Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Dobry Wieczór
Autor Wiadomość
Tysiaa00 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 9:00 pm   Dzień Dobry Wieczór

Witajcie moje Drogie. Postanowiłam się jednak trochę bardziej tutaj udzielać, ponieważ początkowo raczej tylko czytałam wpisy innych. Jednak po przeczytaniu paru tematów, stwierdziłam, że jednak warto się tutaj rozpisywać. Może kilka słów o sobie :) Jestem Justyna, mam 24 lata. Z zawodu recepcjonistka w jednym z Łódzkich obiektów noclegowych, z zamiłowania siatkarka, lecz teraz już niestety rekreacyjnie z powodu kontuzji.
Wraz z moim narzeczonym zawsze śmiejemy się z tego, że mamy identyczne inicjały a mianowicie JK :) To urocze :roll:
Jak się poznaliśmy? To dosyć długa historia. W największym skrócie wyglądało to mniej więcej tak, że spotkaliśmy się w gimnazjum i jak tylko Mój JK mnie zobaczył, stwierdził, że musimy się poznać, a że mieliśmy wspólnego przyjaciela, to nas ze sobą zapoznał. W gimnazjum byliśmy dobrymi przyjaciółmi, a zaczęło między nami "iskrzyć" dopiero na sam koniec szkoły, więc zostaliśmy parą. Jako że byliśmy młodzi związek za długo nie przetrwał. Mimo rozstania dalej utrzymywaliśmy ze sobą bardzo dobre relacje :P Ja mogłam zawsze polegać na Nim a On na mnie. Potem po moim prawie 6-letnim (jak się okazało nieudanym) związku Nasze drogi znowu się skrzyżowały i od Maja 2016 roku, znów byliśmy parą, a w sylwestra w nowy rok weszliśmy już jako narzeczeństwo.
Miało być krótko, ale jak to ze mną bywa, musiałam się rozpisać na całego.
Tym miłym akcentem tutaj na razie zakończę i Witam Was Wszystkie :)
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 9:43 pm   

Tysiaa00, witam Cię na forum :) Widzę, że historia trochę podobna do mojej, czyli związek z przyjaźni :) Ja mojego M. poznałam co prawda już w przedszkolu, ale zaczęliśmy się przyjaźnić nieco później, a być ze sobą dopiero na studiach. Zaczęliście już jakieś przygotowania do ślubu? :)
_________________


 
 
Tysiaa00 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 10:43 pm   

Na razie szukanie sali, ponieważ ze względów finansowych ślub i wesele planujemy na czerwiec 2019 r. Na chwilę obecną byliśmy w Szafranie (nie przypadł nam do gustu) oraz w Wodniku, który zdecydowanie jest wspaniały :D Jeszcze pojeździmy w pare miejsc, żeby mieć porównanie. Na szczęście trochę czasu mamy :)
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 7:05 am   

Jasne, że tak, ale dobrze, że zaczynacie wcześnie, bo będziecie mieć pełny wybór :) Jednak w dzisiejszych czasach często trzeba rezerwować salę na 2 lata wcześniej :) Przynajmniej nikt Was nie ubiegnie. Macie już jakąś wymarzoną datę? :)
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 8:09 am   

Tysiaa00, witam Cię :-) my też mamy salę na dwa lata przed ślubem, więc spokojnie :) właściciele lub managerowie niczym się nie dziwią. Jakie jeszcze sale na oku macie?
_________________

 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 8:37 am   

Witamy, witam :-) na ile osób planujecie wesele?
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 9:48 am   

Witam :) Macie jeszcze mnóstwo czasu więc na pewno zdążycie wszystko na spokojnie wybrać i załatwić.
_________________


 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 12:14 pm   

Tysiaa00, witam i owocnego korzystania z forum życzę. :)
_________________
 
 
Tysiaa00 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 3:20 pm   

Atko, Jakiejś bardzo wymarzonej daty nie mamy, chcemy po prostu, żeby to był czerwiec :)
Hachiko, Powiem Ci, że dzwoniłam już po paru salach i w czerwcu w niektórych tylko 2 weekendy są wolne :D Chcemy jeszcze pojechać do Aleksandrowa "W dobrym stylu" i Victoria, chyba też w Aleksandrowie.
kfr89, Wesele będzie jakoś na 80-90 osób, przynajmniej tak wyliczyliśmy wstępnie.

Może macie jakąś salę na poleceniu? ;> Moi rodzice trochę się obawiają, że w Wodniku, będzie mało jedzenia.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 3:32 pm   

Tysiaa00 napisał/a:
Macie macie jakąś salę na poleceniu?


Pewnie każda z nas tutaj poleciłaby Ci inną salę ;) To zależy czego oczekujesz, czy wolisz bardziej nowoczesną czy w innym stylu, w jakiej okolicy, na ile osób, czy potrzebujesz noclegów na miejscu. Jest wiele czynników, od których zależy wybór sali. Warto poczytać opinie w konkretnych wątkach o salach weselnych.
_________________


 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2017 10:31 pm   

Witamy się i my :) Z racji fotografowania, znamy trochę sal, więc pytaj, to powiemy też od "kuchni" jak to wygląda :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
aniamag2 

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Mar 2017
Posty: 0
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 2:32 pm   

Dzień dobry wszystkim. Jestem nowa. Chętnie czytam wypowiedzi wszystkich osób na tym forum. Sama interesuję się modą, a szczególnie tym, jak tworzyć zestawy ubrań dla normalnej dziewczyny na różne okazje zgodnie z najnowszymi trendami w modzie.
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 14, 2017 10:20 pm   

aniamag2, witaj na forum :) Oprócz czytania zachęcam do udzielania się. :) Powiedz nam coś więcej o sobie.
_________________
 
 
fidzi6 

Dołączyła: 14 Cze 2018
Posty: 2
Skąd: warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Cze 15, 2018 1:20 pm   

Witam serdecznie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl