Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotoksiążka
Autor Wiadomość
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 4:31 pm   Sobieraj na Piotrkowskiej

No to widze ze troche z narzeczonym przesadzilismy :P
WYbralismy studio Sobieraj na Piotrkowskiej bo urzekly nas zdjecia. Na nasze nieszczescie trafilismy tam na samym poczatku i potem wszystko co ogladalismy bylo po prostu gorsze. :(

Zdecydowalismy sie na bardzo ciekawa nowa propozycje - album ksiazkowy. Zdjecie sa nadrukowane na baaardzo grubym papierze, wszystko elegancko oprawione, tworzy oryginalny dokument z okolo 30stoma zdjeciami. Ale koszt... hm... sam ten album kosztuje ok 1700 zl. Miniaturka dla rodzicow - 500 zl od sztuki, kazda dodatkowa odbitka 16,50... albo jakos tak :) Sama pojedyncza poza kosztuje 110 zl :P

Zdjecie rewelacyjne, album elegancki.. no coz.. w koncu to raz w zyciu... ale sami widzicie ze mam powod do bolu glowy teraz.. heheh....

Emilkaa
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 7:31 pm   

emilkaa napisał/a:
Zdjecie sa nadrukowane na baaardzo grubym papierze, wszystko elegancko oprawione, tworzy oryginalny dokument z okolo 30stoma zdjeciami. Ale koszt... hm... sam ten album kosztuje ok 1700 zl. Miniaturka dla rodzicow - 500 zl od sztuki

Delikatnie mówiąc jestem w szoku! :shock: W np. tej firmie cena albumu z 40 stronami (więc i 40 dużymi zdjęciami) to 155 zł.


To jeszcze pytanko - to jest cena za całość? Wydruk i robociznę? Czy do tego dochodzi jeszcze cena za 1 pozę?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Gru 30, 2005 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 7:32 pm   

Emilkaa, moze się jeszcze zastanów? :hm: Bo różnica ogromna! :roll:


I właśnie za to kocham to forum - nigdzie nie miałabym tak błyskawicznej, precyzyjnej informacji... :smilegirl:
_________________
chez alma |
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 1:07 pm   

?ciągnęlam program fotoksiążka i całkiem serio zastanawiam się czy takiego sobie nie zamówić (albumu). Czy któraś z Was widziała na żywo te książki i mogła by powiedzieć jak to wygląda?
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 3:15 pm   

Widziałam na targach, ale nie pamiętam jakiej firmy. Tamte wyglądały super, normalnie jak album np. o Łodzi. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 11:40 am   

kryszka napisał/a:
emilkaa napisał/a:
Zdjecie sa nadrukowane na baaardzo grubym papierze, wszystko elegancko oprawione, tworzy oryginalny dokument z okolo 30stoma zdjeciami. Ale koszt... hm... sam ten album kosztuje ok 1700 zl. Miniaturka dla rodzicow - 500 zl od sztuki

Delikatnie mówiąc jestem w szoku! :shock: W np. tej firmie cena albumu z 40 stronami (więc i 40 dużymi zdjęciami) to 155 zł.


To jeszcze pytanko - to jest cena za całość? Wydruk i robociznę? Czy do tego dochodzi jeszcze cena za 1 pozę?



Spojrzalam na stronke. Faktycznie jest roznica cenowa.. hehe... powiem szczerze ze zachecam do wybrania sie do Sobieraja i obejrzenia tego albumu, w porownaniu z tym co jest prezentowane na stronie to widac ogromna roznice.
Przyznam ze wlasnie sciagam program i zobacze co on jest w stanie zrobic. Obawiam sie czy nie jest za malo opcji i czy te wszystkie albumy wykonywane w tym programie nie wygladaja tak samo?
Raczej i tak juz zdania nie zmienimy bo moj ukochany zakochal sie w zdjeciach i tym albumie a ze oszczedzac i tak nie mielismy zamiaru.... hehe..
Ale moj rozsadek bierze gore teraz i poswiece troche czasu na przeanalizowanie tego co mi podeslalas... dam znac co i jak :P
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 1:31 pm   

Tylko pamiętajcie, że to na szybko znaleziona firma w Google. Ten album, który oglądałam na targach, wyglądał na dużo lepsze (ciekawsze) wykonanie, ale niestety nie pamiętam ile kosztowała ta przyjemność.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 1:13 pm   

Sciagnelam, widzialam i zrezygnowalam. :)
Album jednak wykonywany u fotografa ma zdecydowanie lepsza jakosc i tak jak juz bylo powiedziane jest po prostu ciekawszy, wiecej mozliwosci daje. Ale ten ze stronki za te 155zl tez mozna wykorzystac jako bardzo mily prezent dla kogos.
Co tu duzo mowic, cena Sobieraja jest strasznie wywindowana no ale coz.. jak juz pisalam moj Mily jest nim zachwycony a ja sie ciesze ze postanowil na to nie oszczedzac :)

Innym jednak polecam troche poczekac i zrobic u innego fotografa bo nie ulega watpliwosci ze za pare miesiecy wprowadza to i inne firmy i wtedy ceny tez spadna.. zreszta ceny u innych fotografow sa i tak o polowe mniejsze niz u Sobieraja.. no coz... takie zycie...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 1:47 pm   

Dostałam ostatnio ofertę z Superfoto.pl:

fotoksiążka

fotospinka

Brzmi bardzo ciekawie. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 3:13 pm   

super sprawa, zwlaszcza ze my po slubie chcemy rodzicom zrobic kilka najladniejszych odbitek i zastanawialismy sie jak im to dac, a taka forma jest rewelacyjna moze byc super prezent pod choinke
_________________
Hanusia



 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 10:09 am   

kryszka napisał/a:
Widziałam na targach, ale nie pamiętam jakiej firmy. Tamte wyglądały super, normalnie jak album np. o Łodzi. :)

O, właśnie o czymś takim pisałam:




?liczne! :mrgreen: Tylko ta cena :shock: :
Cytat:
Ł2095 = 75 images in a 30x40cm book + all photos 6x4 + calendar.
Ł2295 = 105 images in a 30x40cm book + all photos 6x4 + calendar.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 1:26 pm   

http://www.graphistudio.com/

tu jest strona z takimi ksiazkami :) koszt w granicach 800 funtow :(

w Foto Ewa tez sa juz dostepne takie ksiazki - koszt bardzo podobny z tego co wiem.. ale mi osobiscie nie podoba sie ze umieszczaja sporo tekstow obok zdjec - ale to jest pewnie do uzgodnieina :D
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Pią Cze 30, 2006 10:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 2:28 pm   

To oferta studia w którym my robimy zdjęcia. My robimy wprawdzie zdjęcia w normalnym albumie (nie książkowym) ale moze komuś sie przyda.

książka 20 stron cena 700zł

Link do strony FotoLab Fuji - album ślubny książkowy
_________________
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 2:30 pm   

no no.. tutaj ten album tez jest calkiem fajny :D
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 2:39 pm   

Mnie się osobiście bardzo te albumy podobają.
Ale jak dla mnie to troszkę za dużo pieniążków. Ale gdybym miała kasę i mogłabym sobie pozwolić na taki album to wybrałabym go!
To naprawdę super sprawa :wink:
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 4:25 pm   

czym wiecej ogladam takich albumow tym bardziej sie do nich przekonuje......
Chyba dzisiaj przymusze mojego L do wspolnego poogladania. Fajna sprawa....
A jesli nawet my wybierzemy tradycyjne zdjecia, to moze dla rodzicow na prezent chociaz cos takiego... zobaczymy.Pomysl mi sie bardzo podoba. Chcialabym tylko, zeby w takim albumie byly zdjecia jak najbardziej naturalne, bez zadnych rekwizytow. Po prostu nie lubie zadnych rowerow, ram do zdjec, nieistniejacego molo, wiatraka itd.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 5:03 pm   

Fifth.. przeciez album taki jest efektem Waszej sesji.. a sesje sama decydujesz jaka chcesz.. nie widze wiec problemu.. ja jestem po uszy zakochana w tych ksiazkach..

mozna zrobic tansza wersje - linki gdzies wkleila kryszka powyzej..

jakos jednych i drugich widac od razu - nie oszukujmy sie - no ale nie kazdy akurat chce tyle kasy wydac na sama ksiazke :)
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 6:01 pm   

Nasz fotograf za taką Fotoksiążkę liczy sobie 300 zł, chyba troche dużo nie wiem czy sie zdecydujemy
_________________
Hanusia



 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 6:16 pm   

Coraz bardziej mi się podobaja te książki... i faktycznie, świetny pomysł na podarowanie zdjęć rodzicom czy dziadkom :D
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 8:49 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Chcialabym tylko, zeby w takim albumie byly zdjecia jak najbardziej naturalne, bez zadnych rekwizytow.

Ja myślę, że sens tej książki jest tylko wtedy, gdy jest tam zawarty tylko reportaż z całego tego dnia - taka zdjęciowa opowieść. :) A nie sucha sesja ze studia czy pleneru.


Może kiedyś... na którąś rocznicę... 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 7:35 am   

no masz racje kryszko... zbieram na to pieniazki :D .. tez myslalam ze na ktoras rocznice NAM zasponsoruje w prezencie :P
 
 
holka 
Firma


Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 1:57 pm   

ufff...
troche czasu zajelo mi przekopanie sie przez wszystkie ulotki z targow fotograficznych, ale znalazlam... otoz na jednym ze stoisk ogladalam takie albumy, wygladaly calkiem przyzwoicie, odwiedzilam przed chwila ich strone i troche o tych albumach poczytalam
www.fotoexpress.pl
z tego co doczytalam, jesli przesylacie im swoje zdjecia a oni to opracowuja (rozplanowuja) na stronach to za kazda wolaja (olaboga) 11zl.
album mozna oczywiscie zaprojektowac samemu, albo w jakims magicznym i drogim programie albo w Photoshopie... mam swiadomosc, ze nie kazdy ma lub umie sie w PSie poruszac, a dodatkowe koszty zwiazane z projektowaniem albumu przez te firme, moga przytloczyc. Poniewaz jest wszystko ladnie opisane jak to w Photoshopie robic (wymiary, marginesy, spady itp), to mam propozycje dla chetnych. NIEODPLATNIE dwom-trzem parom moge pomoc w zrobieniu takiego projektu - ja sie pobawie a Wy bedziecie miec projekt. No i jakas pizze mozemy przy okazji zjesc :D
to nie jest ogloszenie ani tym bardziej reklama - tylko chec pomocy :!:

nie przegladalam jeszcze wymienionych wyzej linkow i jak to wyglada z projektami nie wiem, ale zaraz sobie poczytam.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 2:10 pm   

wczoraj wymyslilam!!
Michala Dziadkowie nie beda mogli sie na slubie i weselu pojawic i taka ksiazka to bylby super prezent dla nich. mysle, ze zdecydujemy sie na cos takiego i wreczymy im, jak ich po weselu odwiedzimy.
Wy to macie lebki, Dziewuszki ...
przejrze te wszystkie oferty, przejde sie po miescie i zobaczymy co tam ciekawego maja.
_________________
 
 
juzti 


Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Bełchatów/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 9:39 pm   

Mój fotograf też oferował taką książkę tzw: Coffe Table Album :)
Przyznam, że pamiątka cudowna.. i chciałabym go mieć.. no ale... ten dodatkowy 1000 zł troszkę ochładza mój entuzjam..
_________________
juzti
 
 
dzidek 


Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 13, 2006 9:14 pm   

To jeszcze nic bo mój fotograf bierze za fotoalbum DWA !! razy wiecej. Co prawda jest tam okolo 100 zdjęć które nie są oczywiście wynikiem sesji fotograficznej tylko są tworzone specjalnie na potrrzeby albumu ale to i tak duzo. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Cały czas się zastanawiamy czy się zdecydować. Niby dużo ale taki album jest na całe życie. Hmm.... A co wy o tym sądzicie ?

Chętnie poznam opinie innych forumowiczów :) pozdr
_________________
http://www.starzaki.eu.org/~corrsfan/slub
 
 
 
tijoka 


Wiek: 41
Dołączyła: 09 Cze 2006
Posty: 24
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 6:53 pm   

mnie tez sie strasznie podobaja te ksiazki!! a jak pokazalam mojemu M. to tez sie zapalił do tego pomysłu . bedziemy szukac w Krakowie, moze maja cos takiego. jak sie cos dowiemy to oczywiscie dam znac na forum :)
_________________
 
 
 
Weronika 

Dołączyła: 23 Cze 2006
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 9:52 am   

A ja swój album ze ślubu zamówiłam w Wydawnictwie - www.wolablakowa.pl
Nie musiałam się bawić w ściąganie programów, tam wszystko zrobili za mnie :D i jak tak słyszę jak mówicie ile dałyście za albumy to się zagłowę łapię! ja za swój zapłaciłam niecałe 500 zł. - drukowany na papierze, w twardej oprawce, zdjęcia ślicznie wystylizowane i wogóle!!
Naprawdę polecam - tam na stronce jest wszystko dokładnie opisane i są nawet galerie do ogladnięcia :D
 
 
jusca 

Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 4:30 pm   

Hej dziewczyny... Ja zdjęcia ślubne robiłam w studiu fotografi barwnej "OMEGA" w Łodzi przy ulicy Cieszkowskiego. SUPER to mało powiedziane. Album w formie książki z 20 rozkladówkami w eleganckiej oprawie. polecam
 
 
niikitka 
Firma

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: dolny sląsk
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 6:39 am   

Treść posta usunięta ze względu na niedozwoloną reklamę.
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lip 14, 2006 8:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 7:34 am   

Znowu pierwszy post i zaraz reklama,jak tu wierzyć w dobre intencje kogoś,że przyszedł pogadać na forum a nie zarklamować swój towar,bo jest tyle postów po drodze,że nittrzeba zaczynać od jakiegoś środka i akurat fotoksiążka.Chyba podpada?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 14, 2006 8:30 am   

Sylwio - podpada jak najbardziej, bo niikitka jest znana szerokiemu gronu ze swojej działalności, dlatego to ewidentna reklama.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
frizz 

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 5:03 pm   FotoKsiążka

Witam !
Chcę sobie zrobić FotoKsiążke praktycznie mam wszystko , ale brakuje mi jednej rzeczy .
Książka miała by być zrobiona z grubych kartek sztywnych - i moje pytanie co to za kartki jaki to materiał.

Pozdrawiam
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 5:11 pm   

A czy to nie był papier taki jak do zaproszeń? A tak wogóle to taki temat już istnieje tutaj http://www.forum.wesele-l...&highlight=foto
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Nie Paź 08, 2006 5:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
frizz 

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 5:36 pm   

ok było ale nie padło słowo co to za papier i nie jest to taki jak do zaproszeń bo ten który ja widziałem jest dość gruby ok 2 mm ciekaw jestem poprostu jak się on fachowo nazywa.
 
 
mgielka 

Dołączyła: 12 Wrz 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 7:13 pm   

zdjęcia w fotoksiążkach naklejane są na tekturze (nie takiej pudełkowej) to jedyna nazwa, tektura do fotoksiążek może być z tego co się orientuję od 1 mm
_________________
Aneta
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 10:23 pm   

dziewczyny - fotoksiazka to jedno i fotoalbum to drugie
te dwie sprawy to jak porownanie czajnika za 50 zl i czajnika za 400 zl Porshe Design
oba gotuja wode - ale wyglad jest zupelnie rozny

fotoksiazke mozna zobaczyc w kazdym fotojokerze - zaczeli chyba pol roku temu je robic
cena jest fajna, sam pomysl tez - ale wykonanie juz z takim przymknieciem oka...
same wydruki (laserowe) niestety odbiegaja od tego co daje nam odbitka

a fotoalbum - to wlasnie odbitki naklejone na tekture lub pianke (chyba 3mm) - pianka ponoc jest lepsza bo nie rozkleja sie i nie zagina sie tak latwo - ale albumy sa drozsze odrazu...

no i fotoalbumy to juz zabawa za okolo 400-1000 zl :(
choc robia wrazenie...



no chyba ze nie zrozumialem czegos i moj post jest bez sensu
bo autorka watku chce zrobic samodzielnie - czyli zszywac/kleic itp, itp...
jesli tak to chcialbym zobaczylbym efekt koncowy - moze wyjsc bardzo fajnie :)
_________________
Z.
Ostatnio zmieniony przez Zbychu Nie Paź 08, 2006 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 6:14 pm   

Odebralam swoj fotoalbum z Sobieraja... oboje z mezem jestesmy zachwyceni... a rodzina to juz nie moze sie opamietac w zachwytach.. hehe... zdjecia sa tez cudowne... proste, bez sztucznych tel i rekwizytow... wiekszosc to po prostu my na bialym tle..
uzyskalismy efekt o jaki nam chodzilo -- nie ma przerostu formy nad trescia :D

goraco polecam Sobieraja i fotoksiazke.. koszt jest ogromny ale to pamietka na cale zycie.. w najblizszym czasie postaram sie moze zrobic zdjecia albumu i Wam pokazac :D chcialabym sie pochwalic calemu swiatu :) :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 9:47 pm   

Emilkaa - masz już zdjęcia Waszego albumu?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 3:47 pm   

Wow!
Wyobrażam sobie ten Twój album Emilko! Byłam niedawno w Foto Sobieraj i oglądałam to cudo;)...heh dlaczego jest taakie drogie! Jak wkleisz zdjęcia to też będę podziwiać!

Aha, dla tych, którzy również nie mogą aż tyle wydać na taką pamiątkę: podobno w Rossmanie można samemu taką "fotoksiążkę" stworzyć, dość tanim kosztem.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 6:58 pm   

a nam nasz fotograf zaproponował do wyboru foto książkę lub album i nie wiemy na co sie zdecydować :)
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:42 pm   

Kochecka-też bym nie wiedziała...

chyba że książkę w wersji "pierwszej" + (te same lub więcej) obrobione fotki na CD, to wtedy można samemu stworzyc album;), a to raczej tansze niz ksiazka, prawda?
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:38 pm   

nasz fotograf proponuje nam album lub ksiązkę i to które wybierzemy nie ma absolutnie żadnego wpływu na cenę bo są wliczone w cenę.ponadto dostaniemy ok 2tys zdjęc na płycie, wszystko wliczone tak wie pozostaje dylemat co wybrać:książke czy album :)
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:05 pm   

wow! co to za fotograf?!
To może spytaj go ile zdjęć obrabia do książki a ile do albumu spróbuj obliczyć co Cię drożej wyniesie jeśli będziesz chciała to "drugie" dorobić na własną rękę
(mnie się wydaje że stworzenie książki jest bardziej skomplikowane, a zdjęcia łatwiej wywołać i wkleić do albumu)
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:08 pm   

jeszcze zobaczymy, na razie zastanawiamy się nad tym :)
_________________
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 6:18 pm   

witam
Skad wy bierzecie takie ceny fotograf z którym wspolpracuje ostatnio mówił ze taka fotoksiążka na kosztuje maksymalnie 500zł dlatego dziwie sie ze pojawiaja sie takie kwoty jak 1000 zlotychwydaje mi sie ze ci fotografowie chca na tym dodatkowo zarobic a poniewaz robi sie to modne to wykorzystuja ten fakt
pozdrwiam
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 8:43 pm   

emilkaa napisał/a:
Odebralam swoj fotoalbum z Sobieraja... oboje z mezem jestesmy zachwyceni... a rodzina to juz nie moze sie opamietac w zachwytach.. hehe... zdjecia sa tez cudowne... proste, bez sztucznych tel i rekwizytow... wiekszosc to po prostu my na bialym tle..
uzyskalismy efekt o jaki nam chodzilo -- nie ma przerostu formy nad trescia :D

goraco polecam Sobieraja i fotoksiazke.. koszt jest ogromny ale to pamietka na cale zycie.. w najblizszym czasie postaram sie moze zrobic zdjecia albumu i Wam pokazac :D chcialabym sie pochwalic calemu swiatu :) :)


Przepraszam że cytuję Cię Emilkoo w całości, ale właśnie się zorientowałam, że to CUDO, które widziałam, to były Wasze zdjęcia ;) !!! Oglądałam w FotoSobieraj kilka "przypadkowych" fotoksiążek i jedna z nich to była Wasza :D , tak więc zgodnie z Twoim wczesniejszym życzeniem chwalisz się całemu światu.

Wyglądaliście Cudownie, naprawdę zazdroszczę takiej pięknej pamiątki
Pozdrawiam!
 
 
liliana 

Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: łodz
  Wysłany: Wto Maj 08, 2007 6:43 pm   

Witam , czesto odwiedzam to forum i z checia czytam rozne wypowiedzi , ale nie do konca zgadzam sie z tym co mowi Jacek. Widzialam rozne ksiazki w roznych firmach ,ktore mialy rozne ceny,ale jesli ksiazka ma koszt 500 zl to co to za ksiazka.Moim zdaniem cena mowi sama za siebie.To jest pamiatka na cale zycie i chyba warto poswiecic troche wiecej funduszy . Pozdrawiam
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 3:48 pm   

witam ja co prawda jej nie widziałem opieram sie tylko na tym co on mi powiedział ale dowiem sie dokładnie wszystkiego i dam znak ale musi byc w tym sporo prawdy bo na ostatnich targach wideo-foto był facet nie pamietam z jakiej miejscowości i maił ceny za mała ksiąke na grubym papierze do 20 stron ok 150zł a zadużą do 500zł ale tak jak mówie dowiem sie dokladnie i dam wam znak
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 3:57 pm   

Ja chciałam tylko napisać że to że coś jest droższe nie znaczy że lepsze :)
Po cenie nie można oceniać tego czy coś jest lepsze od innego :-?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 2:32 pm   

fotoksiążka to cudowna sprawa. mnie osobiście zachwyciły te które widziałam i wiem, że chcę mieć koniecznie taką pamiątkę.... ja robię taką za 600 zł....

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 3:36 pm ]
aha i NIE DAJCIE SI? NABRA? widziałam książkę, która kosztuje prawie 1900 zł ( to jakiś NONSENS!) a ta którą ja robię raczej nie odbiega jakością bo widziałam i dotykałam i kosztuje 600!!! oczywiście zgadzam się, że w sprawach ślubnych oszczędzać nie należy (ewentualnie tam gdzie się da:)) i ja również stawiam zawsze na jakość....ale 1200 zł RÓ?NICY między tak samo wyglądajcymi albumami? LITO?CI
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Nie Wrz 02, 2007 2:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl