Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto wybierał pierścionek?
Autor Wiadomość
dzastab 

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 10:03 am   

Sisska, jak to??? nie padl??? przed Pania swoja??? ja bym mu nie zaliczyla... Pala!!!!! :p :smile:

msmika 

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 10:27 am   

Cytat:
Sisska, jak to??? nie padl??? przed Pania swoja??? ja bym mu nie zaliczyla... Pala!!!!! :p :smile:

padłam :D :D:D

ale znając siebie pewnie przed odpowiedzią spytałabym czemu nie klęknął :D

Sisska 

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 11:50 am   

nooooo kiedys w klotni jakies wypomnialam mu, ze tego nie zrobil i ze zareczyny sie nie licza :D na co on stwierdzil, ze moze rzczywiscie to byl blad, ale nie wiem czy powiedzial tak tylko, bo tak myslal, czy tylko dlatego, ze chcialam to uslyszec ;)
niedlugo mamy pierwsza rocznice zareczyn, wiec juz mu zapomknelam, ze jakas powtorke powinien zrobic :D

zareczyny byly w restauracji, a jak juz gdzies wspomnialam nie jest typowem osoby, ktora lubi byc w centrum uwagi, wiec moze dlatego... ale ogolnie tak mnie calymi zareczynami i pierscionkiem zaskoczyl, ze zaniemowilam (co jest prawie niemozliwe :D )

MissCool 

Wysłany: Czw Lut 20, 2014 10:09 pm   

Pierścionek zaręczynowy wybierał mój PM ;) ale trafił idealnie nawet z rozmiarem ;) zaręczyny odbyły się w miejscu gdzie na początku naszej znajomości chodziliśmy na długie spacery ;) później poszliśmy na kolacje do naszej ulubionej restauracji.

NataliaG 

Wysłany: Czw Mar 06, 2014 9:19 pm   Bez pierścionka

U nas nie było problemu z pierścionkiem zaręczynowym ponieważ nie lubię biżuterii i w ogóle jej nie noszę. Zawsze powtarzałam mojemu P., że jeżeli będzie chciał się kiedyś oświadczyć to bez żadnych pierścionków i widowisk:)
Przygotowania pełną parą ;)

Staviori_pl 

Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:35 am   

Czyli w ogóle nie masz pierścionka? W sumie dziwne ponieważ jest to także symbol,miły gest ze strony narzeczonego. Nie chodzi o te bardzo wymyślne wzory tylko raczej coś prostego,klasycznego co nam się podoba. Kamień szlachetny to zawsze piękna ozdoba która zachowa swój blask przez lata. Warto postawić tutaj na jakość i solidność wykonania.

aqa 

Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:12 am   

A ja rozumiem, że jak ktos nie nosi bizuterii to nawet pierścionek zaręczynowy by przeszkadzał. Tylko co potem z obrączka? To ciekawe

ZlotaLinia_com 
Firma

Wysłany: Wto Lip 08, 2014 3:08 pm   

Wydaje mi się,że to taka "specyficzna" biżuteria i jej rodzaj,trudno stwierdzić aby ktoś nie lubił nosić pierścionka czy obrączki,w końcu to pewien symbol,prawda?

kapatka 

Wysłany: Pon Sie 04, 2014 8:17 pm   

Ja z kolei mam odwrotnie bo mam dwa pierścionki :D pierwszy dostałam przy oświadczynach (takich w naszym dwuosobowym gronie), natomiast drugi z okazji oficjalnych zaręczyn (będących jednocześnie spotkaniem rodziców), choć od początku mówiłam, że jeden w zupełności wystarczy. Aha, no i obydwa wybierał Mój Przyszły Mąż.

herbatnik 

Wysłany: Wto Sie 05, 2014 1:28 pm   

droga do pierścionka nie była łatwa :) mój kochany bardzo się obawiał, że nie spodoba mi się taki, który on sam wybierze, więc chciałam mu pomóc, oglądałam mnóstwo pierścionków i pokazywałam, jakie mniej więcej mi się podobają, a jakie nie. w końcu wysłał mi kilkanaście przykładów i miałam je ocenić od 1 do 10 :) koniec końców-nie dostałam takiego, którego oceniałam najwyżej, co mnie cieszy, bo nie byłoby niespodzianki. no i stwierdzam, że pierścionek na zdjęciu w internecie a na żywo wygląda zupełnie inaczej, dużo lepiej prezentują się na palcu. no i kochany postawił na swoim, chciałam jeden większy kamień, mam 9 małych, nie chciałam brylantów, a dostałam ;) i teraz tak sobie myślę, że najważniejszy jest sam fakt zaręczyn, cała otoczka, bo pierścionek jaki by nie był, będzie zawsze miłą pamiątką.

karolina_002 

Wysłany: Sro Sie 20, 2014 5:31 pm   

pierścionek wybierał sam narzeczony. Z teściową poszedł po odbiór :)

pannastara 

Wysłany: Nie Sie 24, 2014 1:21 pm   

jasne, że wybierał sam, a pierścionek był dla mnie 100% niespodzianką. nie spodziewałam się oświadczyn, więc nie miałam okazji popodtykać mu pod nos tego, co mi się podoba :-) raczej nie noszę biżuterii (nie miałam do tej pory żadnego pierścionka), więc zadanie było z gatunku trudnych, ale... sama nie wybrałabym lepiej. pierścionek jest prosty, z białego złota, z jednym brylantem. z relacji wiem, że pojechał do sklepu po inny, ale ten wpadł mu w oko już na miejscu. był droższy, ale akurat tego dnia S dostał niespodziewaną premię. przeznaczenie :-) :-)

Amadeo 

Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 11:27 am   

Pierscinek Wybrałem sam. Znam moja druga połowę wiec widziałem co jej się podoba. Była zadowolona.

Partyshow_pl 
Firma

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 11:52 am   

Z tym aby dostać dwa pierścionki jeszcze się nie spotkałam,dla mnie jeden jest w zupełności wystarczający:) Też wybieraliśmy wspólnie,tzn ja nakierowałam narzeczonego na ogólny typ pierścionków które mi się podobają,a on później dopełnił formalności:)

alekul89 

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 11:58 am   

Ja nakierowywałam i mówiłam, jakie mi się podobają. Narzeczonemu podobały się inne i wiem, że gdyby nie wiedział jaki mi się marzy to wybrałby dla mnie inny.

ZlotaLinia_com 
Firma

Wysłany: Sro Lis 05, 2014 12:46 pm   

Grunt że Tobie się podobają bo w końcu Ty będziesz go nosiła:) Poza tym uważam ze 2 pierścionki to za dużo,w zupełności wystarczy jeden dobry,solidny i ładny zamiast 2 z okazji podwójnych zaręczyn z udziałem rodziców.

kapatka 

Wysłany: Czw Lis 06, 2014 6:19 pm   

ZlotaLinia_com napisał/a:
Poza tym uważam ze 2 pierścionki to za dużo,w zupełności wystarczy jeden dobry,solidny i ładny zamiast 2 z okazji podwójnych zaręczyn z udziałem rodziców.

Ja też byłam (i właściwie to ciągle jestem) takiego zdania, ale mój narzeczony ma inne podejście. No a skoro już kupił to przecież mu go nie oddam :razz:

ewa91 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:36 am   

Pierścionek zaręczynowy wybrał mój narzeczony. Bardzo dobrze zna mnie i mój gust, byłam (i jestem) nim zachwycona. Z pewnością gdyby zaproponował mi wspólny wybór nie odmówiłabym i nie poczułabym się w żaden sposób urażona.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 24, 2015 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  

dorotka0603 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 5:18 pm   

A mnie pytał jaki mi się podoba jak przechodziliśmy obok Apartu, czy innych tego typu sklepów:) i w końcu Narzeczony kupił taki, jaki pokazywałam za pierwszym razem, idealny! :)

Iru 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 5:36 pm   

Nie pamiętam czy rozmawialiśmy o wyglądzie pierścionka ale chyba coś było. Ale nie wiedziałam jaki N wybierze pierścionek jeśli się już zdecyduje na ten krok. Sam wybierał a wie że jak już noszę biżuterię to raczej skromną i wybrał idealnie :)

Sycylijka 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 6:39 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Muszkowa 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 6:48 pm   

Mój B. wybierał sam (chociaż duuużo wcześniej konsultował się z moją przyjaciółką, ale ostatecznie wybierał sam). Ode mnie usłyszał tylko, że ma być z białego złota, bo innego nie lubię :razz:

dorotka0603 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 6:52 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Sycylijka 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 6:54 pm   

Ukryta Wiadomość:

karolina_002 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 7:58 pm   

Ukryta Wiadomość:

Martusia90 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:14 pm   

U nas to było tak:

Kiedyś w luźnych gadkach pokazałam 3 typy pierścionków, które mi się podobają. Więc jak nadszedł pewien moment poszliśmy do apartu zobaczyć jak wyglądają na moim paluszku a mój M miał zdecydować w tajemnicy przede mna który:) Tajemnica nie wyszła bo znalazłam go w szafie jak chciałam wyciągnąć ciuchy do prania:P

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.

kapatka 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:17 pm   

Martusia90 napisał/a:
Tajemnica nie wyszła bo znalazłam go w szafie jak chciałam wyciągnąć ciuchy do prania:P

:D słaby konspirator z Twojego M.

Martusia90 

Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:35 pm   

No ogólnie prosiłam żeby mi daj swoje ciuchy do prania a tego nie zrobił wiec sama je wyciągnęłam jak wyszedl do pracy. Leżał tak jeszcze 3 miesiące w tej szafie a ja juz nie mogłam się doczekać. Do tego ze znalazłam pierścionek przyznałam się dopiero niedawno :P
kapatka, albo że mnie dobry detektyw 8)

ZlotaLinia_com 
Firma

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 1:05 pm   

Faktycznie ciekawa historia:) Pytanie tylko czy któraś z nas też chciałby wiedzieć o tym gdzie leży nasz przyszły pierścionek oraz kiedy go dostaniemy,każdy dzień jest wówczas pełen emocji,ja wolałabym nie mieć takiej "planowanej niespodzianki".

Sajgonka 

Wysłany: Sob Maj 30, 2015 4:47 pm   

Martusia90 napisał/a:
No ogólnie prosiłam żeby mi daj swoje ciuchy do prania a tego nie zrobił wiec sama je wyciągnęłam jak wyszedl do pracy. Leżał tak jeszcze 3 miesiące w tej szafie a ja juz nie mogłam się doczekać. Do tego ze znalazłam pierścionek przyznałam się dopiero niedawno :P
kapatka, albo że mnie dobry detektyw 8)

I tak cierpliwa byłaś:)

Martusia90 

Wysłany: Sob Maj 30, 2015 4:57 pm   

ZlotaLinia_com, oczywiście, że nie chciałabym ale nie moja wina ze znalazł byle jaką kryjówkę:/

Sajgonka, Już myślałam, że tego nie zrobi:P Dostawałam doła, że może się zdecydować nie może...

Sajgonka 

Wysłany: Sob Maj 30, 2015 5:01 pm   

No też bym myślała:) w najgorszej wersji że trzyma go dla innej heh

Electric 

Wysłany: Sro Lip 08, 2015 10:23 pm   

Ja dokładnbie wiedziałąm, że to zrobi, a pierścionek wybierał sam :) Co nie zmienia faktu że jest cudowny :)

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  

panna.chichotka 

Wysłany: Sro Sie 26, 2015 11:29 am   

A u nas już dużo dużo wcześniej mój T wybrał pierścionek i idealnie wręcz trafil w mój gust - byla wczesniej konsultacja ze mna, przymiarka, wybraliśmy razem rozmiar kamienia i sprawdziliśmy rozmiar, a potem temat umarł jako "sprawa na przyszłość" :D a po jakimś czasie zostalam szczesliwa narzeczoną :-)

LinaMiódMalina 

Wysłany: Sro Gru 16, 2015 11:37 am   

Pierścionek oczywiście wybierał mój R., jak się po czasie okazało z tajną pomocą mojej młodszej siostry, która maczając we wszystkim palce przez dobre 3 miesiące przed faktycznymi zaręczynami nie puściła pary z ust :D Oboje wiedzieli, że powinien być z białego złota, bo nie przepadam za tradycyjnym żółtym i to w zasadzie wszystko, bo co do wyboru modelu i kamieni - popłynęli oboje :) Myślę, że wyszło fajnie, bo dzięki temu nie noszę super klasycznego pierścionka zaręczynowego identycznego jak tabuny moich koleżanek, grunt, ze bardzo mi się podoba, jest w moim stylu - delikatny i oryginalny :)
Rozmiar dobierany był ponoć podczas snu (na co dzień noszę tylko jeden pierścionek i nie zdejmuję go praktycznie nigdy), specjalnie pożyczoną na tę okazję suwmiarką - szacun!
Ja nie spodziewałam się nic a nic - do ostatniej chwili :D
Kiedy R. uklęknął na rynku w Pradze przez dobre dwie minuty byłam przekonana, że taki ma zamysł artystyczny i chce zrobić zdjęcie panoramy miasta z tej perspektywy :P

oleczqa002 

Wysłany: Sob Sty 23, 2016 12:49 pm   

Ja już przed zaręczynami, podsyłałam mojemu P. propozycje pierścionków ze stron internetowych (oczywiście bez żadnej aluzji 8) ) ale jeden z nich wpadł mi szczególnie w oko...
Oczywiście P. nic nie obiecywał, że kupi mi własnie ten pierścionek, ale jak się później okazało to właśnie on zabłysnął na moim palcu parę miesięcy później :mrgreen:
Z relacji moich koleżanek, wiem że to nie zawsze tak działa. Również niejednokrotnie pokazywały upatrzone pierścionki swoim lubym, ale nie wszystkie miały tyle szczęścia co ja :) Ja jestem w swoim zakochana
[smilie=icon_syda.gif]

Zapraszam do mojego dzienniczka!

piotrgawel 

Wysłany: Pią Lut 26, 2016 10:46 am   

Cytat:
Ja np. znam gust mojej żony, więc pierścionek spokojnie mogłem wybrać sam. tym bardziej, że nie uznaję planowanych zaręczyn, bo dla mnie to wygląda transakcyjnie. Mężczyzna decyduje o odpowiedniej chwili i daje pierscionek swojej kobiecie. Chyba tak to powinno wyglądać...

Usunięty link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 20, 2017 3:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Gwaizdkowa 

Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Mar 17, 2016 6:44 pm   

zawsze powinien facet sam

kkatiaa90 

Wysłany: Sro Mar 23, 2016 10:29 am   

Ja myślę, że facet :)

Bartek_Z 

Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 10:05 pm   

Szwagierka :-)

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2016 11:06 pm ]
a przy drugiej żonie - brat :-)

jjusti18 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 05, 2017 6:24 pm   

u mnie wybierał mój facet typowo

Marta23 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 9:43 am   

U mnie też mój facet. Bardzo mile mnie zaskoczył.

Staviori 

Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Sie 16, 2017 12:39 pm   

Moim zdaniem wybór czegoś tak ważnego jak pierśconki zaręczynowe powinien odbyć się po wspólnych ustaleniach, żeby potem nie narażać się na nieporozumienia.

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Sie 16, 2017 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Vanilde 

Wysłany: Pon Sie 06, 2018 4:11 pm   

My udaliśmy się razem do kilku salonów, żeby sprawdzić mój rozmiar i ustalić, co najbardziej mi się podoba. Później mój narzeczony dokonał zakupu sam i wybrał pierścionek, którego wcześniej nie oglądaliśmy, ale który spełniał ustalone kryteria :-)

Odpowiedz do tematu