Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MAXIM ze Zgierza
Autor Wiadomość
Tyche 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 7:40 pm   

8 lipca 2017 r odbyło się nasze wesele z udziałem zespołu Maxim. Tak samo jak w przypadku sali ten wybór był najlepszym jaki podjęliśmy. Każdy z gości był nimi zachwycony i usłyszeliśmy opinie, że byli najlepszym zespołem do tej pory jeśli chodzi o poprzednie wesela na jakich bywali. Fantastyczne głosy, genialna muzyka. Od samego początku wesela potrafili porwać do tańców i zabaw wszystkich gości. Pomysł na oczepiny i wykupne rozbawił do łez. Niezwykle uprzejmi ludzie. Dzięki Nim nasze wesele było takie jakie sobie wymarzyliśmy.
Pozdrawiamy najlepszy zespół na świecie,
Agnieszka i Przemek
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2018 1:21 pm   

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć na weselu i poprawinach, gdzie grał zespół Maxim. Czytając forumowe opinie stwierdziłam, że będzie świetna zabawa, niestety rozczarowałam się. Zespół składa się z 5 osób, mają naprawdę dobry sprzęt (gitara, perkusja, klawisze, akordeon), jednak coś poszło nie tak, bo co chwilę było słychać nieprzyjemne trzaski w głośnikach. Pani, która śpiewa ma ładny głos ale przez całe wesele była naburmuszona, zero uśmiechu. Nawet goście obok nas to zauważyli. Mieliśmy wrażenie, że śpiewa od "niechcenia". Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień ale to mimo wszystko jest jej praca. Jeśli chodzi o integrację gości to było jej za mało, raptem jeden taniec z innymi w parze i wspólna zabawa na poprawinach. 90% wesela to po prostu wykonywanie piosenek. Na plus biesiada za stołami. Oczepiny średnio udane, standardowe przyśpiewki, jedna zabawa totalnie nieudana (telefon do wróżki, za który dodatkowo płacił pan młody...). Jestem zdziwiona taką ilością pozytywnych komentarzy, może mam większe wymagania co do zespołu obecnie. Ciekawa jestem czy na innych weselach również było tak lichawo.
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
katisiowa 

Dołączyła: 12 Wrz 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 4:15 pm   

Nasze wesele odbyło się 08.09.2018r.
Bardzo dziękujemy za taką super zabawę ! Dawno nie słyszeliśmy takiego zespołu! Goście byli zachwyceni! 11 lat temu słyszałam Was na weselu swojej chrzestnej i teraz znowu było rewelacyjnie!!! :) Z całego serca polecamy wraz z mężem zespół MAXIM! Każdy gość mówił, że mamy super zespół! :) Wszystko co chcieliśmy zostało zrealizowane. Współpraca z Wami to czysta przyjemność :) .

PS. Cały zespół pierwsza klasa, ale gitarzysta na poprawinach zrobił furorę!

Bardzo szybko zleciało i żałujemy, że nie mogło trwać dłużej.

Pozostało nam tylko podziękować! ! <3 <3
 
 
Kwiatekmk1 

Dołączył: 04 Lis 2018
Posty: 1
Skąd: Lubanów
Wysłany: Nie Lis 04, 2018 3:46 pm   

29 września 18r odbyło się nasze wesele, na którym grał zespół Maxim ze Zgierza. Bardzo dziękujemy za świetną zabawę do białego rana. My jak i nasi goście byliśmy zachwyceni :) pytano nas skąd jest zespół. Zarówno gra jak i śpiew na najwyższym poziomie. Szczególnie głos Pani Justyny... coś niesamowitego :) Pełen profesjonalizm, kultura i świetny kontakt przed weselem jaki i w trakcie wesela. Raz jeszcze dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję bawić się na imprezie, na której Państwo będziecie grali :) Pozdrawiamy i bardzo polecamy osobom szukającym zespołu.
_________________
Ewelina i Marcin
 
 
bestmed90 

Wiek: 44
Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 21, 2019 11:02 am   

Tak jak chyba wszyscy z tematu - polecam zespół. Nie ma sensu sie rozpisywac, bo musiałbym sie powtarzać po innych :P
_________________
Best-Med leczenie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl