Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
NASI DJ'e
Autor Wiadomość
olkos 

Wysłany: Czw Sie 14, 2014 1:51 pm   

olkos napisał/a:
Czy ktos zna DJ'a ktory dobrze (lub nawet bardzo dobrze) mowi po angielsku i moglby prowadzic impreze zarowno po polsku jak i angielsku? Nasze wesele bedzie miedzynarodowe i jest to wymog konieczny....

Dziekuje z gory za pomoc. Jesli to zly watek prosze go przeniesc gdzie trzeba, dopiero jestem tu poczatkujaca :)

Dzieki!!

Moj post juz nieaktualny, wczoraj zaklepalismy DJ'a - DJ Jacek (Jacek Grzegorzewski). Jak na razie wyglada wszystko bardzo profesjonalnie i widze z komunikacji dotychczasowej ze pan Jacek naprawde przyklada sie do swojej pracy. Prosze dodac moj nick na liscie na gorze. Po weselu wyglosze opinie :) ))

ola i lukasz 

Wysłany: Czw Sie 28, 2014 12:36 pm   

DJ MAR (Marcin Włodarczyk), grał u nas, polecam bardzo!!! :) strona www.djwesela.com

Arletta 

Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 12:14 am   

My polecamy DJ Krzysia, czyli pana Krzysztofa Szczepaniaka. W tę sobotę 13.09.2014r. grał u nas na weselu i był rewelacyjny. Wszystko można z nim ustalić, muzyczkę gra bardzo fajną. Można mieć wszelkie zachcianki:) Nasi goście byli pod wielkim wrażeniem. My wiedzieliśmy, że pan Krzysztof to profesjonalista, bo 5lat temu grał również na weselu brata mojego męża. Nie męczy z oczepinami, ma świetne pomysły. Gorąco polecamy!!!!

pannanawydaniu 

Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 3:00 pm   DJ którego polecam

Polecam Rafała Wodza Wodzińskiego z Radia WAWA. Na naszym weselu grał razem z saksofonistą. Niezapomniana impreza i duża radocha weselników. Rafał prowadzi agencję Soundtras. Numer do nich to 692 698 773

Pozdrawiamy 8)

PiotrekS 

Wysłany: Sro Paź 15, 2014 2:45 pm   Dj Krzys (Krzysztof Szczepanik)

Bardzo, bardzo polecam Pana Krzystofa który zabawiał gości w trakcie naszej uroczystości 11.10.2014. Dj świetnie dobierał muzykę do preferencji naszych gości którzy praktycznie nie schodzili z parkietu. Wielkim atutem pana Krzysztofa jest radiowy głos (teściowa była zachwycona :) ) a także elementy wodzirejstwa które wplatał w trakcie spożyania posiłków.
Bardzo polecam, według nas profesjonalista w każdym calu

Karollka 

Wysłany: Nie Gru 14, 2014 9:25 pm   

DJ-WODZIREJ PIOTR PAJĄK - najlepszy wybór jakiegokolwiek mogliśmy dokonać :D

Ostatnio zmieniony przez Karollka Nie Gru 14, 2014 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Iru 

Wysłany: Nie Gru 14, 2014 11:29 pm   

U mnie będze DJ Jacek (Jacek Grzegorzewski) jak na razie kontakt jest świetny, super porozumienie :)

alekul89 

Wysłany: Pon Gru 15, 2014 8:29 am   

Na naszym weselu zagra Dj Lukas (Łukasz Kulawiak).

Irmine 

Wysłany: Wto Gru 16, 2014 6:56 pm   

Karollka napisał/a:
DJ-WODZIREJ PIOTR PAJĄK - najlepszy wybór jakiegokolwiek mogliśmy dokonać :D

to również nasz wybór i nie żałujemy!
Ostatnio zmieniony przez Irmine Wto Gru 16, 2014 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Marylin 

Wysłany: Pon Sty 05, 2015 7:28 pm   

no dokładnie, w końcu to my jesteśmy klientami
ja jestem zadowolona ze swojego wyboru. Wybraliśmy dj Tomka z flesh agency, on gra właśnie w Łodzi. Okazało się, że grał także na imprezie firmowej u nas, zabawa była świetna i upewniłam się, że to dobry wybór.
Ogólnie nie mogę się już doczekać :D

zbranzy 

Wysłany: Wto Sty 13, 2015 10:08 pm   

Dj-a Rafała i całą Agencję Muzyczną LENA

SławekSławko 

Wysłany: Sro Sty 28, 2015 9:49 am   

U Nas grali ostanio DJe z firmy PRO DJ's. Było dwóch dj i konferansjer, wodzirej. Spełnili wszystkie nasze oczekiwania i dostosowali się muzycznie. Porwadzą biesiadę na żywo z akordeonem a także skrzypcami, jeden z DJ jest również instrumentalistą. Fajne konkursy. Goście bawili się świetnie! Polecamy z czystym sumieniem. Cena może nie jak za DJa amatora ale za taki profesjonalizm naprawdę warto. Namiar na chłopaków
509-357-603

donka 

Wysłany: Pon Lut 09, 2015 5:21 pm   

ja chcę, żeby na naszym weselu dj'em i wodzirejem był Tomek z Flesh Agency :) widziałam go już na dwóch imprezach i urzekł mnie jego profesjonalizm i konkretne podejście. kontakt z nim przez stronę, która wyskoczy jak wpiszecie w wyszukiwarkę nazwę :)

migotka_79 

Wysłany: Wto Cze 23, 2015 12:29 pm   Najlepszy DJ na wesele - polecam!

Kochani,
Polecam DJ'a z mojego wesela: rewelacyjna muzyka, prowadzenie, klimat imprezy. Było super!
DJ z klasą ogromnym doświadczeniem.
Kontakt do Niego: 514 599 100
www.djnamojewesele.pl

Udanych wesel! :-)

fiber 

Wysłany: Wto Lip 07, 2015 9:48 pm   

Już ktoś o nim wspominał, ale również polecam DJ Tomka z Flesh Agency, bardzo miły i sympatyczny człowiek, zna się na rzeczy. Na naszej imprezie, oprócz niezłego nagłośnienia, miał również własne oświetlenie itp. Prawdziwy profesjonalista jak wszyscy z tej agencji muzycznej :)

Darin28 

Wysłany: Nie Sie 16, 2015 12:21 pm   

Polecamy świetnego Dj Marko( Marcin i Adam Kubasiewicz), super prowadzili nasze wesele 08.08. Profesjonalne prowadzenie, mega zabawa i konkursy naprawdę super:):) Świetne ekrany świetna obsługa i wszystko naprawdę w świetnej atmosferze:) Wszystko co chcieliśmy było, piosenki, które wysłaliśmy, prezentacje dla rodziców :)

Julix 

Wysłany: Czw Lis 19, 2015 12:21 pm   Duet Bonita - znacie?

hej, znalazłam w necie dj + wokalistkę "duet bonita".
Nie mogę jednak znaleźć żadnych opinii o nich. Ktoś ich zna? Dziewczyna ma super głos. Zastanawiam się tylko jak się z nimi pracuje?

AgnieszkaGrzela 

Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 9:10 pm   

Mogę polecić dj Rafała i Irka z agencji Playdjs, jeden grał u znajomego,a drugi u siostry ciotecznej. Wspaniale sie wybawiłam na obu weselach. Zawsze wydawało mi się, ze zespół to podstawa,a to były moje pierwsze wesela z dj i bardzo mi sie spodobało, muzyka była różnorodna, mieli swój sprzęt, światła, które ozdabiały salę, super impreza.

djhannah 

Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 5:06 pm   

Witam!
Z tej strony Dj na wesele - Hannah.

Zapraszam wszystkich poszukujących dja na wesele do kontaktu i na moją stronę internetową (link w stopce).
W ofercie oprócz oprawy muzycznej w wykonaniu dja znajdziecie także oświetlenie dekoracyjne sali, wyświetlanie imion Państwa Młodych, ciężki dym na pierwszy taniec, bańki mydlane.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

Dj Hannah - jedna z 3 djek w Polsce, dj z 15 letnim doświadczeniem w pracy na scenie w charakterze wokalistki w zespole muzycznym, pracujący wyłącznie na wysokiej klasy sprzęcie renomowanych marek.

podpis z linkiem usunięty. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Kwi 29, 2016 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Kama99 

Wysłany: Pią Lis 18, 2016 7:01 pm   dj

Też znam Playdjs, niedawno jakoś Maciej Wilkanowksi od nich była w TVP2 ciekawe wystąpienie, polecam posłuchać - pytanienasniadanie.tvp.pl/25849817/wodzirej-czy-konferansjer-wesele-doskonale

ana_bullfinch 

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 8:05 pm   

A polecacie kogoś, kto mógłby być na moim weselu w Kielcach?

kfr89 

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 9:27 pm   

ana_bullfinch, nasz duet DJ + Wodzirej pochodzą właśnie z Kielc! Wystąpili na weselu koleżanki i wiedzieliśmy, że nie chcemy nikogo innego. Nazywają się "Art Expert", wodzirej to Marcin Brodziński - http://www.wodzirej.net.pl/wodzirej.php#bale. Potrafią zabawić gości ale nie zmęczyć, nie wyciągają nikogo na siłę. Oferują poloneza, świetlisty walc po północy, obertasy, rożne układy w kółeczku i świetną atmosferę. W razie pytań zapraszam na priv :-)

Dzienniczek przedślubny

krewetka32 

Wysłany: Sro Cze 07, 2017 3:54 pm   

Polecam DJ Thomas - Thoma Sound z Poznania 8)

Malwine 

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 10:20 am   

My z mężem wybraliśmy na wesele DJ Macieja Wilkanowskiego z www djmw pl - zdecydowanie mogę go wam polecić, goście bawili się znakomicie, tak samo zresztą jak my ;)

Aggnieszka 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 03, 2018 4:17 pm   

ja tez polecam Dj Rafala

MonikaS 

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 1:37 pm   

Witam w temacie z Dj

My wybraliśmy Dj i Wodzirejkę - są w pakiecie. Nie mają jako takiej nazwy ponieważ jest to firma eventowa dokładnie EM-FUN - można ich znaleźć w google mają też fb oraz profil na youtube

Wybraliśmy ich bo na spotkaniu nas do siebie przekonali - bardzo otwarci (Pani Wodzirejka trochę bardziej :) ) uśmiechnięci i widać, że mają doświadczenie w różnych imprezach.

Ustaliśmy - jaka muzyka, jak mają wyglądać oczepiny, zabawy itp.

Podczas wesela prowadzą parę zabaw z gośćmi, prowadzą biesiadowanie przy stołach oraz co nam się bardzo podobało przygotowują ze zdjęć małą prezentację dla gości - my z mężem wzruszyliśmy się mimo jak i nasi rodzice.

Ja osobiście polecam ale wiadomo, każdy ma swoje wymogi i wizje :)

Vanilde 

Wysłany: Sro Paź 10, 2018 6:53 pm   

U mnie będzie DJ Anna Panter GetLight. Ania przyjedzie do nas z kujawsko-pomorskiego, wraz z konferansjerem i świetną dekoracją światłem :-) Znalazłam ją przypadkiem na facebooku, ale można ją też było spotkać na ostatniej edycji Off Wedding na Fabrycznym.

Poza Anią, rozmawialiśmy też z Wodzirejem Arkiem, Wodzirejem Radkiem Wojtysiakiem oraz ProDJs Group. Wszystkich polecam, bo tak naprawdę kogo byśmy nie wybrali, to na pewno byłoby to udane wesele.

Odpowiedz do tematu