Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
retro BŁYSK
Autor Wiadomość
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2015 11:08 am   retro BŁYSK

My będziemy mieli 2 godzinny film i teledysk od studia retro BŁYSK (temat także w wątku Fotografowanie). Filmowanie przygotowań, ślubu oraz wesela oraz podczas sesji plenerowej. Film kręcony jest także dronem :smile:

Tak jak pisałam w wątku foto kontakt z Kamilem jest bardzo sympatyczny, Kamil podchodzi do każdego klienta indywidualnie

Efektami współpracy z retro BŁYSK na pewno się podzielę, a na razie podaję link do strony ;)
www.retroblysk.pl/
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Julia Z 

Dołączyła: 14 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Maj 14, 2018 11:55 pm   Też polecam retroBŁYSK

Filmu baliśmy się strasznie. Nie chcieliśmy, aby dłużył się w nieskończoność i był nudny jak flaki z olejem. Na szczęście obejrzałam film ze ślubu mojej koleżanki, u której sama byłam jako gość. Ekipa nie przeszkadzała gościom i przede wszystkim Parze Młodej, a to duży plus, no i efekt końcowy - choć sama nie wierzyłam, że to możliwe - był ciekawy! Kiedy nadszedł czas na nas, przypomnieliśmy sobie o tym filmie i że może weźmiemy ich na swój ślub. Kontakt z szefem, Kamilem, potwierdzam tak jak w poprzednim poście - bez zarzutu, uważnie słucha i dopasowuje ofertę pod indywidualne preferencje. Wszystko jest do dogadania i nie ma sztywnych ram. Materiał otrzymaliśmy taki jak chcieliśmy - nowoczesny, ale dopasowany do nas. Zresztą nawet jak się przegląda ich teledyski to nie ma dwóch takich samych. Chłopaki się starają i dają radę! Cena adekwatna co do jakości. Mają już wypracowany styl i jeśli to przeczytają - nigdy go nie zmieniajcie, bo mamy cudowną pamiątkę, którą z przyjemnością pokazujemy, a innym polecamy! ♥
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl