Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaż jako biżuteria
Autor Wiadomość
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 6:47 pm   Tatuaż jako biżuteria

Dziewczyny, jest wspaniała nowa metoda zakładania bizuteri ślubnej, jedna z firm oferuje takie dodatki do swoich sukni. Jest to identyczna koronka którą mamy na sukience, to możemy nakleić ja również na ciało. Jest to super indywidualne i sprawia estetyczne wrazenie. Nic poza tym na szyje nie zakładamy. Tatuaże są różnych długosci, mogą być przyklejone , np od szyi po przez dekolt a kończaąc na plecach badź na ramieniu. Naprawde są różne mozliwości.Może widziałyscie na pokazach Mody ?lubnej.
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 10:15 pm   

Fajne, rozumiem, ze to taki tatuaz z dżetów? Gdzie to mozna kupic? I za ile?
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 10:19 pm   

Megi mówiła coś o koronce...

Ale takie tatuaże, które wspomniała Joa są w Cymbeline - nie wiem natomiast ile kosztują :roll:
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 10:35 pm   

te z koronki sa w cymbeline, są też z kamieni swarowskiego z cyrkoni, kamyczków. Mi chodzi o te z koronki. Jak wybierałyscie badź oglądałyście w cymbeline sukienki, powinna wam sprzedawczyni pokazać te wzory. Ja hcę właśnie w takiej biżuteri wystąpić.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 10:44 am   

Sprzedawczyni nic nie pokazała...sama sobie oglądałam, bo akurat wpadły mi w oko :wink:
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 2:03 pm   

Kati, widocznie nie zależy im na klijecie i na sprzedaniu towaru. A czy oglądałas te z koronki>? Jak Ci się podobały? pozdrawiam
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 2:09 pm   

Ja się interesowałam kryształakmi Swarovskiego. Na koronki nie zwróciłam niestety uwagi, także nic nie moge poradzić ani wypowiadać się :wink:
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 2:26 pm   

Kryształki to już dawno były , ja pracowałam tam 3 lata temu i juz były w sprzedaży, koronki to nowośc tego sezonu, jak odważysz się z nimi zaszaleć zrobisz wrazenie, ale musi być dopasowana idealnie do sukienki. Bo to są koronki specjalne do modeli cymbeline, chyba że sukienka jest gładka to każdy będzie nam pasował, a swarowski teżjest ok ale kwestia gustu.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 3:18 pm   

hmmm
Mnie nowości sezonu nie kuszą aż tak, megi :roll: :wink: heh
A na sukience nie mam grama koronki więc zupełnie mnie to nie interesowało szczerze mówiąc.
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 3:26 pm   

Kati, każdy do tego podchodzi indywidualnie, aleten portal jest aby pisać swoje sugestie, wydaje mi się że kazda dziewczyna chce być na czasie, w innym razie to forum byłoby niepotrzebne. Nie wiem czy zauważyłaś ile jest nowych pomysłów z roku na rok i nie tylko w modzie ślubnej.Jedna przez drugą chce być piękniejsza i mieć wesele jak z bajki.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 12:16 am   

megi napisał/a:
Kati, każdy do tego podchodzi indywidualnie, aleten portal jest aby pisać swoje sugestie, wydaje mi się że kazda dziewczyna chce być na czasie, w innym razie to forum byłoby niepotrzebne. Nie wiem czy zauważyłaś ile jest nowych pomysłów z roku na rok i nie tylko w modzie ślubnej.Jedna przez drugą chce być piękniejsza i mieć wesele jak z bajki.


Powiem szczerze, że gdyby to forum miało być jedynie dla tych, co chcą być - jak to zgrabnie ujęłaś - 'na czasie' :shock: , to w ogóle by mnie tu nie było. A z tym, że jedna przez drugą chce być piękniejsza to też lekka przesada. Może raczej, że każda chce być piękna, ale to nie wyścigi, kobitki. lol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 4:15 am   

megi napisał/a:
[...] kazda dziewczyna chce być na czasie[...]

?e jak? Ja bardzo przepraszam, ale na pewno nie ubrałabym się w modną suknię tylko dlatego że akurat jest na nie boom i że prawdopodobnie wtedy co druga dziewczyna by miała podobną suknię.
Albo mam sobie zrobić mocny makijaż, bo akurat taki jest na czasie?

Każdy wybiera to w czym mu najlepiej, dlatego tak dużo jest dziewczyn, które poszukują np. konkretnego modelu sukni sprzed 3 lat.


I nie sądzę żeby do szczęścia potrzeba było super modnych tatuaży z koronki, tym bardziej że pewnie nie kosztują 20 zł. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:26 pm   

Ciekawe , owszem, że każdy idzie w czym mu pasuje, nie zaprzeczam, ale nie wierze , ze chcecie wygladać jak przeciętne młode, bo inacej nie szukałybyście tu informacji, chcecie w kazdym calu wypaśc doskonale, piszecie nawet o takich szczegółach ,ze naprawdę nikt na nie nie zwróci uwagi, a jednak strój młodej jest pierwszy na "tapecie"
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:31 pm   

Nie... nie chciałabym :roll:

Szczerze mówiąc - ostatnia rzecz o jaką bym spytałą to rocznik kolekcji... :?

Modne są koronki, tiule, jedwab surowy - dla mnie NIE
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:44 pm   

Qrcze, megi, nie rób z nas panienek barbi, co to świata poza najnowszą ślubną kolekcją nie widzą. :x
Zresztą nie wierz sobie, płakać nikt nie będzie. :lol:
Ale megi - czy robienie wesela na działkach to taki najnowszy trend??? hm... chyba raczej nie. :hm:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:53 pm   

Jesteście uparte, nie mam sukienki z najnowszej kolekcji, nie pisałam tak, jedynie ze jest dosc droga, czytajcie uwaznie, a jezeli chodzi o miejsce jest dla mnie nie istotne, niektre z was uwazaja, ze wesele raz w zyciu, i nie na działkach>>>> restauracja, ale jak ludzie umieja się bawić i jest dobra muzyka, to moze byc to nawet pod gołym niebem, a ma yć superrrrr
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 4:55 pm   

uwazam ze zadna mloda nie chce byc przecietna, kazda wrec chce wygladac oszalamiajaco.
tylko dla kazdego oznacza to cos innego. ja woogole nie zwracam uwagi czy ta suknia byla modna 5 lat temu czy wlasnie jest na czasie, dla mnie ma byc piekna i ja musze slicznie wygladac. a dodatki maja temu tylko pomoc i nie ma znaczenia czy to bedzie tatuaz z koronki czy zwykly lancuszek :lol:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 5:23 pm   

Ja też tak uważam , ale możemy informować o czyms nowym, może kogoś to zainteresuje, wlasnie o to mu chodziło po to jest forum dodajemy swoje spostrzezenia, i piszemy o tym co moze się którejs z nas przydać
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 5:33 pm   

megi napisał/a:
ale możemy informować o czyms nowym, może kogoś to zainteresuje,


tu masz racje, jestem bardzo wdzieczna ze na forum mozna znalezc wiele bardzo cennych informacji :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 10:08 pm   

Owszem megi, forum właśnie po to jest. Ale przekonywanie nas na siłę że tylko "modna" panna młoda będzie szczęśliwa i piękna jest niedorzeczne. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 10:31 pm   

Nikogo nie próbuję przekonać i jak sama pisalam nie ide w sukience z tego sezonu, bo akurat w tej sie dobrze czuje i mi się podoba. Ale zapewne każda chce wygłądać wyjątkowo, o to mi chodzi , a wy uparłyście się na słowo modna. Pisałam, że widziałam trendy targów slubnych i że jest modne to i to , a wcale nikogo do tego nie namawiałam, troszke na siłe odbieracie niektóre sugestie. Po to jest dużo propozycji, wzorów modeli, aby każda cos dla siebie znalazła, trzeba sprawdzić aby dobrze wybrać! I moda też też nie jest wam obojetna !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :| :| :| :| :|
 
 
Anastazia 

Dołączyła: 05 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2022 8:55 am   

Dla mnie ten temat brzmi ciekawie. Nie słyszałam o podobnej biżuterii :O
 
 
zrzucbrzuch 

Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 10
Skąd: Będzin
Wysłany: Sro Sty 25, 2023 10:36 am   

Tatuaż fajna sprawa :)
 
 
zuzanka385 

Dołączyła: 03 Cze 2022
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Mar 15, 2023 2:18 pm   

Nie wiem co o tym myśleć. Wolę tradycyjną biżuterię - wybiorę pewnie któryś z tych https://dittazimmermann.com/naszyjniki-na-wesele/
 
 
Mannes 


Wiek: 37
Dołączył: 06 Kwi 2023
Posty: 12
Skąd: 1986
Wysłany: Czw Kwi 06, 2023 4:15 pm   

Suknia jest koronkowa, a włosy to welon. A na ciało też założyć koronkę? Czy to nie będzie za dużo? To jest panna młoda, a nie choinka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl