Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"GĘSI PUCH"
Autor Wiadomość
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 9:55 am   

Czasem zaglądam tam na obiad i moim zdaniem jest to jedna z najlepszych restauracji w Łodzi. Jedzenie świetnie, pięknie podane. Nie byłam nigdy na wesele w GP ale jeśli chodzi o obiad - polecam!
_________________
Pozdrawiam cieplutko Gość
 
 
gabrysia 

Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 44
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 2:55 pm   

bylam na przyjeciu weselnym na tej sali; jedzenie bardzo smaczne- swietna alternatywa dla schabowego z ziemniakami:P, piekny wystroj sali, sprawna obsluga, cudowny zwyczaj posypywania mlodych puchem na wejsciu

dobry wybor!
 
 
zadowolona1 

Dołączyła: 15 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 1:08 pm   

Drodzy Przedslubowicze,
Poniewaz sama korzystam zawsze z pomocy roznych forum, postanowilam pomoc rowniez wszystkim tym, ktorzy rozwazaja zorganizowanie przyjecia weselnego w Gesim Puchu w Lodzi.
Moj slub odbyl sie w maju 2012 i byl naprawde cudowny. Duza w tym zasluga Gesiego Puchu, a zwlaszcza Pani Malgorzaty (zastepujacy ja czasem mezczyzna nie jest tak pomocny i uprzejmy).
Przede wszystkim sala jest naprawde ladna, urocza, w sam raz na wesele, pieknie wychodzi na zdjeciach i na filmie.
Poza tym jedzenie jest wyjatkowe. Ja mialam bardzo miedzynarodowy slub, z Niemcami, kilkoma Wlochami i Francuzami (w tym tesciowa), wiec zalezalo mi na tym, zeby jedzenie bylo polskie, ale nieobciachowe. I tak wlasnie bylo: podane przepieknie, az szkoda zaburzyc harmonii na talerzu, i niezwykle smaczne. Wielkosc porcji? w sam raz, wszyscy byli najedzeni, poza tym bylo duzo przystawek, ciasta oraz wiejski stol, wiec obawy o za male porcje uwazam za bezzasadne, chyba ze komus naprawde zalezy na niehumanitarnym marnowaniu jedzenia. Natychmiast po zakonczeniu wesela nadwyzki zostaly nam pieknie i szybko zapakowane do domu, i bylo tego tyle, ze nie dalismy rady zjesc przez tydzien duza rodzina.
I wreczcie - obsluga, fantastyczna, porozumiewajaca sie spojrzeniem i w ten sposob odczytujaca intencje, wyprzedzala moje prosby. Dzialala jak balsam na naturalnie nieco napiete w takiej syutacji samopoczucie. Cokolwiek sie dzialo, obsluga sie tym zajmowala w sposob bezproblemowy.
Pieknie, z klasa, smacznie, tak, ze sie niczego potem nie zaluje, naprawde cudownie. Chetnie odpowiem na konkretniejsze pytania, jesli nasuwaja sie Wam w tej chwili, tymczasem zachecam i uspokajam, Gesi Puch to naprawde fajny wybor!
_________________
Zadowolona1
 
 
Waldi87 

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 37
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 5:16 pm   

A jaka cena od Osoby??
_________________
 
 
zadowolona1 

Dołączyła: 15 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 15, 2012 7:41 pm   

cena zalezy od wybranego menu, ale przekracza 200 zl od osoby, u mnie bylo to okolo 220 zl
_________________
Zadowolona1
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Paź 25, 2014 9:21 pm   

Bawiłam się tam na weselu i było OK :) Jedzonko smaczne i porcje wystarczające. Może coś się zmieniło od Waszych wpisów :)

Właściciele powinni czytać nasze opinie i się nimi sugerować.
_________________
 
 
paquarette 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 11, 2014 8:53 pm   

Odwiedziliśmy z narzeczonym GP w niedzielę, rozmawialiśmy z p. Małgosią Ruśniak (manager) w sprawie naszego wesela w przyszłym roku. Także mam świeżutkie informacje gdyby ktoś był zainteresowany (priv) :)
Ogólnie - rewelacja :D
 
 
xcomaa 

Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 1:41 pm   

chce urzadzic welese w gesim puchu jaki jesy koszt za tależyk?
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 7:21 pm   

Znajomi, którym zależało na cięciu kosztów, urządzili tam sześciogodzinne wesele do północy (choć przeciągnęło się trochę), w cenie 135zł, sala bardzo ładna i wystrój jest elegancki i nieprzeładowany, jedyne zastrzeżenie, że jest dość ciemna, więc fotograf musi być dobrze przygotowany ;)

[ Dodano: Nie Sty 03, 2016 8:42 pm ]
Przeglądałam ostatnio zdjęcia i znalazłam nasze fotki z ostatniego wesela znajomych w GP, może ktoś będzie zainteresowany - wrzucam, mi się tam bardzo podobało :)


_________________

 
 
arche 

Dołączyła: 24 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź, Łódzkie
Wysłany: Wto Maj 24, 2016 4:01 pm   polecam polecam polecam!

W maju 2016 organizowałam w Gęsim Puchu swoje przyjęcie poślubne (impreza na 50 osób do ok północy). Z całego serca polecam ten lokal każdemu! Sala jest dosyć duża, na pewno uda się tam zorganizować nie tylko przyjecie, ale fajne wesele z tańcami. Stoły do wybory - owalne lub podłużne. Ja zdecydowałam się na 5 stołów owalnych, przez to nawet duża sala nie wyglądała na pustą, a gościom siedziało się dużo wygodniej :) Jedzenie jest wprost przepyszne! Zamiast tradycyjnego rosołu i schabowego czy kurczaka, zdecydowaliśmy się na krem z pomidora i pieczonej papryki, a na drugie były 3 rodzaje mięs (np indyk faszerowany warzywami czy żeberka). Goście byli zachwyceni :) Wegetarianie także mogą liczyć na przepyszne dania! Jedzenie, przystawki, ciasta - wszystkie było pod dostatkiem. Obsługa kelnerska bez zarzutu! Pani Małgosia, manager lokalu to właściwy człowiek na właściwym miejscu. 100% profesjonalizmu, nie ma sprawy nie do załatwienia. Każda nasza prośba czy pytanie było kwitowane krótkim - nie ma żadnego problemu :) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lip 04, 2018 6:08 pm   

Cześć, organizował ktoś ostatnio wesele w Gęsim Puchu? Myślę poważnie o 2 restauracjach w Łodzi - o Gęsim Puchu właśnie lub o Klubie Spadkobierców. Każda opinia o 1 z tych sal mnie interesuje :)

[ Dodano: Sro Sie 08, 2018 9:08 pm ]
Gęsi Puch pochwalił się ostatnio na facebooku efektami remontu. Efekt jest moim zdaniem świetny, sala zdecydowanie zyskała uroku. Wrzucam poniżej zdjęcia przed i po.

PRZED


PO


[ Dodano: Wto Wrz 11, 2018 11:12 pm ]
Szukając sali na nasz ślub, zdecydowaliśmy się obejrzeć 2 restauracje w Łodzi - Gęsi Puch i Przerwę. Zależało nam na lokalu w centrum miasta, z nietypowym wystrojem, gdzie moglibyśmy zorganizować całonocne wesele na 70 osób.

Pierwsze wrażenie - okolica Gęsiego Puchu nie jest zbyt ciekawa. Za oknem widać opuszczone budynki, myjnię ręczną i zaniedbany chodnik. Na budynku od strony wejścia dla gości wisi ogromny billboard z reklamami. Nie ma parkingu dla gości.

Parter restauracji pięknie prezentuje się po remoncie (białe ściany, szare podłogi). Niestety, póki co nie jest planowany tak duży remont górnej kondygnacji, na której odbywają się wesela - mają tam być w tym roku wymieniane podłogi, ale czerwone ściany pozostaną bez zmian.

Sala nie ma jasno oddzielonej strefy do tańca i do jedzenia. Jest za to taras, na który można wyjść bezpośrednio z sali. Można skorzystać też z poddasza, gdzie możemy zorganizować zarówno strefę chill outu, jak i barek czy inne atrakcje dla gości.

Wystrój jest swojski - kredensy, ozdobne szkło, fotele wypychane sianem itp. Sala oferuje stoły okrągło-podłużne, z białymi obrusami i białymi pokrowcami na krzesła. Charakterystycznym elementem wystroju są też fioletowe lampy z frędzlami, które nam nie przypadły do gustu.

Nie mieliśmy okazji próbować żadnej z potraw, ale słyszeliśmy o nich same dobre opinie. Menu w ofercie weselnej nam się podobało - dużo jedzenia, ciekawe propozycje.

Po wizycie nie zdecydowalibyśmy na organizację tutaj wesela, ale uważam, że to na pewno ciekawsza propozycja niż wiele łódzkich sal weselnych :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl