Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Allegro
Autor Wiadomość
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 7:55 pm   Allegro

Ciekawa jestem czy korzystacie z aukcji internetowych Allegro, sprzedajecie czy kupujecie, a moze wogole nie odwiedzacie :?:

Ja mam swoje konto od 2002 roku, jak dotad 100% pozytywnych komentarzy. Kupuje najczesciej kosmetyki, a sprzedaje uzywany sprzet jezdziecki, niedawno udalo mi sie sprzedac kanape :!:

A jak jest u was?
 
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 8:19 pm   

Czasem cos mi sie zdarza kupic lub sprzedac .. ostatnio kupilem przez allegro telefon komorkowy i wozek dla naszego Kacperka :)

Jak na razie mam jeden negatyw od czlowieka od ktorego cos kupowalem ale tylko dlatego ze sprzedajacy wystawiaja negatywy zawsze kiedy oni dostana - a niby czemy mam dostac negatywa skoro wywiazalem sie ze swojej strony jako kupujacy ?? No coz ... negatyw jest ale chyba nikt kto cos odemnie kupil nie moze narzekac :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 12:37 am   

Przegladam czasem, ale nigdy nic nie kupilam ani nie sprzedalam.
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 12:57 am   

Kilka rzeczy już kupiłam. Sprzedać dopiero zamierzam jak zacznę się pakować do przeprowadzki i pozbywać się niepotrzebnych i nieużywanych rzeczy. :)

I jako kupujący zdążyłam zarobić już negatywa :evil: , oczywiście nie z mojej winy bo ja się z transakcji wywiązałam w ekspresowym tempie, ale sprzedawca był niesolidny i dostał neutrala, no to się zemścił. :evil:

Ogólnie to fajne miejsca na zakupy, trzeba tylko wykazać się dużą ostrożnością.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 11:26 am   

kryszka napisał/a:
I jako kupujący zdążyłam zarobić już negatywa :evil: , oczywiście nie z mojej winy bo ja się z transakcji wywiązałam w ekspresowym tempie, ale sprzedawca był niesolidny i dostał neutrala, no to się zemścił. :evil:



Ale swinia :evil: to juz naprawde szczyt bezczelnosci.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 2:18 pm   

W polskim Allegro jestem od niedawna i wyłącznie jako kupujący - i tak proszę o to rodzinkę, żeby wpłacała pieniądze i na ich adres przychodziły przesyłki, do Niemiec mi się po prostu nie opłaca.
Póki co mam same hiperpozytywy i jestem zadowolona ze sprzedających (wybieram tych, którzy mają wyłącznie pozytywy).
Nie zaryzykowałabym droższych zakupów na Allegro, zbyt wiele było historii, że zamiast np. tel. kom. ludzie dostali ... kartofle. :shock:

Natomiast mój Mąż działa na niemieckim e-bay, prawie wyłącznie jako sprzedający i też ma same pozytywy. Tutaj KAZDA aukcja jest wiążąca, ściga się delikwenta prawnie jeśli np. zlicytuje i się wycofa, a nie tylko daje negatywa.
_________________
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 10:51 pm   

Pragne zauwazyc w razie wycofania sie z transakcji na polskim allegro tez mozna zglosic to do administratorow allegro, problem tylko w tym ze nie wiem jak sie ta sprawa dalej toczy :(
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 11:03 pm   

W mojej sytuacji gdy prosiłam o interwencję Allegro i wskazałam im niezgodne z regulaminem działanie Sprzedającego dostałam odpowiedź w następującym tonie: "proszę sprawę załatwić między sobą i proszę pamiętać że transakcja jest prawną umową i w związku z tym można dochodzić swoich praw na drodze sądowej". Po prostu śmieszne... :evil: Nawet nie wysłali jej upomnienia, tylko taką samą odpowiedź jak mi.

Więc jeśli wszystkie problemowe sprawy załatwiają w taki sposób to "fajnie". Nie najlepiej o nich świadczy też weryfikacja aukcji niezgodnych z regulaminem. Nieraz taka aukcja "wisi" kilka dni.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 11:45 pm   

Na Allegro jest dokładnie tak jak piszesz, Kryszko.
Czasem bzdurnie wylicytowane aukcje "wiszą" przez kilka dni, często są to licytacje przez dopiero co zarejestrowane osoby.
I tak jak napisałaś - w razie problemów adminiatratorzy Allegro wychodzą z założenia "załatwiajcie to między sobą, nas to guzik obchodzi". :x
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Sie 22, 2004 11:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2004 11:47 pm   

a ja mam pozytywne doświadczenia:) i jako kupujący i jako sprzedajacy. I mam nadzieję ze tak zostanie:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 12:36 am   

ja wrażenia też mam pozytywne, ale jak się kupiło jedną rzecz to się wiele nie ma do powiedzenia :lol: wiem natomiast, że muszę być ostrożna, też słyszałam o przekrętach na allegro, a nie chciałoby mi się dochodzić swoich praw w sądze...

ale mam nadzięję, że w przyszłości sprzedaż elektroniczna będzie się rozwijała w tą dobrą stronę, całkiem mi się to podoba (czekam szczególnie na robienie zakupów spożywczych online - precz z siatkówką!! hihi :wink: )
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 11:31 am   

A ja właśnie doznałam pierwszego rozczarowania na Allegro. :(
Aukcja trwała 10 dni, nie było opcji "Kup teraz", a babka pisała, że nie kończy aukcji przed czasem, ma same pozytywy. Czekałam (jak zawsze) na licytowanie 1-2 godziny przed końcem.
Jestem bardzo niemiło zaskoczona wycofaniem na 3 godziny przed końcem aukcji, których licytowaniem byłam zainteresowana, o czym zresztą informowałam kilka dni temu sprzedającego przez e-mail.
Doszło do jakiejś umowy z osobą, która wylicytowała dziś rano (wcześniej jak zauważyłam kupiła kilka rzeczy u tej pani :twisted: ).
Dla mnie jest to nieuczciwe, wydawało mi się, że obowiązują na Allegro zasady, że nie dogaduje się ze sprzedawcą pokątnie. :hm:
Babka mnie przeprosiła - ale co to zmienia?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 1:29 am   

Nieładnie. :evil: Napisz do Allegro, tak dla zasady, ciekawa jestem co odpiszą. :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 1:10 pm   Zakupocholizm

Mnie ostatnio dopadł zakupocholizm przez Allegro.Najpierw była posciel, potem kubki i filiżanki w gigantycznych ilościach, piżamka w łatki (bo mam bzika na punkcie łatek) znowu pościel, szlafroczek, podkładki na stół i cała masa różnych innych rzeczy.....Kupuje na konto szwagra bo stara się o znaczej supersprzedawcy. Jak narazie dobrze mu idzie :mrgreen:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 10:31 pm   

Ja uwielbiam Allegro - tzn. zakupy poprzez ten serwis, mam już kilkaset komentarzy zarówno jako sprzedający jak i kupujacy i jak do tej pory nacięłam sie raz - ale odpowiednio spreparowane 'doniesienie do prokuratury o popełnionym przest epstwie' zrobił swoje - dostałam zwort kasy.Tak, że narzekac nie mogę...
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 10:39 pm   

Ja znam faceta, który kupił od gościa bez komentarzy laptopa i jak to potem napisła kupił najdroższe zimniaki w swoim zyciu :)
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 1:06 am   

SaraLee napisał/a:
ale odpowiednio spreparowane 'doniesienie do prokuratury o popełnionym przest epstwie' zrobił swoje -


Jak to spreparowane :?:
 
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 4:28 pm   

Spreparowałam pieczątki itd, potem zeskanowałam całość i wysłąłam gościowi :P
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 5:05 pm   

za spreparownie pieczatek, fałszowanie dokumentów grozi do 5 lat:) do tego dochodzi zastrasznie i naruszenie nietylaklności osobistej:)

nie wiem czy to dobry pomysł ale jak poskutkowało.....


Ja nadal mam pozytywne doświadczenie a włąsnie dzis rano dostałąm kolejna paczuszke, z odpowiednia zawartościa:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 6:04 pm   

A czy kradzież nie jest karana :?: Poza tym, nie byłam karana, dostałabym najwyżej w zawiasach :twisted:
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 11:14 pm   

Uwazam, ze kazdy sposob dobry, ktory prowadzi do uzyskania zamierzonego efektu.
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 1:27 am   

SaraLee :) jak do niecałego 300 zł to mała szkodliwośc społeczna i nie karaja:)

jak pisałam - poskutkowało :lol:
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 8:19 pm   

Na szczęście nie każdy ma tak obszerną znajomość prawa jak Ty :hm:
Poza tym, wykorzystałam jeszcze fakt, że oszukano nie tylko mnie, więc kwota grubo przekroczyła 300 PLN
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 12:24 am   

Bardzo dobry pomysł SaroLee. :graba: Prosty i skuteczny. A skoro facet sam oszukał to raczej i tak by nie zgłosił odpowiednim władzom Twojego oszustwa. :wink:
I tu już nie chodzi nawet o kwotę, ale o sam czyn. Jeśli każdy poszkodowany machnąłby ręką na sprawę na drobną kwotę to oszuści żyliby jak króle. :evil: A tak to strach zajrzał w oczka i od razu inna rozmowa. :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 12:57 am   

dwa razy bylem na policji i raz odzyskalem kase a raz sprawe umozono akcja byla profesjonalnie zoorganizowana mysle ze koles zarobi z 10000,ja naszczescie stracilem tylko cos kolo 160
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 1:08 am   

SaraLee w moich postach jest duzo "usmieszków" nie traktowałam tego co napisałam super poważnie i kilka razy napisałam ze poskutkowało :graba:
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 11:43 am   

SaraLee napisał/a:
Spreparowałam pieczątki itd, potem zeskanowałam całość i wysłąłam gościowi :P

To ja się wyłamię - nie podobają mi się takie praktyki dochodzenia własnych racji. To też oszustwo, a nie wyznaję zasady "oko za oko". :roll: Nie wyobrażam sobie siebie podrabiającej takie dokumenty i wysyłania ich jako straszaka...
Tak jak pisałam - nie kupuję na Allegro rzeczy drogich, więc utrata 10-20 zł nie nadszarpnęłaby mojego budżetu. Oczywiście dochodziłabym swoich racji, ale nie w taki sposób....
A rzeczy droższe kupiłabym tylko w przypadku odbioru bezpośredniego.
_________________
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 5:02 pm   

filmowiec napisał/a:
dwa razy bylem na policji i raz odzyskalem kase a raz sprawe umozono akcja byla profesjonalnie zoorganizowana mysle ze koles zarobi z 10000,ja naszczescie stracilem tylko cos kolo 160


Filmowiec powiedz nam kogo mamy omijać.czy może już nie sprzedaje?
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 11:06 pm   

Osobiście nic nie kupuję ani nie sprzedaję na Allegro, ale Mój Misiek intensywnie się w to "bawi" :D :) I jak dotąd ma same pozytywy :D :) :graba:
_________________
13.08.2005 :) :):)
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 7:47 pm   

Na allegro ma konto mój P. i jak do tej pory ma same pozytywy. Najczęściej kupujemy tam, rzadko sprzedajemy. ja osobiście mam same pozytywne odczucia, nie trafiliśmy na jakichś nieuczciwych allegrowiczów także jest ok. :)
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 3:40 pm   

Jeszcze nie kupowalam,ani nie sprzedawalam nic na allegro!
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 8:47 pm   

Mój M. jest zalogowany i często kupuje, również dla mnie rzeczy.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 9:39 am   

Na allegro w dziale ślubnym jest nowy podrozdział pt. Usługi gdzie znajdują się etykiety, reportaże, wymajem pojazdów, zaproszenia i pozostałe. Coraz ładniejsze się robi to allegro i czytelniejsze :D
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Pią Cze 02, 2006 9:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:19 am   

ja dość często kupuję na allegro - czasami sprzedaję - zazwyczajjak robię porządki w szafach:) Chyba ze 2 czy trzy razy się naciełam - ale tylko tak, że sprzedający pisał, że rzecz jest nowa, albo prawie nowa czy w idealnym stanie - a tak nei było... zazwyczaj udawało się sprawę wyjaśnić. poza jedną sukienką - gdzie w aukcji była wyrażna adnotacja, że suknia jest nowa, nigdy nie używana.. a aj dostałam owszem - bardzo ładną sukienkę, ale z ręcznie przeszywanymi ramiączkami - pomimo moich kilkakrotnych maili, dziewczyna do dziś nie wyjaśniła sprawy...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:25 am   

adrianko a sprzedają się rzeczy wyciągnięte z szafy?
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:25 am   

Hm, ja wciąz cos kupuję, juz mam 55 gwiazdek, nacięłam sie może dwa razy. Ale ogólnie jesli się człowiek wczyta w to co ludzie piszą , sprawdzi nick, lub zadzowni można uniknąć nieprzyjemności, chociaż na ******ów czasem nie ma rady.
Ale ogólnie jestem w 98% zadowolona ze sowich zakupów.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
Ostatnio zmieniony przez Kasiawka Pią Cze 02, 2006 10:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:43 am   

Ja od jakiegoś czasu kupuję właśnie prawie same ciuchy na Allegro. :hyhy: I używane i nowe. Kilka razy się nacięłam, ale to tylko dlatego, że coś mi się bardzo podobało i przymknęłam oczy na wymiary. :roll:
Generalnie jeśli w aukcji coś jest nie podane wysyłam bardzo szczegółowego maila z zapytaniem - jak odpowie również szczegółowo to ok, jak nie - niech zapomni, że coś kupię.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:48 am   

Agatka_P napisał/a:
adrianko a sprzedają się rzeczy wyciągnięte z szafy?

Agatka, a nie?:))) zawsze je piorę, zanim cokolwiek sprzedam:) i dbam o to by były to ciuszki niezniszczone.. nie puszczę w świat racej sweterka z przebarwieniemi, czy dziurką.. no ale po co mam trzymac w szafie ubrania, których już nie noszę?? Nigdy nei kupiłaś niczego, co było używane?

kryszka - dokładie tak - jak sprzedawcy zależy na klien cie, to odpisze na każdy , nawet najbardziej dociekliwy mail:0 i w razie potrzeby dośle zdjęcia i z kimś takim można robić interesy... a jak ktoś olewa kontakt mailowy, to nie wiem jak by podobał mi się dany przedmiot, to go nie kupię....
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Cze 02, 2006 11:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:49 am   

My najczęściej kupujemy sprzęt na allegro, ale też inne rzeczy się zdarzają i jak dotąd chyba tylko raz się nacieliśmy, na szczęście nie był to drogi zakup :) Zgadzam się z Kasią i Kryszką trzeba dobrze przeczytać wszystko sprawdzić np. opinie o sprzedawcy, dopytać się jeśli to konieczne a potem zamawiać :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
Ostatnio zmieniony przez Mika Pią Cze 02, 2006 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 11:05 am   

A, i jeszcze coś do wypowiedzi adriannyyy - najlepiej schodzą oczywiście rzeczy markowe z metką. :wink:

Też ostatnio zrobiłam wyprzedaż ze swojej szafy, choć niestety z marnym skutkiem. Ale rzeczy, które były moim zdaniem zbyt schodzone czy po prostu widać, że używane oczywiście nie wystawiałam na Allegro, a poszły do potrzebujących.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 47
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 11:11 am   

Ja konta na allegro nie mam, za moj brat sie bardzo czynnie udziela, zarowno jako sprzedajacy i kupujacy. Jak mi cos swpadnie w oko to tylko do niego sie zglaszam. Mam kilka rzeczy, ktore chcialabym sprzedac, wiec niedlugo pewnie bedziemy je wystawiac. Jesli chodzi o przedmioty ktora ja nabywam to sa to zazwyczaj drobiazgi - pudelka na plyty CD, ksiazki, jakies ciekawe szkatulki dla mojej mamy (zbiea). Nigdy nie kupilam zadnych ubran - ja jednak musze zobaczyc co kupuje, no i najlepiej przymierzyc.
Na amerykanskim e-bay'u kupilam kilka zegarkow - swatch limited edition.
Bardzo lubie sobie przegladac aukcje na allegro, czasem ludzie maja niesamowite pomysly odnosnie tego, czego chca sie pozbyc...i co fajniejsze, znajduja kupcow :-) O to chodzi.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 11:12 am   

kryszka - dokładnie:)))))) wystarczy, że w tytule aukcji wpisana jest znzna marka - od razu olądalność i "obserwowalność" danego przedmiotu wzrasta;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 9:32 am   

I kupuje i sprzedaję - bardzo to sobie chwalę :)

Z ciekawszych nabytków - kupiliśmy na allegro np. komplet 6 krzeseł czy pralkę 8)
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 4:03 pm   

Czy ktoś może wiec co może oznaczać taki komunikat??
Cytuje napisał/a:
Liczba nieudanych logowań do Twojego konta: 2
Ostatnia próba: 2006-06-04 16:14:23 z adresu IP 83.10.212.57 (acpg57.neoplus.adsl.tpnet.pl)


Czy to może oznaczać że ktoś próbował podebrać mi konto?
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 4:17 pm   

jesli to nei ty logowłas się do siebie i np coś zle wpisałaś - lub nie ktoś, kto ma twoje przywolenie, to moze komus się coś pomyyliło? albo chicał sie włamac..
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 4:23 pm   

To nie ja ani nikt inny bo nie ma pozwolenia i tym badziej nie jest to moje ip
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 4:43 pm   

wiesz, zawsze mogło zdarzyć się tak, że ktoś wpisał zły login, i przypadkiem trafiło na twój.. no ale.... mogło tez byc tak, że ktoś się chciał włamac..:(
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 4:52 pm   

Mój login to moje nazwisko więc nie wiem czy tak przypadkiem
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 10:44 pm   

Napisz do Allegro - tak chyba będzie najłatwiej wyjaśnić ten komunikat, choć faktycznie wygląda na włam. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 8:11 pm   

My mamy w zasadzie wspólne konto na Allegro.
Generalnie możemy wypowiedzieć sie o naszych zakupach pozytywnie.
Raz tylko przytrafiło nam się takie małe coś...
Zamówiłam bluzkę od kobiety która sprzedawała sporo rzeczy, miała mnóstwo komentarzy.
Bluzka przyszła, owszem ale... z plamą o której nie było mowy w aukcji (bluzka oczywiście używana). To była mała plamka więc wystawilismy kobiecie komentarz NEUTRALNY, bo cena bluzki niska, więc przebolałam plamkę, nie chciałam też jej skrzywdzić komentarzem.
Zgadnijcie jaka była reakcja kobiety... wystawiła nam NEGATYWA....!!!
?e to niby pomówienia, ze krzywdzimy ją itd, itd. Negatyw za neutrala??Hmmm no cóż, są ludzie i ludziska...
Tak więc to jedyny negatyw na naszym koncie. Negatyw za szybkie przesłanie pieniążków, łatwy kontakt itd.

Jak się później okazało to ta kobieta miała wcześniej jedno konto, na którym miała pełno komentarzy a w tym mnóstwo negatywów własnie za takie przekręty. Sprzedawała stare łachy jako nowe rzeczy, doszywała metki do złachanych ciuchów, cerowała sukienki itd...
Jak ktoś jej zwracał uwagę...pisała Negatywa.

Ostrzegam przed nią!!! kobieta jest zdajsie z Łodzi bo mój S. się wtedy wkurzył i jej chciał osobiście wp... .

A tak wogóle to Allegro jest ok.
Zamówiliśmy już min:
-mój telefon komórkowy
-obudowa do komórki
-ciuchy
-elementy do komputera typu twardy dysk itd.
-narzuta
-suknia
-depilator
-gra Singles
-bizuteria
Sprzedaliśmy:
-dwie komórki
-ostatnio lokówkę Philipsa
-film vcd
-torba itd itd itd
_________________
Ostatnio zmieniony przez misia-misia Sro Cze 07, 2006 8:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl