Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Barek z alkoholem
Autor Wiadomość
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 3:00 pm   

Byłam na targach ślubnych w hali EXPO i zastrzeliła mnie cena baru na weselu - 2500zł.
Jest to kosmiczna kwota, biorąc po uwagę, że na weselu będzie 80 osób, w tym z drinków będzie korzystało w przypadku moich gości max 20, reszta pozostanie wierna wódce i alkoholom ze stołu wiejskiego. Dzieci na weselu też nie będzie, więc drinki z soków też odpadają. Pytałam Pana czy menu drinków mogę ustalić np na 10 pozycji, które wiem, że moi znajomi chętnie wypija i lubią. Nie ma takiej możliwości. Mało tego, Pan przywozi swoje alkohole i je później zabiera (czyli np jeśli moi goście wypili przykładowo połowę butelki whisky to tę butelkę Pan później wykorzysta na następnym weselu). Do tego dochodzi jeszcze koszt wódki na każdy stół.

Ja dziękuję, bo za taką kasę to ani ja ani moi znajomi w jedną noc alkoholu nie przepijemy. Będę starała się dogadać z innym barmanem, którego usługa zamknie się przynajmniej w 1500zł.
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 3:39 pm   

A u mnie dziewczyna będzie robiła drinki- ma w repertuarze ok 20, równiez takich fajnych kilkuwarstwowych- chce za to 150zł za imprezę, oczywiście składniki kupię ja ;P
ale umówimy się tak,żeby nie wyszły mnie za drogo, a żeby było fajnie.
_________________
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 3:00 pm   

kisskiss napisał/a:
Byłam na targach ślubnych w hali EXPO i zastrzeliła mnie cena baru na weselu - 2500zł.
Jest to kosmiczna kwota, biorąc po uwagę, że na weselu będzie 80 osób, w tym z drinków będzie korzystało w przypadku moich gości max 20, reszta pozostanie wierna wódce i alkoholom ze stołu wiejskiego. Dzieci na weselu też nie będzie, więc drinki z soków też odpadają. Pytałam Pana czy menu drinków mogę ustalić np na 10 pozycji, które wiem, że moi znajomi chętnie wypija i lubią. Nie ma takiej możliwości. Mało tego, Pan przywozi swoje alkohole i je później zabiera (czyli np jeśli moi goście wypili przykładowo połowę butelki whisky to tę butelkę Pan później wykorzysta na następnym weselu). Do tego dochodzi jeszcze koszt wódki na każdy stół.

Ja dziękuję, bo za taką kasę to ani ja ani moi znajomi w jedną noc alkoholu nie przepijemy. Będę starała się dogadać z innym barmanem, którego usługa zamknie się przynajmniej w 1500zł.


nasza cena w przypadku 80 osob to 2000zl ...

Nie wystawiamy menu, gdyż w naszym przypadku chodzi o interakcję i 100% zadowolenie każdego z gości

Przywozimy własny alkohol i go zabieramy, owszem ale o tym że nie ma na niego limitu już Pani nie wspomniała oraz że jest to alkohol z wyższej półki. Cena także obejmuje wszelkie rzeczy nie zbędne do obsługi jak szkło, bary, owoce, dodatki itd bez wciskania ich jako dodatkowe koszty ...

Poza tym mówienie że max 20 osób będzie piło koktajle to tylko przewidywania i to zazwyczaj błędne, nie poparte wcześniejszymi doświadczeniami, a my działając od 2009 w branży weselnej widzieliśmy troszeczkę więcej jak to wszystko wygląda.

W przypadku zespołu weselnego nie cena jest najważniejsza a to, jak potrafią rozruszać towarzystwo. Mam nadzieję że wreszcie dojdziemy do tego samego z obsługą barmańską, gdyż z Państwa strony głównym argumentem do podjęcia decyzji nie powinna być najniższa cena :)

tyle od nas, Pozdrawiam
Michał W
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 3:10 pm   

MichalW napisał/a:


Nie wystawiamy menu, gdyż w naszym przypadku chodzi o interakcję i 100% zadowolenie każdego z gości

Poza tym mówienie że max 20 osób będzie piło koktajle to tylko przewidywania i to zazwyczaj błędne, nie poparte wcześniejszymi doświadczeniami, a my działając od 2009 w branży weselnej widzieliśmy troszeczkę więcej jak to wszystko wygląda.

W przypadku zespołu weselnego nie cena jest najważniejsza a to, jak potrafią rozruszać towarzystwo. Mam nadzieję że wreszcie dojdziemy do tego samego z obsługą barmańską, gdyż z Państwa strony głównym argumentem do podjęcia decyzji nie powinna być najniższa cena :)

tyle od nas, Pozdrawiam
Michał W


Panie Michale, skąd powiązanie "nie wystawiania menu" z zadowoleniem gości? To przede wszystkim mnie przecież zależy na ich zadowoleniu i dlatego decyduję się na wesele.
W większości lokali gastronomicznych występuje menu i nie wpływa to na zadowolenie z obsługi czy jakości samej usługi. Bardzo ciekawy jest ten argument :)

I proszę wybaczyć, ale w kwestii tego KTO będzie na moim weselu i co potencjalnie będzie go najbardziej interesowało, niestety ja mam większą wiedzę. Popieram to znajomością osób, które zapraszam i doświadczenie z "branży weselnej" nie jest mi do tego potrzebne.

Porównywanie baru - który jest jakby nie patrzeć dodatkiem do wielu innych atrakcji, z zespołem (który jest podstawą dobrej imprezy) jest w moim odczuciu zupełnie nieadekwatne. Cena, którą ja jestem w stanie za taki "dodatek" zapłacić (1500) nie jest też niska. A koszt całej imprezy weselnej też do małych nie należy, choć rozumiem, że każdy chce zarobić. Ale proszę - wszystko w granicach rozsądku, bo gdzieś się kończy zarabianie, a zaczyna zwykłe "zdzierstwo".
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 12:37 pm   

kisskiss napisał/a:


Panie Michale, skąd powiązanie "nie wystawiania menu" z zadowoleniem gości? To przede wszystkim mnie przecież zależy na ich zadowoleniu i dlatego decyduję się na wesele.
W większości lokali gastronomicznych występuje menu i nie wpływa to na zadowolenie z obsługi czy jakości samej usługi. Bardzo ciekawy jest ten argument :)


Chodzi o dopasowanie receptury do aktualnego smaku gościa, który się zmienia w trakcie wieczoru. Nie zawsze jest dobry moment na coś słodkiego, menu mówi zawsze o ingrediencjach i nazwie, nie wspomina o momencie w którym warto tego spróbować. Po kawie pewne rzeczy pasują idealnie, pozostałe mogą się zakończyć niesmakiem.
Nam zalezy na 100% zadowoleniu z prostej przyczyny, poczta pantoflowa...

kisskiss napisał/a:

Porównywanie baru - który jest jakby nie patrzeć dodatkiem do wielu innych atrakcji, z zespołem (który jest podstawą dobrej imprezy) jest w moim odczuciu zupełnie nieadekwatne. Cena, którą ja jestem w stanie za taki "dodatek" zapłacić (1500) nie jest też niska. A koszt całej imprezy weselnej też do małych nie należy, choć rozumiem, że każdy chce zarobić. Ale proszę - wszystko w granicach rozsądku, bo gdzieś się kończy zarabianie, a zaczyna zwykłe "zdzierstwo".


Po prostu nie ukrywamy żadnych kosztów i wiemy ile ze sobą przywozimy, dlatego "zdzierstwo" jest krzywdzącym dla nas określeniem. Bar na imprezie to nie tylko alkohol, do tego dochodzi masa produktów na których się pracuje oraz wyposażenia.

Pisałem w celu sprostowania ceny, gdyż jest ona inna niż Pani napisała w pierwszym poście.
Mam nadzieję że wszystko uda się według Pani założeń i życzę udanej uroczystości.

Pozdrawiam
Michał W
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 1:03 pm   

Moim zdaniem 2500 zł za obsługę barmańską to o wiele za dużo. Nasz barman plus alkohol wyniósł ok 1800 zł, gdzie cały alkohol kupowaliśmy sami i w cenie tej też mieściło się szkło i owoce. Wszystko po weselu oczywiście nalezało do nas czyli alkohol, owoce + mieszadełka etc. Szkło oczywiście nie :) Myślę, że możesz poszukać w internecie i znaleźć o wiele bardziej korzystniejszą ofertę. My ustalaliśmy z naszym barmanem menu tak, żeby było różnorodne,ale mieściło się w granicy 1300 zł za alkohol i udało się każdy był zadowolony wielbiciele whisky brali drinki z tym alkoholem, wielbiciele mojito i martini brali takie drinki. A argument, że po kawie nie nalezy pić jakiegoś alkoholu bo zakończy się to niesmakiem ...hmm każdy ma swoje ulubione smaki i wątpię czy gość, który zażyczy sobie jakiegoś drinka a od barmana usłyszy, że ma tego nie brać będzie zadowolony z takiej obsługi.
Ostatnio zmieniony przez baila Nie Sty 22, 2012 1:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 3:57 pm   

No tak jak pisałąm- mi dziewczyna będzie robić drinki za 150zł (jestem świadoma,że to bardzo mało) a ma w repertuarze ich trochę, w tym różne wielowarstwowe. Oczywiście nie będzie zadnego szow typu żonglowanie kubeczkami , ale też na tym mi nie zależy....... a cena alkoholu tak naprawdę zależy ode mnie- spotkamy się jeszcze ,żeby sobie ustalić, jakie drinki są dobre, ładne i przy tym składniki nie kosztują wiele :)
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 6:05 pm   

Myślę, że nie ma sensu dalsze zbijanie argumentów, bo rynek i tak zweryfikuje adekwatność ceny do oferty.

baila, właśnie na takiej zasadzie planuję obecność barmana na weselu. Dobrze, że jest to w ogóle możliwe w normalnej cenie :)
 
 
slacha 

Wiek: 33
Dołączyła: 10 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2012 11:29 am   

Karolina1984 napisał/a:
No tak jak pisałąm- mi dziewczyna będzie robić drinki za 150zł (jestem świadoma,że to bardzo mało) a ma w repertuarze ich trochę, w tym różne wielowarstwowe. Oczywiście nie będzie zadnego szow typu żonglowanie kubeczkami , ale też na tym mi nie zależy....... a cena alkoholu tak naprawdę zależy ode mnie- spotkamy się jeszcze ,żeby sobie ustalić, jakie drinki są dobre, ładne i przy tym składniki nie kosztują wiele :)


moglabys podzielic się ktora sala w lodzi wspolpracuje z barmanami? szukam wlasnie miejsca w ktorym moglabym pracowac przy minibarze na weselach i innych, praca w klubie jakos mi nie sluży ;) chyba ze akurat znalazłas barmanke jako osobę prywatną a na sali mają jej tylko przygotowac miejsce ;)
 
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 11:10 am   

Powiem Wam, ze bylam teraz na weselu gdzie nie było barmana, ani stołu wiejskiego i jakoś nikt nie odczuwał braku czegokolwiek innego niz to co jest na stołach... Dziwnie, ale ja sama sie zastanawiam nad barmanem :)
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 3:09 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Powiem Wam, ze bylam teraz na weselu gdzie nie było barmana, ani stołu wiejskiego i jakoś nikt nie odczuwał braku czegokolwiek innego niz to co jest na stołach... Dziwnie, ale ja sama sie zastanawiam nad barmanem :)

Wszystko zależy od gości- u nas raczej mało pijacy, a część z racji religii w ogóle nie pije alkoholu.

Byłam na takim weselu z barmanem i drinki dobre, ale mało osób podchodziło- nie wszyscy się odważyli. Dlatego ja uważam, że alko na stołach wystarczy (poza wódką i winem chcemy też postawić kolorowe vermuty).

2 tys za barek to bardzo dużo.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 2:17 pm   

U nas był barek z firmy Zamów barmana i jak najbardziej polecam. Często, gęsto ustawiała się do niego kolejka, a sam bar prezentował się bardzo estetycznie.
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 8:50 pm   

kaledonia napisał/a:
Byłam na takim weselu z barmanem i drinki dobre, ale mało osób podchodziło- nie wszyscy się odważyli. Dlatego ja uważam, że alko na stołach wystarczy (poza wódką i winem chcemy też postawić kolorowe vermuty).
za to moj przyszly jeszcze za czasow "bez mnie" byl na weselu z barmanem i wszyscy goscie ustawiali sie w kolejce po drinki zamiast sie bawic i tanczyc, a ze caly stol barmanski z barmanem, stal gdzies obok sali, a nie w sali, to parkiet swiecil pustkami
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 23, 2013 7:28 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 23, 2013 9:20 am   

Sisska napisał/a:
kaledonia napisał/a:
Byłam na takim weselu z barmanem i drinki dobre, ale mało osób podchodziło- nie wszyscy się odważyli. Dlatego ja uważam, że alko na stołach wystarczy (poza wódką i winem chcemy też postawić kolorowe vermuty).
za to moj przyszly jeszcze za czasow "bez mnie" byl na weselu z barmanem i wszyscy goscie ustawiali sie w kolejce po drinki zamiast sie bawic i tanczyc, a ze caly stol barmanski z barmanem, stal gdzies obok sali, a nie w sali, to parkiet swiecil pustkami


Wszystko zależy od gości. My również zamierzamy mieć barmana i mam nadzieję, że chętnych nie będzie brakowało a i parkiet nie będzie świecił pustkami.
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 23, 2013 1:44 pm   

U nas będzie drink bar, byłam już na wielu weselach z takim barkiem i ludzie głównie raczyli się nimi podczas przerwy od tańców, przy stołach. Chodziły przede wszystkim panie, dla których to ciekawy zamiennik czystej :) Chociaż i panowie znaleźli coś na siebie. Na pewno nie zauważyłam, żeby przez to goście nie tańczyli :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Pią Sie 23, 2013 1:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 8:34 am   

ajak to w ogole z cenami teraz? orientowalyscie sie? ja dostalam 2 oferty (liczone na 100 osob), jedna za 2000 zl, druga za 2200. obie juz ze wszystkim, alkohole, syropy, dekoracje, szklo, lod etc. i przyznam szczerze, ze myslalam ze to jednak tansze bedzie :roll:
_________________
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 3:02 pm   

Bardzo chciałam mieć barmana, ale jak pomyślę, że będzie wódka, bimber na stole wiejskim i jeszcze kolorowe alkohole z baru to się trochę obawiam, czy jak goście zaczną mieszać to się dobrze skończy.
Należy tylko wierzyć w inteligencję gości ;p

A ceny te które ja dostałam w ofertach też oscylowały w okolicach 2 tysięcy za bar z 6 alkoholami poza wódką (vermuty, gin, rum, coś tam jeszcze)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 3:12 pm   

O moich gości się nie boję - na kilku weselach był już barman i żadnych ekscesów, czy szybkiego odpadania gości nie było. Kto miał się spić, to oczywiście się spił (ale te osoby kończą tak samo nawet bez barmana).

Nam chłopak zaproponował 750 zł za 1 dzień lub 850 zł za 2 dni. W to wliczony jest jego dojazd. Uznał, że koszt alkoholu, z owocami i sokami na jedną noc wyniesie nas ok 700-800 zł (ok 140 osób). Do tego wypożyczamy od niego stół wiejski i stojak na 6 rodzai bimbru/nalewek (regał z 6 szklanym, podpisanymi baniaczkami. Na dole jest koło do losowania trunku). Niestety nie pamiętam na jaka sumę za wypożyczenie stołów umówił się PM. Ale w 2 tys na pewno się zamkniemy.
 
 
getmarried 


Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 17
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 9:51 am   

Dosyć drogo 750zł złotych za barmana. Podobno można znaleźć kogoś dużo taniej. Moim zdaniem barman to świetny pomysł na wesele. Kolorowe alkohole dają więcej kolorów na stołach, a znam sporo ludzi, którzy nie piją wódki. Często hitem jest whisky/whiskey.

Dla dzieci również to ogromny bajer - kolorowe drinki z soków. :)
 
 
moniica 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 2:54 pm   

U nas na weselu była wódka, bimber na wiejskim stole, stolik z winami ale również mieliśmy barmana, który cieszył się dość dużym powodzeniem i nikt się nie spił. Wszystko zależy od gości.
_________________

 
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 11:42 am   

Terry, masz jakis namiar na tego goscia? moze ma jakas strone swoja?
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 11:52 am   

Podeślę ci na priv, bo niestety nie ma strony. Podobno jest fb, ale ja go nie znalazłam.
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 11:54 am   

no to czekam ! dzieki !
_________________
 
 
Iwonicze 

Dołączyła: 23 Gru 2013
Posty: 15
Skąd: lodz belchatow
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 3:38 pm   

ja tez bym poprosila ten namiar
_________________
Iwona
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2014 11:38 am   

Terry, a wiesz może ile jakich alkoholi przewidział, żeby wystarczyło? niezbyt wiem jak to obliczyć u siebie ;)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 02, 2014 12:01 pm   

Przypomnij mi się jutro rano na priv, to ci napiszę, bo dziś siedzę do późna w pracy.
Ogólnie nie było tego dużo, bo sporo drinków będzie robił na bazie wódki.
 
 
AK 08.2015 

Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Bełchatów , Zelów
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 1:03 pm   

czy można poprosić o ten namiar na tego pana? :wink:
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 6:55 pm   

Witam,
poszukuję barmana na wieczór panieński na 30.08. 2014
czy może ktoś mi podesłać jakieś namiary w rozsądnych cenach?!
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 7:01 pm   

dagii, ja po WPP mam namiary do barmana z Bedroomu. Podeślę Ci na PRV :)
_________________
 
 
natalia_zosia 

Dołączyła: 15 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Paź 15, 2014 6:48 pm   

Podeślesz też mi kontakt? :)
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 10:17 am   

Bardziej martwiłbym się o wspomniany zapas alkoholu bo trochę wstyd gdybym w takim barku po prostu go zabrakło? Sam pomysł mi się podoba,jest drożej bo barman też nieźle kasuje,ale zawsze to dodatkowa atrakcja dla gości.
 
 
anusia222 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2015 4:39 pm   

Hej;) czy któraś z was ma namiar na jakiegoś sprawdzonego barmana;)? Znalazłam kilku i wszyscy dysponują własnymi sokami, likierami itd. A jednak wolałabym sama kupić to wszystko;) myślę, że może wyjść taniej, a poza tym co zostanie to będzie na późniejsze imprezki w domu;) będę bardzo wdzięczna za wszystkie namiary :lol:
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 10:04 pm   

ja polecam z czystym sumieniem barman4yu
 
 
paulusss5 

Dołączyła: 08 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Krystyna
Wysłany: Sro Cze 08, 2016 8:55 am   

tak, wygoda, każdy może sobie wybrać co chce
 
 
sreg 

Dołączyła: 16 Lis 2014
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 4:13 pm   

Barman na wesele to fajna opcja. Teraz coraz więcej Młodych Par korzysta z ich usług :)
_________________
Zapraszam na stronę www
 
 
Staviori 

Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Gru 15, 2017 10:43 am   

Pomysł dobry, ale trzeba pamiętać, że to generuje dodatkowe koszta. Sam na wielu weselach widziałem taki barek w akcji - według mnie sprawdza się bardzo dobrze.

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Gru 15, 2017 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jolcia59 

Dołączyła: 31 Gru 2017
Posty: 3
Skąd: Piotrkow Belchatow
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 4:47 pm   

Dolanczam sie do listy preferujacych barek na weselu
_________________
Jola
 
 
Kiwik4 

Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Belchatow Lodz
Wysłany: Wto Sty 02, 2018 2:29 pm   

ja polecat barman 4you
 
 
Margaretka28 

Dołączyła: 21 Lip 2018
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2020 8:46 pm   

U nas goście pili tylko wino, było dość elegancko, kupiliśmy butelki Oak View, królowało czerwone półsłodkie idealne do wędlin, serów, czy czerwonego mięsa więc wpasowało nam się do menu.
 
 
nagnieszka2001n 

Dołączyła: 08 Mar 2022
Posty: 12
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Mar 08, 2022 12:47 pm   

Mi barmani na weselu bardzo odpowiadają. Nie każdy lubi pić wódką. A mohito dla Pań to faje wyjście :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl