Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Mikrodermabrazja, peelingi czy kwasy?
Autor Wiadomość
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2016 11:21 am   Mikrodermabrazja, peelingi czy kwasy?

Hej, jakie zabiegi polecacie dla cery wrażliwej, podatnej na zaczerwienienia? Które dają najlepsze efekty i jak często trzeba je powtarzać?
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
karolinawag 


Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2016 5:26 pm   

Peeling chemiczny najlepiej migdałowy. Można go stosować również latem, na opaloną skórę, nie wywołuje podrażnień. Warto jednak wybrać się do dobrego dermatologa, ze skórą nie ma żartów i na każdego może coś działać inaczej...

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 21, 2016 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pifka 


Wiek: 38
Dołączyła: 27 Wrz 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:40 am   

Mam podobną cerę i polecono mi kwasy owocowe. Efekty miałam bardzo fajne. Zresztą znowu muszę się przejść. Co do odległości między wizytami to ustalała mi kosmetyczka oceniają na bieżąco stan mojej skóry. Czasami bardziej się łuszczyłam i trzeba było trochę dłużej poczekać, żeby w pełni się zregenerowała.
_________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
 
 
 
Zakupoholiczka 

Dołączyła: 03 Paź 2017
Posty: 37
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Wto Paź 03, 2017 8:15 am   Re: Mikrodermabrazja, peelingi czy kwasy?

kfr89 napisał/a:
Hej, jakie zabiegi polecacie dla cery wrażliwej, podatnej na zaczerwienienia? Które dają najlepsze efekty i jak często trzeba je powtarzać?


Jeżeli skóra jest wrażliwa to nie wiem czy bym ryzykowała z mocnymi peelingami.
 
 
engii5 

Dołączyła: 20 Sie 2018
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 11:32 am   

Ja też miałam kwasy... migdałowy jakoś lepiej na mnie działał. a jak miałam (o ile dobrze pamiętam jakąś mieszankę) z glikolowym, to efekty nie były już aż tak zadowalające. A taki chemiczny o większym stężeniu to już naprawdę nie żarty. Zabieg na pewno nie jest przyjemny i z tego co wiem, to wykonują go często w klinikach medycyny estetycznej
 
 
PaulaPaula 

Dołączyła: 06 Paź 2017
Posty: 9
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Paź 24, 2018 9:51 am   

Ja ostatnio kupiłam urządzenie do peelingu kawitacyjnego, nawet dla najbardziej wrażliwej skory jest ok. Po pierwszym użyciu skóra gładka, nawilżona lepiej wchłania serum i kremik :)
 
 
woyak 


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: Wadowice
Wysłany: Sob Lip 20, 2019 2:49 pm   

Mikrodermabrazja jest całkiem fajnym rozwiązaniem. Kobiety w moim domu chodzą na to wręcz nałogowo, więc musi być ok :)

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Sie 14, 2019 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl