Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kompleks małego biustu
Autor Wiadomość
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 8:07 am   Kompleks małego biustu

Cześć. Zakładam temat tutaj ponieważ praktycznie od zawsze mam bardzo duży kompleks na punckie małego biustu ( miseczka A).
Zdecydowałabym sie na operację ale obecnie nie mam na to za bardzo pieniędzy.Czy są jakieś skuteczne sposoby na powiększenie? Domowe? Jakieś kremy czy tabletki?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 8:24 am   

Aldonka, ciąża ;)

nie ma żadnych skutecznych "domowych" sposobów. Tabletki i kremy to wymysł producentów, by zarobić na kobietach...
_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 9:25 am   

A ja proponuję polubić siebie taką jaką się jest. Kiedyś się też martwiłam tym samym ale przeszło mi i zmądrzałam. No i duża zasługa w tym mojego męża :D
_________________


 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 9:56 am   

Dorotka_ napisał/a:
Aldonka, ciąża ;)

nie ma żadnych skutecznych "domowych" sposobów. Tabletki i kremy to wymysł producentów, by zarobić na kobietach...


Oj tak ! Biust po ciąży rośnie jak szalony ! Tylko,że szkoda,że po zakończeniu karmienia wraca do starych rozmiarów no i często piersi mogą obwisnąć. Tak własnie bylo niestety w moim przypadku i miałam z tego powodu mega kompleksy...

Nie odrzucałabym tak mocno działania tabletek bo u mnie efekty były. Stosowałam Perfect Bust. Kuracja 3 miesięczna . W pierwszym miesiącu nie bylo znacznej poprawy ale już w 3 miesiącu piersi były trochę większe, bardziej jędrne. Wiadomo,że nie jest to powiększenie takie jak po operacji ale pół rozmiaru do jednego rozmiaru da się uzyskać.
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 10:37 am   

Nie wiem ile masz lat i czy masz dzieci, ale czy dobrze rozważyłaś swoją decyzję? U niektórych osób, z powodu źle przeprowadzonej operacji, nie można karmić piersią. A wiele z nas tego chce. Poza tym wyobraź sobie, że skoro przy ciąży koszmarnie bolą piersi, bo się rozrastają, to jak muszą boleć, gdy jest w nich dodatkowo ciało obce.

Podejrzewam, że tabletki , które brała [bj]emioła[/b] opierały się na hormonach. Podobny efekt uzyskuje się przy tabletkach antykoncepcyjnych. Piersi są odrobinę większe i jędrniejsze.

W żarcie mogłabym ci też doradzić ciążę. Wiele kobiet traci biust po niej. To kwestia genów. W mojej rodzinie wiele kobiet było płaskich przed ciążą, a po ciąży biust zwiększał się o jeden do dwóch rozmiarów. Więc to nie reguła. A witalność, to często kwestia ile się karmi piersią.

Też miałam okropne kompleksy. Jeszcze niedawno nosiłam 70A. Żaden krem ci nie pomoże. Mi zaczęły rosnąć piersi, gdy przytyłam. Ale wtedy już nie miało to znaczenia, bo odkryłam, że moje 70A, to tak naprawdę 65C, a po przytyciu 65E. Spróbuj najpierw odwiedzić sklep z dobrym doradcą, który wreszcie dobierze ci odpowiedni biustonosz. To nie prawda, że większość nas ma rozmiar 70A lub 75B. My po prostu nosimy takie biustonosze, bo nie potrafimy dobrać odpowiedniego rozmiaru. Mojej samoocenie 65C bardzo pomogło. Poza tym piersi prezentowały się o 100% lepiej, w dobrze dobranym biustonoszu. Ze swojej strony nie polecam markowych salonów. W większości z nich nie potrafiono mi dobrać biustonosza. W zeszłym roku w 3 sklepach z bielizną (w Porcie) próbowano mi wepchnąć zły rozmiar. W jednym dziewczyna była na tyle bezczelna, że wmawiała mi, że ich 75B, jest jak 65D.
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 2:07 pm   

Aldonka, rozumiem Cię trochę; trochę-bo mam ten sam "problem" co Ty, ale nie chciałabym poddawać się operacji powiększenia biustu(spory koszt, który wolałabym przeznaczyć na coś pożytecznego, ból po operacji, no i możliwe komplikacje). Tak jak piszą dziewczyny-trzeba pokochać siebie taką, jaką się jest :) Dobrze dobrany stanik też potrafi zdziałać cuda, przez dłuugi czas nosiłam zły rozmiar(miseczkę A), dopóki się nie okazało, że mam 65B. Próbowałam przytyć-niestety NIC z kilku dodatkowych kg nie poszło w biust(nosiłam te same staniki co przez przytyciem).
Pomyśl, czy faktycznie w czymś Ci pomoże to, że powiększysz biust? Dodasz sobie pewności siebie, bo pozbędziesz się jednego kompleksu, ale może pojawi się coś innego, z czym będziesz chciała walczyć(za duży nos, za małe oczy, etc-to tylko przykłady ;) )
Często patrzę z zazdrością na walory koleżanek, ale prawda jest taka, że mężczyznom każde piersi się podobają, małe czy duże :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez herbatnik Sro Maj 27, 2015 5:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 2:36 pm   

W pełni zgadzam się z herbatnik. Jak powiększysz sobie biust, to uszy będą odstawały, albo nos będzie za długi, itp. Jak wyzbyłam się kompleksu biustu, to zauważyłam, że mam strasznie grube uda... Przyznam, że mąż w dużej mierze pomaga mi się zaakceptować. I tu ponownie zgodzę się z herbatnik. Mężczyźni kochają każde piersi. Jeśli twój jest, bądź będzie, fetyszystą biustu (a nie pupy, czy innej części ciała), to na pewno nie będzie narzekał na twój biust. Mój mąż zawsze powtarzał, że kocha mój biust, bo jest idealnie dopasowany do rozmiaru jego dłoni. Może objąć pierś jedną dłonią. :razz:
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 9:42 pm   

mały biust jest sexy :wink: serio ja tak uważam :)

i zauważyłam też że im wiekszy tym grubiej wyglądam a niestety u mnie kg ida głównie w piersi i pupę, wole jednak w wydaniu mniejszym mimo ze myślałam o powiekszaniu kiedyś
_________________
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 7:20 am   

Może i macie rację ale tak naprawdę to nie jest tak prosto siebie polubić :) Niestety ale kompleksy mam już od dawna, starałam sie ich pozbyć ale nie jest tak łatwo. To siedzi w człowieku.

Operacji się na razie boję. Może w przyszłości.... Jemioła a te tabletki to dawały wyłacznie ujędrnienie czy równiez powiększenie?
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 7:52 am   

Aldonka napisał/a:
Może i macie rację ale tak naprawdę to nie jest tak prosto siebie polubić :) Niestety ale kompleksy mam już od dawna, starałam sie ich pozbyć ale nie jest tak łatwo. To siedzi w człowieku.

Operacji się na razie boję. Może w przyszłości.... Jemioła a te tabletki to dawały wyłacznie ujędrnienie czy równiez powiększenie?


Tutaj sobie o nich poczytaj: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ . Chociaż powiem Ci,że są w różnych sklepach i mogą mieć bardzo różne ceny tak wiec warto jest sobie to wszystko porównać. Powiekszenie również było. Tak jak wspominałam nie bylo duże bo jakiś jeden rozmiar ale to wystarczyło abym musiała wymienić rozmiar biustonosza. No i sam biust jest również o wiele bardziej zadbany.

Sama jestem jednak zdania,że powinnaś przede wszystkim popracować nad akceptacją swojego własnego ciała. Powinien Ci w tym pomóc Twój mężćzyzna.
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 7:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 10:33 am   

Aldonka, a ja się trochę wyrwę z szeregu :wink: i powiem tak - jeśli posiadanie większego biustu naprawdę Cię uszczęśliwi to może rozważ tę operację?
Od razu zastrzegam - nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych "z byle powodu", ale miałam tutaj znajomą, która jako dziecko miała bardzo odstające uszy (swoją drogą nigdy nie pomyślałam, że mogą być one powodem ogromnych kompleksów, ale to pewnie dlatego, że sama nie miałam tego problemu) i jakoś krótko po 18-tych urodzinach zrobiła sobie operację. Powiedziała mi to jako dorosła kobieta i wyznała, że po tej operacji po prostu odżyła. :) To nie jest tak, że z automatu szuka się kolejnych "usterek" i robi kolejną operację. Ta znajoma nie jest jakąś pięknością i później już nigdy nie poddała się operacji plastycznej (a ma już ponad 40 lat). Wyznała, że te uszy były dla niej straszną blokadą w kontaktach z rówieśnikami, chłopcami, odbierała spojrzenia innych ludzi, że "na pewno gapią się na moje uszy". Po operacji stała się pewna siebie, wręcz przebojowa (taką ją poznałam).

Nie jestem więc zdecydowanie na nie jeśli chodzi o operacje plastyczne. :) Co innego powiększenie sobie piersi, "bo mój chłopak lubi duże", a co innego powiększenie o 1-2 rozmiary, gdy ma się miseczkę A albo korekta biustu, gdy jakaś kobieta ma "uszy spaniela". Jeśli to ją uszczęśliwi i pozbędzie się kompleksów - jestem za. :)
_________________
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 7:11 pm   

Wiem, że trudno jest walczyć kompleksami, ale naprawdę nie rób sobie operacji... To prawda, że faceci lubią się pogapić na kobity z duuużym biustem, ale prawdą też jest, że faceci wybierając sobie kandydatkę na żonę nie biorą pod uwagę, czy ma duży czy mały biust... Biorą pod uwagę jej osobowość, to czy będzie dobrą matką, czy jest poukładana itd, a i wiele mężczyzn wybierając żony z małym biustem, czują pewność, że taka kobieta nie będzie konkurować z innymi obnosząc się z biustem (nie będzie również oceniana stereotypowo) ponad to, takie kobiety wzbudzają u mężczyzn większe zaufanie i faceci wiedzą, że nie będą skłonne do zdrady :) taka psychologia :) Mały biust jest bardziej dziewczęcy, wygląda się młodziej, ładniej się chodzi :) Można znaleźć dużo zalet, a pewnie jakbyś miała miseczkę D to byś nie mogłam wytrzymać z takim wielkim, ale jeszcze się nikt idealny nie urodził! :)
_________________


 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 9:41 pm   

Kiedyś miałam kompleks małego biustu, ale żaden z moich facetów nigdy nie narzekał, a wręcz przeciwnie, więc przez te lata dzięki nim zyskałam pewność siebie i kompleks minął.
 
 
danika 

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Lis 2015
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2016 4:59 pm   biust

moja znajoma miała zawsze kompleks małego biustu i powiem wam , że jednak zdecydowała się na operacje. Kilka miesiecy temu powiększyła piersi. Jeszcze się to nie zagoiło do końca ale widac różnicę. Jak nie ona. Nie wiem czy bym powiększyła piersi, ale poniekąd rozumiem ją

usunęłam dane do lekarza. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sob Mar 26, 2016 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2016 7:52 pm   

Ja mam biust w granicach tych pierwszych liter alfabetu, ale nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów, wręcz przeciwnie, odkąd pamiętam to traktowałam i traktuję to jako atut :) Nie sądzę, że to jest kwestia akceptacji partnera/partnerów, bo nawet kiedy nie spotykałam się jeszcze z nikim, a piersi w moim przypadku dość długo czekały by objawić się światu (17 lat!) to nie miałam z tym problemu, to jest chyba związane ze zwyczajnym lubieniem siebie. Oczywiście nie mam zamiaru zaprzeczać, że imponujący, pełny biust w dobrze dobranej bieliźnie i ładnie wyeksponowany to może być powód do dumy, ale przy małym mam wrażenie, że właśnie długo wygląda się bardziej dziewczęco, można sobie pozwolić na koronkowe cuda bez usztywnień i na ramiączkach spaghetti, albo tak jak ja często w ogóle chodzić bez stanika, szczególnie latem to bardzo wygodne 8) Przy mega dużym biuście nie wygląda to już tak fajnie, a łatwo przegiąć w wulgarnym, już mniej ciekawym kierunku. Do tego dochodzi wygodne spanie w każdej pozycji - w tym na brzuchu i zero stresu przy joggingu, kiedy nic Ci się "nie szamocze", ja tam nie zamieniłabym się na żadne "melony" :twisted: Warto dobrze przemyśleć inspiracje zabiegami medycyny estetycznej, natomiast jeśli dla kogoś naprawdę stanowi to życiowy dramat, to nie widzę problemu, choć osobiście niestety nie rozumiem "problemu", żaden facet z którym się spotykałam nie dał mi nigdy tego odczuć jako coś czego powinnam się wstydzić, a wręcz przeciwnie.
_________________

 
 
jeunesse 

Dołączyła: 04 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: Łódz - Bałuty
Wysłany: Pon Kwi 04, 2016 4:30 pm   

Tak z ciekawości ile masz lat?
Jak będziesz starsza to mniejsze piersi to ogromny atut ;)
 
 
koszelek 

Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 14
Skąd: PL
Wysłany: Sro Kwi 06, 2016 3:39 pm   

jeunesse napisał/a:
Tak z ciekawości ile masz lat?
Jak będziesz starsza to mniejsze piersi to ogromny atut ;)


Jeden powód mniejszy do zmartwień ;) Mam nadzieję, że drogie Panie wiedzą o czym piszę.
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Kwi 07, 2016 1:15 pm   

Ja swego czasu miałam straszny kompleks związany z małym biustem, w sumie nadal go mam, choć nie jest już tak ogromny jak wcześniej. Chyba zdążyłam już przywyknąć do tego jaki jest i nic z tym nie poradzę. O operacji nawet nie myślę. Jest jaki jest i tyle.
 
 
meszka 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Cze 2018
Posty: 30
Skąd: lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 22, 2019 5:40 pm   

Ja tez mialam malutkie piersi i byl to moj straszny kompleks. Mężowi się podobaly ale ja zawsze krytycznie podchodzilam... W ciazy troche urosly ale po karmieniu opadly. W drugiej ciazy znowu urosly i potem oklaply jeszcze bardziej. W efekcie wygladalam jak stara baba z oklapłym C. Zdecydowalam sie na implanty bo nic innego nie dalo rady poprawic ich wygladu. U dr Żukowskiej z Łodzi po konsultacji zdecydowalismy sie na pozostanie przy wielkosci C jednak teraz mam ładne i kształtne piersi z ktorych jestem dumna jak paw :D
 
 
harrari 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sie 2019
Posty: 11
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw Lip 02, 2020 12:40 pm   

Masaż piersi jest świetny na wygląd piersi. Nie wiem na ile skutecznie powiększa, ale z pewnością działa ujędrniająco. Częste "oklapnięcie" piersi można właśnie redukować poprzez masaż... uniesione i jędrniejsze piersi optycznie zwiększają swój rozmiar, nawet jeśli ich rzeczywista objętość pozostaje taka sama.

Do masażu można użyć olejku, żeby zapobiec zbytniemu tarciu oraz po prostu uprzyjemnić. Z odrobiną chęci można zrobić olejek z kozieradki, który podobnoć działa korzystnie na rozmiar biustu, a koszt to zaledwie kilka złotych (opcjonalnie kupić coś podobnego w sklepie).

Przepis:
"Do słoika wlej oliwę z oliwek, a następnie dodaj pół szklanki nasion kozieradki.
Zamknij szczelnie słoik.
Umieść słoik w garnku z wodą, tak aby pokrywała brzegi słoika.
Podgrzej wodę – temperatura powinna być na tyle wysoka, aby słoik był rozgrzany, jednocześnie tak, aby dało się go dotknąć dłonią.
Utrzymuj osiągniętą temperaturę przez około 10 minut, po czym wyjmij słoik z garnka.
Odstaw słoik w ciemno chłodne miejsce na dobę.
Powtórz proces podgrzania, a następnie ponownie odstaw słoik na 24 godziny.
Przygotuj miseczkę lub drugi słoik, umieść na nim ściereczkę i przefiltruj zawartość słoika. Pozostałości w formie ziaren kozieradki lub jej drobinek możesz już wyrzucić.
Przelej olejek do ciemnej szklanej butelki, szczelnie zakręcając." - przepis na olejek pochodzi ze strony kowalezdrowia.pl - nie umieszczam linku bo nie można, jak któraś będzie chciała to poszpera i znajdzie cały artykuł.

Z innych domowych metod to może jakieś ćwiczenia rozwijające mięśnie piersiowe, zwiększenie wagi ciała, choć to akurat może niestety zwiększyć ilość tłuszczu na całym ciele, szczególnie jak któraś ma takie predyspozycje genetyczne. Jeśli któraś ma problem z opadającymi piersiami to przed podjęciem się operacji warto przez 3-4 miesiące masować piersi i wykonywać ćwiczenia, a nóż przyniesie to pożądany efekt i będzie można spożytkować pieniądze na coś innego.
Ostatnio zmieniony przez harrari Czw Lip 02, 2020 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupoholiczka 

Dołączyła: 03 Paź 2017
Posty: 37
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Czw Gru 03, 2020 7:42 am   

Z kompleksami trzeba walczyć, ja bym na twoim miejscu sobie lekko powiększyla i po sprawie :)
 
 
Maliciousyjo 

Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 25, 2021 8:32 am   

To nie kompleks :)
 
 
fenicja78 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2021 1:19 pm   

podobno niektórym kobietom pomagają tabletki Breastfem ? mają dużo pozytywnych opinii
 
 
wirginka 

Dołączyła: 01 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2023 8:52 pm   

Zawsze można biust powiekszyć. Kuzynka powiększała w łódzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej. Efekt super i bardzo naturalny
 
 
Mixon 

Wiek: 28
Dołączył: 18 Paź 2022
Posty: 11
Skąd: Tczew
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sob Cze 03, 2023 12:57 am   

małe jest piękne ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl