Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Sukien Ślubnych Madonna
Autor Wiadomość
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 4:51 pm   Salon Sukien Ślubnych Madonna

Na stronie salonu Madonna znalazłam informacje, że od 15 października został otwarty nowy salon Madonny w Łodzi.

Czy ktoś już był w Łodzi tam? Wiem, że kiedyś mieścił się tam salon Cymbeline.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 3:05 pm   

nalinn, ooooo a ja nieopatrznie założyłam przed chwilą podobny wątek :) Byłam dzisiaj w madonnie na Jaracza. Śliczny salon, klimatyczny,
obsługa miła,ale tylko jedna z trzech Pań (podejrzewam kierowniczka) miała pojęcie o sukniach i dodatkach,ale dziewczyny pewnie się uczą. Trochę żałuję,że dopiero teraz się otworzył ten salon, bo ja w sierpniu kupiłam swoją suknie w Warszawskiej Madonnie. W Łodzi mają jeszcze mały ruch i każdej klientce poświęcają duuuuużo uwagi,a te w Stolicy to jak na taśmie, szybko szybko i następna... :(
Myślę,że Łódzkie salony mody ślubnej mają się czego bać..
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 3:54 pm   

Ja też swoją kupiłam w Warszawie. Dlatego jestem ciekawa jak w Łodzi :) I tak mam jeszcze do kupienia przed sobą dodatki, więc cieszę się, że też jest w Łodzi ten salon.
Mnie jednak nawet na rękę jest Madonna w Warszawie, bo tu pracuję i będzie wygodniej jak zaczną się przymiarki.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 4:03 pm   

Niby jest możliwość ściągnięcia z Warszawy mojej kiecki do Łodzi,ale tam chyba są bardziej doświadczone krawcowe,więc po sukienkę jadę tam,ale dodatki kupię w Łodzi w Madonnie, bo są tańsze! W stolicy długi welon jedno warstwowy to koszt 200 zł, w Łodzi welon z trzema warstwami 300 zł,więc rachunek prosty :)
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 4:21 pm   

Też myślę o zakupie lub ewentualnie przyjrzeniu się dodatkom przy poszukiwaniu tych ze snu oczywiście.
Jak będę w Łodzi, zapewne się wybiorę.
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 7:30 pm   

nalinn, a którą sukienkę wybrałaś?
 
 
justys 

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 3:51 pm   

Ja dzisiaj odwiedziłam salon Madonna. Zdecydowanie polecam, obsługa bardzo miła, faktycznie ruch niewielki i jak nie ma się upatrzonego modelu, to chętnie doradzają i nie ma problemu z przymierzaniem dużej ilości sukni.
_________________

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:56 pm   

Na stronie salonu jest napisane, że w Łodzi są tylko 3 firmy: Famosa, Tres Chic i Cymbeline. Czy tak faktycznie jest? W sensie czy nie ma Pronovias, La Sposa, St Patrick, White One itd?
Z ciekawości sobie pooglądałam modele z ich stronki i spodobała mi się Famosa nr 19 :)
_________________

 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 9:02 am   

Podejrzewam, że salon dopiero zaczyna działać i pewnie wraz z czasem kolekcji i tych sukien będzie więcej, w końcu modele salonowe też trzeba zamówić, uszyć i przywieźć :)

Famosa 19 też zwróciła moją uwagę :)
Z Tres Chic - to ewentualnie ta Sn2790t
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 11:32 am   

Wiecie co, ja np kupowałam swoją sukienkę w Warszawie w Madonnie na Wilczej, na stronie jest napisane,że nie mają Famosy a mieli, bo przymierzałam jedną sukienkę, także podejrzewam,że w Łodzi jest już Pronovias i inne, to w końcu ich przodujące kolekcje :)
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 12:44 pm   

Ja byłam w salonie wczoraj i moja opinia jest jak najbardziej na plus. Na początku Pani zapytała mnie czy mam jakąś wizję sukienki, jakieś spisane modele itd. Nie pokazała żadnego katalogu, od razu przynosiła suknie. Przymierzyłam ok 7 sukni, z czego strzałem w 10 była pierwsza:) Do każdej mierzonej zakładano mi pasujące welony. Pani dużo opowiadała o każdej sukni, o materiale, fragmentach sylwetki, które podkreśla itd. W momencie kiedy zaczęła sie rozmowa o cenie - tutaj bardzo miłe zaskoczenie, bo spodziewałam się kwoty znacznie wyższej, poinformowano mnie, że przy zakupie sukni, garnitur dla Młodego będzie za 400 zł. Kiedy spytałyśmy o jakiś katalog garniturów zjawił się Pan określany jako szef i poprzymierzał kilka marynarek stojąc obok mnie w sukni żebyśmy miały pogląd jak mogłaby wyglądać całość. Bardzo spodobało mi się, że nie wciskano mi sukni na siłę, kiedy wprost powiedziałam, że jestem jeszcze umówiona do innego salonu, Pani powiedziała, że jak najbardziej powinnam iść, bo muszę mieć pewność, że to jest TA suknia, a dla niej największą satysfakcją jest jak dziewczyny ostatecznie do niej wracają:)
Bardzo polecam się tam wybrać, jedyny minus, że owszem dostałyśmy karteczkę z ceną, ale nie ma na niej napisanego modelu sukni, szkoda, że mama spojrzała na kartkę dopiero w domu a nie od razu, bo trochę się naszukałam, żeby znaleść zdjęcie w necie:)
_________________

 
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 2:38 pm   

jakie mniej wiecej sa ceny w tym salonie?
 
 
Balantyna 

Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 9:37 am   

Kupowałam suknię w tym salonie jakieś 2 tyg temu i zdecydowanie polecam. Pracują tam bardzo miłe panie, poświęcają klientkom dużo uwagi. Ja przychodząc do salonu miałam sprecyzowane oczekiwania o do sukni - chciałam, żeby była prosta, materiał lejący a nie sztywny, bez udziwnień, bez trenu, z przynajmniej częściowo zakrytymi ramionami (ramiączka lub rękawek). Okazało się, że takich sukni, które spełniały te warunki jest BARDZO mało, a na dodatek niezbyt pasują do mojej figury - wyglądałam w nich trochę jak w worku. Pani z Madonny przyniosła mi do przymiarki suknię, którą początkowo w ogóle odrzuciłam i przymierzyłam własciwie tylko dla "świętego spokoju" (bardziej klasyczna, z trenem, koronkowymi aplikacjami, nieco rozszerzana ale nie "księzniczka" i okazało się - ku mojemu wielkiemu zdziwieniu - że to właśnie ta. Tydzień później przyjechałam jeszcze raz i byłam już na 100% pewna, że nie chcę innej sukni. Dlatego polecam chociaż przymierzyć suknię, która na pierwszy rzut oka wydaje się do odrzutu, i polecam ten salon - gdyby ten model nie został mi nieco "na siłę" zaproponowany, sama na pewno nie zwróciłabym na niego uwagi i pewnie jeszcze dłuuugo szukałabym sukni. A teraz nie zamieniłabym jej na żadną inną :)
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 1:20 pm   

marta_rasta, ceny od ok 3 tys w górę, zależy jakiej firmy suknia,ale i taką za 2,5 pewnie też można upolować :)
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Gru 01, 2011 11:43 am   

czyli do przyjęcia :)
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 9:51 am   

Ja też zakupiłam suknię w łódzkiej Madonnie i jestem przeszczęśliwa :)
Byłam chyba w większości łódzkich salonów, ale tak jak dziewczyny piszą w Madonnie jest klimat, zajmują się Tobą, doradzają, Pani dużo mówi o wykonaniu i materiale, poleciła mi nawet butki gdzie mogę kupić buciki, dostałam prezent i rabat na welon, więc jestem bardzo zadowolona.

Warto tam zajrzeć. Najtańszą suknią jaką przymierzałam była za 1990 zł.
Jak weszłam powiedziałam jaka ma być, Pani powiedziała że ma dla mnie suknie i to była TA!
Jak ona to nazwała "Mercedes wśród sukienek"
_________________

 
 
 
stefka100 

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 1:20 pm   

Byłam w Madonnie w ubiegłym tygodniu. Pani przesympatyczna, od razu pokazała mi suknię w której się zakochałam :D i w przyzwoitej cenie. Nie ma problemu zeby poprzymierzać kilka sukien :)
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 3:17 pm   

Witajcie.
Byłam dzis na maratonie po salonach i zakończyłam ostatecznie na MADONNIE!!!!!! Pani Małgosia - złoto kobieta, usmiechnięta, znająca się na rzeczy, doradza- trafnie :lol: . I właśnie tam znalazłam swoją naj!!!!! :D oczywiście odbiega zupełnie od tego co sobie umyśliłam wcześniej ale jak założyłam to KONIEC!!!! TA I JUŻ!!!!! A cena 1860zł !! !!!
polecam ten salon.
_________________

 
 
 
selene999 


Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 11:22 pm   

Ja również zakupiłam suknie w Madonnie. Salon jest naprawdę bardzo klimatyczny, zaś wszystkie tam pracujące Panie naprawdę bardzo miłe i pomocne.

I również potwierdzę słowa poprzedniczek, Pani Małgosia to cudowna kobieta, zawsze roześmiana potrafiła mi naprawdę doradzić a muszę przyznać, że byłam strasznie niezdecydowana....

Polecam ten salon każdej dziewczynie :) wybór pięknych sukni jest również ogromny
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 11:00 pm   

madonna reklamuje sie teraz wyprzedaza nawet do 70%... czy to jest mozliwe czy tylko jakis chwyt marketingowy?
_________________
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 11:42 pm   

Na fb piszą, że wyprzedają kolekcję 2013 żeby zrobić miejsce na nową - nic tylko iść 30 czerwca i się naocznie przekonać :wink:
_________________
 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 7:29 am   

no mi Pani w salonie powiedziała, że żadna z sukien, która jest teraz na wieszaku nie jest tą "wyprzedażową", i że lepiej kupić od razu a nie wypatrzyć i czaić się w niedzielę. :roll: a pytałam, bo przyjaciółka znalazła sobie tam suknię, za grubo ponad 2800 z wieszaka, więc myślałyśmy o możliwości koczowania o 8 rano w niedzielę. Ale skoro Sprzedawczyni udzieliła mi takiej informacji, wydaje mi się to bezcelowe.
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 9:54 am   

no wlasnie o to mi chodzilo... czlowiek sie napali, pojdzie... a tam sie okaze, ze raptem z 10 modeli jest przecenionych pod warunkiem, ze zamowi sie np r. 34 :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Czw Cze 20, 2013 9:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
judka 

Wiek: 44
Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 6:45 am   

Buuuuu,przegapiłam ta WYPRZEDAŻ w Madonnie ;( ((((,a czy któraz z szanownych forumowiczek była ,widziała i znalazła cos godnego uwagi?????
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 7:42 am   

A powiedzcie mi czy ktoras kupowala tam z wieszaka?bo zastanawiam sie nad jedna ale boje sie ze sie niedopierze i ze nie skroca jej ladnie.
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 9:11 pm   

qlaudia napisał/a:
A powiedzcie mi czy ktoras kupowala tam z wieszaka?bo zastanawiam sie nad jedna ale boje sie ze sie niedopierze i ze nie skroca jej ladnie.

Nie wiem jak z wypraniem, ale ze skróceniem nie ma problemów :) Nawet nowe suknie zamawiane niby pod wymiar przychodzą w standardowej długości i trzeba skracać :) Ja do swojej po skróceniu nie mam zastrzeżeń, wygląda identycznie :) Nic na fasonie nie straciła
_________________
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 8:00 am   

troche mnie uspokoilas :] bo balam sie takiego skracania przeszywania koronek i tego wszystkiego.
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 10, 2013 6:55 pm   

qlaudia napisał/a:
troche mnie uspokoilas :] bo balam sie takiego skracania przeszywania koronek i tego wszystkiego.

No u mnie na dole sukni też jest piękna koronka :) Ale to jest tak sprytnie przemyślane, że to jest pas koronki który się po prostu odpruwa, sukienkę skraca i pasek przyszywa na nowo :) Więc na dole wygląda tak samo :)
_________________
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 11, 2013 5:20 pm   

jeszcze dużo czasu ale suknia zamowiona :]
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Marysia L-T 

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 1:59 pm   

Kupowałam suknię w salonie Madonna - z tą różnicą, że w Krakowie. Wybrana przeze mnie suknia miała zostać sprowadzona z innego salonu w Polsce. Przymiarkę miałam mieć tuż przed ślubem. Jakież było moje zdenerwowanie, kiedy okazało się, że suknia zostanie sprowadzona do salonu dopiero w czwartek przed ślubem.Tego samego dnia miałam też do Łodzi- bo tutaj miał odbyć się ślub. Stres udzielił się wszystkim. Ślub wisiał na włosku.. W czwartek rano okazało się, że suknia została sprowadzona - ale o dwa rozmiary za duża. Panie z salonu obiecały, że dopasują wszystko na miarę i za parę godzin będę mogła odebrać suknię z salonu. I udało im się ...Suknia była bajkowa ...Efekt piorunujący...Ale ze względu na stres, który przeżyłam doradzam, aby w salonach ślubnych asekuracyjnie podawać wcześniejszy termin ślubu...
 
 
Maj1234 

Dołączyła: 22 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Łódźkie
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 8:58 am   

Ja kupowałam smoking w salonie Madonna w Łodzi i tez nie obyło się bez komplikacji. Smoking był zamówiony, wpłacona zaliczka, wiele miesięcy przed ślubem- w lipcu. Ponieważ nie mieszkamy w Łodzi, chcieliśmy załatwić stroje dużo wcześniej żeby potem nie było już w tym problemu na ostatnią chwilę. Niestety, gdybym wiedziała ile będzie z tym problemów, zamówiłabym smoking gdzie indziej :(
Okazało się, że smokingu w zamówionym przez nas rozmiarze nie było do końca września. W końcu, po moich telefonach i mejlach pierwsza przymiarka została wyznaczona na 20 września. Ponieważ Pani krawcowa nie pracuje w weekend musieliśmy wziąć wolne i przyjechać do lodzi na przymiarkę w tygodniu. Dostosowaliśmy się jednak bez problemu do wymogów i wzięliśmy urlop w pracy ( łatwo nie było).
Niestety, spotkało nas duże rozczarowanie bo po przyjeździe do salonu okazało się ze jednak smokingu jednak nie ma. Nie wiem co się stało, ale nie wierze ze w szczycie sezonu ślubnego od lipca do września nie było w salonie dostępnego ani jednego smokingu w popularnym rozmiarze 50
Nie wiedzieliśmy tez kiedy z końcu rozmiar 50 będzie dla nas dostępny. Na następny termin nie było nam się tak łatwo umówić ( praca) ale w końcu się udało się sfinalizować transakcje i smoking zakupić pod koniec października. Rozumiem ze zawsze może pojawić się błąd ludzki, ale stracone nerwy, pieniądze na dojazd, urlop.... ehh ( zniżki na "przeprosiny" nie dostaliśmy :) ) Co z tego ze Panie w salonie są bardzo miłe jeśli niestety szwankuje logistyka w firmie. Dla nas jest to szczególnie ważne, nie po to się przygotowujemy na wiele miesięcy przed ślubem żeby spotykały nas niespodzianki.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maj1234 Pon Lis 18, 2013 9:02 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 6:18 pm   

jestem coraz bardziej przerazona... :(
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Maj1234 

Dołączyła: 22 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Łódźkie
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 10:58 am   

Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze. To jest tylko sygnał, ze trzeba pilnować tam terminów i twardo egzekwować bo mogą być z tym problemy..
_________________
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 11:40 am   

stwierdzilam ze pojde wczesniej i powiem im ze wyjezdzam i sukienke musze odebrac 2 tyg wczesniej.wtdy w razie co bede na szybko kombinowac...
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Maj1234 

Dołączyła: 22 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Łódźkie
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 1:30 pm   

Dobry pomysł. Myślę, ze ryzyko jakiejś pomyłki zawsze jest, gdziekolwiek suknie kupujemy. Ja mam pierwsza przymiarkę sukni w innym salonie standardowo miesiąc przed i tez mam obawy czy aby wszystko pójdzie wg. planu :) Chyba po prostu nie będziemy spokojne dopóki suknie nie znajda się w naszych szafach :)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 9:51 am   

qlaudia, nie masz co kombinować, ja miałam przymiarke 2 tyg wcześniej i odbierałam suknie 1 dzień przed, przez te 2 tyg jeszcze schudłam i gdyby nie drobne poprawki 1 dzień przed to suknia spadałby ze mnie podczas ślubu...

Umów się lepiej 2-3 dni przed a nie 2 tyg wcześniej :-)
_________________

 
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 5:17 pm   

Ja też odradzam odbiór sukni 2 tyg. przed ślubem, z wagą dzieją się dziwne rzeczy w tych ostatnich dniach:) Poza tym nie panikujcie, opisane wyżej problemy dotyczyły smokingu a nie sukni, jednak "procedura" wygląda przy obu troch inaczej. Ja też kupowałam suknię w Madonnie i wszystko było ok, na pierwszej przymiarce suknia była uszyta idealnie i wymagała tylko skrócenia i lekkiego dopasowania w biuście. Zawsze możecie umówić się na pierwszą przymiarkę na miesiąc przed ślubem i wtedy w miarę potrzeby na kolejną na 2 tyg przed, ale ostatnia i tak powinna być przed samym odbiorem.
_________________

 
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 9:24 am   

bo tak chyba teraz jest.miecias przed pierwsza przymiarka,dwa tygodnie pozniej kolejna i przed slubem odbior.strasznie sie martwie teraz ta kiecka...tym bardziej ze przestala mi sie podobac i jeszcze te opowiadania to juz w ogole :P
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 11:16 am   

qlaudia napisał/a:
.tym bardziej ze przestala mi sie podobac


Ale jak to? Może przejadła ci się, przez zbyt często oglądanie jej?
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 8:48 pm   

niee e...jakos tak wzieta z braku laku...cena troche uzekla i wszyscy sie nia zachwycali...
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 3:27 pm   

Bo jest piękna :)

ale skoro przestała się Tobie podobać, może spróbuj ją sprzedać? A w Madonnie możliwa jest zmiana modelu?
_________________

 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 10:41 pm   

niewtety nie mozna zamienic :( bo juz sie kiedys pytalam :(
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 8:08 am   

Salon godny polecenia, profesjonalna obsługa., Suknie w salonie piękne
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 4:56 pm   

Salon na 6 :)
polecam, suknie ladne, ceny zalezy ale nie strasza, fachowa oblsuga :)
bardzo mila atmosfera w salonie :)

[ Dodano: Pon Paź 31, 2016 10:38 pm ]
W imieniu moim jak i kuzynki ktora zakupila u Panstwa suknie wielkie dzieki. Za mila atmosfere, fachowa obsluge, i poswiecony dla Nas czas. Ja jestem ponad rok po slubie ale bardzo milo wspominam wizyte u Panstwa, chetnie wrocilabym jeszcze raz, moze na 10sieciolecie ;)
 
 
Paulina G. 

Wiek: 33
Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Sochaczew
Wysłany: Nie Gru 17, 2017 2:02 am   

Od dłuższego czasu poszukiwałam mojej wymarzonej sukni ślubnej. Odwiedziłam kilka owych salonów w takich miastach jak :P łock, Warszawa, Skierniewice, Sochaczew oraz Łódź i szczerze powiedziawszy znalazłam kilka ciekawych sukien jednak obsługa personelu pozostawiała wiele do życzenia. Moje poszukiwania rozpoczęłam od Łodzi i tam też ostatecznie wróciłam. Salon sukni ślubnych MADONNA na ul. Jaracza 3 w Łodzi
spełnił moje wszelkie oczekiwania. Personel to prawdziwi profesjonaliści! Pan Dariusz przesympatyczny człowiek z mnóstwem ciekawych pomysłów i inspiracji, zaś pani Grażynka to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Zawsze uśmiechnięta , serdeczna i ciepła. To co wyróżnia ten salon od pozostałych to pełen profesjonalizm, optymizm oraz mnóstwo pomysłów na lepsze rozwiązanie. Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie. Polecam ten salon i tych wspaniałych ludzi! Paulina :)
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2018 9:14 pm   

W końcu ląduje tutaj i moja opinia. Poznałam panią Dagmarę, która się mną zajmowała. Obsługiwanie by tutaj w ogóle nie pasowało. Jest to młoda, otwarta, przesympatyczna i z fajnym poczuciem humoru osoba. Kiedy trafi się w jej ręce, ma się poczucie, że jest się bohaterką jednego z Amerykańskich filmów o ślubach. Dosłownie stajesz się tam gwiazdą, to Ty jesteś wtedy ich oczkiem w głowie, będą się starać Cię zadowolić. Zostałam zapytana na wstępie, czy mam jakąś wizję tego, co bym chciała. Niby miałam, ale nie bardzo byłam pewna, czy moja wizja faktycznie będzie pasować (okazało się, że pasuje). Powiedziałam jedynie, że chcę koronkę i ewentualnie mogę przymierzyć coś z prześwitami. Przyniesione mi zostały wszystkie modele, żebym przymierzyła, oceniła w czym się dobrze czuję, każde zdobienia, odcięcia, koronki. Wybór był przeogromny. 1.5 godziny w przymierzali w ogóle się nie czuło! To był przecudnie spędzony czas, a pani Dagamara jest profesjonalistką. Potrafi podpowiedzieć, ocenić, doradzi. Kiedy mówiła, że dany model do mnie nie pasuje, argumentowała to. Kiedy widziała, że coś się nie podoba, zaraz zmieniała koncepcję. Potrafiła przeprowadzić świetną rozmowę, żeby poznać Pannę Młodą i jeśli ona sama nie wiedziała, czego szuka i chce, to ona sama doskonale wie! Super salon, świetna atmosfera. Byłam tam już dwa razy, w sobotę idę 3 raz, żeby przymierzyć "moją" wymarzoną suknię i mam nadzieję, że formalnie stanie się moja. Kiedy się tam wchodzi, wkracza się w super świat. Naprawdę mają talent do zadowalania klientek 8) Polecam gorąco ten salon!! Początkowo nie byłam do niego przekonana, bo z zewnątrz wydawał się salonem z wyższej półki, ale po wejściu atmosfera jest naprawdę super.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl