Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowy fotograf - ogłoszenia
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 11:29 am   Darmowy fotograf - ogłoszenia

Zgodnie z nazwą wątku proszę o umieszczanie w tym wątku TYLKO ogłoszeń od fotografów lub osób poszukujących oferty.

Natomiast wszelkie pytania, umawianie się na terminy itp. proszę uzgadniać na priv.


Informuję również, że jeśli nie jest zaznaczone inaczej, przyjmujemy ważność oferty (zgłaszanie chętnych) na okres 1 roku. Po tym okresie ogłoszenie będzie usuwane.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Paź 30, 2015 1:57 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Iluzja 
Firma


Dołączyła: 15 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 5:29 pm   

Szanowne Forumki, Szanowni Forumowicze :)

Jesteśmy nową firmą zajmującą się fotografią w każdej postaci. Mamy Wam do zaproponowania wykonanie darmowego reportażu ślubu, wesela, chrzcin, sesji plenerowej itp. Wy otrzymacie za to cudowne zdjęcia, a my Waszą zgodę na publikację wybranych zdjęć w Naszym portfolio.
W marcu odbędziemy kurs liturgiczny, aby wykonywać zdjęcia w Kościele.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Kamila i Marcin
:D
_________________
Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić duszy, to może to zrobić fotografujący! - Ansel Adams
 
 
LOvephoto 

Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie Lut 12, 2017 1:16 am   

cześć, jestem pasjonatką fotografii, która w końcu postanowiła się odważyć i zacząć robić to co kocha ☺
Do tej pory robilam zdjecia glownie dzieciom oraz na potrzeby dzialanosci naszej firmy <strony www>. Cale zycie chcialam jednak robic w slubach i teraz sie za to biore.
Buduje portfolio i moja propozycja to realizacja za darmo sesji narzeczenskiej i delikatna obrobka zdjec - preferuje naturalne ujecia. Jesli moja praca sie spodoba mozemy sie umowic na wykonanie zdjex slubnych w bardzo przyzwoitej cenie 😁
Preferowana lokalizacja: Piotrkow i okolice, ale mozemy sie dogadac. lodz nie jest daleko ☺
Prosze o kontakt na mail.
 
 
WeddingStories 

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2017 3:32 pm   

Zapraszam wszystkie pary na DARMOWĄ sesję narzeczeńską lub ślubną w wybranym wspólnie terminie, charakterze oraz miejscu.

Oferta w ramach promocji nowego projektu jakim jest fotografia ślubna!

Oczekuję od Was troszkę kreatywności oraz pisemnej zgody na publikację fotografii na mojej stronie WWW; w zamian zaoferuję profesjonalne podejście oraz mam nadzieję udane zdjęcia z naszej sesji, którą możemy zakończyć albumem, odbitkami bądź inną formą prezentacji:-)

Przy realizacji zdjęć wykorzystuję technikę analogową (aparat na film) oraz cyfrową.
Zajmuję się fotografią artystyczną oraz portretową.

Region: niekoniecznie Łódź i okolice :-)

Zainteresowani?:-) Zapraszam serdecznie do kontaktu na prv.
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 02, 2017 4:53 pm   

Kochane forumki,

chętnie wykonamy za darmo sesję narzeczeńską lub plener ślubny w dwóch poniższych miejscach:

1. Praga - w dniach 23-27 maja jesteśmy w Pradze na zdjęciach, ale chętnie jeszcze jedną parę sfotografujemy :)

2. Toskania - w dniach 11-30 września będziemy się włóczyć po Toskanii - może ktoś z Was będzie i będziecie chcieli sesję ?

Pozdrawiamy Daniel i Agnieszka
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
martinni 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2017 9:48 am   

LOvephoto napisał/a:
cześć, jestem pasjonatką fotografii, która w końcu postanowiła się odważyć i zacząć robić to co kocha ☺
Do tej pory robilam zdjecia glownie dzieciom oraz na potrzeby dzialanosci naszej firmy <strony www>. Cale zycie chcialam jednak robic w slubach i teraz sie za to biore.
Buduje portfolio i moja propozycja to realizacja za darmo sesji narzeczenskiej i delikatna obrobka zdjec - preferuje naturalne ujecia. Jesli moja praca sie spodoba mozemy sie umowic na wykonanie zdjex slubnych w bardzo przyzwoitej cenie 😁
Preferowana lokalizacja: Piotrkow i okolice, ale mozemy sie dogadac. lodz nie jest daleko ☺
Prosze o kontakt na mail.

Polecamy!
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 7:29 pm   

Poszukuje w imieniu brata fotografa, który uwiecznił by jego ślub ( kościół ) 16 września oraz wykonałby sesję plenerową w zamian za zgodę na umieszczenie później zdjęć w swoim portfolio.
_________________
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 5:35 pm   

Kochane forumki,
chciałabym was zaprosić do zajrzenia na mój blog i wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej mojego bloga. Zależy mi na poprawie jakości bloga oraz zwiększenia grona czytelników. Chciałabym stworzyć miejsce, które będzie chętnie czytane i odwiedzane przez was, czytelników. Zapraszam do komentarzy na swoim blogu, pod postem blogowa przebudowa. Dziękuje tym, którzy są do tej pory ze mną :) jest i będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz na mym blogu ślad.

Krótko o moim blogu:
Fotografia jest dla mnie odpoczynkiem, sposobem na wolny czas. Blog powstał z pasji do fotografii. Znajdziesz tu porady, inspiracje a także informacje o tym jak zaczęła się moja fotograficzna przygoda bez drogiego sprzętu. (To człowiek robi zdjęcia, nie sprzęt). Jak się rozwijać i jak po drodze nie zgubić swoich fotograficznych pasji... zapraszam serdecznie.

https://kobaltowa-sowa.blogspot.com
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
michau.ezg 

Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 6:05 am   

Witam. Poszukiwana osoba, która zechcialaby uwiecznić chrzest święty naszego syna w ramach budowy/rozbudowy portfolio. Chrzest odbędzie się 16 września 2018r w centrum Polski w Piątku. Zwracamy za paliwo. Chętne osoby zapraszam do kontaktu.
 
 
 
Larysa 

Dołączyła: 02 Maj 2016
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 3:22 pm   Fotograf na chrzest

Poszukuję pasjonata fotografa (może być amator) który wykona nam całkowicie nieodpłatnie kilka zdjęć podczas Chrztu Świętego. Może znacie kogoś?:) Albo ktoś kto dopiero buduje swoje portfolio:)

Interesuje mnie tylko reportaż z Kościoła (1 godz pracy). Data to : 03.06.2018 godz.13.30
Parafia Miłosierdzia Bożego Łódź Teofilów
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Nie Lip 14, 2019 8:19 pm   

Witajcie. Jestem doświadczonym filmowcem i fotografem, czas więc iść na swoje. Ponieważ potrzebuję uzupełnić portfolio, oferuję bezpłatne sesje, reportaże i inne o każdym charakterze w zamian za zgodę na publikację zdjęć. Oferta dotyczy Łodzi i okolic w dniach 17-25 lipca 2019 r. oraz Ustki i okolic (ewentualnie dalszych okolic) przez cały rok. Zapraszam na sesję nad morzem! :)
 
 
haynee 

Dołączyła: 29 Cze 2019
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2019 5:04 pm   

yennefer, sesja narzeczeńska? :)
_________________
20.06.2020 :)
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pon Lip 15, 2019 8:34 pm   

Oczywiście :) Zapraszam na priv.
 
 
RudaNiepoprawna 


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2019 8:57 pm   

yennefer, a sesja mama z dzieckiem też wchodzi w rachubę czy nie bardzo? :oops:
_________________

 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pon Lip 15, 2019 9:02 pm   

Bardzo wchodzi w rachubę :D
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2019 2:12 pm   

Dziewczyny, od czasu mojego ślubu mineło troszkę czasu. Nadal robię zdjęcia, a fotografia portretowa w plenerze pochłania mnie bez reszty. Może znajdzie się jakaś miła duszyczka i będzie zainteresowana również sesją zdjęciową dla par, sesją narzeczeńską? To fajna pamiątka, zwłaszcza że w ferworze przedślubnych przygotowań ten czas jest bardzo stresujący. Szukam par, które pomogłyby mi rozbudować swoje portfolio, pomożecie?

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na mój Instagram: https://www.instagram.com/kobaltowasowa/
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl