Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"IGRASZKA"
Autor Wiadomość
K.a.s.i.a.1 

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 3:35 pm   

Mieliśmy ślub 30.04. Sala jest bardzo elegancka i robi super wrażenie, co zresztą można zobaczyć na licznych zdjęciach dostępnych w sieci.
Oprócz głównej sali, dostępna jest mniejsza sala, do której schodzi się po schodkach. Jeżeli nie organizujecie wesela na 150 osób, mniejsza sala może służyć (tak jak w naszym przypadku) jako miejsce, gdzie można usiąść sobie przy mniejszych stolikach, wypić kawkę/herbatkę, zjeść ciasto czy spróbować rewelacyjnego wiejskiego stołu.
Do tego jest jeszcze pięterko z osobnym kameralnym stołem dla orkiestry/kamerzysty/fotografa - spokojnie zmieści się tam nawet 12 osób.
Całość super zagospodarowana, funkcjonalna i po prostu elegancka. Nic nie przeszkadza, żadnych uciążliwości czy też usterek (a jesteśmy raczej czepliwi ;) ).

Naszym jednak zdaniem dużo ważniejsza od samej sali jest obsługa, a ta była na naprawdę rzadko spotykanym poziomie.
Kelnerzy byli niesamowicie sprawni, kulturalni, serdeczni a do tego myślący i przewidujący. Jakby tego było mało nad wszystkim osobiście od początku do końca czuwał właściciel sali - Pan Marcin.
Nadzorował absolutnie wszystko zachowując jednocześnie maksimum wyczucia i nienachalności. Krążył regularnie pomiędzy stołami i nadzorował czy przypadkiem czegoś nie brakuje. Człowiek jest po prostu niezmordowany. Na samym początku wesela przyjął dyskretną pozycję obserwatora na schodach prowadzących do sali. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że o godzinie piątej rano zauważyliśmy tego samego człowieka, w tym samym miejscu, w tej samej pozycji i z tym samym uważnym spojrzeniem lustrującym czy na pewno wszystko jest w porządku (autentyk - mamy zdjęcia :) ). (To oczywiście nie znaczy, że spędził całą imprezę w tej samej pozycji na schodach ;) )
Do tego bazując na swoim szerokim doświadczeniu, Pan Marcin jest po prostu skarbnicą dobrych rad i sugestii w dosłownie każdym obszarze związanym ze ślubem/weselem i warto z tego korzystać. Zawsze chętnie i nienachalnie pomoże
i doradzi.

Pokoju dla nowożeńców nawet nie będziemy opisywać, bo to fajne zaskoczenie :) . W pokoju jest niezależna klimatyzacja - sterowanie było dla nas średnio intuicyjne, ale wystarczyło krótkie wyjaśnienie Pana Marcina żeby wszystko
stało się oczywiste.
Rano dostaliśmy śniadanie przygotowane z weselnego jedzenia, a całe jedzenie które zostało - skrzętnie popakowane w pojemniki (te które tego wymagały były w lodówce) - Poezja.
Długo myśleiśmy nad czymś co nam się nie podobało w samej sali/obsłudze i po prostu nic nie wymyśliliśmy.
Wszystko było dopięte do tego stopnia, że na sam koniec czuliśmy, że po prostu musimy zostawić chociaż skrzynkę wódki jako dowód wdzieczności :)

Nie jest to komentarz pisany na szybko - od czasu naszego ślubu minęło już sporo czasu, więc mieliśmy czas na ochłonięcie i spojrzenie z dystansem na całą imprezę.
Mimo czasu który upłynął możemy stwierdzić, że chociaż oczywiście nie uniknęliśmy kilku wpadek w innych obszarach, to sala oraz cała organizacja wesela przez Pana Marcina i jego żonę były po prostu idealne.
Z czystym sumieniem polecamy każdemu.

Kasia i Mateusz
 
 
demografik 
Firma

Wiek: 41
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 4:03 pm   

Hmmm... "Miodnie" jak już ktoś tutaj napisał...

Zdam swoją relację bo w tym sezonie "igraszka" jest w planie ;)
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 12:45 pm   

czy ktoś orientuje się jakie są ceny w Igraszce na rok 2012?
 
 
beszika 

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 1:25 pm   

Witam serdecznie,
nasze wesele odbyło się 29 października br. w Igraszce. O jej istnieniu dowiedzieliśmy się kompletnym przypadkiem, ale urzekła nas swoją elegancką prostotą i niepowtarzalnym klimatem. Zdecydowaliśmy się na urządzenie wesela właśnie tutaj mimo, że (z racji naszego zajęcia) znamy i bywamy często w większości sal weselnych w Łodzi i okolicach.
I tym bardziej, mając porównanie, zdecydowanie polecam!
Wszystkie szczegóły wesela, wystrój, menu (duży wybór zarówno dań głównych, jak i dodatków) itp. ustaliliśmy wcześniej z p. Marcinem. W trakcie samego wesela nie musieliśmy się absolutnie niczym martwić. Jedzenie pyszne, podawane gorące (nie było również problemu z podaniem gorącego obiadu gościom, którzy dotarli znacznie później), obsługa sympatyczna i pomocna. P. Marcin obecny przez całe wesele, osobiście pilnował, by wszystko było jak należy.
Do tego wszystkiego bajkowy pokój dla Nowożeńców i rano przygotowane śniadanie.
Wielkie dzięki dla całej obsługi Igraszki, nie mogliśmy wybrać lepiej!
 
 
Lina 

Dołączyła: 30 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 9:47 pm   

Witam,

Dopiero co mieliśmy wesele w Igraszce. Możemy z czystym sumieniem polecić. Bardzo profesjonalna organizacja- zupełnie niczym nie musieliśmy się przejmować. Pan Marcin jest rewelacyjnym menagerem! Jedzenie było świeże, efektownie podane, bardzo dobre i dużo. Sala była czysta, obsługa kulturalna i sprawna. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Może poza brakiem szyldu od ulicy ;)

Pozdrawiam serdecznie.
 
 
PaniAga 


Dołączyła: 25 Sty 2012
Posty: 68
Skąd: z internetu
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 8:52 pm   

Lina, byłam obejrzeć sale przed Twoim weselem. Ponieważ my będziemy mieć w niej 07.07 także chciałam zobaczyć jak to wygląda "na żywo" ze stołami i jedzeniem. Mi bardzo się podobało.
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14478
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 6:56 pm   

Ja sie wypowiem po moim przyjeciu slubnym, ktore odbedzie sie w piatek 24.08.2012
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
KateAte 

Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 6:43 pm   

PaniAga i Zadziorek - i jak po weselach w Igraszce?
 
 
IGRASZKA 
Firma

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 4:29 pm   

Witam,
zapraszam na nasz profil na facebook.com -> Igraszka Elegancja ze smakiem.
Pozdrawiam.
 
 
tomala 

Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 10:29 pm   

Witam serdecznie!
Nasze wesele miało miejsce w Igraszce 22.09.2012 roku. Salę wybraliśmy ponad 1,5 roku temu. Po przeszukaniu z narzeczoną stronek sal w necie wybraliśmy 10 i w ciągu dwóch tygodni odwiedziliśmy wszystkie. Wybór padł na Igraszkę. Nie mieliśmy żadnych problemów w komunikacji zarówno przed weselem jak i w trakcie. Wszystkie nasze prośby zostały spełnione. My chcieliśmy mieć na weselu okrągłe stoły. W igraszce ich nie ma ale wynajęliśmy całkiem niedrogo z firmy zewnętrznej. Obsługa na weselu była bardzo kompetentna. W trakcie wesela miałem kilka próśb i wszystkie były spełniane szybo i bezproblemowo.
Sala ma klimatyzację i to całkiem skuteczną. Co prawda w nocy było na zewnątrz dość chłodno, ale setka gości potrafi sprawić, że na sali robi się strasznie duszno. Po godzinie wesela klima została włączona i już do końca było przyjemnie i świeżo. Sala jest ładna sama w sobie i nam wystarczyła podstawowa dekoracja kwiatowa która była w cenie.
Jedzenie było bardzo smaczne i w dużych ilościach. Półmiski z przekąskami były sukcesywnie uzupełniane, dzięki czemu jedzenie nie było obeschnięte. Kończyłem kiedyś gastronomik na Sienkiewicza i chwilę po szkole pracowałem na weselach. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. To co zostało po weselu było przez obsługę zapakowane i rano czekało na nas w lodówce. Tort mieliśmy od Sowy więc nie było żadnych niespodzianek.
Na sali jest bardzo ładny pokój dla młodej pary i cztery dwójki dla gości. Rano w niedzielę na nas i pozostałych śpiących gości czekało przygotowane śniadanie.

Ogólnie nie mamy się do czego przyczepić i całego serca polecamy innym poszukującym narzeczonym. Sala ma tę zaletę, że jest w centrum Łodzi, chociaż wiemy, że jest teraz moda na sale z ogrodami z dala od centrum. Zresztą ogród by nam się nie przydał bo wieczorem i w nocy kropiło. My mieliśmy ślub w katedrze i dzięki położeniu Igraszki wypalił nasz plan z dojazdem na salę. Otóż wraz z 40 przyjaciół jechaliśmy wynajętym tramwajem z 1926 roku :) Wsiedliśmy pod Katedrą i dojechaliśmy prawie pod samą salę.

Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania to chętnie odpowiemy. Serdecznie dziękujemy ekipie Igraszkowej za profesjonalizm.

Pozdrawiamy
Tomek i Marta Kosiewiczowie :)
Ostatnio zmieniony przez tomala Wto Paź 09, 2012 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IGRASZKA 
Firma

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 14, 2012 9:57 am   

Panie Tomaszu,
Jest nam bardzo miło czytać takie posty.

Również ogromnie dziękujemy za przemiłą współpracę, pozdrawiamy
i życzymy wszystkiego dobrego raz jeszcze:)

Joanna Kobalczyk
wraz z całą ekipą
"Igraszki"

[ Dodano: Czw Sty 10, 2013 4:51 pm ]

Moi Drodzy,
26 stycznia 2013
w godz. 10.00 - 16.00

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY W IGRASZCE.

Na wszystkich Gości będą czekać smaczne przekąski i lampka szampana.
W tym dniu będziecie mieli okazję zobaczyć salę przygotowaną do uroczystości weselnej,
a nasz personel z przyjemnością udzieli Wam wszelkich informacji i oprowadzi po obiekcie

Pary, które tego dnia podpiszą umowę na organizację wesela otrzymają 5% RABATU.


***


Zapraszamy do nowej galerii zdjęć na FB
https://www.facebook.com/...6887105?ref=hl.
_________________
Z serdecznymi pozdrowieniami,

Joanna Kobalczyk
 
 
KateAte 

Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 4:01 pm   

Wiedziałam, że tak będzie :p
Piszę posta o naszym weselu półtora roku po nim hahaha :)

Po odwiedzeniu kilku sal bardzo nam podeszła właśnie ta, Igraszkowa.
Ze względu na swój niebanalny styl, nie przesadzony, super posadzkę idealną do tańca, wysmakowaną dekorację i poindustrialny podtekst.

Organizacją zajmowała się właścicielka i managerka, ja ani nikt z bliskich nie musieli się niczym zajmować, pilnować i ponaglać.

Jako, że nie pochodzę z Łodzi to dla mojej rodziny wynajęliśmy pokoje, by mogli spokojnie rozgościć się i przenocować.
Jedynym minusem był fakt iż nikt z obsługi nie potrafił ustawić nawiewu w tych pokojach na ogrzewanie. Baliśmy się, że nasz synek (wtedy 5-cio miesięczny) i dziadek przeziębią się. Na szczęście obyło się bez choroby.
Pokoje śmiało mogę stwierdzić, że nie odbiegają standardem od hoteli 3*.

Jedzenie przepyszne.
Napoje i alkohol idealnie schłodzone.

Z perspektywy półtora roku - wszystko przebiegło idealnie.
Szkoda, że tak krótko :p
Ale i tak pracownicy pobliskiej Grażki donieśli właścicielom, że zakończyliśmy hulanki po godzinie 7 ;)
 
 
MalaKsiezniczka 

Dołączyła: 09 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 10:08 am   

19.07 mieliśmy wesele w Igraszce i była to najlepsza decyzja mojego życia.

Jedzenie pyszne, sala wieczorem wygląda nieziemsko a to za sprawą swietnego wyczucia smaku Pani Joanny. Każda swieca, każdy kwiatek, bombki na sali tanecznej z pływająca swiecą to wszystko stworzyło niesamowity nastrój i zostało genialnie przemyślane tak, żeby nie przedobrzyć - z czym niestety można się dosyć często spotkać na salach weselnych. Mieliśmy na podwórku taniec z ogniem wykonany przez mega ekipę z EDU-ART fireshow. Połączenie łódzkiego podwórka z tańcem ognia po prostu zachwyca!
Ponadto w cenie jest przepiekny pokój dla nowożeńców i wczesniej wspomniana niespodzianka-śniadanko o poranku.

Byliśmy zachwyceni obsługą. Nie dośc że wszystko mieliśmy podane ekspresowo to w dodatku ekipa była bardzo bardzo serdeczna i profesjonalna.

Nisetety ze stresu nie zjadłam praktycznie nic, ale goście bardzo często podkreslali że jedzenie było pyszne.

Jeśli lubicie fabryczną częśc Łodzi to Igraszka jest najlepszym wyborem.

Pani Joanno i Ekipo Igraszkowa bardzo Wam dziękujemy za to że dbaliście o nas i za to że uczyniliście nasz dzień wyjatkowym!!!

Najszczęśliwsi na świecie,
Justyna i Adam
 
 
Igraszka_sala 
Firma

Dołączył: 10 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 5:07 pm   

Kochani, wkrótce nowe otwarcie Igraszki, najbardziej klimatycznej sali weselno-bankietowej w Łodzi. Na początku lipca planujemy dni otwarte.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas.
Więcej informacji już wkrótce.
pozdrawiamy serdecznie

[ Dodano: Pon Cze 13, 2016 3:32 pm ]
Przygotowania wkraczają w ostatnią fazę. Chcemy aby nasi Goście poczuli się u nas komfortowo pod każdym względem. Ruszył również na nowo nasz fanpage na FB , zapraszamy do odwiedzenia nas.... Igraszka elegancja ze smakiem.....
Wkrótce kolejne informacje.
pozdrawiam serdecznie
 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 3:55 pm   

W ten weekend byłam na tej sali na balu andrzejkowym i nie polecam! Sam wystrój sali po prostu brzydki. Ściany chyba miały być "pałacowe", za to sufit ma belki jak wiejska sala. Parkiet śliski. Jedzenie w większości niesmaczne. A co najlepsze to było tak zimno że masakra. W łazience aż para z ust leciała. Jedynym plusem była obsługa, która starała się jak mogła. Ogólnie nie polecam.
_________________
 
 
Marlenka1990 

Dołączyła: 29 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pią Gru 29, 2017 4:26 pm   Sala weselna Igraszka Łódź Kilińskiego

Witam, wraz narzeczonym pobieramy się w roku 2018 i zastanawiamy się nad weselem w sali weselnej Igraszka, sala nam sie podoba wlasciciel bardzo miły , tylko jest jedna rzecz która nas zastanawia, mamy zapłacić 2 tyg przed weselem. Ze względy na moją wyjątkową ostrożność chcialabym się upewnić czy to normalne? Moze znajdzie się tutaj ktos kto mial tam swe Wesele i też płacił z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.Bylabym bardzo serdecznie wdzięczna za pomoc.
_________________
Marlen
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Pią Gru 29, 2017 8:38 pm   

Marlenka1990, akurat konieczność zapłaty kwoty przed weselem jest dość popularna. Na etapie wyboru swojej sali weselnej spotykałam się bardzo często z taką polityką że należność za przyjęcie należy uregulować przed imprezą, z tym że te terminy właściciele wyznaczali różne. Akurat Igraszkę też oglądałam, ale miałam mieszane odczucia z innych względów, jak coś to zapraszam na priv .
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 30, 2017 10:48 am   

Marlenka 1990, też podzielam zdanie Klaudijki, co do tej sali. Mieszane uczucia i praktycznie niewiele jest w tej cenie. Też zapraszam na PW, gdybyś chciała poznać i moją opinię.
Wracając do Twojego pytania - to jest bardzo normalne, bo sale muszą zakupić żywność na wesele, które dla Was mają przygotowywać. Ewentualnie możesz spróbować wynegocjować wpłatę 10-15% całości po weselu. Ja z narzeczonym tak się umówiliśmy z salą i się na to zgodzili.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hachiko Sob Gru 30, 2017 10:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zabcialdz 

Dołączyła: 13 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 4:04 pm   

My będziemy mieć wesele w Igraszce :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl