Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZIELONE ZACISZE"
Autor Wiadomość
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 9:08 pm   "ZIELONE ZACISZE"

dziwczyny pojecie o salach działkowyco,odbiega powol od czasow wczesniejszych. moje wesele odbedzie sie na działkach na ul. biegunowej jest tam wspaniała obsługa przygotowane jedzonko, orkiestra itp, full servis i wcale nie jest tansze od tego w restauraji. a jest duzo jedzeniai do tego nieporcjowanego, w wiekszosci wrestauracji otrzymujemy wydzieon porcje, co bardiej głodnym wcale sie nie podobaco wy o ym sadzicie :roll:

edit: zmieniłam tytuł watku :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Lis 03, 2014 1:31 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:36 pm   

Wesele na działkach wcale nie jest złym pomysłem, i kilka dziewczyn z forum miało bardzo fajne wesela właśnie na salach działkowych :D .
Ale zawsze byłam przekonana, że jednak kosztuje to mniej niż wesele w restauracji, choćby z racji pomieszczenia, które różni się znacznie od sali restauracyjnej. :shock:
Chyba że za jedzonko tak dużo płacisz. :?
W każdym bądź razie, myślę, że to kwestia indywidualnego podejścia do tematu. Chętnie pooglądamy zdjęcia z twojego wesela no i usłyszymy relację. Jak już będzie po. :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:48 pm   

Pewnie. Myślę że sala ta wcale nie różni się aż tak od restauracji, miałam sale w innym miejscu. Lokal sambria, ale naszczescie moja przyjaciólka byla tam na chrzcinach u swojej siostry syna i wiecie szczęśliwa jestem że tam nie mam, a pani naprawde była przekonywujaaca, obiecywała góry. Moja sala jest w trakcie remontu, szykują na sezon, jest w środku oświetlonaa ładnie, są efekty dymów baniek mydlanych na pierwszy taniec itp. Wesele jest w stylu wiejskim, nieporcjowane(o to mi chodziło) moja rodzina lubi dużo zjesc. Jest jedna rzecz ktora mi sie tam nie podoba ale rozmawiałam z szefowa i wprowadzimy, zmiany wspolnie. nigdy nie jest idealnie> Ale z początku miałam tez restauracje. Mam jeszcze sale na oku ktorą mogę polecic, jest piękna elegancka, ale mój termin był zarezerwowany. Jak ktoś jest chetny dam namiary.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 10:18 pm   

megi napisał/a:
Wesele jest w stylu wiejskim, nieporcjowane(o to mi chodziło) moja rodzina lubi dużo zjesc.

No to ja też miałam jedzenie w tylu wiejskim. :lol:

A z tego co się orientuje to teraz prawie wszystkie lepsze sale (i pewnie nie tylko) mają jedzenie nieporcjonowane (oprócz zupy).
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 5:05 pm   

My będziemy mieli na działkach, na ul. Biegunowej "Zielone Zacisze" - sala bardzo ładna, moja kuzynka tam miała - wszyscy byli bardzo zadowoleni (niestety ja tam nie byłam) - podobno świetne jedzonko
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 10:26 am   

POLECAM JA MIALAM NA TEJ SALI JEST TERAZ ODNOWIONA JEDZENIE PYSZNE NIE MOZNA SIE DO NICZEGO PRZYCZEPIC JEST POPROSTU SUPER
_________________

 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 5:19 pm   

witam
właściwie trafiłam do tego wątku przez przypadek
byliśmy juz nastawieni na robienie wesela w restauracji, aż nagle ktoś coś powiedział na temat sali Zielone Zacisze i zainteresowanie wzrosło

Byłam tam na weselu u znajomych ale jakies 4 lata temu..
z tego co słysze to zespół się nie zmienił, więc może ktoś wie czy można z niego zrezygnować i jaki koszt się z tym wiąże ewentualnie??
No i z tego co pamiętam to toalety były w opłakanym stanie, czy w tej kwestii coś uległo zmianie??
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2005 12:52 pm   

Można zerzygnowac z orkiestry bezpłatnie i z kamerzysty też, którzy są przypisani do sali, ale są fajni :) A toalet nie widziałam, ale sala cała zostałą wyremontowana w tym roku , teraz ta sla jest biało różowa, bardzo świeżo wygląda. Ja rezerwowałam ją w maju tego roku i najbliższe terminy były na września (tylko dwa).
 
 
Karolinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 22, 2005 9:48 pm   

Czy możecie mi powiedzieć gdzie jest ta sala "Zielone Zacisze"?? I opowiedzieć o wrażeniach z jej oglądania?
Pozdrawiam:)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 23, 2005 12:00 am   

Karolinko, jesteś :)

Czy data ślubu już ustalona?
_________________
chez alma |
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 3:42 pm   Sala Krancowa!

Karolinka napisał/a:
Czy możecie mi powiedzieć gdzie jest ta sala "Zielone Zacisze"?? I opowiedzieć o wrażeniach z jej oglądania?
Pozdrawiam:)


Witam!
Gdzie jest to nie wytlumacze ale o ile sie nie myle to w poprzednich postach juz ktos tlumaczyl :) Ja moge tylko dodac ze sama mam tam wesele - 7 pazdziernika i uwazam ze jest to najpiekniejsze miejsce jakie dotad widzialam. Jak dla mnei jest to idealne polaczenie restauracji z dzialkami.
Klimat dzialkowy, spokojnie mozna sobie isc na spacerek, przyjemny tarasik itp. ALe wystroj lepszy niz w niejednej restauracji. Tam jest po prostu slicznie - zalezy to tez od kolorow wystroju. Z tego co wiem Pani Ewa (wlascicielka) zaklada nowy wystroj co wiosne i jesli zadna para Mloda nie zmienia to zostaje przez caly rok. Mnie osobiscie urzekl wystroj w tym roku. Kremowe zaslonki i dekoracja z rozowych balonow. Bardzo gustownie!!! Swietny parkiet i wspaniale swiatla. Jest to duzym atutem tej sali!!! Swiatla sa jakie tylko mozna sobie wyobrazic. Sa dwie dymiarki - z dolu i gory. Dla mnie nie jest to wazne no ale moze dla niektorych. Przy pierwszym tancy sa nawet banki mydlane z sufitu lacace!! Nie widzialam jak to wyglada ale dziala to mocno na moja wyobraznie.
Kuchnia slyszalam ze jest swietna. Fakt, nie jest tanio ale to chyba jest bardziej rozwiazanie dla tych co szukaja restauracji niz dla tych co koniecznie chca wesele dzialkowe. Tak mi sie przynajmniej wydaje bo wiecej jest na tej sali z klimatu restauracyjnego niz dzialkowego.
Pani Ewa trzyma reke na pulsie i co rusz w cos inwestuja. Przekonajcie sie sami, naprawde warto!
Orkiestra, kucharki i kamerzysta sa przypisani ale slyszalam ze mozna z nich zrezygnowac. Nie wiem czy warto bo wszyscy swietnie razem wspolgraja i wiedza co robic.
Dla przykladu bylam na rozmowie z kamerzysta wlasnie wczoraj i mowil ze juz po utworze wie ze zaraz bedzie prosiak czy tez plonace lody i juz wie gdzie sie ustawic. Poza tym cale oswietlenie jest wlasnoscia kamerzysty i zespolu wiec warto sie dowiedziec jak sprawa wyglada jak sie z nich zrezygnuje. My w kazdym razie chyba zostaniemy przy wszsytkim. Zadnego zlego komentarza w koncu jeszcze nie slyszalam :P P

Pozdrawiam i pytajcie o co chcecie odnosnie sali. W ten piatek jade jeszcze raz na spotkanie z Pania Ewa to zapytam o co chcecie...

Buzka!
EMilia
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 6:27 pm   Re: Sala Krancowa!

Spadłaś mi jak z nieba emilkaa :D

Nasz wybór odnośnie sali jeszcze nie zapadł, ale zainteresowanie Zielonym Zaciszem rośnie coraz bardziej.
Dla mnie nie do przeżycia były tamtejsze toalety, ale tak jak pisałam ja tam byłam na weselu 4 lata temu. A skoro mówisz, że sala jest odnowiona to mam nadzieje, że kwestia toalet też sie jakoś rozwiązała.
A tak przy okazji to pomęczę Cie troche :D
przymierzamy sie do rezerwacji sali w ciągu najbliższego miesiąca, więc ile mam szykować zaliczki na ewentualne zaklepanie Zacisza :?:
I jesli można wiedzieć na którą opcje cenową sie zdecydowałaś :?:
Pani Ewa powiedziała mi przez tel że ceny sa od 130 do 150 zł, ale co jest w poszczególnych cenach to nie wiem; może Ty mi rozjaśnisz to troszkę :)

Z góry dziękuje :P
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 10:14 pm   ul. Krancowa - ciag dalszy

Anik!
Jesli chodzi o toalety to sa przyzwoite, raczej nie masz sie o co martwic. Prawde mowiac to ja nie zwrocilam na to uwagi ale moja tesciowa poszla sprawdzic i powiedziala ok. Ja tylko zajrzalam - kafelki byly, lustra, czysto i pachnaco wiec czego mozna chciec wiecej :)

Jesli chodzi o opcje cenowe to powiem szczerze ze nie interesowalam sie tansza wersja. My od razu zdecydowalismy sie na najdrozsza opcje bo i tak nie jest tak drogo jesli porownasz to z cenami z innych restauracji. Tzn ceny sa podobne ale na pewno nie za tyle posilkow. Jest 5 dan na cieplo i menu brzmi przeapetycznie! W cenie jest tez tort, ciasta i napoje. Cena obejmuje tez poprawiny i byc moze to jest roznica pomiedzy progiem 130 a 150 ale uczciwie mowiac to nie wiem.

Jesli chodzi o zaliczke to jest to 1000zl. Ale uprzedzam ze termin trzeba rezerwowac szybko. Ja rezerwowalam na poczatku czerwca tego roku i chcialam na wrzesien 2006 to juz nie bylo terminow. Zostaly im wtedy tylko dwa na pazdziernik wiec sila rzeczy wzielam jeden z nich :) Nie slyszalam o tej sali za wiele i myslalam ze nie jest popularna ale chyba droga pantoflowa sie to szybko rozchodzi bo terminy na dlugo dlugo sa zajete. No i nic dziwnego bo jest tam przeslicznie.

Pytaj o co chcesz ANIK, chetnie odpowiem!!! A wszystkim polecam odwiedzenie sali baardzo goraco!!!

EMilkaa
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 11:40 pm   

Czy ktoś mógłby zamieścić tu jakieś zdjęcia tej sali? Bo aż jestem ciekawa tego cuda ;)
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 11:18 am   

Emilkaa jeśli moge pytac to zaczynam :D
mówiłas ze bedziesz w najbliższym czasie w Zaciszu mogłabyś wybadac wolna terminy na 2007 a konkretnie na czerwiec?? będe bardzo wdzieczna :D

A jak wygląda tam kwestia dekoracji :?: każdy we własnym zakresie :?:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 3:48 pm   

anik napisał/a:
Emilkaa jeśli moge pytac to zaczynam :D
mówiłas ze bedziesz w najbliższym czasie w Zaciszu mogłabyś wybadac wolna terminy na 2007 a konkretnie na czerwiec?? będe bardzo wdzieczna :D

A jak wygląda tam kwestia dekoracji :?: każdy we własnym zakresie :?:



Witam!
Jade tam jutro i zapytam o ile nie zapomne bo u mnie to czasem ciezko bywa z pamiecia. :) Musza sobie liste rzeczy zrobic o ktore chce zapytac.
Jesli chodzi o dekoracje to z tego co mi powiedziano wlascicielka robi wystroj sama raz do roku i jesli zadna para nie zmieni to taki pozostaje przez caly rok. Ale jest bardzo gustowny!
Jesli zas zamierzasz zmienic to masz do wyboru kilka wersji kolorystycznych jesli chodzi o obrusy, zaslonki tez sa chyba w przynajmniej dwoch kolorach a balony to juz we wlasnym zakresie. Ale dekoracji balonowych nie trzeba za wiele bo tkaniny na scianach sa ladnie udrapowane i tworza swietny klimat.
 
 
Karolinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 4:10 pm   

Cześć Alma
co słychać z twoimi przygotowaniami my dopiero powolutku zaczynamy......najpierw poinformowaliśmy naszych bliskich rodziców o zaręczynach, które będą na wielkanoc, ale już teraz chcemy zacząć rezerwować salę i muzykę tak by nie czekać na ostatnią chcwilę myślimy o dacie 18.08. 2007 albo 1.09.2007 ale jeszcze nie wiemy poczekamy może nam los pomoże wybrać, która lepsz:):) właśnie tak myślałam o tej sali Zacisze ciekawe informacje podają na jej temat bywalcy Formu..chyba muszę tam pojechać i zobaczyć ale to dopiero po sesji, teraz mam za mało czasu pozdrawiam serdecznie wszystkich:)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 7:47 pm   

Karolinko, witaj ponownie :)

O postępach w moich przygotowaniach piszę tutaj: [URL=http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=2992&postdays=0&postorder=asc&start=100]?lub w 2007[/URL].
_________________
chez alma |
 
 
Nadia 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Sty 25, 2006 12:12 pm   

WITAM,JESTEM POWA?NIE ZAINTERESOWANA T? SAL? BYŁABYM WDZI?CZNA JE?LI KTO? MOGŁBY MNIE POINFORMOWA? NA ILE OSÓB JEST TA SALA Z GÓRY DZI?KUJ? I POZDRAWIAM :P
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 1:48 pm   

Witaj Nadia :D
Ja będę miała wesela w Zielonym Zaciszu, więc pytaj o co chcesz, służę pomocą :D

Sala jest tak do 130 max, myślę ze przy większej ilości będzie za ciasno.
U mnie sa plany na 110 i na takim weselu też juz tam byłam i jest w sam raz :D
 
 
Karolinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 10:30 pm   

Cześć
mam mały dylemat jestem zainteresowana rónież tą salą ale mam obiekcje czy jedzenie które jest zaproponowane w menu nie jest tego za dużo czy można wybrać tańszą opcję z mniejszą liczbą posiłków zamiast pięciu załóżmy trzy albo cztery.............. czy ktoś może mi napisać czy to jedzonko jest smaczne i jak jest ten zespół
Będę bardzo wdzięczna za wasze odpowiedzi pozdrawiam
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 9:17 am   

Cześć Karolinko :D

Już Ci mówie co wiem.
To fakt że żarełka jest bardzo dużo, ja tez bede optowała za 4 posiłkami. Jak na ich możliwości 5 to naprwade za dużo.
Jeśli chodzi o to czy są smaczne powiem tylko jedno Pycha :mrgreen:
Mam nadzieje ze nic sie zmieniło, bo samam sie zdecydowałam na ta sale takze z teo powodu. Jedzenia jest dużo, bogaty wybór i naprawde smaczne; poza tym właścicielka jest otwarta na wszelkie Twoje propozycje :D

Jeśli chodzi o zespół to kwestia gustu 8) mnie sie osobiście nie specjalnie podobali :?
Dlatego z nich zrezygnowałam; ale spróbuj napisać do Kamyka na priv, ona była zachwycona. Ale to już musisz ich sama posłuchac, wiadomo każdy lubi co innego :wink:

Wiem jedno właścicielka to niesamowita kobitka i naprawde można z nia wszystko ugadac :D Także jeśli jeszcze tam nie byłaś to proponuje się wybrac i przekonac samemu :D
 
 
Karolinka 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 2:36 pm   

Dziękuję Ania za odpowiedź
Na sali byliśmy w sobotę i zarówno sala jak i Pani która ją prowadzi bardzo przypadła nam do gustu cena wynajęcia sali z posiłkami trochę mniej naszym rodzicom więc myśleliśmy żeby porozmawiać z Panią i może zmniejszyć ilość posiłków to może cena będzie troszkę niższa
Pozdrawiam:)

[ Dodano: Pon Mar 13, 2006 2:37 pm ]
Przepraszam Anik miałam napisać Twoim pseudonimem ale myślałam o koleżance Ani i tak mi wyszło przypadkowo:)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 2:42 pm   

wlasnie trafilam do tego watku.
moj dom rodzinny jest na namiotowej, wiec sale znam, ale z daleka. tam jest kilka sal na jednych dzialkach, wiec nie wiem dokladnie ktora to jest. na jednej z nich wyprawialam osiemnastke i bardzo milo ja 'wspominam'.

byc moze naweidze te z Was, ktore sie beda na tej sali bawic :)
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 2:13 pm   

anik napisał/a:


Jeśli chodzi o zespół to kwestia gustu 8) mnie sie osobiście nie specjalnie podobali :?
Dlatego z nich zrezygnowałam; ale spróbuj napisać do Kamyka na priv, ona była zachwycona. Ale to już musisz ich sama posłuchac, wiadomo każdy lubi co innego :wink:

Wiem jedno właścicielka to niesamowita kobitka i naprawde można z nia wszystko ugadac :D Także jeśli jeszcze tam nie byłaś to proponuje się wybrac i przekonac samemu :D


Anik! Moglabys powiedziec nam cos wiecej na temat zespolu, czemu dokladnie Ci nie przypadli do gustu??
Pytam bo sama mam tam wesele i ja z nich nie zrezygnowalam. Do tej pory nie slyszalam zadnej niezadowolonej osoby wiec Twoj post mnie troszke zmartwil :)
Wiem ze o gustach nie dyskutuje ale pytam tak z ciekawosci, pomyslalam sobie ze moze zwrocisz maja uwage na cos do ten zespol robi zle i bede mogla na to sama zwrocic uwage.
Przyznam ze na poczatku tez mialam watpliwosci po tym jak obejrzalam jedna kasete z wesela (urywki co byly przygotowane przez kamerzyste). Grali tam same disco jak dla mnie wiec zapytalam ich prosto z mostu jak to jest. Puscili mi w odpowiedzi kasete ze studniowki gdzie grali z synem (perkusja) i dali naprawde czadu. Zalezy nam na tym zeby nie bylo tylko zwyklych weselnych przebojow ale tez troche lagodnego rocka i jakies zagraniczne kawalki - a oni czuli sie w tym swietnie i tym mnie przekonali.
Poza tym sugerowalam sie tez opiniami innnych (zreszta prosilam forumowiczow tez o opinie) i nie dostalam zadnych negatywnych opini.
Jeszze tylko jedno Ci podpowiem - ta para z orkiestry jest wlascicielem calego oswietlenia sali. Mam nadzieje ze zdajesz sobie z tego sprawe ze nie bedziesz miala tych wszystkich bajerow swietlnych, baniek mydlanych, dymow.. itp ktore sa tam zainstalowane... a nie wiem czy inny zespol bedzie mogl zainstalowac swoje... zapytaj za wczasu zeby uniknac rozczarowaN!!!!!!!!
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 2:50 pm   

jejku chyba jestem jedyna osobą , której ten zespoł nie przypadł do gustu :wink:

A więc rozmawiałam z właścicielka sali i wiem co jest na wyposażeniu zespołu a co jest wlasnością sali; ale pytałam równiez czy moj zespoł bedzie mogł sie rozłożyć ze swoim sprzetem i nie było problemu :lol:

A co do moich zastrzeżeń to po pierwsze maja za mało instrumentów, po drugie oczepiny prowadzone jak dla mnie za bardzo :wiejsko: :wink: Po trzecie jest dużo muzyki disco tak ajk napisałas :zly: no i na koniec oni chcieli łącznie z właścicielem sali usilnie wcisnąc nam jakąs zabawe z gonieniem prosiaka czy coś tam takiego :? a nie chciałabym zebyktoś mi wciskal cos na siłe i narzucal swoje zdanie tylko dlatego ze na innych weselach goście sie dobrze przy tym bawili :evil:

Co prawda nie słyszałm ich razem z synem który gra na perkusji, może to by zmieniło moje zdanie; ale poki co stanowczo jestem na nie 8)

No i jeszcze takie nasze małe odczucie :lol: poniewaz oni wszystkie wesela prowadzą tak samo a my już sie tam na kilku bawiliśmy, wiec nie bedziemy mieli nic takiego swojego, rozumiesz o co chodzi :wink:
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 3:19 pm   

witajcie..jestem zainteresowana takze ta sala..i chcialabym sie dowiedziec czy wiecie cosik na temat terminow na przyszly rok,a dokladnie na sierpien lub wrzesien??Czy sa jeszcze jakies wolne terminy na przyszly rok??Blagam o odpowiedz!! :zalamany:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 5:15 pm   

efino ja klepałam termin na początku stycznia tego roku, na czerwiec 2007 i dwa terminy czerwca już były zajęte :?
Tak więc widać ze sala cieszy sie zainteresowaniem :lol:
proponuje ci zadzwonić, właścicielka jest naprawde w porządku i wszystko Ci dokładnie opowie :lol:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 7:33 pm   

Dzieki anik za opinie.. cenie sobie :D

Jesli chodzi o prosiaka to o niczym takim nie wiem :D chyba musze sie dokladnnie dowiedziec w takim razie :)

Rozumiem i popieram argument co do tego ze juz wiele razy ich widzieliscie :D no tak.. czas na cos nowego..

Jesli chodzi o muzyke disco to my juz wyjasnilismy wczesniej sprawe.. oni duzo graja, kwestia tylko uprzedzenia ich co sobie zyczysz czego nie a to juz zalatwilismy na poczatku - tak jest z kazda orkiestra zreszta :)

Jesli zas chodzi o oczepiny to mnie zaskoczylam ta opinia ze wiejsko.. hehe... ja uwazam wprost przeciwnie.. nie ma za wiele glupich przyspiewek a to ze ze dwie zwrotki musza byc to ja rozumiem... oczepiny sa szybciutkie.. tylko butki (bo to juz sami goscie narzucaja) i jeszcze cos tam... nam zalezalo zeby bylo krotko a tu ma trwac mx 30 minut.. no jak dla mnie to bomba... :)
no ale gusta sa rozne...

powiedz w takim razie jaki pomysl na oczepiny ma Twoja orkiestra... aha.. z kamerzysty tez rezygnowalas czy nie? bo sie pogubilam...
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 9:21 pm   

jeśli chodzi o oczepiny to nie było to krótko i bólu :?
jesli już mam mieć coś takiego to nie chciałbym zeby goście sie nudzili, tylko zeby powiedzmy czynnie uczestniczyli :wink:
A tam sa same przyśpiewki z wyciąganiem różnych przedmiotów przy każdej zwrotce :shock: od jakiegoś młotka poczynając poprzez wałki do ciasta na pieluchach dla dziecka kończąc :evil: Może coś sie teraz zmieniło, ale poki co nie chce byc zawalana takimi przedmiotami :wstyd:

Jesli chodzi o rodzaj muzyki, to my mamy troche specyficzny gust 8) no i niestety w ich wykonaniu nie brzmi to zbyt przyjemnie :? o czym tez zesmy sie przekonali :roll:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 1:30 am   

anik napisał/a:
Jesli chodzi o rodzaj muzyki, to my mamy troche specyficzny gust 8)

A jaki, jaki? :hmgirl:

Alma_ciekawska_jak_zwykle
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 6:11 am   

Alma_ napisał/a:
anik napisał/a:
Jesli chodzi o rodzaj muzyki, to my mamy troche specyficzny gust 8)

A jaki, jaki? :hmgirl:

Alma_ciekawska_jak_zwykle


Ja na przykład jestem fanką Dżemu, uwielbiam Erica Claptona i marzy mi się jakies ogniste tango :twisted:
No a nie oszukujmy się takich kawałków nie da się zagrac porządnie tylko na klawiszach :roll:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 6:59 am   

To racja.
I właśnie tango w wykonaniu Wiwat Trio mnie przekonało - aż iskrzy :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 3:47 pm   

Anik mam takie pytanko...

dzwoniłam dzis do Pani Ewy i ponownie pytałam o zastawę. Nie wiem czy zauważyłaś ale mają tam taką niewyjściową zastawę z tego nietłukącego się szkła czarnego. Naszym zdaniem to trochę przeżytek i my bardzo byśmy chcieli żeby Pani Ewa kupiła normalne białe talerze. Jest szansa bo mówiła nam że kilka osób już pytało i nosi się z takim zamiarem. Jesli nie to my zdecydujemy się na wypożyczenie białych bo nasze mamy nie mogą tego przeżyć :D :D

Tak sobie pomyslałam że jak kilka osób do niej zadzwoni w tej sprawie to może się bardziej zmobilizuje :D

Rzucam tylko pomysł licząc na to że wszyscy co mają tam wesele w tym czy w przyszłym roku zadzwonią chociaż z raz w przeciągu następnego poł roku i wyrażą swoje zainteresowanie białą zastawą. W końcu to do niczego nie zobowiązuje.... Ci zaś co wybierają się ogladać salę mogliby zapytac jakie są talerze i czy aby nie ma białych :)

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 9:58 pm   

Ja już pytałm o ta zastawe :mrgreen:
Pani Ewa powiedział, że owszem zastawa bedzie do wymiany ale w pierwszej kolejności teraz ida drzwi te wejściowe jak i te na zaplecze :lol:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 6:17 pm   

Miejmy tylko nadzieje ze sie pojawi ta zastawa przed naszymi weselami.. jak ni to ja bede szukac miejsca gdzie by mozna cos wypozyczyc.. mam nadzieje ze forumowiczki w tym pomoga... poki co bede meczyc Pania Ewa z raz na miesiac :D
a wszyscy zainteresowani mobilizujcie sie!! telefony w rece!!!!
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 2:35 pm   

Jakby ktoś chciał zdjęcia z tej sali, to chętnie prześlę na maila :) piszcie mi tylko swoje adresu. a sala przesliczna :)
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 6:36 pm   

kamyk czy to znaczy że Pani Ewa dokonała znów jakiś remontów :?:

W takim razie ja poprosze o te zdjęcia na adres anik.s@gazeta.pl
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 7:15 am   

Nie dokonała, ale mam te zdjęcia od niej. Robił jakiś fotograf pani Ewy, bo chce Ona utworzyć stronkę internetową o sali. Prześlę Ci, bo moze jednak ich nie masz :)
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 5:40 pm   

Kamyk, a może mogłabyś umieścić te zdjęcia tutaj? :)
_________________
chez alma |
 
 
natusik 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 7:30 pm   

Dziewczyny możecie mi podać jakiś nr telefonu do Zielonego Z.? Mam jakiś, pod który nie mogę się dodzwonić. Chciałabym zobaczyć tą salę, bo z Waszych wypowiedzi zapowiada się świetnie, a ja mam problem z wyborem. Będę baaaardzo wdzięczna
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 9:28 pm   

Wielkie dzięki Kamyk :mrgreen:

Alma tych zdjęć jest ze 30 albo lepiej i ciężko wybrac te najlepsze :?
 
 
natusik 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 9:47 pm   

Czy ja też mogę poprosić o zdjęcia (+ jakiś nr tel kom) ?? mój mail: natusik1982@tlen.pl
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 7:35 am   

Alma_ napisał/a:
Kamyk, a może mogłabyś umieścić te zdjęcia tutaj? :)



Wiesz co... tylko jest jeden problem, ja kurcze nie umiem wklejać zdjęć :( ... no wstyd sie przyznać... a jeszce nie miałam za bardzo czasu, zeby sie tym zainteresować... :)
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 7:40 am   

Kamyk :)
Tutaj znajdziesz instrukcję wklejania zdjęć, a jeśli nadal będzie za trudno, to prześlij je do mnie mailem, a ja je tutaj wkleję.
_________________
chez alma |
 
 
natusik 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 9:43 pm   

Wielkie dzięki Kamyk :]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 8:36 am   

A oto obiecane zdjęcia:

_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Pią Maj 12, 2006 8:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 8:43 am   

No faktycznie, zupełnie nie-działkowa sala. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 10:53 am   

Im dłużej sie przyglądam tym zdjęciom tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że ta czarna zastawa wygląda okropnie :?

Mam nadzieje ze pani Ewa wymieni ją do przyszłego roku :roll:
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 2:20 pm   

Ja tam dziś dzwoniłam i próbowałam się umówić na obejrzenie sali, ale już przystrojonej do wesela. Odebrał jakiś pan i był bardzo niemiły i powiedział, że jak już chce to mogę przyjść pomiędzy 14 a 15 w sobotę. Ale tak to powiedział, że ja już nie wiem czy chcę tam wogóle iść.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl