Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MAGNUM ze Zgierza
Autor Wiadomość
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Sty 13, 2007 7:29 pm   MAGNUM ze Zgierza

Czy ktoś zna ten zespół? Proszę o opinie.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 13, 2007 8:58 pm   

Ja byłam na spotkaniu z nimi. Grają całkiem fajnie ale mnie się śrdnio podobało. Jak dla mnie za mało zabawy przy stołach. Po za tym jak mówie garją nie źle także proponuje się z nimi spotkać :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 12:03 am   

a Ja byłam na weselu i z tego co pamietam to oni grali. Hmmm... słyszałam lepsze grania, ale może tobie się spodoba.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Magnum 
Firma

Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 2:33 pm   

Witam serdecznie, Pragnę poinformować że to ile zespół gra przy stole jest ustalane za każdym razem przy podpisaniu umowy, i z uwagi że nie mogliśmy zadowolić wszystkich gości z góry przepraszam.
_________________
Magnum
 
 
 
bleki82 

Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 3:19 pm   

Witam serdecznie. Znam ten zespol bardzo dobrze. w lipcu tego roku grali u mnie na weselu a dwa lata temu u mojego brata. To jest najlepszy zespol jaki slyszalam na weselach a bylam na wielu. Panowie graja wszystko a co najwazniejsze wszystkie szczegoly ustalaja z mlodymi. Goscie na moim weselu bawili sie rewelacyjnie i po dzis dzien pytaja mnie gdzie znalazlam taki dobry zespol. Jezeli planujecie robic wesele to tylko z tym zespolem. Gwarantuje wam udana zabawe przy ich muzyce. Pozdrawiam. Bleki82
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 3:29 pm   

bleki coś mi się wydaje że przemycasz reklamę, dopiero się zarejestrowałaś i odrazu pierwszy taki post, bez przywitania ani bez niczego....
_________________
 
 
 
bleki82 

Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 3:34 pm   

nic nie przemycam. napisalam sama prawe jak nie wierzysz to moge przeslac ci zdjecia z wesela.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 5:16 pm   

jeżeli tak to przepraszam ale dziwny zbiego okoliczności, zapraszam do działu powitań i napisz nam coś o sobie :)
_________________
 
 
 
Maciej_Magda 

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 9:58 pm   

Magnum ? jak dla nas rewelacja.. ślub braliśmy 15.09.2007 w Barcinie Co do zespołu... porwali gości do tańca, w sumie to oni nakręcali imprezę.. naprawdę polecamy, profesjonalizm w każdym wydaniu, muzyka, zabawa, repertuar... pod sumując pięć gwiazdek na pięć możliwych

Maciej i Magda
 
 
Vit 

Wiek: 48
Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 5:16 pm   Re: MAGNUM ze Zgierza

mada napisał/a:
Czy ktoś zna ten zespół? Proszę o opinie.


1 września grali na naszym weselu, opinia jak najbardziej pozytywna, niezły repertuar, bardzo sympatyczni ludzie, poprowadzili zabawę jak trzeba, szczerze polecamy!! :cool:
 
 
maleczka 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:24 pm   

Witam serdecznie:)czy ma ktos z was moze jakies namiary na ten zespoł?moze znacie ich strone internetowa??własnie jestesmy na etapie poszukiwania zespołu i powoli juz trace cierpliwosc ehh:(((z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam. :)
 
 
Magnum 
Firma

Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Wto Cze 02, 2009 6:07 pm   

maleczka napisał/a:
Witam serdecznie:)czy ma ktos z was moze jakies namiary na ten zespoł?moze znacie ich strone internetowa??własnie jestesmy na etapie poszukiwania zespołu i powoli juz trace cierpliwosc ehh:(((z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam. :)


witam , namiary na nasz zespół znajdziesz w google.
wystarczy wpisać zespół magnum ze zgierza.
podałbym ci stronę lecz nie mogę przemycać reklamy .
gorąco pozdrawiam.
_________________
Magnum
 
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 10:58 am   

Witam, jestem zainteresowana jakimiś nowymi opiniami na temat tego zespolu.
Po odsluchaniu demo zapowiadaja sie swietnie!

A jeszcze mam pytanie do przedstawiciela zespolu na forum:)
Czy to Wy czasem graliscie w Trio? bo tak mi sie ostatnio obilo o uszy...
_________________


Ostatnio zmieniony przez Korina Czw Cze 25, 2009 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magnum 
Firma

Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Czw Cze 25, 2009 1:35 pm   

Witam , tak to my gramy w TRIO. Tylko że w TRIO gramy w okrojonym składzie. Pozdrawiam gorąco.
_________________
Magnum
 
 
 
Chuck79 

Wiek: 44
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 10:08 pm   

Witam serdecznie.Zespół Magnum grał na moim weselu 20.06.09.Bardzo kulturalni i weseli ludzie.Od samego początku impreza ruszyła z kopyta,choć nie zawsze tak jest,wiadomo początek imprezy czsami jest sztywny,ale dzięki zespołowi Magnum nic takiego nie miało miejsca.Goście bawili się świetnie do białego rana.Świetne nagłośnienie i bogaty repertuar.Wszystkie szczegóły imprezy są zawarte w umowie po uprzednim ustaleniu z młodymi.Pełen profesjonal.Jeśli chcecie mieć fajne wesele z dobrą muzyką to Bardzo Gorąco Polecam Zespół Magnum. :padam:
_________________
chuck
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 10:21 pm   

Polecam zespól w 100% super kawałki jakie graja i robia to znakomicie.
 
 
michałp 

Wiek: 43
Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 6:21 pm   

Witam
zespół magnum grał u mnie na weselu i poprawinach 18.08.2007 r w Poddębicach.
Razem z małżonką byliśmy zchwyceni, goście zresztą też, super ludzie, mało przerw, dużo zabawy którą to oni nakręcali i super zabawa przy stołach.
Zdecydowanie mogę polecić.
 
 
anuśka85 

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 7:22 am   

Witam,
czy mógłby mi ktoś podać namiary na ten zespół?? wpisałam w google ale jakoś nie wyskoczyło to czego szukałam. bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo zaczynam już być w desperacji i ogarnia mnie przedślubna panika :eek: że zostaniemy z jakimś mało atrakcyjnym zespołem
Pozdrawiam serdecznie :wink:

[ Dodano: Nie Kwi 11, 2010 7:10 pm ]
Nie wiem czy mogę tutaj podać dane adresowe tego zespołu, jeżeli zostaną usunięte to mogę wysłać na priva
a więc udało mi się ustalić:
telefon to [xxx]



edit: namiary podajemy na priv
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Cze 10, 2010 8:52 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 4:24 pm   

ciekawa muzyka jednak głos chyba nie do końca mnie przekonuje .Wykonanie pierwszej na stronie zespołu piosenki uważam za malo zachęcające , ale reszta nawet całkiem , całkiem.Szkoda, ze zespól nie posiada vocalu żeńskiego.Gdybym nie szukał zespołu z wokalistką to przyjrzałbym sie uważnie tej kapeli.
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 7:50 pm   

Witam bawil sie moze ktos jakos ostatnio przy tym zespole??Chciałam zapytac jak oni bawia gosci jak graja i co o tym zespole sadzicie .
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 1:05 pm   

marcinek chłopaki z magnum maja wokalistke jesli ktos oczywiscie chce ja na wesele to bedzie wokalistka.Wiem ze chopaki maja same wesela i niestety nie bedziemy mogli ich posłuchac jak kiedys w Trio....Pozdrawiam
 
 
ozosebastian 

Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 8:38 am   

zespół MGNUM powiem krótko rewelacja wesele 05.06.2010 naprawde jestesmy bardzo zadowoleni i nie chodzi tu tylko o nasze zadowolenie ale o zadowolenie wszystkich gosci ,których opinia była jedna "super orkiestra" pozdrawiamy serdecznie zespół Magnum polecam wszyskim Paulina & Sebastian
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 3:31 pm   

A mozesz napisac jak jest u nich z przerwami , ile trwaja??I czy przychodza z biesiada do stołów??
 
 
ozosebastian 

Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 6:53 pm   

odpisując na Twoje pytanie
przerwy były tylko na prośbę kuchni (czyli u nas tak średnio co godzinka na ciepły posiłek) a biesiadę przy stołach ustalasz przy podpisywaniu umowy czy chcesz czy nie u nas była pozdrawiam
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 7:58 pm   

A duzo wczesniej zamawiałes ten zespolik ??Maja spopro zarezerwowanych terminów??
 
 
ozosebastian 

Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 9:09 pm   

no zespól miałem zamówiony na 1,5roku przed weselem a czy maja wolne terminy to nie wiem musisz zadzwonić i się dowiedzieć osobiście
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 03, 2010 9:12 am   

Bylam wczoraj i słyszałam zespół na zywo.Grali w Zgierzu w Stodole na malince.Jak dla mnie bardzo fajnie graja,woklae takze spoko i co wazne spiewaja wszyscy a nie tylko jeden.Grali we 3 ale na wesela graja we 4 osoby.Wiem ze graja jeszcze dzis takze i to chyba bedzie jedyna jedyna sobota gdyz slyszalam ze maja sporo wesel.Ogólnie zespol slyszalam i widzialam na zywo a nie z plyt i wszystko jest na plus.

[ Dodano: Nie Sie 08, 2010 9:04 pm ]
Jak wczesniej pisałam orkiestra godna polecenia.Pan Andrzej konkretny człowiek ale zarazem ze wszystkim mozna sie dogadac.Takze umowa podpisana:)...
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 2:12 pm   

Oto i Oni:):)

P100074811111.jpg
...
Pobierz Plik ściągnięto 899 raz(y) 97.91 KB

P1000757111.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 888 raz(y) 96.67 KB

Ostatnio zmieniony przez Malibuxxx Pon Sie 23, 2010 2:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 8:43 pm   

Witam bawił sie moze ktos przy tym zespole??Bo chciałam zapytac jak spiewa ich wokalistka??
 
 
Malibuxxx 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 36
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 11:14 pm   

Posiadam urywki wesela z 2010roku na którym grał zespół Magnum takze jesli ktos jest zainteresowany to piszcie na priv to podesle linka.Pozdro
 
 
CoctailZone 

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:07 pm   

Magnum zagrał na Naszym weselu i poprawinach 30 Kwietnia i mozemy tylko napisac ze bylo super.To co zrobili to byl puchar swiata.Wszystko o co prosilismy zostalo zagrane.Panowie uczyli sie 4 piosenek dla Nas a mojemu mezulkowi odwalili maly prezencik w postaci zagrania piosenki ulubionej ale w sposób taki ze sie nikt nie spodziewał.
Po prostu super i jeszcze raz super.Polecamy wszystkim.Wesele i poprawiny udały sie w 100% do czego sie bardzo Magnum przyczynil. .
Polecamy
Ostatnio zmieniony przez CoctailZone Sro Maj 04, 2011 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nati503 

Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 18, 2011 11:38 am   

Witam! Na początku przesyłam gorące pozdrowienia dla całego z zespołu i MEGA wielkie podziękowanie za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela i poprawin;p w czerwcu 2011r.
Wszystkie sprawy organizacyjne są spisywane na umówie przed weselem. Polecam ten zespół bo gra naprawdę rewelacyjnie, zagrają wszystko na życzenia gości. Na wesele każdy ich chwalił a to jest najważniejsze, bo jeśli goście się bawią to chłopaki grają do upadłego.. ;) ) jeszcze raz wielkie dzięki. N&A :) )) buziaki
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 6:54 pm   

W miniony weekend zespół grał na naszym weselu. Goście bawili się świetnie, chwalili pracę zespołu. Panowie zatroszczyli się o dobrą organizację (efektywnie komunikowali się z kucharkami), dzięki czemu my mogliśmy swobodnie "hulać" na naszym weselu. Dbali o szczegóły, o których my w ferworze zapominaliśmy (np. dedykację dla świadków). Robili sobie krótkie przerwy, aż czasem można się było zdziwić skąd czerpali siły. Grali przy stołach. Panowie bardzo elastyczni w stosunku do naszych oczekiwań, wszystkie istotne dla nas elementy ustaliliśmy przed weselem. Obiecali, że będzie dobra zabawa na weselu i słowa dotrzymali. Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać zespół, z pewnością byłby to Magnum. Szczerze polecamy!
 
 
 
monia12 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 8:44 am   

Witam, Na początku pragnę pozdrowić cały zespół za tak piękne granie w dniu 10.09.2011.
To dzięki wam goście będą pamiętać o naszym wspaniałym weselu.
Cały zespół to istny wulkan, poczucie humoru oraz zaangażowanie to tylko nieliczne atuty które mogłabym tu wymieniać bez końca. Panowie robią to co lubią i to naprawdę widać.
A wykonanie utworu Elvisa Presleya (I cant help for in love) przez wokalistę zespołu Magnum, zrobiło ogromne wrażenie na naszych gościach, po prostu super. Gorąco polecamy Monika i Adam.
_________________
Monia
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:23 pm   

Grają dość fajnie:)
_________________
ria
 
 
agniesia2113 

Dołączyła: 04 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 10:14 am   Zespół magnum

A teraz wiecie jak grają? Jak wygląda ich skład?
Posiada ktoś może jakieś urywki z wesela z ich udziałem?
 
 
Magnum 
Firma

Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Gru 17, 2014 9:05 pm   Re: Zespół magnum

agniesia2113 napisał/a:
A teraz wiecie jak grają? Jak wygląda ich skład?
Posiada ktoś może jakieś urywki z wesela z ich udziałem?


Witam, znajdziesz w serwisie youtube zespół magnum ze zgierza albo szukaj magnumband
_________________
Magnum
 
 
 
paulinaaa 

Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2016 3:10 pm   

Czy ma ktoś aktualne wieści na temat tego zespołu?
 
 
Katja_Szymczak 

Wiek: 26
Dołączyła: 24 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Oborniki
Wysłany: Sro Maj 24, 2017 6:53 pm   

Zespół świetny! Nie spodziewaliśmy się takiego WOW! Jesteśmy z Wielkopolski i cały skład dojechał do nas szybciutko i na czas! Z rocznym wyprzedzeniem wybraliśmy się do Zgierza do Andrzeja gdzie przyjął nas bardzo sympatycznie :) Porozmawialiśmy ogólnie o wszystkim i o niczym, przez ten czas do wesela mieliśmy stały kontakt telefoniczny i mailowy więc na bieeząco wszystko ustalaliśmy... :razz: Grali nam przy wejściu na salę ( piękne powitanie) piosenki i dla starych i dla młodych. Członkowie zespołu mega sympatyczni, Menager i główny wokalista w jednej osobie to swój chłopak, do pogadania, wysłucha, zrozumie, spełni wszystkie życzenia. Grali do białego rana, do ostatniego gościa. Na poprawinach również świetna zabawa, muzyka z drobnymi przerwami na odpoczynek. Ogólnie to nasze wesele było bardzo udane dzięki grupie MAGNUM!!! 8)
Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić zespół!!!
 
 
Martyna Mateusz 

Dołączyła: 18 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Leczyca
  Wysłany: Nie Cze 18, 2017 12:47 pm   Zespół MAGNUM ze Zgierza

Do Zespołu dotarliśmy po obejrzeniu filmu z ich udziałem w internecie. Od samego początku współpraca układała się bez problemu, już na pierwszym spotkaniu omówiliśmy szczegóły, a podejście do całej uroczystości, ciepło i poczucie humoru menagera i wokalisty zespołu - Andrzeja, którego poznaliśmy jako pierwszego bardzo nam się spodobało. Zaufaliśmy całej ekipie w 100%, daliśmy im wolną rękę w doborze piosenek na weselu i poprawinach i nie zawiedli. Razem z naszymi gośćmi bawiliśmy się cudownie, wszyscy byli i są nadal bardzo zadowoleni. Zespół przyjeżdża punktualnie na umówione miejsce, dobierają utwory do zabawy i tańca dla każdego, grają dużo piosenek, a jedyne krótkie przerwy które robią są tylko na szybki posiłek (co również spotkało się z pochwała naszych gości). Zespół MAGNUM pięknie poprowadził nasze wesele, służyli radą i podpowiadali co i jak :) Bardzo dużym plusem zespołu jest przesympatyczna wokalistka Marta, która swoim głosem dopełnia całości w tym męskim gronie. Zespół MAGNUM to wspaniali ludzie, otwarci, pomocni, dzięki nim nasze wesele i poprawiny były niezapomniane. Dziękujemy Wam serdecznie za wszystko :) a przyszłym Parom Młodym, które stawiają na dobrą zabawę gorąco polecamy Zespół MAGNUM ze Zgierza :)
Pozdrawiamy, Martyna i Mateusz (wesele w Łęczycy sala VENEZIA 10.06.2017r.)
 
 
Tomala89 

Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 1
Skąd: Zadzim
Wysłany: Wto Cze 19, 2018 3:20 pm   

10/10! :) Super ekipa ludzi, bardzo dobry kontakt z zespołem a zwłaszcza z menagerem Andrzejem. Punktualni, z poczuciem humoru :) Potrafili zabawić gości. Co do muzyki to w ich repertuarze każdy z gości weselnych mógł znaleźć coś dla siebie :) Polecamy w 100 % z pełnym zaufaniem. Joasia i Tomek, wesele 16.06.2018 w Galantej Chacie w Zdunach pod Łęczycą :)
 
 
karolinka11 

Dołączyła: 12 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 11:31 am   

Zespół " Magnum" na nasz ślub wzięliśmy w ciemno. Nie słyszeliśmy go wcześniej na żywo. Postawiliśmy wszystko na jedna kartę: albo nas nie zawiodą i spełnią wszystkie obietnice i wybawią gości,albo to będzie największa wtopa na naszym weselu. I wiecie co nie zawiedlismy się. To jak grali i bawili gości przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. 😊 byliśmy zachwyceni. 😊 śpiewali przy stołach. Repertuar był odpowiedni dla każdej grupy wiekowej. Również grają pod domem Pary Młodej. Manager zespołu zna się na rzeczy. Wszystko co obiecuję spełnia w 100%. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. 😊 załatwi wszystko. 😉 z czytam sumieniem POLECAMY!!! I gwarantujemy,że będziecie zadowoleni. 😂 Karolina i Sebastian ❤ 25.08.2018 Łęczyca ❤
 
 
martyna9406 

Dołączyła: 26 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2018 5:18 pm   

My również jak Państwo powyżej, zespół Magnum wybraliśmy w ciemno. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji posłuchać ich na żywo. Był stres i niepewność, czy będą potrafili bawić gości. Okazało się, że nasze obawy były zupełnie niepotrzebne. Grali super, cały czas na najwyższych obrotach. Nie było przynudzania :) Potrafią zagrać zarówno utwory polskie jak i zagraniczne, a szeroka gama instrumentów muzycznych daje niezwykły efekt. Z czystym sumieniem polecamy, Martyna i Przemek :) 08.09.2018 Lubień Kujawski
Ostatnio zmieniony przez martyna9406 Sro Wrz 26, 2018 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dominika B-A 

Dołączyła: 28 Paź 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2018 9:30 pm   

W październiku b.r. zespół Magnum stworzył fantastyczną zabawę i atmosferę na naszym weselu 😊

Świetna 5 profesjonalnych muzyków, wokaliści ze świetnymi głosami, nic dodać, nic ująć. Otwarci na wszelkie propozycje i pomysły, kontakt i współpraca układały się bez zarzutu.

ZESPÓŁ GODNY POLECENIA Z CZYSTYM SUMIENIEM 😊

Dominika i Kamil z Łodzi
Ostatnio zmieniony przez Dominika B-A Nie Paź 28, 2018 9:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
patrykparys389 

Wiek: 70
Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 26, 2019 9:13 am   Re: MAGNUM ze Zgierza

mada napisał/a:
Czy ktoś zna ten zespół? Proszę o opinie.


Oczywiście, że znam i polecam. Grali na naszym weselu i było fantastycznie. Muzyka i prowadzenie wesela a to wszystko za przystępną cenę.
_________________
Patryk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl