Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
biustonosz żelowy
Autor Wiadomość
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 5:01 pm   biustonosz żelowy

Moja kolezanka miala taki biustonosz z żelem w środku (chyba żelem) kupila go pare lat temu w sklepie triumph.Mowila ze jest idealny pod gorset lub pod jakąkolwiek bluzke bez ramiaczek.Tylko ja nie moge teraz go nigdzie znalezc.I nie wiem tak naprawde czy on sie nazywa "żelowy" czy jakos inaczej.Moze Wy słyszałyście o czymś takim??

[ Dodano: Pon Lut 13, 2006 14:22 ]
:hmm : szkoda,że nikt nie słyszał nic o nim...
 
 
ataner 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 12:23 pm   

Czesc jesli chodzi ci o taki biustonosz bez ramiaczek i zakładany na sam biust i zapinany tylko z przodu to , to jest biustonosz silikonowy i mozna go kupic na stronach allegro i on chyba kosztuje ok 25zł moze wiecej on jest bardzo fajny i powieksza biust o jeden rozmiar pozdrawiam
 
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 12:27 pm   

No wlasnie kurcze nie chodzi mi o taki.
Ten biusionosz wyglada normalnie jak push-up,ma odpinane ramiaczka,tylko jest on wypelniony w srodku silikonem.
Juz nie wiem gdzie mam szukac tego biustonosza :( ,w internecie znalazlam dwie strony ale tez nie mam pewnosci czy to jest to,wyslalm do nich pytanie ale nikt mi nie odpisał.
Ale dzieki za zainteresowanie,pozdrawiam.
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 12:39 pm   

To ja miałam taki po jakimś czasie się zniekszatałcił i wcale nie dawał takiego efektu ciekawego po zwykłym push upie mam lepszy efekt. Ja go kupowałam w triumfie na Armii Krajowej ale był on łódzkiej firmy kosztował ok 20 zł
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 12:50 pm   

A czy mozesz mi opisac Agatko jak on wyglada... Bo jak ja go dotykalam to on tak jakby mial wode w srodku i byl duzo ciezszy od zwyklych,no i kosztował duzo wiecej bo ok.120 zl. i to bylo ze 3-4 lata temu.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 12:52 pm   

agga123, jeśli chodzi Ci o wkładki żelowe, to ma je wiele modeli popularnych firm. Chyba, że cały biustonosz ma być "żelowy", z takim cudem to się nie spotkałam :?
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 12:55 pm   

Wyglądał jak normalny tylko zamiast pusha z gąbki miał taką jakby wode czyli żel w środku i faktycznie jest dużo cieższy, a ja kupiłam polskiej firmy i dlatego ksoztował ok 20 zł
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 12:58 pm   

Alma nie chodzi mi wlasnie o wkladki zelowe tylko o caly biustonosz.Wiem ze na pewno jest cos takiego bo moja kolezanka miala kiedy taki.
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 4:21 pm   

Ja wiem, że są biustonosze, które są wypełnione żelem (powiększają biust) tak jak mówi Agatka. Zamiast pusha gąbki ma żel. Nie wiem po ile są i gdzie można kupić. Kiedyś takim biustonoszem pochwaliła się moja koleżanka.
_________________
 
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 6:21 pm   

Własnie,wlasnie chodzi mi o taki biustonosz jak pisze Agatka.Musze koniecznie sobie go sprawic,napaliłam sie na niego strasznie...choc jeszcze nie przymiezalam...tylko :hmm : gdzie go szukać...
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 6:27 pm   

Napisałam ci gdzie możesz go szukać gdzie ja kupowałam na Armii Krajowej coś koło numeru 54 tam jest obok Centrum dermatologii estetycznej

Znalazłam nawet fotke

 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 7:02 pm   

dzieki WIELKIE!!! Jak bede w Lodzi (a to juz za półtora m-ca :D ,tylko szkoda, ze tylko na 4 dni :( ) to na pewno tam zajrze.
Jeszcze raz dziekuje za pomoc,pozdrawiam.
 
 
suzanka 


Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:31 pm   

Staniki z żelem (oliwką) wewnątrz widziałam w Galerii w Kappahl'u. Kupiłam sobie już 3 i szczerze mówiąc już innych nie chcę. W zimie ich zaletą jest to, iż oliwka nagrzewa się od ciała... Ciekawe jak to latem będzie - może zmienię zdanie na ich temat :)
A jak wkład pęknie, to:
a) będę wyglądała jak karmiąca mama :oops:
b) będę mogła posmarować suche partie ciała oliwką :]



Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl