Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Na noc poślubną...i nie tylko
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:16 pm   

pscoołko-gdzie kupowałas te cudeńka?
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:24 pm   

proponuje obejrzec stronke: http://www.miran.com.pl/

moze coś Ci wpadnie w oko. Maja bardzo duzy wybor. ja sama nie moglam sie zdecydować.
_________________

 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:24 pm   

pscoolka, gdzie kupilas tą pierwszą, czekoladową koszulkę. jest booska :)
 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:26 pm   

olciap6 napisał/a:
pscoołko-gdzie kupowałas te cudeńka?


no wlasnie w Miranie. Zakład maja na Wróblewskiego pomiedzy Politechniki a włókniarzy. Wiec mozna tam jechac i kupic. Ewentualnie przez internet i wtedy tam odebrac ososbicie. Problem w tym ze nie mozna tego przymierzyc, bo nie maja sklepu tylko to jest cos w rodzaju magazynu. Ale jak nie bedzie pasowalo zawsze mozna oddac i wymienic, z tym nie ma problemu. A panie sa bardzo mile i cierpliwe. Musialy chodzic do magazynu bo nie moglam sie zdecydować :D

Wszystkie te koszulki kupowalam wlasnie tam. Maja ogromny wybór
_________________

Ostatnio zmieniony przez pscoolka Czw Cze 19, 2008 12:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:28 pm   

super ,zaraz przejrzę, bo to jest bardzo blisko mnie,więc miałabym 5 minut piechotką do tego zakładu :)
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:30 pm   

Dodam jeszcze ze za koszulke rozowa+ szlafroczek+ stringi, czekoladowa i ten pomaranczowy komplecik zaplacilam nieco ponad 300zl. Wiec wydaje mi sie ze jak na takie ladne rzeczy ceny sa przystepne. Mozna tez trafic na promocje i caly komplecik (koszulka + szlafroczek) byl po 80zl.
Moja mama chciala mi kupic cos takiego i mowila ze byla w sklepie i widziala koszulke + szlafroczek za 300 :?
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:31 pm   

koszulki są boskie !! wogóle spory wybór wszytskiego maja i wcale nie wygórowane ceny...jutro wyjeżdżam i teraz nie bardzo mam czas na zakupy,ale jak wrócę to na pewno zajrzę tam :) dzięki pscoolka za namiary :)
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:35 pm   

nie ma sprawy. Jak juz cos kupisz to wrzuc kilka fotek na forum :D

aha i tak mi sie przypomnialo; tam u nich w zakladzie trzeba placic tylko gotowka (to tak zeby zaoszczedzic wam drałowania do realu do bankomatu 8)
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:38 pm   

haha, dobrze że ostrzeglas ;) na pewno wkleje fotki jak kupie cosik , ale to dopiero w lipcu, bo jutro wyjezdzam i wracam dopiero na poczatku lipca-mały odwyk od forum :]
ale jestem pod takim wrażeniem fajnych rzeczy i fajnych cen że zprzjemnościa się tym zainteresuje po powrocie :)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 5:43 pm   

pscoolka napisał/a:
no wlasnie w Miranie. Zakład maja na Wróblewskiego pomiedzy Politechniki a włókniarzy. Wiec mozna tam jechac i kupic. Ewentualnie przez internet i wtedy tam odebrac ososbicie.


Koszulki Miranu kupowałam w Manufakturze. Na I p. idąc w kierunku Reala za schodami ruchomymi. Na rogu sklep z bielizną.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 5:43 pm   

a tam też są po takiej korzystnej cenie?
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 5:45 pm   

olciap6 napisał/a:
a tam też są po takiej korzystnej cenie?


Cen prawdę mówiąc nie pamiętam, ale cena musiała mnie w szok nie wprowadzić skoro zdecydowałam się kupić. Ostatni raz zakupy tam robiłam kilka m-cy temu.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 7:24 pm   

Witaj w klubie
Ja też jeszcze nie mogę sie na nic zdecydować a na dodatek mam dylemat czy powinnam miec pod sukienką jakiś stanik czy gorsecik
W sumie ślub jest w sierpniu więc może być gorąco a nie c hcę żeby mi się lał pot tu i ówdzie :smile:
_________________
i stało się :)
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 8:05 pm   

Gorset na pewno ci odradzam. Po pierwsze będzie ci za gorąco, a po drugie suknie są tak uszyte, że nie potrzeba dodatkowego usztywnienia i gorset tylko by ci przeszkadzał.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 01, 2009 1:09 pm   

A ja sobie kupiłam coś takiego:



Nie ma fiszbin i usztywnień, więc można w tym spać, te niewinne białe koroneczki mnie urzekły, a prześwitująca koszulka to sprawdzony patent na faceta :D
No i niedrogo - z przesyłką wychodzi koło 60 zł.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
Ostatnio zmieniony przez Tissaia Pią Maj 01, 2009 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pią Maj 01, 2009 11:04 pm   

mi ostatnio ten wpadł w oko. szkoda ze nie biały, ale najwyżej kupi się na inna okazje :)



ta tez jest super
;)

_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 3:12 pm   

fastyna gdzie znalazłaś tą koszulkę :?: :?: :?: Bo jest śliczna i z chęcią bym ją kupiła.
_________________


 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 11:13 am   

ta ostatnia jest super, ale Tissai też bardzo mi się podoba dziewczyny dajcie namiary na priv gdzie kupić takie cuda :)
_________________
 
 
magdzialenka 

Dołączyła: 11 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 3:23 pm   

Hej, ja też mam z Miranem dobre doświadczenia. Bielizna jest bardzo dobrej jakości i ładnie wykonana, no i urocza :)
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 11:00 pm   

Ta moja nazywa się Obsessive Amoressa i kupiłam ją przez intymna.pl, ale widziałam też w iluś sklepach internetowych, cena przeciętnie k 60 zł, tak więc nie ma specjalnego znaczenia, gdzie kupisz (chyba, że koszty przesyłki będą inne albo będzie ci bliżej do odbioru osobistego)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 11:04 pm   

Ja sprawiłam sobie taką :


Baaaaardzo się podobała :cool: :lol:
 
 
wodniczkA 

Dołączyła: 31 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łodz
Wysłany: Pon Sty 16, 2023 1:28 pm   

A jakaś erotyczna bielizna wchodzi w grę? Na przyklad takie stroje - https://lovita.pl/collections/zmyslowe-sukienki ? Bo akurat co jak co, walentynki to najlepszy moment na taki prezent
 
 
zuzanka385 

Dołączyła: 03 Cze 2022
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Mar 24, 2023 1:34 pm   

Duże rozmiary bielizny (do rozmiaru miseczki L z tego co pamiętam) są w sklepie https://www.jagna.pl/ I bardzo różnorodna wbrew pozorom i taka na co dzień i taka na okacje ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl