Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecam kamerzystę
Autor Wiadomość
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 5:08 pm   

caixa napisał/a:
Ja również polecam Pana Piotra Płoszaja z Chojen

I ja także, jego studio nazywa się Quest. Nasz film właśnie się "robi" - na razie widziałam jedynie próbki i już nie mogę się doczekać kiedy obejrzę całość :smile: Do tej pory widziałam filmy, które "montował" z wesel mojej szwagierki i kuzyna - obydwa super :smile:
_________________
 
 
 
karolina87 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 3:07 pm   

Nasz ślub odbył się 09.06.2012r. a filmował go Józef Struszczyk firma "VideoKlik" (tel.502 352 700). Gorąco polecam usługi tej firmy, film super zmontowany na dwóch płytkach dvd z naszymi wizerunkami oprawionych w ładne etui. Zdaliśmy się na Pana Józefa nawet w kwestii podkładu muzycznego i nie zawiedliśmy się, piosenki dobrane idealnie :D
Cała współpraca przebiegła bezproblemowo, sympatycznie i co najważniejsze szybko. Film z wesela otrzymaliśmy w ciągu niecałego miesiąca.
 
 
Timevaster 

Wiek: 44
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: AAA
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 11:44 am   

Witam:) Baaaardzo długo szukaliśmy dobrego kamerzysty. Produkcje większości z nich wołają o pomstę do nieba... Ale trafiliśmy na KM-MEDIA i nie mieliśmy żadnych wątpliwości, zostawiają konkurencję daleko w tyle...:) Realizacja z tego najważniejszego dla nas dnia wprawia w osłupienie wszystkich gości:) Zresztą...wejdźcie na stronę i zobaczcie teledyski (a szczególnie nasz:)) Bo to jest wyznacznik nowoczesnej relacji ze ślubu i wesela:) W razie pytań zapraszam na priv:)
 
 
jasmine3 

Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 12:33 pm   

Jeżeli chcecie, by Wasz Dzień został uwieczniony w profesjonalny i niebanalny sposób to wybierzcie Sunrise Film z Łodzi a dokładniej Darka Zastróżnego :) My zdecydowaliśmy się na niego i się nie zawiedliśmy :) Darek to człowiek z pasją, widać, że robi to, co lubi :) Do tego wprowadza luźną atmosferę, człowiek nie jest spięty z powodu obecności kamery, której w sumie wcale nie czuje :wink:
Co do samego efektu pracy, to film przyjemnie się ogląda, oglądałam go już chyba z tysiąc razy :P Szczególnie polecam opcję z kamerowaniem przygotowań Pary Młodej, gdzie ujęcia są "kręcone" lustrzanką, to jest po prostu arcydzieło! :lol: Wszystko dopracowane w 100%. Do tego doskonale dobrana muzyka, która współgra z tym co się dzieje na obrazie. Dzięki temu film nie jest nudny i ogląda się go z zachwytem 8)
Zresztą wystarczy obejrzeć sobie trailery na jego stronie, by wiedzieć, o czym piszę :mrgreen:
 
 
ender 

Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 5:09 pm   

Chciałbym bardzo serdecznie polecić AGA studio który kręciło moje wesele. My nadal jesteśmy pod wrażeniem wspaniałego nagrania które dokonał podczas naszego wesela:) Nic mu nie umknęło. Był z nami tego dnia od godziny 10 rano ( kręcił przygotowania od fryzjera Pani Młodej) a skończył pracę o 4 nad ranem. Praktycznie przez cały czas był przy nas zawszę chętny do pomocy, gdy była taka potrzeba udzielał rad:) Widać że robi to co lubi:) Wiem że może być również z nim 2 kamerzysta jednak my nie skorzystaliśmy z tej opcji bo mieliśmy małe wesele. Cena za usługę również naszym zdaniem jest bardzo atrakcyjna. Oprócz tego dostaliśmy w gratisie pewne dodatki:) Na prawdę jeśli chcecie mieć kamerzystę który kulturalnie z taktem bez zaglądania w talerze nakręci dla Was najważniejszy dzień życia to bierzcie AGA Studio!!!!!!!!! Gorąco polecam. Gdyby ktoś chciał dokładnych namiarów to proszę do mnie pisać, chętnie też odpowiem na pytania jak wygląda współpraca z nim od strony "młodych"
Ostatnio zmieniony przez ender Pią Lis 02, 2012 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Darek stepniak 

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 5
Skąd: tomaszów mazowiecki
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 9:55 pm   

Ja natomiast polecam CREATIVE FILMS STUDIO. Bardzo ładnie kręcą, a klipy z plenerów kręcone lustrzanką :lol: są jak dla mnie rewelacyjne. Fotografia też na poziomie. Działają na terenie Łódzkiego, mają gdzieś w Łodzi przedstawiciela.
 
 
sysw 

Wiek: 35
Dołączyła: 20 Cze 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 7:42 pm   Re: Kamerzysta

My juz mamy problem z głowy :) kamerzysta jest fotograf jest :D teraz tylko czekamy.
dziekuje wszystkim za pomoc
_________________
Pozdrawiam Sysw.
 
 
 
ArekMisia 

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Stryków
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 10:20 am   

Video Kilk i Pana Józefa poznaliśmy rok temu na targach ślubnych. Z największą przyjemnością właśnie jemu zaufaliśmy i powierzyliśmy nakręcenie Naszego Najcudowniejszego Dnia w życiu. Film jest zrobiony bardzo profesjonalnie, widać zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni :) Serdecznie i bardzo gorąco polecamy a firmie VideoKlik dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką jest film Waszego autorstwa.
 
 
Balcerek 

Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: K. Ł.
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 6:10 am   

mogę polecić MV Studio - będzie kręcić i u mnie. Link masz w pasku reklam.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 8:20 pm   

21Film Pan Grzegorz jest fantastycznym człowiekiem, od razu po spotkaniu stwierdziliśmy zgodnie z narzeczonym, że filmowanie naszego ślubu zostawiamy w dobrych rękach. Radził nam także w kwestii oświetlenia sali i całego procesu filmowania :)

Sam film skromny, ale piękny. Bez żadnych bijących po oczach animacji.

Polecam! :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Cze 09, 2013 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
falcon 

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 14, 2013 9:47 am   

najwieksza masakra moim zdaniem to ogladanie dwu godzinnego filmu a czasem nawet dłuzszego. ogladalem w sumie ze dwa takie to godzinna msza mnie rozwalala i zawsze to przewijalismy stad wniosek ze strata pieniedzy jak sie nie oglada. fajne natomiast sa takie zmontowane filmy powidzmy maksymalnie godzinne. my wzielismy wlasnie takiego czlowieka, ktory robi cos czego my nie dalibysmy rade zrobic sami i tutaj mozna wydac pieniadze. za transmisje godzinnej mszy to ja dziekuje :) nasz kreci godzinny, zmontowany film ktory sie oiglada jednym tchem bez przewijania - mozecie zerknac - Marcin Walczak z evileye. swoja droga przezabawny facet z ciekawym designem osobistym :)

[ Dodano: Pią Cze 14, 2013 12:01 pm ]
Aha, taka refleksja mnie jeszcze naszła - jak to się w ogóle nazywa taka usługa. "Wideofilmowanie" a pan świadczący takie usługi "kamerzysta". Wszystko niby ok. Ciężko bedzie mi to ubrac w słowa. Wydaje mi sie ze takie uslugi maja korzenie tez w latach 80/90. Pamietam jak tata kupil kiedys kamere VHS w austrii dawno temu. Byla to bodajze jedyna kamera na calym osiedlu i wszyscy prosili go by nakrecil im jakies pamiatkowe wydarzenia. Nawet myslal aby zajac sie tym zarobkowo :) ale niedlugo potem mozna bylo kupic kamere vhs w kazdym momencie jezeli ktos mial pieniadze. Dzis mój telefon nagrywa w fullhd choc naturalnie daleko mu do mozliwosci dzisiejszych kamer czy aparatów a i umiejetnosci mi brak. Stad bierze sie fachowca do takiego zlecenia. Ale sama nazwa "wideofilmowanie" czy jeszcze lepsze "kamerowanie" przywodzi mi na mysl takie punkty foto z poczatku lat 90. Cieżko mi wymyślic jakąs nazwe wspolczesna ale te aktualne przywodza mi takie skojarzenia. Oddawałem na kliszy 36 zdjec a odbieralem 15 bo reszta "nie wyszła" :P fajne czasy..
 
 
Marinka 

Dołączyła: 16 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: miasto :)
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 1:48 pm   

falcon, różnie się nazywa zarówno usługę jak i osoby za nią odpowiedzialne :) operator, montażysta, czy po prostu "osoba od video ślubnego" :)
Natomiast prawdą jest to, że często cena nie idzie w parze z jakością, a jedno i drugie z długością. Ostatnio sama szukałam kogoś do nakręcenia wesela (mojej siostry) i okazało się, że często im niższa cena tym niestety również niższa jakość wyplutego na koniec materiału - już żeby coś nakręcić trzeba mieć umiejętności, ale dopiero montaż to prawdziwe wyzwanie - nie dość że zabiera często kilka tygodni pracy, to jeszcze tu trzeba się wykazać umiejętnościami i wyczuciem.
Jednak to co mnie zdziwiło, to to że klienci podobno najczęściej wybierają długie filmy - chcą mieć nagrany cały ślub i całe wesele, a już 2,5godzinny film to minimum. Kto to później ogląda? :) Oczywiście, są gusta i guściki, jednak do mnie dużo bardziej przemawiają filmy-teledyski, dynamiczne, przedstawiające mnóstwo emocji, wysmakowane i nowoczesne.
Ja na szczęście znalazłam już odpowiednią ekipę, która spełnia moje wymagania - nie chcę tu robić kryptoreklamy, ale jakby ktoś potrzebował z okolic warszawy to możecie pisać na priv :)
_________________
z uśmiechem przez życie! :)
 
 
lucyna 

Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 16, 2013 9:19 pm   

Gorąco chciałam polecić kamerzystę Michała z Sigma Orionis
Filmy jakie robi są rewelacyjne, a do tego na swój film czekaliśmy tylko dwa tygodnie, super opcję jaką oferuje to 3 dodatkowe kamery zainstalowane na sali, dzięki czemu klip weselny ma fajne efekty, nakładane są sceny z kilku kamer, dodatkowo udostępnia materiał roboczy za niewielką opłatą, gdzie całe wesele jest pokazane z kilku ujęć
i wcale nie jest drogi :)

POLECAM!!
 
 
Justyna2413 

Dołączyła: 25 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 7:23 pm   Polecam Kamerzystę!

Witam :)

Serdecznie polecam studio Videoklik z Łodzi. Na płycie jest dokładnie wszystko co chcieliśmy. Wszystkie nasze prośby co do filmu zostały uwzględnione. Jakość rewelacja, dźwięk idealny. Płyta przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Świetne dopasowanie muzyki do scen. Każdy szczegół realizowany z wielkim wyczuciem. Naprawdę polecam!
Zresztą możecie zobaczyć na youtube

Wpiszcie Łódź Videoklik to wyświetli się ślub Justyny i Łukasza. Łącznie 13 filmików.

Niestety linków nie mogę wysłać bo to mój pierwszy post, a administrator nałożył ograniczenia

Polecam!
 
 
Anula 123 

Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 5:47 pm   

Szczerze polecamy firmę Video Klik :) Pan Józef jest bardzo miły, kontaktowy, wziął pod uwagę wszystkie nasze sugestie. Film dostaliśmy naprawdę szybko i jest po prostu świetny. Nie nudzi podczas oglądania, są śmieszne wstawki, obraz jest dobrej jakości, muzyka idealnie dobrana. Cena również bardzo przystępna :)
_________________
Ania i Paweł
 
 
socjolog 

Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 25, 2014 10:41 pm   

Ciekawe jak jedno -postowcy trafili na to forum zareklamować kamerzystę ?? ??

a ja myślałem że czasy taniej reklamy minęły :smile:

:twisted:
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 11:16 am   

socjolog, sam piszesz o tanich usługach... nawet darmowych... więc nie rozumiem Twojego zdziwienia O.o
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 10:55 pm   

ja osobiście nie praktykowałem ale słyszałem że niektórzy z branży proszą o opinie na forum pary u których pracowali, więc możliwe że niektóre posty pochodzą od faktycznie zadowolonych par
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 11:23 pm   

socjolog, A może po prostu są na forum, czytają i chcą pochwalić to, co sami sprawdzili? Nie rozumiem tego zdziwienia :P

Strasznie narzekający jesteś :) więcej optymizmu polecam :]
_________________

 
 
aniajbk 

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 14, 2014 5:09 pm   

Ja się nie będę rozpisywać zbyt wiele bo jak same obejrzycie te filmiki to na pewno będziecie zachwycone. Ekipa kręci po całej Polsce. Mają nawet babke od poprawiania makijażu. Kręcą filmy ślubne nowocześnie na styl amerykański. Wejdzie sobie na facebooka albo stronkę - Bycze Filmy. Moja siora jest z nich strasznie zadowolona i ja też widziałam ich prace :D
 
 
emilka.krk 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Lip 13, 2014 1:41 pm   polecamy

Witajcie, a ja wraz z moim mężem szczerze polecamy firmę KAMERAMI ze Zgierza. "Chłopaki" Piotrek i Damian to mistrzowie - jeśli można tak napisać. Napiszę od razu, że jeśli oczekujecie filmu, który otrzymacie w szybkim terminie to nie ma po co do nich dzwonić. Panowie się przykładają więc i na film trzeba poczekać - ale efekty rozbrajające. Przed podjęciem decyzji o wyborze kamerzysty długo się zastanawialiśmy ile chcemy poświęcić naszych pieniążków na taką usługę - ale stwierdziliśmy, że zaryzykujemy....po czym zdecydowaliśmy się na cały pakiet usług w firmie KAMERAMI. Dodam, że film robiło dwóch kamerzystów podczas przyjęcia plus dodatkowo jeden w kościele. Fotki robił Rafał. Chłopaki nie wchodzili sobie w drogę podczas "naszego dnia". Jakby co to nasz klip jest u nich na stronie w dziale portfolio (Emilka i Wojciech). Nasze zdumienie wykonanych przez nich usług było tak duże, że po rozliczeniu nie omieszkaliśmy podziękować im na ich profilu FB.



POLECAMY POLECAMY POLECAMY

P.S. Sorki za taki długi elaborat, ale to i tak krótko z tytułu zadowolenia. :D
aaaa...i nie bójcie się pisać do nich, nie jednokrotnie nie odbierają telefonów ale to przez zajętość i ciągłe rozjazdy. Mimo wszystko słowni i tani jak za taką jakość.

[ Dodano: Nie Lip 13, 2014 2:47 pm ]
sorki, bo jak napisałam posta to dopiero się zagłębiłam w to forum i przeczytałam, że wypowiedzi tutaj nie pochodzą od zadowolonych par tylko od samych firm...
mogę podać swój nr telefonu na prv jakby ktoś chciał więcej informacji o KAMERAMI.

A my zbieraliśmy się z Wojtkiem, żeby coś tutaj napisać od prawie roku...bo w 2013 roku był nasz ślub i wesele. Ale w końcu napisaliśmy, a to dlatego, że obiecaliśmy "chłopakom" - zresztą zrobili nam mały rabat ze polecanie ich usług.

Pozdrawiam
Emilka :)
 
 
ga_bisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lip 30, 2014 4:15 pm   

Witam wszystkich :) my zdecydowaliśmy się na MCF Projekt, generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobrze, że mieliśmy pełny pakiet, w przeciwnym razie nie wiedziałabym jak wyglądał mój własny ślub (byłam tak zdenerwowana :) ), cały czas było 2 kamerzystów, nie jestem osobą, która lubi być na pierwszym planie, ale Panowie byli niewidoczni, więc w sumie zapomniałam o ich istnieniu:) Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, fajny montaż- zależało nam na czymś ciekawym i oryginalnym, no i przede wszystkim krótki czas oczekiwania na film. Jestem dość wymagająca i zwracam uwagę na szczegóły, a Oni naprawdę stanęli na wysokości zadania. Także jak najbardziej polecam :) Mamy super pamiątkę z naszą ulubioną muzyką w tle:)
 
 
zbuntowanapanna 

Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 14, 2014 9:57 am   

Witam serdecznie,
jako, że TEN DZIEŃ (28-06) jest już za mną, a to forum weselne pomogło mi w wielu ważnych decyzjach, nakierowało i rozjaśniło wiele kwestii, dlatego też teraz na spokojnie, z czystym sumieniem mogę polecić kilka "ekip", z których korzystaliśmy.
Akurat w tym dziale z czystym sumieniem polecę studio filmowe http://houseoffilm.pl/, można ich znaleźć też tu i podejrzeć ich prace: https://www.facebook.com/...813519?fref=ts.
Szybko sprawnie, rzetelnie, jakość full hd (wybraliśmy opcję nagrywania lustrzankami).
Bardzo sympatyczni Panowie - p. Dariusz, Jakub, Patryk, którzy potrafią wysłuchać, a wszelkie prośby i sugestie przedłożyć na gotowy materiał. Zaraz po ślubie dostaliśmy trailer, który był zapowiedzią "seansu" dla Nas i Gości, ok. 2 tyg. później była gotowa cała płyta.
Szczerze polecam!
M. i B.
_________________
M.
 
 
Promi 

Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 9:30 am   

Polecam kamerzystę Marfilm. Jest tu na forum.
Wszystko nagrał super, świetnie się dogadywaliśmy, zaskoczył nas miłą niespodzianką.
Cena konkurencyjna.
Serdecznie polecam!!!
Mail do Niego marfilm@poczta.fm
Ania
 
 
Edyta86 

Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
  Wysłany: Sro Paź 29, 2014 7:29 am   Michal Rozga

Michał Rózga to mlody, swietny kamerzysta. bardzo kreatywny, wspolpracuje z kilkoma fotografami, z ktorymi robi wspolnie filmy i reportaze ze slubow, wesel i innych imprez. kreci rowniez teledyski.
film z mojego wesela zrobiony pieknie, romantycznie i zabawnie. polecam serdecznie. dodam, ze cena za jego wzorowe uslugi bardzo niska.
jego dane kontaktowe:
Kolonia Ldzań
691-055-831
 
 
 
AndrzejB 

Wiek: 43
Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 11, 2015 7:16 pm   

Polecam gorąco MMFilms.eu z własnego doświadczenia - Pan Maciek filmował u mnie i ślub i chrzty dzieci - bardzo miło jest wrócić do wspomnień uchwyconych w obrazie, a jaką radochę maja moje dzieci z oglądania swoich filmów BEZCENNE.
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lut 18, 2015 4:47 pm   IRIS proStudio www.irisprostudio.pl

A ja polecam IRIS proStudio :) Filmy nagrywają lustrzankami, ciekawie montują. Pracują w dwie osoby dzięki czemu film nie jest nudny i można zobaczyć wydarzenia z różnych ujęć. Film jest w jakości full hd i co dla mnie jest plusem można dostać go na płycie blu-ray. Filmy można zobaczyć na tu był link . Gorąco polecam :)

usunięty link. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Mar 14, 2016 3:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
owijek 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 10
Skąd: wawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:36 am   

Bycze Filmy mają bardzo fajne filmiki na youtube i vimeo, nie współpracowałam z nimi nigdy, ale śledzę ich realizacje, bo mi sie bardzo podobają, niektóre filmiki wyglądają jak normalny film, albo trailer kinowy :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:41 am   

Ja polecam naszego kamerzystę z Białegostoku, ale jest fenomenalny :)
HQ Studio - Paweł Jankowski
w Łodzi szukałam, ale nie znalazłam nikogo, kto by Mu dorównał cenowo i pod względem artystycznym.

dołączam link do naszego teledysku
https://vimeo.com/114702238
_________________


Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Kwi 13, 2015 10:45 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
monikaknap 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 11:16 am   

Mam wrażenie, że 95% tych wpisów to reklama. Przejrzałam kilka stron zachwalanych firm i część z nich to jest standard z lat 90-tych. W czasach nowoczesnych filmów raczej nikt by się czymś takim nie zachwycał. Podobnie 1000 "obrobionych" zdjęć - mi zaproponowano 300 w niemałej cenie więc myślę, że to tak jak z filmami 3 - godzinnymi - masówka i ilość a nie jakość.
Sama jeszcze się do końca nie zdecydowałam i mam mętlik w głowie.
Ostatnio zmieniony przez monikaknap Pią Lip 03, 2015 11:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamkowalik 

Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2015 12:30 pm   

Ja polecam usługi firmy Michał Rec Studio, która działa na terenie Nowego Sącza i Krakowa. Ja jestem zadowolony z ich usług i polecam dalej.
 
 
natka15 

Dołączyła: 24 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 6:59 pm   polecam!

Gorąco polecam Videoklik! jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Kamerzystą, wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie. dostaliśmy 2 płyty w ładnym opakowaniu, na nagraniu były zawarte najważniejsze momenty. film bardzo fajnie zmontowany, nie było nudnych ujęc czy pokazywania cioci która akurat je kotlet.
współpraca odbywała się bardzo profesjonalnie a Pan Józef to świetny fachowiec!
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 7:56 am   

ja też polecę firmę robiącą bardzo klimatyczne filmy :) Studio Movie (R. Kuśmirek) :ok:
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
piotter 

Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon Paź 12, 2015 10:03 pm   

Witam wszystkich
Gorąco polecam firmę VIDEOKLIK. Dwóch panów oferuje profesjonalną obsługę w zakresie video-filmowania. U nas nagrywany był ślub i wesele. W ofercie oczywiście możliwość uwiecznienia innych imprez (z jednym lub dwiema kamerami). Pełen profesjonalizm, ciekawe pomysły na realizacje, wysoka kultura osobista. Wszystkie nasze życzenia co do filmu zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniami. W razie pytan prosze o wiadomosc. Jeszcze raz GORĄCO polecam.
 
 
boddekk 

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 14, 2016 3:46 pm   

Ja ostatnio korzystałam z wyśmienitego kamerzysty na wesele w Warszawie Idmultimedia świetny kamerzysta jak i fotograf ślubny, jakość zdjęć rewelacja, same wykonanie filmu również genialne, świetne podejście do klienta !

usunęłam podpis z linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Mar 14, 2016 3:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałgorzataS 

Dołączyła: 12 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Płock
Wysłany: Pią Sie 12, 2016 2:19 pm   Polecam

Na naszym ślubie korzystaliśmy z weselnakamera.pl Polecam każdemu znają się na swojej pracy i byliśmy w stu procentach zadowoleni.
_________________
Małgorzata
 
 
styśka 

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 11:56 am   

Teraz dobry kamerzysta wyróżnia się oryginalnym podejściem i pomysłami. U nas wszystko nagrywała firma videomirków. Ekipa sypała pomysłami jak z rękawa- mieliśmy teledysk ślubny, oryginalną sesję zdjęciową a cały materiał jest zmontowany po prostu rewelacyjnie :) Na koniec również jest oryginalnie bo zamiast tradycyjnych płyt dają całość na pendrive z ślubnym zdjęciem.
 
 
aga_ww 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 8:32 am   

Polecam VideoKlik
Pełen profesjonalizm i przepięknie przygotowany film
 
 
Romcio 

Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2017 9:06 am   Polecam robimyfilm

Przez przypadek trafiłem do tego działu i tak przy okazji mogę napisać że w tamtym roku skorzystaliśmy z usług firmy robimyfilm.pl .Dokładnie tak się nazywają. Są z Bełchatowa ale z tego co wiem działają w całej Polsce. My skorzystaliśmy z filmu i fotografii i jesteśmy mega zadowolenii. Sami nie mogliśmy uwierzyć jak się zmieniła ta branża - oczywiście na lepsze. Od dłuższego czasu "kamerzysta" kojażył mi sie Pan Janusz z dużą kamerą i dużymi lampami :-) Ale do sedna... Panowie są bardzo mili i mają profesjonalne podejście do swojej pracy, a efekt ich pracy bardzo się nam spodobał. Dlatego w tym roku mija siostra też skorzysta z ich usług. Fakt cenowo trochę drożej niż Pan Janusz ale warto. Kontakt na stronie www
Ostatnio zmieniony przez Romcio Sob Lut 18, 2017 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia Z 

Dołączyła: 14 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2018 12:06 am   

Filmu baliśmy się strasznie. Nie chcieliśmy, aby dłużył się w nieskończoność i był nudny jak flaki z olejem. Na szczęście obejrzałam film ze ślubu mojej koleżanki, u której sama byłam jako gość. Ekipa nie przeszkadzała gościom i przede wszystkim Parze Młodej, a to duży plus, no i efekt końcowy - choć sama nie wierzyłam, że to możliwe - był ciekawy! Kiedy nadszedł czas na nas, przypomnieliśmy sobie o tym filmie i że może weźmiemy ich na swój ślub. Kontakt z szefem retroBŁYSK, Kamilem, potwierdzam tak jak przeczytałam w innym poście - bez zarzutu, uważnie słucha i dopasowuje ofertę pod indywidualne preferencje. Wszystko jest do dogadania i nie ma sztywnych ram. Materiał otrzymaliśmy taki jak chcieliśmy - nowoczesny, ale dopasowany do nas. Zresztą nawet jak się przegląda ich teledyski to nie ma dwóch takich samych. Chłopaki się starają i dają radę! Cena adekwatna co do jakości. Mają już wypracowany styl i jeśli to przeczytają - nigdy go nie zmieniajcie, bo mamy cudowną pamiątkę, którą z przyjemnością pokazujemy, a innym polecamy retroBŁYSK! ♥
 
 
forwesel 

Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2018 10:23 pm   

Polecam 21 FILM.
Mogę odstąpić termin jeszcze w przyszłym roku ze względu na odwołanie wesela.
15.06.2019
Ostatnio zmieniony przez forwesel Wto Cze 05, 2018 10:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
metka25 

Dołączyła: 29 Kwi 2016
Posty: 13
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Paź 22, 2018 3:44 pm   

Polecam Remake-Studio - są fenomenalni i dojeżdżają w każde miejsce w Polsce. Oferują m.in. wideofilmowanie, filmowanie dronem z powietrza, zdjęcia. Generalnie do wyboru kilka pakietów.
 
 
PaulaPaula 

Dołączyła: 06 Paź 2017
Posty: 9
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Paź 24, 2018 5:39 pm   

Witam. Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda? Mam pytanie :)

[ Dodano: Pią Paź 26, 2018 3:25 pm ]
Nie wyobrażam sobie takiej imprezy nie uwiecznić.... za sale ludzie płacą majątek, dekoracje... a gdy kurz opadnie i upłynie trochę czasu, w pamięci wszystkiego nie przywołamy. Filmy ślubne to nierzadko sztuka, piękna sztuka.

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:12 pm ]
Robimyfilm robią bardzo fajne, nowoczesne filmy 😊

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:13 pm ]
Robimyfilm to też mega fotografia 👍🏻🔥❤

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:14 pm ]
Robimyfilm łączy film i fotografię w świetne pakiety, dzięki czemu oszczędzacie! 🤗

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:15 pm ]
Filmy robimyfilm nie są długie i nudne

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:17 pm ]
Komentarze osób, które skorzystały z usług robimyfilm są tak pozytywne, że już bardziej być nie mogą😁

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:18 pm ]
Ekipa robimyfilm to team pozytywnych ludzi z którymi poczujesz się komfortowo inwyjątkowo😎🤗

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:21 pm ]
Robimyfilm to nie tylko umiejętności, doświadczenie i wiedza. To też bardzo dobry sprzęt ze zgraną ekipą, która go obsługuje.

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:22 pm ]
Robimyfilm działa legalnie, co oznacza, że otrzymasz paragon, fakturę i oczywiście szczegółową umowę.
Ostatnio zmieniony przez PaulaPaula Sro Paź 24, 2018 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Romcio 

Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 28, 2019 11:06 am   

Ooo polecam siebie :D Jeśli szukacie czegoś emocjonalnego, to zapraszam na nasza stronę, gdzie zobaczycie o co kaman :) https://wemakestory.com

usunięto podpis z linkiem - proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum. Dorota
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Maj 28, 2019 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl