Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki kupować wcześniej?
Autor Wiadomość
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 04, 2010 6:36 pm   Dodatki kupować wcześniej?

Co myślicie o tym żeby dodatki i pierdółki zacząć kupować wcześniej żeby później sobie nie zawracać tym głowy jak już będą ważniejsze rzeczy do załatwiania?A Ile wcześniej wy zajęłyście się kupnem dodatków i rozmaitych rzeczy typu zawieszki na butelki,buty,księga gości,album,jakieś ozdoby itp ?
Ostatnio zmieniony przez Magdzik Nie Lip 04, 2010 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 7:36 pm   

Ja jestem jak najbardziej za! Sama zaczęłam zakupy weselne od kieliszków, ubranek na butelki i zawieszek. Plus jest taki, że teraz bliżej ślubu mam czas na ważniejsze sprawy :)
_________________
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 8:43 am   

ja kupiłam dodatki styczen - marzec i teraz mam od daaaawna święty spokój i nie zajmuję się duperelami a mogę poświęcić czas na domowe zycie :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 1:20 pm   

Magdzik napisał/a:
żeby później sobie nie zawracać tym głowy jak już będą ważniejsze rzeczy do załatwiania?


tulipan87 napisał/a:
Plus jest taki, że teraz bliżej ślubu mam czas na ważniejsze sprawy


a moim zdaniem najwazniejsze rzeczy to się załatwia na dlugo przed śłubem - czyli sale, orkiestrę / dj'a, suknię, kamerzyste, fotografa...to jest ważne. Pomiędzy (czyli zanim dojdzie do zalatwiania papierków), mozna zamawiac drobniejsze sprawy. Nie jestem za domawianiem drogbiazgów na ostatnią chwilę, bo moga nie dojśc.
 
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 4:54 pm   

Malena napisał/a:
Pomiędzy (czyli zanim dojdzie do zalatwiania papierków), mozna zamawiac drobniejsze sprawy

Zgadzam się, ale tych "drobnych" spraw też jest dość dużo (przynajmniej w moim przypadku, gdy wesela nie robię w lokalu), więc warto je rozłożyć choć trochę w czasie, żeby potem nie musieć decydować o wszystkim jednocześnie.
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 12, 2010 11:08 am   

tulipan87 napisał/a:
warto je rozłożyć choć trochę w czasie, żeby potem nie musieć decydować o wszystkim jednocześnie.


Dokładnie mam takie samo zdanie :smile:
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 2:33 pm   

Kupuję wcześniej, rozkładam sobie tak wydatki w czasie. Bo tu 100 zł na stroik, tam 20 zł na coś innego. Niby nie są to jakieś szokujące kwoty, ale się zbiera.
Poza tym dodatki robię sobie sama - naszyjnik, bransoletkę i kolczyki, stroik z piór, zaproszenia i chyba jakieś małe ozdóbki na stół, więc muszę dodatkowo mieć czas na zgromadzenie materiałów i na samą pracochłonną i czasożerną twórczość.
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 3:14 pm   

Ja też staram się rozłożyc wydatki i dlatego powoli kupuje różne drobiazgi.
I też nie chcę jak zacznie się załatwianie ważniejszych spraw przed samym ślubem zajmowac sie drobiazgami.
_________________

 
 
Uinena 

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 3:37 pm   

martula_87, zgadzam się z Tobą w 100% :)
_________________
:)
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 1:40 pm   

a my musimy kupić większość takich dodatków wcześniej, bo przed samym ślubem, nie chcemy dodatkowego nie potrzebnego stresu. Poza tym moglibyśmy nie zdążyć wszystko załatwić..
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 23, 2010 8:15 am   

A np. jakie dodatki kupujecie wcześniej?

Bo ja myślę o takich rzeczach jak:
Winietki,ozdoby,stroiki,jakieś gadżety do konkursów,bielizna ślubna,bielizna na noc poślubną,kieliszki do pierwszego toastu,album,księga gości itp:)
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 8:36 am   

Magdzik napisał/a:
Winietki,ozdoby,stroiki,jakieś gadżety do konkursów,bielizna ślubna,bielizna na noc poślubną,kieliszki do pierwszego toastu,album,księga gości itp:)


no właśnie tego typu. Jeszcze poducha pod obrączki, zaproszenia...
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 10:22 pm   

Ja jestem za kupowaniem dodatków wcześniej w miarę możliwości finansowych aby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i martwić się czy zdążymy czy nie.. lub co gorzej zapomnieć o czymś ważnym ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
kasia.pik 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 5:54 pm   

Też myślałam żeby już zacząć coś kupować. Zresztą strasznie mnie kusi jak czytam posty na forum. :) Też już bym chciała coś mieć. No w sumie mam - kupiłam sobie super bieliznę którą przeznaczyłam na ślub :)

Jednak jeśli chodzi o dodatki, to boję się, że kupię coś co nie będzie mi pasowało potem do sukni i reszty. Dużo rzeczy mi się podoba ale by dobrać biżuterię na przykład muszę wiedzieć jaki będę miała dekolt i kolor sukni, czym będzie zdobiona i takie tam. A jeszcze nie wiem :(

Na razie więc czytam i zbieram informacje.

Wymyśliłam tylko że wieczorem w dniu wesela chce fajerwerki. Duże i niezapomniane, z muzyką. Mam ulotkę od jednej z firm która była na targach i tego sobie nie odpuszczę. Trochę to drogie ale mam jeszcze trochę czasu to uzbieram :)
_________________



Miłego dnia! :)
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 1:15 pm   

my zaczelismy od tego roku kupowoać powoli :)
niebawem przejde sie po salonach w celu znalezienia stroika do wlosow :)
inne pierdółki tez kupujemy systematycznie :D
niebawem zaproszenia-bo zaczynamy rozdawać, winietki, poduszkę ślubną chyba pożyczę :D biżuterię też chcę kupić niedlugo :D bielizna bedzie na pierwszą przymiarkę, welon kupię w salonie gdzie kupiłam suknię. buty już mam :D kupiłam na początku stycznia. ponczochy kupię pewnie razem z bielizną :)
księgę gości kolo marca, razem z obrączkami :)
i moglabym tak wymieniac i wymieniac :smile:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 1:55 pm   

kasia.pik napisał/a:
Jednak jeśli chodzi o dodatki, to boję się, że kupię coś co nie będzie mi pasowało potem do sukni i reszty. Dużo rzeczy mi się podoba ale by dobrać biżuterię na przykład muszę wiedzieć jaki będę miała dekolt i kolor sukni, czym będzie zdobiona i takie tam. A jeszcze nie wiem


no to jest oczywiste, przed suknią nie ma co kupować welonu/stroików/biżuterii. Raczej chodzi o rzeczy typu
Magdzik napisał/a:
jakieś gadżety do konkursów,bielizna ślubna,bielizna na noc poślubną,kieliszki do pierwszego toastu,album,księga gości itp

o ile PM ma pewność, że nie zmienia szybko zdania i za pół roku nie zakocha się w innej księdze gości:)

Magdzik napisał/a:
Winietki

tu raczej trudno, bo dopiero po całym procesie zapraszania mozna się dowiedziec, kto przychodzi na wesele i dopiero wtedy zamawia się winietki, więc to raczej niedługo przed ślubem.
 
 
 
kasia.pik 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 10:39 pm   

No właśnie ja na codzień jestem mało zdecydowana i po powrocie do domu z zakupami okazuje się, ze następnego dnia część zwracam... Jak zacznę kupować teraz to idę o zakład, ze potem będę szukała nabywcy na moje zakupy za pół ceny :wink:

Na razie szukam, oglądam i przeglądam a jak ustalę jakąś strategię to zacznę kupowanie :)
_________________



Miłego dnia! :)
 
 
beata luczynska 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Łodz
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 11:17 am   

byle kupowac wszystko z głowa!dacie wszystkie rade!
 
 
Joasia79 

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 4:38 am   

A czy wiecie gdzie kupić w Łodzi ładne zaproszenia na takim tłoczonym (z wygniecionym wzorem) papierze w rozsądnej cenie około 3zł/szt z nadrukiem?
_________________
--
Joasia
 
 
Zielonadoniczka 

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2018 1:27 pm   

Dodatki jeśli pasek cielisty z cyrkoniami to kolczyki i bransoletka też do tego? Nie może być inny kamień czy perełka?
_________________
Zielonadoniczka
 
 
silganka 

Dołączyła: 29 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Cze 19, 2018 6:09 pm   

Beata ma rację - najwazniejsze zeby nie stracic glowy i podejsc do tematu rozsadnie. Najlepiej zrobic sobie terminarz i pokolei odhaczać. My dodatki kupowalismu rzeczywiscie wczesniej obydwoje, chociaz nie wiem czy to byl dobry pomysl, bo w miedzyczasie zmienila sie troche koncepcja moich butow i musielismy wymieniac muche meza, ale na szczescie przyjeli wymiane w (...) bezproblemowo i udalo sie dobrac nowa muszke w tej samej tonacji

Usunęłam reklamę. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 19, 2018 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mannes 


Wiek: 37
Dołączył: 06 Kwi 2023
Posty: 12
Skąd: 1986
Wysłany: Czw Kwi 06, 2023 4:13 pm   

Bardzo dobrze. Bo wtedy nie ma czasu na zrobienie wszystkiego w 1 dzień.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl