Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
KARUZELA
Autor Wiadomość
Marta85 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: lask
  Wysłany: Pon Mar 17, 2008 9:07 pm   KARUZELA

Hej Slyszal ktos o zespole Kazruzela prosze pomozcie ? pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lip 07, 2015 10:36 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Edda 


Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 27, 2008 2:12 pm   

Hej!

Jeśli mówimy o tym samym zespole, to mój właśnie nazywa się Karuzela :) Nazwa niepozorna, ale ja jestem zachwycona, wokal damski i męski, nie grają disco - polo ani hitów sprzed 50 lat, co bardzo mnie cieszy i nieźle dają czadu :)
 
 
yarro-sound 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: łódz
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 7:57 am   

Chodzi o zespół "Karuzela" czy "Karuzela Band"?
_________________
DJ YARRO
 
 
 
jassmina 

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Paź 14, 2008 9:37 pm   

Czy możecie uściślić o ktorą Karuelę chodzi? bo zespołów o takiej nazwie jest jak mrówków. z jakiego miasta jest?
_________________
pozdrówka Jass
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 1:16 pm   Witam

O Karuzeli (chyba z Łodzi) słyszałam bardzo dobre opinie. Na żywo "widziałam w akcji" tylko perkusistę, który jest moim zdaniem znakomity! Wiem, że domeną tego zespołu jest muzyka latyno-amerykańska, więc jest się przy czym bawić.
_________________
 
 
bass 

Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: ZDUŃSKA WOLA
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 4:55 pm   

Witam, poszukuję strony internetowej zespołu, lub jakiś inny kontakt, będę wdzięcza
 
 
angieb 

Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 11:03 am   

[XXX] kontakt Karuzela Band
edit: usuniety numer telefonu - wszelkie dane kontaktowe podajemy w wątkach ku temu przeznaczonych lub na wyraźną prośbę pytającego na PW
Ostatnio zmieniony przez ppola Pią Sty 27, 2012 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 30, 2013 5:46 pm   

czy ktoś bawił się przy tej orkiestrze i mógłby co nieco napisać??
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
mart1987 

Dołączyła: 12 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 2:04 am   

Stanowczo odradzam!! Niestety grali u mnie na weselu i bardziej zarozumialej i aroganckiej orkiestry nie widziałam. Kłócili sie nawet z kelnerami. Słyszałam jak obgadywali członków rodziny, łącznie ze mną. Wspaniała wokalistka o godzinie drugiej zapomniała mojego imienia... Pewnie od początku go nie znała. Wesele można z grubsza zaplanować. Niestety z zespołem tym nie można niczego ustalić i tak robi co chce, kiedy chce, bo Państwo ci uważają, ze wszystko wiedza najlepiej. Zaczynaja grać, gdy kelnerzy wnoszą kolejne ciepłe danie. Dużo mogłabym tu jeszcze pisać...
 
 
biś 

Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 18, 2014 11:30 pm   

Jestem zdumiona wpisem poprzedniczki. Chyba, że mówimy o jakimś innym zespole.Byłam na weselu, gdzie grała Karuzela z Łodzi i wszyscy byli bardzo zadowoleni od młodych po dziadków. Ogromna kultura, świetna muzyka i super zabawa. Doskonale dobrany repertuar . Marzyłam, żeby zagrali na moim weselu, bo uważam, ze dobry zespół to 90 % udanej zabawy. Chyba, że ktoś myśli tylko o jedzeniu. :oops: Ustaliłam już termin, a więc mam nadzieję, że wesele będzie wymarzone i suuuuuper ! ;) Pozdrawiam Karuzelę i pana Darka :lol:
_________________
Biś
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:41 pm   

Zamówiłam "Karuzelę" rok przed ślubem i po przeczytaniu negatywnej opinii zaczęłam się martwić, czy to dobry wybór. Na szczęście na moim weselu zespół spisał się na medal! Muzyka na żywo, dobrze dobrany repertuar, potrafili zabawić gości. Przez całe wesele goście nie schodzili z parkietu, na prawdę tylko parę osób siedziało przy stole, a weselicho wielkie! Zespół został nam polecony przez Biały Płac. Nie żałujemy decyzji i gorąco wszystkim polecamy!!
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
Ostatnio zmieniony przez asimi Pon Wrz 22, 2014 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta1597 

Dołączyła: 07 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Belchatow
Wysłany: Pon Cze 08, 2015 12:06 am   KARUZELA! :)

Zespol Karuzela z Lodzi Gral w maju bierzacego roku na naszym weselu.
Zalezalo nam na zespole, ktory gra angielsko jezyczne utwory I rowniez w tym jezyku sie porozumiewa.
Mielismy gosci mieszanych, wesele bylo polsko- angielskie- nie zawiedli.
Czlonkowie zespolu to ludzie na poziomie, wyksztalceni, profesjonalisci. Sa przesympatyczni.
Grali Cala noc I ludzie nie schodzili z parkietu. WSZYSCY byli zadowoleni! Zintegrowali gosci zagranicznych z polskimi Bez najmniejszego problemu. Kazdy byl zadowolony! Zespol potrafi zagrac/ zaspiewac utwory z roznych dziedzin muzycznych. ( Nam zalezalo, zeby nie bylo disco polo).
Naprawde, zespol KARUZELA jest warty polecenia. My zdecydowanie wybralibysmy ich ponownie. Zadnych negatywnych doswiadczen.
Goraco Polecamy! I jeszcze raz bardzo Dziekujemy KARUZELI!
 
 
wszystkie 

Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 7:39 pm   Super zespół

My mieliśmy z żoną wesele 13.06.2015 i zagrali cudownie!
Dziękujemy całemu zespołowi za świetną oprawę muzyczną na naszym weselu. Panie Krystianie, Panu dodatkowo za świetne poprowadzenie imprezy. Zrobili Państwo wszystko wg naszych życzeń, a nawet lepiej ;). Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni!
Jeśli ktoś szuka zespołu grającego dobrą muzykę i prezentującego dobry poziom, to lepszego nie znajdziecie!
Pozdrawiamy
 
 
Gość weselny12 

Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 02, 2015 11:06 am   

Miałam możliwość uczestnictwa w weselu na którym grał zespół Karuzela. Jeśli ktokolwiek ma jakieś negatywne opinie, to najzwyczajniej albo nie zna się albo robi to z zawiści.
Szczerze polecam kapelę zarówno na wesele jak i bankiet. Mają bardzo dobry repertuar - nie tylko polski. Prowadzą wesele wyśmienicie w dwóch językach (polski, angielski), za to ukłony Panu wokaliście.
Podsumowując - 3xTAK.
 
 
lpiotrko 

Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Iława
Wysłany: Czw Gru 01, 2016 9:11 am   KARUZELA

Zespół ten grał u nas na weselu (08.10.2016). Spisali się znakomicie. Grają najnowsze kawałki, ale nie zapominają też o starszych przebojach. Można się z nimi dogadać we wszystkich kwestiach. Gorąco polecamy i mam nadzieje że będziemy mieli jeszcze okazję bawić się na weselu, na którym będzie grała Karuzela ;)
 
 
kasia dawid 

Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 15, 2017 4:58 pm   

Hej, czy ktoś ma jakieś nowe informacje o zespole? Ktoś był na weselu gdzie grał zespół Karuzela Band i może coś więcej napisać?
 
 
Gościu weselny 

Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 11:45 am   

Przeszukiwałem internet, aby w końcu znaleźć miejsce gdzie można napisać kilka słów o tej grupie.
Miałem okazję uczestniczyć w uroczystości weselnej 15.09.2018. Zespół rzeczywiście zasługuje na wielkie uznanie w kwestii muzycznej, ale to w jaki sposób prowadzi imprezę, zupełnie przekracza wszelkie oczekiwania. W szczególności chciałbym wymienić tu Pana Krystiana, którego (oprócz świetnego głosu) kreatywność, poczucie humoru i przebojowość to absolutny przepis na sukces każdej imprezy.
Polecam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl