aspekcie profesjonalnej obsługi?
_________________
Czas, im bardziej jest pusty, tym szybciej płynie.
 
 
Daysleeper 

Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lut 19, 2018 12:29 pm   

Dobrze pytać o napoje, ciasta i dodatkowe opłaty. Czasem okazuje się, że trzeba płacić dodatkowo nawet za ubranie krzeseł.
 
 
Kasik55 

Dołączyła: 17 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Piotrkw
Wysłany: Sob Mar 17, 2018 4:11 am   

Agacia napisał/a:
chciałabym tak od razu wybrać pierwszą salę, którą odwiedzę :lol: :lol: :lol:

tak dobrze to chyba nie bedzie ale moja kolezanka tak zrobila i trafila
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2018 11:29 am   

My też zdecydowaliśmy się na pierwszą salę, którą odwiedziliśmy. Nie oglądaliśmy już potem żadnej innej.
_________________


 
 
folwarkruchenka 

Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 13, 2021 2:29 am   

Niektóre listy pytań w tym temacie są całkiem rozbudowane. Myślę, że najbardziej się liczy to czy odnajdziecie się w tym miejscu, czy odpowiada Wam klimat danego miejsca i czy po prostu możecie się z nim jakoś zidentyfikować. Jedźcie, zobaczcie daną salę weselną, hotel, OSP, stodołę na wesele czy leśną polanę na której będzie ceremonia a potem myślcie o pytaniach i szczegółach :-)
_________________
https://folwarkruchenka.pl/
 
 
czarnamagia 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 21
Skąd: warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Mar 08, 2021 10:21 am   

Soki owocowe bardziej oplaca sie kupowac w takich workach 3 lub 5 litrowych bo wychodzi taniej a i tak sa przelewane do dzbanków, w Łodzi taka firma Polskie Pomidory albo Polski Sok rozwozi rozne soki owocowe i warzywne
_________________
ubranka niemowlęce
 
 
MilenaStojan 

Dołączyła: 15 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Wawa
Wysłany: Wto Cze 28, 2022 8:26 pm   

W sumie to racja.
Ostatnio zmieniony przez MilenaStojan Wto Cze 28, 2022 8:26 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MartaFokacza 

Dołączyła: 21 Cze 2022
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Cze 28, 2022 8:28 pm   

Wybór sali na wesele to jedna z trudniejszych decyzji do podjęcia podczas organizacji wesela. Wszystko za sprawą możliwości jakie mamy dostępne na rynku. W praktycznie każdym większym mieście będzie conajmniej kilka miejsc godnych uwagi. Przede wszystkim trzeba zastanowić się jakie są nasze oczekiwania oraz ilu gości chcemy zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie. Oprócz tego trzeba przemyśleć wszystkie kwestie techniczne. Wiele par nie zwraca uwagi na takie kwestie jak powinna wyglądać i co ma zawierać sama umowa. Na szczęście wszystkie potrzebne informacje można znaleźć w takich artykułach jak ten - https://kobieta.wp.pl/jak-powinna-wygladac-umowa-z-sala-weselna-sprawdz-co-powinno-sie-w-niej-znalezc-6427576442820225a Tylko wtedy będziemy mieć pełną gwarancję realizacji usługi na umówionych wcześniej zasadach.
Ostatnio zmieniony przez MartaFokacza Wto Cze 28, 2022 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl