Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SAXONIA"
Autor Wiadomość
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 12, 2015 6:17 pm   

sala saxonia

sama sala: sala prostokatna po jednej stronie sa stoly wzdłuż sali dalej miejsce do tanczenia scena dla orkiestry na przeciwko pary mlodej mniejsza na max 4 artystow (jak dla mnie). wystroj piekny klimatyczny. na ile osob... sala sie reklamuje na 120 jak dla mnie zbyt duzo. max 100. minusem mogą być schody prowadzace do sali - oczywiscie dla osob starszych

otoczenie: baardzo duzy piekny ogród jest gdzie usiasc jest gdzie zaparkowac

sala posiada miejsca noclegowe dla gosci w cenie pokoj dla mlodych gratis

cena: nam zaproponowano 160 zł/osobę (nie znam wariantow innych. ze strony jest napisane od 149/osobę) stol wiejski 750 zł

włascicielka: o dziwo to przez wlascicielke nie wybralismy tej sali, chociaz sama w sobie bardzo nam sie podobala. Pani ewidentnie nie zalezalo na tym czy wyprawimy u niej wesele czy nie. podejrzewam ze spowodowaneto to bylo iloscia gosci jaką zaproponowalisci albo w miedzyczasie trwajacą imprezą w ogrodzie gdzie wlasciele byli m.in gosci.. jeżeli obcja 1 jest ta prawdziwą z tego co wyczytalam ktos z Was tez mial podobną sytuację (powiedzielismy ze wesele na ok 60 osob max70) Pani nam oznajmila ze 80 to jest dla niej minimum ale ze wsgledu na to ze mamy bliski termin (3 miesiace do wesele) to przymknie na to oko. jezeli obcja 2 byla ta prawdziwa to nie musielismy wcale przyjezdzac w tym terminie. Wracając do tematu: Wlascicielka zaprowadzila nas na sale zapalila swiatla wlaczyla muzykę i tyle co ta Pani zrobila. nie usiadla z nami, nie porozmawiala, nie przedstawila oferty. musialam się zapytac o menu by zobaczyc propozycje. Menu zostalo nam dostarczone, przegladalismy je na stojąco, nie zostalo nam zaproponowane byśmy usiedli. Pani jedynie poinformowala nas ze jak mamy jakies pytania to proszę pytac i odwrocila się i poszla. oczywiscie mialam pytania wiec pozniej na stojaco je zadawalam i Pani udzielala nam infomracji

podsumowując: sala ok otoczenie, hotel same plusy: zachowanie wlascicielki pozostawialo wiele do życzenia a Myślę ze takie zachowanie dla kogos kto chce "sprzedac" ofertę jest niedopuszczalne. Male zainteresowanie potencjalnym klientem. wynik: nie wybralismy sali
 
 
swinki3 

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 2:25 pm   

Witam,
byłam na weselu w Saxonii i bardzo mi się podobało. Sala piękna, jedzenie pyszne i dużo. Nie wiem, jaka jest właścicielka, ale moja przyjaciółka, która była wtedy Panną Młodą mówiła, że miała z nią bardzo dobry kontakt. Schody są owszem, ale na szczęście toalety są na poziomie sali, bo dla mnie najgorsze jest bieganie do toalet po schodach. Na weselu było chyba 95 osób i wszyscy swobodnie się mieścili. Za jakiś czas ja będę mieć ślub i mocno rozważam tę salę :) bardzo mi się tam podobało. No i do tego jest piękny, duży ogród, w nocy fajny klimacik..
_________________
Pozdrawiam
 
 
Sylwia_i_Wojtek 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Paź 21, 2015 8:26 pm   Wesele Restauracja Saxonia

Witam.
17.10.2015 mieliśmy wesele w restauracji Saxonia ul. pomorska 561, z czystym sumieniem możemy polecić ten lokal na wesele. Sala cudowna, wystrój wręcz bajeczny. Wesele było na niecałe 70 osób wszyscy goście zadowoleni z sali, dużo miejsca do zabawy, rewelacyjna obsługa kelnerzy cały czas pilnowali aby nikomu niczego nie brakowało a zarazem byli jakby niewidzialni. Jedzenie bardzo dobre dostaliśmy 4 propozycje menu dodatkowo je modyfikowaliśmy pod nas z niczym nie było problemu. Właścicielka Pani Małgosia bardzo miła osoba z niczym nie robiła nam problemów. Na sali czyściutko, otoczenie sali przepiękne, nam niestety nie dopisała pogoda. Serdecznie polecam tą salę na wesele.

Sylwia i Wojtek
_________________
Sylwia_i_Wojtek
 
 
Maqta 

Wiek: 52
Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Mar 11, 2016 1:20 pm   Świetna Impreza!

Witajcie,
kilka tygodni temu bawiłam się w Saxonii na imprezie mojej znajomej. Muszę przyznać, że impreza zorganizowana była perfekcyjnie! Pyszne jedzenie, piękny wystrój sali, wspaniała atmosfera i naprawdę świetna zabawa! Gorąco wszystkim polecam ten obiekt! Jeśli sama będę organizowała jakąś imprezę to w pierwszej kolejności zgłoszę się do Saxonii, po prostu jestem pewna, że nie zawiodę się na niczym.
Pozdrawiam i dziękuję za super zabawę!

M.
Ostatnio zmieniony przez Maqta Pią Mar 11, 2016 1:22 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jolkajolka 

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 11:33 am   

Hej, ja byłam rok temu w Saxonii na weselu kuzyna, który postanowił tam zorganizować ślub w plenerze. Naprawdę bardzo ładnie to wyglądało! Sama zastanawiam się nad takim ślubem. Podobno w Polsce coraz bardziej popularne, a w Łodzi nie wiem czy są jeszcze jakieś miejsca prócz Saxonii. No i oczywiście tutaj wiem, jak to wygląda i przede wszystkim bardzo mi się podobało. Zastanawiam się jeszcze czy może całego przyjęcia nie przenieść na powietrze:) 8) :) :)
 
 
m-merci 

Wiek: 35
Dołączyła: 30 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2016 3:26 pm   

To jest naprawdę bardzo fajna Sala. Mnie się najbardziej podobała tam organizacja. Pani Małgosia była bardzo zaangażowana w organizację naszego wesela. Wszystko z nami konsultowała, o wszystko dokładnie wypytywała, widać było, że bardzo jej zależy, aby wszystko było tak abyśmy byli zadowoleni. I rzeczywiście tak było! Nie miałam najmniejszych uwag do czegokolwiek, więc mogłam się skupić tylko na dobrej zabawie z gośćmi i świętowaniu.
Pozdrawiam :) ;)
 
 
złotko 

Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Nowosolna
Wysłany: Sro Cze 01, 2016 8:48 pm   

Ja jestem umówiona na spotkanie z właścicielami, bo szukam sali na 18, a że mieszkam niedaleko to w sumie czemu nie spróbować. Z tego co tutaj widzę, to raczej wszyscy wypowiadają się o sali bardzo dobrze, więc zobaczymy jakie ja będę miała wrażenia po spotkaniu. Z pewnością potem tutaj napiszę, bo wszystkie te weselne fora bardzo mi pomogły w poszukiwaniach sal, wcześniej nawet nie wiedziałam, że pod nosem w zasadzie jest tyle miejsc.

Pozdrawiam wszystkim forumowiczów :)
 
 
marceljus 

Dołączyła: 20 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Widzew
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 2:11 pm   Piękne Wesele

Witajcie,
chciałabym się z Wami podzielić moimi wrażeniami po ostatnim weselu, na którym byłam w Saxonii. To była naprawdę bardzo dobrze zorganizowana impreza. Już samo wejście na sale zrobiło na mnie wielkie wrażenie! Sala jest naprawdę piękna, widać dbałość o każdy szczegół, każdy drobiazg. Wszystko utrzymane w jasnych kolorach, pięknie ubrane stoły i bardzo ładnie zaserwowane dania. Do tego jeszcze duży zielony ogród! Ja się naprawdę bardzo dobrze bawiłam w tym miejscu i bardzo miło spędziłam tam czas :)

Pzdr.
 
 
majewskamaja 

Dołączyła: 08 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 08, 2016 11:03 am   

Bardzo ciekawe miejsce! Są pewnie inne ładne sale w Łodzi, ale ta ma jakiś swój klimat. Byłam w saxonii na weselu i na komunii i obie imprezy były naprawdę udane. Jeśli ktoś ceni sobie dbałość o szczegóły i nie zależy na nie wiadomo jakich atrakcjach to saxo jest idealna chyba dla takich osób. ;)
 
 
Rucio88 

Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 4:53 pm   

Jesteśmy świeżo po weselu oraz poprawinach w Saxonii. Pani Małgosia spełniła wszystkie Nasze życzenia odnośnie wystroju sali. Na weselu bawiło się łącznie 80 osób + 7 osób(kamera,foto, zespół). Miejsca do tańczenia nie brakowało, wystrój sali jest piękny. Dużym plusem jest możliwość organizacji noclegu na miejscu oraz piękny ogród. Jedzenie - dania główne,przystawki, wiejski stół, ciasta podane w dużych porcjach, świeże i pyszne. Każdy gość był bardzo zadowolony. Obsługa pomocna i pracowita.
Polecamy w 120%.

Ewelina&Sławek
 
 
spa 

Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 2:11 pm   

Byliśmy ostatnio u znajomych. Wszystko było ok.
spa
 
 
Filozofka 

Dołączyła: 26 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2018 3:55 pm   To samo zdanie

Byliśmy tam z narzeczonym miesiąc temu i...
Wszystko co Pani napisała idealnie pasuje.
Rozmieszczenie stołów tragedia... ale przy takiej małej sali nie ma innego wyjścia.
Mało miejsca do tańczenia. i wysokie długie schody...do sali. Jednak na ślub przychodzi sie w obcasach i jest to duzy minus.

imbrulka napisał/a:
W ubiegla sobote bylam na weselu wlasnie w Saksonii i powiem Wam, ze niezbyt mi sie podobalo. Przede wszystkim malo miejsca jak na 75 osob (tyle bylo gosci). Sala w ksztalcie "pociagu", dluga i cienka. Stoly ustawione wzdluz dluzszego boku. Na srodku jeszcze jakies kolumny i z tancami bylo slabo... Moze na mniejsze wesele byloby ok. Jedzenie pozostawialo wiele do zyczenia. Obsluga kelnerska - zenada.
Plusem sa miejsca noclegowe dla gosci (tanie), pokoj dla nowozencow, parking.

Ani ta, ani poprzednia wersja tego postu nie miala na celu urazenia
czyichkolwiek uczuc, w szczegolnosci organizatorow ani tym bardziej Pary
Mlodej, jezeli jednak tak sie stalo, to przepraszam. Chodzilo mi jedynie
o zwrocenie uwagi przyszlym parom mlodym na niektore niekorzystne aspekty sali.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl