Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ i wodzirej
Autor Wiadomość
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 11:37 am   DJ i wodzirej

Kochani, macie może namiary na dobrych DJ'ów z elementami wodzireja? :roll:
Niestety nie możemy nikogo znaleźć, faktem jest, że nie mamy wiele namiarów i ze póżno, ale może jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja :smut: .
_________________
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 12:47 pm   

ja moge Ci powiedziec kogo nie brac... przyszedl zupelnie nieprzygotowany na nasze wesele, gral co mial i co chcial, nie zwracal uwagi na prosby gosci ani niczyje
_________________
pozdrawiam
oluś
Ostatnio zmieniony przez nei Pią Mar 25, 2005 12:17 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 3:56 pm   

sisi, wejdź na Zieloną 1. Tam jest dj, którym my się na początku interesowaliśmy. Jest to przede wszystkim wodzirej, także dj, śpiewa też razem z wokalistką, ale tak naprawdę, to ta wokalistka śpiewa lepiej sama. Jakaś rewelacja to może nie jest, ale jeśli nikogo nie znajdziecie... Facet pracuje w radiu.

Zawsze warto go obejrzeć w akcji zanim podejmiecie decyzję. No i może ma jeszcze wolne terminy. :D Powodzenia.
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 10:10 pm   

Sisi, ja będę mała dj na poprawinach.
Czy jest dobry, zobaczę za tydzień. Ktoś mi go polecił i bardzo zachwalał. Jeśli będziesz chciała namiary, napisz.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 9:40 pm   

Ja jedynie moge podać namiar, na ekipę, która w częściowym składzie będzie grała u mnie. Ale to jest normalny zespół. No, może nie do końca bo mają mocno rozbudowaną sekcję dętą :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 11:17 pm   

Kiwax napisał/a:
Ja jedynie moge podać namiar, na ekipę, która w częściowym składzie będzie grała u mnie. Ale to jest normalny zespół. No, może nie do końca bo mają mocno rozbudowaną sekcję dętą :)


Ja chcę :) podaj namiar Kiwaxiu i napisz na czym grają (cały skład)
Z góry dzięki :mrgreen:
_________________

 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 8:28 am   

W składzie są: klawisze, 2 trąbki, puzon, 2 akordeony. A namiary mogę wysłać na priv :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Asik 


Dołączyła: 30 Lip 2004
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 11:36 am   Re: Pomóżcie z muzyką:(

Sisi napisał/a:
Kochani, macie może namiary na dobrych DJ'ów z elementami wodzireja? :roll:
Niestety nie możemy nikogo znaleźć, faktem jest, że nie mamy wiele namiarów i ze póżno, ale może jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja :smut: .


Hej, no wlasnie - my mamy ten sam problem, na pewno chcemy DJ'a a nie orkiestre. Jesli ktos z Was moze mi cos polecic bylabym wdzieczna. Przeslijcie na priva.

Asik
-----
 
 
PLUTON 

Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2005 1:03 pm   

Nei jest niezadowolona z całego swojego życia
nei tu znów mówi o muzykancie
Cytat:
ja moge Ci powiedziec kogo nie brac... przyszedl zupelnie nieprzygotowany na nasze wesele, gral co mial i co chcial, nie zwracal uwagi na prosby gosci ani niczyje


to apropos puszczającego muzykę DObrego Diskjockeya

(Ja zajmuję się organizacją wesel 10 lat -nei miała jedno swoje i narzeka na wszystkich)
Filmowałem (niestety) tą uroczystość i zrobiłem masę wspaniałych zdjęć- ale nei jest niezadowolona.

Te same zastrzeżenia ma do kierownictwa lokalu
(Lub może kierowniczka do Pani nei )

Nawet gdyby tak było, że trafiła na złego fotografa, filmowca,diskjockeja, zły lokal to
Może nie zna się zupełnie na tym-
Nie słuchajcie osoby, która żle doradziła sobie we wszystkich sprawach związanych z swoim weselem !! !

CIEKAWE, ?E WSZYSCY NARZEKAJ? NA NEI-TYLKO ONA JEST W PORZ?DKU
 
 
Tatiana 


Dołączyła: 25 Mar 2005
Posty: 5
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 9:31 am   

A ja Wam polecam tego Pana.

Prowadził u mnie poprawiny, ale teraz bardzo żałujemy,że nie wzieliśmy go na przyjęcie główne. To było w roku 2004, ale myślę,że jeszcze się tym zajmuje.
POZDRAWIAMY - Tatiana i Marcin
Ostatnio zmieniony przez brazyl Wto Paź 07, 2008 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 4:26 pm   DJ + WODZIREJ

Kochani potrzebuje namiary na naprawde dobrego, sprawdzonego dj/wodzireja, który w mądry i nie kiczowaty sposob poprowadzi imprezke. Szukam takiego, który bedzie umial wyczuc atmosfere na sali, spelni prosbi, czego absolutnie nie puszczac i sprawi, ze nasz wieczor bedzie od strony muzycznej swietny. Przyjecie mam w Aleksandrowie Łózkim, wiec szukam kogos z Lodzi lub okolic :D :D :D
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 4:53 pm   

Malgoosia

Mysle ze znajdziesz cos w tym temacie, a jesli nie ma podanych namiarow, to warto skontaktowac sie z osobami, ktore mialy Dj na weselu, na priv


a poza tym pewnie duzo info znajdziesz w temacie muzyka, trzeba czytac, duzo czytac :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 5:00 pm   

Polecam najpierw dokładnie przejrzeć forum, a dopiero potem zadawać pytania.

Dwa posty wzwyz przeniesione z innego watku ....
Administrator
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 6:34 pm   

PRZEPRASZAM I OBIECUJE POPRAWE :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 02, 2005 2:38 pm   

Nasz DJ już od miesiąca jakoś nie może znaleźć chwili, że by do mnie podjechać. Zapisał sobie kidy mamy slub w kalendarzu, powiedział, że jest mało czasu a dużo do ustalenia i .... no właśnie i nic się nie dzieje

ciągle coś mu wypada, a ja juz bym chciała mieć to z głowy, wysłuchać tych wszystkich możliwych scenariuszy przebiegu naszego wesela ...

kolejny termin spotkania to początek przyszłego tygodnia, mam nadzieję, że mu się uda dotrzeć :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Joanna 

Dołączyła: 18 Cze 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 7:28 pm   

Drogie Forumki, jeśli macie namiary na dobrych DJ'ów-wodzirejów, to bardzo proszę; podzielcie się nimi na priv.
Z góry dziękuję :)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 2:20 pm   

ja bawilam sie w czerwcu na weselu gdzie byl DJ i Wodzirej. bardzo milo impreze wspominam. bylo kilka ciekawych pomyslow (wspolne zdjecie, polonez przed sala, ciekawe oczepiny, ...)

kontakt mam i moge podeslac.
_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Pią Maj 19, 2006 7:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Peter 


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 10:16 am   DJ

Chciałbym Was prosić o namiary na sprawdzonych DJów, którzy zrobili na Was dobre wrażenie.
Znalazłem już kilka kontaktów na forum, ale napewno są jeszcze osoby, które warto polecić.

Info najlepiej poproszę na priv.

Z góry dziękuję.
 
 
MelMagda 

Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 2
Skąd: Melbourne / Lodz
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 12:03 pm   DJ poszukiwany / 03.06.2006

Czy moglabym Was prosic o namiary na dobrego DJ (byz moze wraz z wodzirejem, zeby calosc 'zyla' podczas wesela :) ). Moj wielki dzien juz 3 czerwca 2006 a czesc muzyczna jak na razie to jedna wielka niewiadoma :? ... Hmmmmm... Mam nadzieje, ze przy Waszej pomocy, wkrotce to sie zmieni!
Dziekuje bardzo z gory / Magda
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 2:23 pm   

Bardzo prosze o kontakty sprawdzonego DJ !! !
 
 
magdalena30 

Wiek: 45
Dołączyła: 13 Kwi 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 7:42 pm   

Witam
Czy ja też mogę otrzymać jakieś namiary na jakiś dobrych DJ?
Pozdrawawiam
_________________
Magdalena
 
 
 
Ada 

Dołączyła: 23 Kwi 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 12:53 pm   

Mojego znajomego wesele prowadziła para młodych wodzirejów. Początkowo sceptycznie na Nich patrzylam-laptop podłączony do wzmacniacza itp. ... Przyznam jednak, że bawiłam się świetnie - bardzo dużo wspólnie tańczyliśmy-tańce integracyjne. Młoda para nie chciała "ludowych" zabaw, a konkursy, które przeprowadzono były według mnie na poziomie. Teraz poważnie się zastanawiam, czy na swoją imprezę ryzykować orkiestrę, czy wziąść taką parę.. :ok:
Jeśli ktoś byłby w potrzebie, czy w trakcie poszukiwań proszę dać mi znać- wezmę od znajomego ich namiary.
 
 
margaryna 

Dołączyła: 18 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: IRL
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 6:53 pm   

Witam Kochani!
Wpisuje sie dopiero po raz pierwszy choc czytalam forum juz od jakiegos czasu. Dosc duzo tutaj informacji choc jednak nie zawsze... Szukam desperacko dobrego DJa na nasze wesele i jakos nic nie moge znalesc... :zdziwko: Wszyscy tu pisza o namiarach na DJow ale wszystko na priv... ktos pisal o jakims DJu z lodzkiego radia... prosze podajcie i poleccie kogos!!! PLS!!! Kogos fajnego i sprawdzonego.

Polowa naszych gosci weselnych bedzie angielsko-jezyczna wiec szczytem moich marzen bylby ktos z dobrym angielskim ale wiem ze to strasznie duze wymaganie!!! chociaz ktos kto nie gra kiczu i dico polo... POMOZCIE Kochani!

pozdr
m
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 9:16 pm   

margaryna, serdecznie witamy :graba:
Byłoby nam miło, gdybyś napisała kilka słów o sobie w Powitaniach.

A co do dj'a - spróbuj napisać pytanie na prive lub e-mail do osób, które się wypowiadały powyżej, powinno być szybciej :)
_________________
chez alma |
 
 
aniluap 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 12:23 pm   

miałam do wyboru kilka zespołów - mój ukochany wymyślił dj-a... więc pojechalismy zeby go "obejrzec"
i juz nie będzie orkiestry - Dj mnie powalił - tym co mówił, opisywał jak bedzie wygladało wesele i dostalismy płyte, gdzie widac go w akcji - rewelacja.
slub w lipcu wiec wtedy bede miała 100% ze było jak mówił
mimo to wierze mu juz teraz ze bedzie dobra zabawa- pełen profesjonalizm
jak by ktos chciał namiar - kontakt na gg

oby sie udało - mam pełne zaufanie do człowieka
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 12:36 pm   

Ja będe miała dj , ponoć dobry, sprawdzony. Osobiście nie widziałam go w akcji. Zobaczymy 19 sierpnia.
Co do tego dj to myśle ze będzie spoko bo to gościu z radia, młody, prowadzi audycje, puszcza muzę itd., "syn znajomej" mojej ciotki. Stąd polecony.Podobno na weselu robi też "wodzirejkę". Sie zobaczy...
Jak się sprawdzi i będzie super to będzie dobrze. :lol:
_________________
 
 
 
aniluap 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 3:41 pm   

... w całym ferworze dzisiejszego ndia zapomniła dodać:
mój dj ma tez wodzireja z którym współpracuje - my jednak zdecydowalismy sie tylko na jedną osobę
pozdrawiam
 
 
 
kaska 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 3:53 pm   dj

mam do was prośbe jak możecie dać namiary na sprawdzonych dj i wodzirejów. mam wesele 9 wrzesnia i właśnie wycofał sie mój dj.- znajomy. (tak właśnie bywa ze znajomymi) mój nr gg 3556703 wielkie dzieki
 
 
aniluap 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2006
Posty: 18
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 2:03 pm   

jestem juz swoim weselu na kótrym był dj
musze przyznac zemimo, że widziałam wczesniej Pana Darka w akci, byłam w ogromnym stresie. wszyscy opowiadali jak to dj nie pasuje do wesela i jak na pewno bedzie beznadziejnie
ale nie u nas, znaleźlismy naszego dj z polecenia i jestem bardzo zadowolona,
było wszystko co miało byc na weselu: powitanie, wodzirejka, konkursy, zabawy, oczepiny, przyspiewki, "gorzko gorzko"
Darek grał to co ustalismy + utwory na zyczenie gości i dedykacje
jestem bardzo zadowolona i jestem pewna że gdybym miala wybierac jeszce raz - bez wahania moge polecić dj
oczywiscie nie chodzi tu o byle jakiego dj, bo słyszłam tez o takich typowych dj-ach dyskotekowych, którzy zajmuja sie tylko puszczaniem muzyki, ale jesli macie do wyboru bylejaką orkeistre a dj takiego jak mialam ja - bierzcie dj-a!
jesli ktos chce wiecej sie dowiedziec to zapraszam na gg


ps gdy ktos prosi o namiar na dj na gg - prosze o podanie swojego nr - ni mozna odpisywac na pisane z forum pytania
Ostatnio zmieniony przez aniluap Wto Wrz 12, 2006 8:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:32 am   dj

witam co prawda wesele za rok ale jajuz poszukuję dj. Pomocy ! Jak ktoś może mi pomóc to proszę o kontakt mój gg 7154273 lub 7318961
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 2:49 pm   

Jestem świeżo po swoim weselu i... nasz DJ był poprostu rewelacyjny!
Nawet nie przypuszczałam że może tak rozruszać towarzystwo!
Grał świetną muzykę, praktycznie każdy się bawił.
Co jakiś czas rozbawiał towarzystwo jakimiś tekstami,sam zatańczył ze światkową (wpadła mu w oko!), jak widział ze ludzie dłużej już siedzą podrywał wszystkich do tańca.
Wymyślił rewelacyjną zabawę do piosenki "wyginam smiało ciało"...
Był poprostu extra!
Goście z Łodzi brali namiary do niego w razie jakiejś imprezy.
Powiem tyle... po tym co widziałam na moim weselu jak on grał w zyciu nie wzięłabym orkiestry!
On był w 100% wart kasy jaką wziął!!! :hyhy:
_________________
 
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 2:55 pm   

Misia a jeśli to nie jest tajemnica to ile wziął? Jeśli możesz napisz tutaj albo na priva :) i może namiary :oops:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 12:17 am   

Przyznam szczerze - pomysł DJ-a na weselu zawsze uważałam za 'poroniony' :oops:
Do czasu wesela misi. Słuchajcie: gdybym nie była, nie bawiła się - nie uwierzyłabym.

Poza oczywiście fantastycznie dobranym zestawem utworów DJ wykazał się znakomitą konferansjerką. Były i toasty, i gorzko, i "idziemy na jednego" :hyhy: . Także oczepiny pozytywnie mnie zaskoczyły.

Gdyby nie to , że mamy już zespół naprawdę brałabym pod uwagę opcję didżejowania :rotfl:
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 11:59 am   

Mysle, ze to nie ma wiekszego znaczenia, czy gra zespol czy DJ... wazne, zeby ktokolwiek zajmuje sie oprawa muzyczna wiedzial jak to robic dobrze :-)
Bylam na weselu z super zespolem i z super DJ'em, ale widzialam tez kapele, ktora wybitnie sobie nie radzila :zly: jak rowniez DJ'a, ktory teoretycznie powinien miec bogatszy repertuar niz zespol, a i tak okazal sie niewypalem...
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
mags77 

Wiek: 47
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 6:27 pm   

Wiem, że się powtarzam, ale też potrzebuję namiar na dobrego DJa-wodzireja.
Pozdrawiam wszystkich!
Magda
p.s. a ślub już 07-07-2007 :)
_________________
mags77
 
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 10:19 am   

Misia, ja poszukuję DJ-a na wesele mojej przyjaciółki, u mie była orkiestra, więc nie wchodzi w grę. Czy mogłabyś przysłać mi na priv namiary na tego gościa. Bardzo proszę w imieniu przyszłej panny młodej :P .
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
tajchi 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: LONDON
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 4:42 pm   Re: DJ i wodzirej

Sisi napisał/a:
Kochani, macie może namiary na dobrych DJ'ów z elementami wodzireja? :roll:
Niestety nie możemy nikogo znaleźć, faktem jest, że nie mamy wiele namiarów i ze póżno, ale może jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja :smut: .


Co do DJ ja podpisalam umowe z jednym miłym Panem z Pabianic on gra tez w orkiestrze i poszłam w sumie aby wziąć orkiestre tym bardziej ze jechał dzien po weselu swojej siostry na którym tez grał DJ i pożal sie Boże co on puszczał. Wiec na 100% miala byc orkiestra.Ale p.Mirek puscil mi wesela z jego udzialam jako DJ+wodzirej i wesele z orkiestra w ktorej tez gra.I ja sama odjęlam decyzje ze wole DJ-a. Mam z nim kontakt cały czas mimo ze mieszkam w Anglii na skypie gadamy co jakies dwa trzy tygodnia, jeszcze nie ustalamy co i jak na weselu bedzie tak po prostu gadamy o zyciu tu i tam.
Wiec na pewno jest facetem ktory interesuje sie Wami a nie olewa jak inni.
Moge podac namiary jak ktos by chciał

[ Dodano: Pon Paź 02, 2006 4:49 pm ]
Ewelianna napisał/a:
Misia, ja poszukuję DJ-a na wesele mojej przyjaciółki, u mie była orkiestra, więc nie wchodzi w grę. Czy mogłabyś przysłać mi na priv namiary na tego gościa. Bardzo proszę w imieniu przyszłej panny młodej :P .

napisalam nizej o DJ uwazam ze warto jechac do niego i zobaczyc co umie i pokaze, jak Cie interesuje napisze namiary
_________________
 
 
Galatea 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 7:12 pm   

Poproszę namiary na tego pana.z góry dziekuję.
_________________
"Dla świata jesteśmy jednym z wielu, ale istnieje ktoś jeden, kto jest dla nas całym światem"
 
 
 
tajchi 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: LONDON
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 10:35 pm   

Galatea napisał/a:
Poproszę namiary na tego pana.z góry dziekuję.


Wiec
Mirosław Cieszyński"DJ.SIMON"

Powiedz ze jestes od pary z Londynu nasz skype asolczyk gdyby pytał.
Aneta i Sławek
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Gru 13, 2006 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Galatea 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 10:04 am   

Czy widzieliście DJ Simona w akcji?
_________________
"Dla świata jesteśmy jednym z wielu, ale istnieje ktoś jeden, kto jest dla nas całym światem"
 
 
 
tajchi 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: LONDON
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 3:11 pm   

Galatea napisał/a:
Czy widzieliście DJ Simona w akcji?

[b]Widziałam kilka płyt z wesel z jego udziałam i o wiele bardziej podobał mi sie jako DJ niz jako muzyk z orkiestry, w której tez gra.On tez Wam pokaże te filmy jak pojedziecie do niego do domu.Uważam ze warte zobaczenia.
Namiary dostałam od koleżanki która była na weselu gdzie On grał i mówiła że było świetnie.
Choc sie ceni jak na DJ-a to uważam ze warto zapłacić w T? jedną jedyną NOC.
[/b]
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 22, 2006 11:33 am   

tajchi strasznie sie czyta taka czcionke :kwasny:
 
 
Kropek 

Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:35 pm   

Moje drogie forumowiczki,

bardzo prosze o pomoc- w znalezieniu DJa/wodzireja (tzw dwa w jednym...). Dostalam napiary od szczako (DZIEKI!!), ale niestety obaj Panowie na 18 sierpnia juz sa "wzieci". Jezeli ktos moze pomoc, bardzo prosze o info na priv.

Jednoczesnie pytanko: o co powinnam zapytac takiego ludka, poza
- dostepnoscia 18.08.2007
- cena
- czy prowadzi "konferansjerke" (czyli czy animuje wesele, czy jest wodzirejem ;-) )
- przykladami scenariusza imprezy ( co robi i kiedy ;-D )

Z gory dzieki za pomoc, bo troche sie martwie :zalamany:
_________________


[/url]
 
 
wioleta 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:52 pm   

Nie wyobrażam sobie na weselu dj-a, uważa że na weselu powinna grać orkiesta. Dj kojarzy mi się z dyskoteka, a nie ze ślube. Myślę, że starsze osoby nie będą się bawić dobrze, ale młodzież może bawić się świetnie.
Bez względu na to ja będę miała u siebie na weselu orkiestrę i zdania nie zmienię.
Pozdrawiam :D
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 10:01 pm   

wioleta podobnie jest ze mną. U mnie musi być orkiestra i już! Dla mnie muzyka w oryginalnym wykonaniu kojarzyłaby się za bardzo dyskotekowo :( No, ale są różne gusta, goście na weselu (bo może być np. więcej młodzieży), no i bądźmy szerzy różne budżety.
 
 
Kropek 

Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 10:03 pm   

wioleta napisał/a:
Nie wyobrażam sobie na weselu dj-a, uważa że na weselu powinna grać orkiesta. Dj kojarzy mi się z dyskoteka, a nie ze ślube. Myślę, że starsze osoby nie będą się bawić dobrze, ale młodzież może bawić się świetnie.
Bez względu na to ja będę miała u siebie na weselu orkiestrę i zdania nie zmienię.
Pozdrawiam :D


mysle, ze to kwestia szczescia i gustu; bylam niedawno na slubie mojej Kuzynki i byl tam DJ/wodzirej. I bylo super! Wszyscy swietnie sie bawili, w tym moja Babcia lat 94 :lol:

czyli, kwestia gustu i szczescia do DJa...
_________________


[/url]
Ostatnio zmieniony przez Kropek Wto Lis 28, 2006 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 2:09 pm   

Witam

Czy mozecie mi przeslac namiary na DJ-Wodzirejow? Sprawdzilam juz namiary znalezione na forum ale mialam tyle szczescia co ze znalezieniem orkiestry. I potrzebuje takiego co mowi troche po angielsku.

Pozdrawiam
 
 
 
anecik 

Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 10:53 pm   

Witam i ja też poprosiłabym o namiary na dobrego DJ-a który rónież poprowadzi imprezę :)
_________________
anecik
 
 
asiuncia 


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 2:32 pm   

Ja również poproszę o namiary na sprawdzonego Dj (który występuje też w roli wodzireja).

Dziękuję;)

i pozdrawiam oczywiście :wink:
 
 
Gogo 

Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 5:32 pm   

Witam
I ja także proszę o namiary na DJ-wodzireja na wesele
Pozdrawiam serdecznie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl