Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Adresy sklepow z zaproszeniami
Autor Wiadomość
debiecm 

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 2:17 pm   

Warto dowiedziec sie w Caritasie poniewaz robia tez ladne zaproszenia i tanio.
_________________
Pozdrawiam
Debcu
 
 
lauraadamczyk 

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 01, 2011 12:30 pm   

A ja już kupiłam...:) Zaglądam tu jednak po to, aby zobaczyć, jakiego pary dokonali wyboru... W większości polecanych sklepów byłam. Przereklamowane. Dotarłam w końcu na Piotrkowską 109 i tam zrobiłam zakupy, bo naprawdę było z czego wybierać. My zdecydowaliśmy się na takie za 2,98zł. To niedrogo. Bardzo ładne.
Pa pa. "Lecę" teraz do zespołow :lol:
 
 
kasiakali 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 4:24 pm   

Polecam zaproszenia z salonu na ulicy Morgowej w Łodzi. Salonik mieści się w (chyba?) domu właścicieli, ale wejście jest od frontu, więc nie ma problemu z dostaniem się do środka :)
Szeroki wybór zaproszeń w różnych cenach - najnowsze modele oraz takie z wyprzedaży w cenach między 2 - 9 zł. My wybraliśmy dosyć proste, ale urocze zaproszenie :) Płaci się 10 zł za ułożenie tekstu a potem za zaproszenia (cena od sztuki). Już za pierwszym podejściem można zamówić zaproszenia. Nie ma też problemu z domawianiem dodatkowych ilości (już bez opłaty 10 zł), czy w innym języku.
Obsługa bardzo miła. Szczerze polecam! :)
 
 
anulkaB 

Dołączyła: 04 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 9:55 pm   

A my zaprojektowalismy zaproszenia sobie sami. Kolega pomogl przenies pomysl do komputera i wyszly supeeeer :lol:
 
 
galene 

Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 6:27 pm   

Ja nie mam doświadczeń z kupowaniem zaproszeń w sklepie bo te zamówiliśmy na allegro, ale winietek już tak. Stanowczo ODRADZAM poligrafię/zaproszenia na ul. Więckowskiego pomiędzy Zachodnią a Piotrkowską (numery nieparzyste, tak prawie na rogu Zachodniej). Drogo koszmarnie i bardzo, bardzo nie miła obsługa. Mnie baba tam tak wkurzyła, że trzasnęłam wszystkim, odwróciłam się i wyszłam. I trafiłam do super poligrafii na Zachodniej. Niestety tutaj też numeru nie znam, ale to po stronie Teatru Nowego, idąc Zachodnią w stronę Bałut zaraz za malarzami. Ogólnie pierwsza poligrafia na jaką traficie idąc od Więckowskiego po stronie Teatru w stronę pl. Wolności. (wiem, kiepsko tłumaczę, zero orientacji w terenie). Winietki zrobili z takim wzorem jak chcieliśmy, nazwiskami, ekspres, w cenie 1,50 zł od sztuki. Bardzo się wszystkim podobały :) No i mega miła obsługa :)
 
 
goya1551 

Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: lodz
  Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 11:12 pm   

nIE POLECAM FIRMY Magia ślubu w Łodzi. W życiu nie miałam do czynienia z bardziej nieodpowiedzialnym właścicielem oraz nierzetelną firmą. Zamówiliśmy w niej zaproszenia szt bagatela 50, nie 300 nie 100 a ledwo 50, miały być na za pięć dni co było ustalane na samym wejściu. Tekstu malutko, żeby problemów nie było. Z pięciu dni zrobiły sie trzy tygodnie, Dwie interwencje w siedzibie firmy nic nie wskórały, poczułam się olana i miałam wrażenie że przeszkadzam zapracowanemu panu, który nie ma czasu przesłać mi projektu pomimo podpisanej umowy. Najgorsze, że ten Pan był właścicielem firmy. Nie wiem jak tak można postępować z klientem kiedy uprzedzałam że bardzo zależy mi na czasie. Ostatecznie rozwiązałąm umowe z firmą i osobiście nikomu bym ich nie poleciła a już nie w szczególności kiedy zależy nam na czasie. Gdybym miała pół roku to może bym poczekała...
 
 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 3:13 pm   

czy robił ktoś zaproszenia z wydrukowanym zdjęciem? Gdzie coś takiego mogę zrobić, albo dopytać jak to wyjdzie..?
 
 
kamejka 


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2015 9:43 pm   

Na targach dostałam ulotki z dwóch sklepów:
Kiwi Design
Łagiewnicka 54/56
http://kiwi-design.pl/

Efekt Dekoracje
Rokicińska 46
http://www.efekt-dekoracje.pl/


Ja przejrzałam ofertę w necie i nic mi nie wpadło w oczy, ale może ktoś inny skorzysta z namiarów :)
_________________
Zapraszam do dzienniczka http://www.forum.wesele-l...ic.php?p=784726

 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 9:42 am   

Polecam zaprojektować własne zaproszenia. W sieci jest bardzo wiele kreatorów tak wiec można sobie pofantazjować. Sama zdecydowałam sie na takie rozwiazanie ponieważ zależało mi na oryginalności Nie chciałam kupować nudnego zaproszenia na allegro ( wszystkie takie same i ze wstążeczkami...).
W koncu stworzyłam własny projekt i zamówiłam zaproszenia w drukarni openprint: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek . Mają tam dobre ceny no i można się dogadać przez telefon.
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adagio85 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 1:05 pm   

Czy ktoś zamawiał zaproszenia na Allegro? jakie opinie?

Dzieki za info
 
 
MmmBŁW 

Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 30, 2015 9:02 am   

Jeśli szukacie fajnych zaproszeń, zdecydowanie polecam firmę SKANER w Bełchatowie. Zaprojektują je tak, jak będziesz chciała. Są świetni, mają mnóstwo pomysłów, moje zaproszenia zrobiły SZAŁ, od wielu osób usłyszałam, że są bardzo oryginalne, i że się jeszcze z takimi nie spotkali. SĄ NAJLEPSI!!!
_________________
Szczera rada
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 12:45 pm   

Dziewczyny, czy była któraś na targach styczniowych? Było coś fajnego w kwestii zaproszeń?
_________________
będzie lepiej...
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 12:58 pm   

Jedynie produkty "no coś pięknego", ale oni się cenią... nic innego z Łodzi nie wydaje mi się być sensowne... z innych poza łódzkich firm polecam - ślub i papier, będziemy u nich robić zaproszenia i całą resztę papeterii ślubnej, na bazie tych gotowych z lekkimi zmianami kolorystycznymi, wychodzi wtedy bardzo tanio.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 11:08 pm   

mspp, piękne te prace Ślub&papier! Super strona, nie znałam wcześniej.
Szczególnie zachwycił mnie poniższy projekt, bo myślałam o temacie przewodnim wesela związanym z astronomią (nasze wspólne zainteresowanie, poza katowaniem się na korcie :P )

Większość znanych mi Panien Młodych samodzielnie komponowało zaproszenia (w tym niedawno moja siostra - z nadrukowanym narzeczeńskim zdjęciem), ja też zastanawiam się nad zrobieniem projektu (bardziej jego zarysu) sama, ale wolałabym, żeby edycją i drukiem zajął się ktoś kto robi to na co dzień i ma doświadczenie. Fajnie, bo widzę, że Ślub&papier też podejmują się indywidualnych projektów i w nie tak zabójczych cenach jak niektóre firmy :D

Ja stawiam raczej na zamówienia przez internet, jest zdecydowanie większy wybór, no chyba, że mamy w opcji papeterie własnoręcznie zrobione ;) Niedrogie i naprawdę estetyczne wzory przeglądałam na stronce decorisus ( np. "malowane" http://decorisus.pl/cs/2/48/akwarele.html )
Trochę droższe, ale naprawdę bajeczne są wykonane przez Robimy Śluby :smile: ( http://robimysluby.com ) - to moje pozostałe typy.
_________________

 
 
sasaneczka 

Dołączyła: 30 Sty 2018
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Sty 30, 2018 9:15 pm   

Dziewczynki, ja też sie przygotowuje małymi kroczkami choc najpierw czeka mnie poród :) a potem Chrzciny chcemy zrobic razem ze ślubem :) hihihi no i kwestia zaproszeń. Mam pytanko. Zamawiała któras z Was przez internet w firmie Biały Kot zaproszenia? Ręcznie robione, personalizowane. Napiszcie czy polecacie firmę bo po przeglądnięciu ilus stronek tam nam sie obojgu spodobały a powiem Wam ze Mój ma ciezko na cos sie zdecydować więc chyba juz sie przy firmie upieram :)
 
 
xgosiekx 

Dołączyła: 16 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2018 2:48 pm   

Hej, czy jakiś sklep stacjonarny w Łodzi w tym roku godny polecenia? :?
 
 
zuzanka385 

Dołączyła: 03 Cze 2022
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Cze 10, 2022 1:51 pm   

podłączę się do tematu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl