Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
przedślubne koszmary
Autor Wiadomość
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 14, 2017 8:59 am   

Atko napisał/a:
Straszne to. A do naszego ślubu jeszcze przecież sporo ponad rok, co będzie jak zostanie pół, albo miesiąc?


Mam prawie 4 miesiące do ślubu i póki co śpię spokojnie :-) może dlatego, że wszystko co najważniejsze ogarnięte. Czasem tylko jak sobie pomyślę, że mam być w centrum uwagi tego dnia to mi się cofa ;p
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Malwinak 

Dołączyła: 08 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 8/3/7
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 10:34 am   

My najwiecej czasu spędzilismy na szukaniu sali weselnej. Juz mysallam, ze zostaniemyz niczym, ale trafilismy na upierdliwą Moderatorkę :mrgreen:


Reklama sali na V. nie przejdzie z kolejnego multikonta. Ban. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 21, 2017 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 4:32 pm   

Już od jakiegoś czasu miewam koszmary, a na tę chwilę mamy rok do ślubu, a już pierwsze koszmarki miałam po ślubie siostry mojego narzeczonego. Ostatnio się jednak nasiliły. Głównie śni mi się np. to, że makijażystka się spóźniła, że zapomniałam umówić się ze fryzjerką, że obdzwaniałam do wielu w sobotni poranek, ale oczywiście nikt już nie miał wolnych terminów. Raz śniło mi się, że się spóźniłam. Za innym razem, że to wesele nie było takie jak sobie wymarzyłam - zero dekoracji, kwiatów, zaproszeń. Nic. Aż strach pomyśleć, co będzie, gdy będzie coraz bliżej ślubu :(
_________________

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 8:08 pm   

Ja od jakiegoś czasu mam często powtarzające się sny, o tym że z niczym nie wyrabiam się w dniu ślubu. Głównie o tym, że przychodzi godzina ślubu a ja nie mam ani makijażu, ani fryzury, ani manicure... Nic :razz: też mi się nie raz śniło, że goście albo w ogóle nie przyszli albo, że wychodzą w trakcie wesela ze względu na słabą imprezę :razz:
Natomiast ostatnio mój Narzeczony miał sen, że był u fryzjera na przedślubnym strzyżeniu i fryzjer zrobił mu fryz a'la Ronaldo (z wygolonymi pasami po boku) , z pofarbowanymi na niebiesko włosami i ułożonymi z warkoczyków literki A&P (nasze inicjały) :smile: :smile: :smile:
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Pią Kwi 13, 2018 8:52 pm   

Ja do tej pory miałam 2 przedślubne koszmary.
Pierwszy,że goście po ślubie zamiast na salę pojechali do jakiegoś obskurnego mieszkania i tam siedzieli i pili zamiast się bawić :P
Drugi że do mojej śnieznobialej sukni miałam czarna bieliznę która wystawała znad gorsetu :P
Na szczęście do ślubu mniej jak miesiąc,więc mam nadzieję,że tych koszmarów nie nadejdzie jeszcze wiele...
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl