Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
podziękowanie dla rodziców
Autor Wiadomość
darily 

Dołączyła: 11 Kwi 2016
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 9:56 am   

Teraz jest wiele pomysłów na prezent dla rodziców. Np. widziałam statuetkę ze szkła na której było wygrawerowane podziękowanie, albo piękny wazon z grawerem :) fajnym pomysłem jest tez pobyt w SPA albo kosz z kawą, słodyczami i innymi fajnymi dodatkami, których rodzice sami by sobie nie kupili. Zależy co kto lubi :)
 
 
ewelynka_89 

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 6:54 pm   

Julia_ja darily Dzięki wielkie za podrzucenie pomysłów :) akurat nie myślałam ani o porcelanie, czy wazonach, karafkach, kieliszkach z grawerem czy statuetkach albo o koszach z kawą i innymi dobrociami :) Myślę, że coś fajnego skompletujemy ;) A co myślicie o takich tortach z ręczników? Są ładnie złożone, można też coś na nich wyhaftować. Myślałam o tym pod kątem dziadków w ramach prezentu na ich rocznicę podczas naszego wesela. Bo porcelany i "szkła" mają już bardzo dużo, kawy nie piją, a to wydaje mi się takim praktycznym prezentem. Czy może się jednak mylę?
_________________
 
 
Inezz 

Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 12
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 7:42 pm   

Moim zdaniem porcelana to wspaniały pomysł.
 
 
darily 

Dołączyła: 11 Kwi 2016
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Kwi 20, 2016 1:27 pm   

Rzeczywiście ręczniki w takiej formie to super pomysł :) praktyczne i fajne, zwłaszcza z grawerem.
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 08, 2016 11:35 pm   

nattalie napisał/a:
My wyjeżdżamy z rodzicami na weekend w ramach podziękowania.

Super pomysł ! 8) Szalenie mi się podoba taka forma wyrażenia wdzięczności. Nie wiem, czy postawiłabym na typowy wspólny wyjazd z rodzicami, czy np na sfinansowanie im weekendu w jakimś fajnym miejscu (np.ośrodek wypoczynkowy/SPA/domek w górach/zwiedzanie jakiegoś klimatycznego miasteczka itp) ale idea sama w sobie jest świetna. Nie gustuję w prezentach, które stoją i kurzą się na kredensie, lub nie wiadomo co z nimi zrobić (puchary/medale/dyplomy i inne tego typu laurki) :roll:

ewelynka_89 napisał/a:
Dodatkowo moi rodzice w dniu naszego ślubu mają swoją rocznicę i teraz nie wiem czy dla nich 2 prezenty (podziękowania i rocznica) czy może jeden większy? :roll:

Jeśli to nie jest jakaś "okrągła" rocznica ślubu, to bym nie szalała postawiłabym na bukiet kwiatów plus jeden prezent w ramach podziękowań - w formie takiej samej, lub zbliżonej do tej którą wybierzecie dla rodziców Pana Młodego. Jeśli natomiast to jakaś "grubsza rocznica" - jubileusz, albo w Twojej rodzinie zawsze zwyczajowo hucznie się je obchodzi to dodatkowy prezent z tej okazji wręczyłabym zdecydowanie poza forum weselnych gości (np rano - w domu, na spokojnie przed uroczystością, tak, żeby rodzice Twojego narzeczonego nie czuli się mniej ważni podczas tych oficjalnych podziękowań).

Julia_ja napisał/a:
może jakąś piękną porcelanę? Na przykład z Villery&Boch. My kupiliśmy moim rodzicom filiżanki, mleczarkę i cukierniczkę.

Ten prezent też ogromnie mi przypadł do gustu <3 Ja bym była zachwycona (no i na kolejne okazje jeśli będzie brakować pomysłu, to można ładnie skompletować rodzicom większy zestaw) :smile:
_________________

 
 
Foto-Projekt 

Dołączył: 09 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 11, 2016 9:31 pm   

marchefka napisał/a:
My planujemy wręczyć naszym rodzicom zrobione specjalnie dla nich albumy z naszymi zdjęciami z różnych etapów życia - oczywiście najwięcej zdjęć z ostatnich kilku lat

Taki album zostaje na lata.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 6:20 pm   

Czy zestaw kaw może być dobrym prezentem? nie mam pomysłu... a myślę sama w tej kwestii, narzeczony nie pomaga. Uważa że to zbędne jest :( zazdroszczę wspólnego wyjazdu z rodzicami - u nas by to nie przeszło.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Pon Maj 16, 2016 6:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 6:49 pm   

Gomigo, nie wiem, co Wasi rodzice myślą na temat podziękowań(niektórzy nie ukrywają, że spodziewają się ciekawego prezentu), ale może wyrazicie swoją wdzięczność w taki bardzo indywidualny sposób, a upominek będzie tylko symboliczny? Zestaw kaw może i jest ok, ale podobnie jak inne skomponowane kosze z różnymi produktami spożywczymi wydają mi się prezentem dobrym dla koleżanki z pracy na urodziny,a nie na podziękowanie dla rodziców...Ale zaznaczam, to moja opinia, a niektórym rodzicom takie rozwiązania pasują. Jak przejrzysz sobie ten wątek, to może znajdziesz jakiś pomysł, który Ci się spodoba. Szkoda, że narzeczony nie chce pomóc, to też jego rodzice.
_________________

 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 7:27 pm   

Sama nie wiem. Mamy bardzo praktycznych rodziców. Nie wiem czy rodzice ucieszą się że pieniążki przeznaczone na nas - wydaliśmy na nich. Raczej nie. Przejrzałam cały wątek i nic nie wymyśliłam. Może dobry alkohol? Kosz nie za bardzo mi pasuje, ponieważ rodzice do nas dojeżdżają i to kolejny dla nich bagaż jest w transporcie (nie mają samochodu). Więc musi być coś lekkiego i małego i wielkiego jednocześnie. Narzeczony - co podsunę to mówi że dobrze... ale jakoś bez przekonania. Eh.. czasem mam dość już tej całej organizacji, mam zbyt dużo na głowie. Jako nie pracująca - zajmowałam się całą organizacją - a kiedy zaczęłam pracować jest dużo trudniej.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Pon Maj 16, 2016 7:30 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Smerfetkaa 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2016 3:57 pm   

Ciężko mi cokolwiek podpowiedzieć bo sama miała z tym problem.
Brak czasu na przygotowanie czegoś fajnego samemu zmusił nas do pójścia trochę na łatwiznę. Kupiliśmy naszym rodzicom ramki elektroniczne i czekoladki Merci.
Bałam się właśnie, żeby nie zostało to trochę odebrane jako prezent "na szybko" ale... ramki okazały się być strzałem w dziesiątkę! A to dlatego, że na co dzień mieszkamy zagranicą i rodzice naprawdę bardzo za nami tęsknią. Szybko po ślubie wgraliśmy jak najwięcej naszych fotek (w tym również ze ślubu wysępione od gości hyhy:D) :) Naprawdę byli zadowoleni :)
_________________


 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2016 6:34 pm   

Wymyśliłam - rzuciłam pomysł narzeczonemu i stwierdził że bardzo dobry. Jak zrobię w całości pochwalę się pomsłem, na razie zakupiłam dwa drewniane pudełka do decoupage i zrobiłam do środka wydruki. Listę rzeczy do zamieszczenia w kuferku wspomnień przedstawię na zdjęciach. :D Ważne że będzie pasować do obydwu rodzidzieli :D
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
Melka33 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 23
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Sie 08, 2016 7:29 am   

Myślicie,ze zaprojektowanie takiego kubeczka moze byc dobrym prezentem? Moim zdaniem najgorszym jakim mogą byc są kwiaty ;/ Zwykle więdną i nic po nich nie zostaje.

usunięty link. To już kolejny raz, dlatego dostajesz ostrzeżenie. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 08, 2016 7:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aga_ww 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2016 7:57 am   

My naszym rodzicom zakupiliśmy bilety do Teatru Sabat w Warszawie razem z kolacją oraz dancingiem. Teatr specjalizuje się w pokazach rewiowych, zupełnie inny klimat niż w normalnych teatrach, a rodzice lubią takie klimaty więc mamy nadzieję, że się ucieszą. Okaże się za tydzień :)
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2016 1:42 pm   

ewelynka_89 napisał/a:
Myślałam nad filmem dla naszych rodziców, ale mój przyszły mąż jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Co do piosenki, moja mama kategorycznie nie życzy sobie Cudownych rodziców....

Wiele młodych par rezygnuje z piosenki Cudownych rodziców, bo nie chcą wzruszeń. Dlatego tak jak pisała
darily napisał/a:
Filmik, a w roli głównej Państwo młodzi. Byłam na takim weselu i film był puszczony z rzutnika. Wzruszający i piękny pomysł, a potem prezent i kwiaty dla rodziców.
jest na prawdę bardzo dobrym pomysłem.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 1:40 pm   

U nas nie było żadnych oficjalnych podziękowań dla rodziców. Po wszystkim dostali kompozycje roślin doniczkowych (wyjątkowych gatunków, o pięknych kwiatach i liściach) w takich drewnianych skrzyneczkach, osobiście im podziękowałam za to i owo, ale już nie na forum weselnym. Co najważniejsze nikt nie czuł z tego powodu się urażony, bo i żaden z moich rodziców (czy to po mojej czy po męża stronie) nie potrzebował takiego pompatycznego, mało eleganckiego, publicznego łechtania. Cieszę się, że do takiego czegoś nie doszło, bo dla mnie osobiście to jest mocno żenujące. Bardzo trudnym jest by to zrobić tak by to wyszło naturalnie i szczerze. Czasami wręcz odnoszę wrażenie, że podziękowania na weselu są bo i być muszą, tak na odwal się. Dużo lepsza opcja to coś poza weselem, jakiś day spa, bilety do kina, czy nawet zwykłe kwiaty na dzień po ślubie itp itd. Ale wiadomo, to różnie z tym bywa, trzeba znać swoich rodziców i wiedzieć czego oczekują i się do tego lekko dopasować itp.

_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 7:27 pm   

mspp, Ty tu chyba jesteś żeby mi pomagać we wszystkim! :D
Właśnie miałam pisać o podziękowaniach i radzić się czy to konieczne żeby były podczas wesela. U nas jest dość dziwna sytuacja bo z teściową mam na pieńku i od roku się nie odzywamy do siebie. Mój Ł od tego czasu z matką ma też napięte stosunki i takie podziękowania byłby po prostu nieszczere. Przez to wszystko moja mama z moją teściową też nie chce mieć doczynienia. Dlatego chyba zrobię tak jak Ty i podziękujemy mojej mamie która naprawdę nas wspiera i nam pomaga, po weselu, prywatnie. Mojej mamie napewno bardziej spodobają się takie osobiste podziękowania. Teściowa na pewno będzie urażona ale cóż, ona za wszystko się obraża więc mi nie zależy :P
_________________
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2016 8:23 am   

Ja chciałabym dla naszych rodziców zmontować filmik z podziękowaniami, który puścimy w trakcie wesela. Widziałam coś takiego u znajomych na weselu i bardzo mi się spodobało, tylko ja chciałam nasz zrobić sama i trochę go zmodyfikować. Połączyć współczesność i nagrać klip z karteczkami, że dziękujemy np. za podróże, a wpleść w to filmiki z dawnych lat, jeszcze z kaset VHS, tylko najpierw muszę je jakoś zgrać na płyty lub komputer :)
Poza tym jestem dość blisko ze swoją chrzestną, z którą byłam na wielu wyjazdach, która mnie często zabierała do teatru czy kina itd. i chciałam zrobić dla niej taki album z podziękowaniami za to wszystko. Tylko to chyba wręczyłabym jej już po weselu, albo w trakcie uroczystości, ale prywatnie, żeby chrzestny i chrzestni mojego M. nie czuli się urażeni.
 
 
anisero 

Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 1
Skąd: wawa
Wysłany: Czw Lis 29, 2018 5:29 pm   

temat lekko zapominany na tym forum, ale jeśli ktoś będzie szukał ciekawego prezenty właśnie dla rodziców to podrzucam pomysł. Drzewko życzeń 3d Cenowo na olx przedział 100-125zł
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Gru 24, 2018 9:03 pm   

Myślę, że fajnym pomysłem są elektroniczne ramki na zdjęcia albo las w słoiku.
_________________
Nasze industrialne zimowe wesele <3
Ostatnio zmieniony przez Vanilde Pon Gru 24, 2018 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
irena.adamowska 

Dołączyła: 13 Lut 2019
Posty: 1
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro Lut 13, 2019 10:02 pm   

anisero, po przeczytaniu 11 stron można nabrać pomysłów
całe szczeście mój luby jest grafikiem i pracuje w drukarni więc jak mu zaraz o tym opowiem to na pewno coś wybierzemy:)
za jakiś czas też wrzucę to zdjęcia dla przyszłych par młodych,
a co, niech też podziwiają i się inspirują

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lut 14, 2019 9:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Romcio 

Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 11:03 am   Podziękowania dla rodziców

Hej :-)

Chciałbym zapytać, czy macie jakieś nietypowe pomysły na podziękowania dla rodziców, coś niesztamponowego. Jeśli tak, to podzielcie się proszę :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl