Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze najpiękniejsze obrączki ślubne-który salon jubilerski?
Autor Wiadomość
NataliaKa 

Dołączyła: 09 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Sie 09, 2017 12:39 pm   Nasze najpiękniejsze obrączki ślubne-który salon jubilerski?

Hej, z racji tego, że mam już mętlik cenowy i ofertowy, który salon jubilerski mi polecacie (z własnego doświadczenia, bądź jeszcze nie z własnego;) ), który według Was ma najlepszą ofertę obrączek ślubnych? Dziękuję z gór za pomoc i pozdrawiam :) :smile:
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sie 09, 2017 1:54 pm   

Wigury 9. Robi według Waszego projektu. My u Niego zamawialiśmy ponad 3 lata temu i jesteśmy bardzo zadowoleni.
_________________


 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Pon Sie 14, 2017 7:40 pm   

My robiliśmy w salonie Domańskich i też było i jest ok. Po ponad dwóch latach "użytkowania" obrączek nie mają one śladu większego zużycia :)
_________________
 
 
Makówka88 

Dołączyła: 28 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 1:00 pm   

Dużą pewność dobrej jakości i wygodę zakupów oferują duże sklepy jubilerskie, np. Yes, W.Kruk czy Apart. Znana biżuteria, być może trochę droższa niż ta sama oferta w małym sklepiku ale daje dużą pewność, że nic się nie zepsuje i że zawsze będzie można zareklamować, jeżeli tylko zajdzie potrzeba.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 2:44 pm   

Makówka88 napisał/a:
Znana biżuteria, (...) daje dużą pewność, że nic się nie zepsuje i że zawsze będzie można zareklamować, jeżeli tylko zajdzie potrzeba.

Polemizowałabym z tym twierdzeniem. A nawet znam przypadki, że właśnie w dużych salonach był problem z późniejszą reklamacją, a u mniejszego jubilera nie było z tym żadnego problemu. Znany niekoniecznie znaczy lepszy.
_________________


 
 
RudaNiepoprawna 


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 4:08 pm   

Mam pierścionek zaręczynowy ze znanego, dużego salonu jubilerskiego.... Cyrkonia wypadła z niego po dwóch latach, oczywiście zareklamować się nie dało. Wiem, że jeśli pierścionek jest noszony codziennie to jest narażony, ale z drugiej strony jest to taka biżuteria, która w zasadzie przez dużą ilość kobiet jest noszona codziennie nawet przez kilkadziesiąt lat, a tak naprawdę nie robiłam z nim nie wiadomo co
_________________

 
 
Joanna67 

Dołączyła: 07 Wrz 2020
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: Pon Wrz 07, 2020 9:36 pm   

Kupiliśmy z meczem najzwyklejsze i sługa do dzisiaj a to juz 13 lat
 
 
florinskia 

Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Wrz 16, 2020 11:02 am   

Jak dla mnie nie ma znaczenia jaki jubiler dopóki jakość jest dobra. Widziałam świetne obrączki z sieciówek i mega słabe od jubilerów robiących na zamówienie. więc moim zdaniem nie ma reguły raczej

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Wrz 26, 2020 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl