Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 08, 2010 5:52 pm
Poszukuję orkiestry
Autor Wiadomość
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 1:06 am   ZNA KTOS ZESP.POKER?

ZNA KTOS ZESPOL POKER???? Ten zespół miala Kati ale jej ostatnio nie ma..moze ktoś coś o nim slyszal lub ma jakis kontakt do zespolu lub Kati...PROSZE POMOZCIE...

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2006 10:13 pm ]
Już mam swój zespół..rodzice zadowoleni :) my szczesliwi :) wszyscy happy!!! ..polecam ELDORADO!!! (czytajcie w oddzielnym temacie co o nich napisalam) :D :D :D
bardzo się cieszę z wyboru..kolejna relacja po 30.09.06 :)
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 6:56 pm   

Ja moge polecić Ci zespół San Marino. Gra trzech panów - opisywałam już go wczesniej w odpowiednim wątku o zespołach. Ale gwarancji nie mam, że mają ten termin wolny. Zadzwoń i sprawdź :) 508 175 003
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 7:43 pm   

Polecam ten wątek :arrow: WIZYTÓWKI / NASZE ZESPOŁY
_________________
chez alma |
 
 
Harglem 

Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 11:36 pm   

Poszukuję zespołu na wesele z poprawinami na 8 lub 22 wrzesień 2006 najlepiej żeby była perkusja czyli na żywo. Czytam i czytam forum i sam nie wiem gdzie najpierw dzwonić: Griss, Zodiak, Costabrava Takie na początek wybrałem Czy ktoś mi pomoże? Mam też telefon do zespółu Drajm z Konstantynowa Czy ktoś zna?
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 11:45 pm   

Dzwoń wszędzie gdzie się da i najpierw się zorientuj czy ktoś ma wolny termin. Bo, nie chcę straszyć, ale z tak krótkim terminem to będzie ciężko coś znaleźć, zwłaszcza z tych polecanych zespołów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Harglem 

Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 11:50 pm   

Boże pierwszy post na forum i tyle byków. :oops: 2007 rok oczywiście Chyba już się położe i jutro poczytam na spokojnie
 
 
 
juzti 


Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Bełchatów/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 11:00 am   

Poszukuję zespołu na wesele bez poprawin 7.07.2007w Piotrkowie Trybunalskim, najlepiej żeby była perkusja czyli na żywo ( ale to nie jest konieczny warunek), max 4 osoby. Mam chyba standardowe wymagania: dobre brzmienie (żeby od razu można było się zorientować, co to za utwór a nie dopiero przy refrenie... :? , żeby mieli różnorodny repertuar ( coś dla młodego i coś dla starszego gościa) , żeby potrafili zabawić gości!!!porwać ich tańca:) i żeby nie robili długich przerw....
Przeczytalam Wasze opinie i sama nie wiem, który zespół wybrać.. O niektórych zespołach to opinie są sprzeczne..
Mam taki też problem, że nie długo przeprowadzam się i muszę kapelę załatwić dość szybko.
_________________
juzti
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 11:05 am   

Juzti - bo każdy ma inny gust czy portfel. ;)
Przy większości opisów zespołów jest podanych dużo danych i może zrobić pierwszą selekcję. Obdzwoń po prostu wszystkie te orkiestry, popytaj o termin i cenę, a potem jedź ich posłuchać. Inaczej się nie da. ;)
A tutaj jest wątek o orkiestrach grających na żywo: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3327. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Harglem 

Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 3:22 pm   

Ja już mam orkiestre Głowa spokojna przynajmniej z tym. Mam nadzieję że 22 IX 2007 roku z zespołem GRISS będzie wspaniały. Narzeczona jest zadowolona i może spokojnie zdawać sesję.
 
 
 
tijoka 


Wiek: 41
Dołączyła: 09 Cze 2006
Posty: 24
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 11:30 am   

a znacie jakas fajna kapele z Krakowa lub okolic?
_________________
 
 
 
emilam 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 8:59 pm   

a znacie zespół CANN????
tesciowa miała upatrona orkiestre swojego koelgi, ale z apozno zadz. i on nam polecił ta orkiestre???
prosze o pomoc, bo nie wiem co robi??
_________________
ślub 8.09.2007r
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 9:02 pm   

Witaj !!
Tu jest odpowiedni wątek Zespół Cann
 
 
emilam 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 9:05 pm   

dzieki
ja obiejrzalam ich na płycie, ale w sobote graja w Borynie i jedziemy posłuchac.
obysmy sie nie zawiedli
_________________
ślub 8.09.2007r
 
 
gosc
[Usunięty]

  Wysłany: Czw Lip 27, 2006 1:01 pm   RATUNKU - potrzebny Zespół

Z narzeczonym robimy wesele w Dworku Zielińskich. Gości będzie ok. 50 osób wszystko więc będzie sią odbywać na jednym poziomie. Poszukuję zespołu max. 4 osobowego, który umie dobrze zabawiać gości, poprowadzi oczepiny oraz wprowadzi elementy biesiady przy stołach. Chciałabym żeby była wokalistka i wokalista. No i cena - max. 2000 zł. ale jeśli taniej - byłoby super. Wiem też że na Zespole nie należy oszczędzać ale nie chcę na niego wydać aż takich pieniędzy.
Wczoraj rozmawialiśmy z Zespołem TIME. Wiem z Forum, że to dobry zespół i spełniają wszystkie nasze kryteria za wyjątkiem ceny (wyższa). POMÓ?CIE!!!!
Ostatnio zmieniony przez gosc Czw Lip 27, 2006 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TUSKA 

Dołączyła: 05 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 3:13 pm   

My również prosimy o pomoc przy wyborze zespołu! Niestety otrzymaliśmy od znajomych kilka namiarów ale wszyscy mieli już zajęty termin, który nas interesuje. Szukamy zespołu, który gra na żywo, jest wokalistka i najchętniej z perkusją.
Ostatnio zmieniony przez TUSKA Wto Wrz 05, 2006 3:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 12:06 am   

hmmm gdybyś zdobyła jakieś namiary na zespoły to proszę o kontakt na prv będę wdzięczna... Nasza data to 04.08.07 a wesele to restauracja " W Dobrym Stylu"...

POZDRAWIAM
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 12:08 am   

TUSKA, brandi, poczytajcie dział Muzyka, piszemy tam sporo o naszych zepołach, możecie poczytać o wrażeniach, a o namiary najlepiej zwrócić się do osoby, która dany zespół zatrudniała.

Powodzenia! :)
_________________
chez alma |
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:49 am   

witam serdecznie! Mam ogromną prośbę-czy ktoś zna nazwę zespołu, który gra w restauracji Yuca?byłam na weselu u mojej przyjaciółki-było to wprawdzie 4 lata temu, ale podobno ten zespół był tam wtedy "przypisany". Moja przyjaciółka posiała gdzieś wizytówkę a je nie pamiętam nazwy.w zespole grał jeden mężczyzna i dwie kobiety-naprawdę podobali się nie tylko mnie ale wszystkim weselnikom!!!proszę o pomoc w poszukiwaniu nazwy zespołu i ewentualnych namiarów
Pozdrawiam serdecznie!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:13 pm   

Zaro - myślę, że najłatwiej będzie zadzwonić lub przejechać się do Yuki - oni będą wiedzieć na pewno. ;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
  Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 5:25 pm   POSZUKUJ? ZESPOŁU !!! HELP ME!!!

Witam wszystkich
Mam problem ze znalezieniem zespołu na moje wesele.Nie wiem od czego zacząć- zadzwonilam co prawda pod kilka numerów i nawet poumawiałam się na przesłuchanie nagrań jednak obawiam się,że nie będzie łatwo znaleźć taki "wymarzony"'.
Dziewczyny napiszcie mi jak długo szukałyście zespołu (orkiestry) i czym się sugerować w wyborze.Jeśli możecie polecić mi jakiś zespół to będę bardzo wdzięczna.
pozdrawiam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 7:30 pm   

Polecam uważne przeczytanie forum i nie powtarzanie wątków. Chociażby w wątkach przyklejonych znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
zzuzzia 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 0
Skąd: Biała Podlaska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 3:06 pm   

Ja byłam na weselu na którym grał świetny zespół. Od tamtej pory widuje ich na kazdym rodzinnym zlocie i nie tylko rodzinnym bo u znajomych tez graja. Zaskoczyło mnie świetne prowadzenie i nawiazanie kontaktu z goscmi. Jesli chodzi o oczepiny to wszystko odbywalo sie w dobrym stylu bez obrazania kogokolwiek. Jesli ktoś byłby zainteresowany to moge podesłac namiary.
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 3:10 pm   

A może byś się z nami przywitała Tutaj
 
 
Zośka 

Wiek: 45
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 2:56 pm   

Poszukuję orkiestry, zespołu, wszystko jedno, byleby znali się na rzeczy. Konicznie z przenośnymi instrumentami typu saksofon, gitara, tamburyno. Dajcie znać!!!!
_________________
Zośka
 
 
radar
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 13, 2006 7:55 pm   Zespół weselny

Byłem ostatnio na weselu w warszawce. Grał tam dwuosobowy zespół, ale jeśli się chce mogą grać we troje i mieć jeszcze wokalistkę.
Podstawa zespołu to jest dwóch braci bliźniaków :) fajnie się prezentują, super prowadzą zabawę. A co najważniejsze naprawdę grają na żywo a nie ściemniają i dlatego mogą grać to co goście sobie zażyczą :D
Jeśli ktoś jest zainetesowany to niech wejdzie na ich strone i sam sie przekona. POLECAM.



Usunięty został link do strony zespołu.
Przypominam, że Regulamin forum zakazuje reklamy, a kolejne jego naruszenia będą sankcjonowane.
Alma_
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Sob Paź 14, 2006 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 8:21 pm   

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

To chyba płazem nie ujdzie :roll:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 8:26 pm   

Nie ma jak Warszaffffka 8)
Ale email chociaż inny niż na stronie :hyhy:
 
 
radar
[Usunięty]

  Wysłany: Pią Paź 20, 2006 3:00 pm   

Nie to nie, chicałem tylko dać namiary jakby ktoś chciał skorzystać. :( :( Ale jak nie chcecie to nie bedę sie narzucac :?
Ostatnio zmieniony przez radar Pią Paź 20, 2006 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 3:06 pm   

Jak ktoś zechce skorzystać, to skorzysta, nie martw się ;)
_________________
chez alma |
 
 
szczęśliwadama 

Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 3:21 pm   

witam znam dobry zespolik czterech facetów i jedna laska.
mam pytanko co lub gdzie sie pozbyć sukni ślubnej . czy macie jakieś propozycje?
 
 
drummer 
Firma

Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 10:53 am   Zespół Ragtime

tu była reklama.

zapraszam do zapoznania się z Relulaminem, a w sprawie reklamy proszę skontaktować się z administratorem Forum.

szczako
Ostatnio zmieniony przez szczako Czw Lis 30, 2006 11:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bubamara 

Dołączyła: 29 Gru 2006
Posty: 4
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 5:33 pm   

Witam jestem na etapie wybierania orkiestry. Czy ktos wie cos na temat zespolu Różowa Pantera ze Skierniewic? Bede wdzieczna za wszelkie opinie.
_________________
bubamara
 
 
 
agora100 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 8:16 pm   PROBLEM z ZESPOŁEM / wesele w Starym Folwarku / HELLP !!!

Witam.
Przepraszam, że ten post znalazł się w tym wątku (temacie).
Dziś dotarła do nas smutna wiadomość - otórz zespół, który miał zagrać u nas i był zaangażowany do tego rok temu - nie może u nas zagrać ((( (po występach w Angli nie wrócili wszyscy członkowie grupy, a dodatkowo "mózg" grupy ma problemy zdrowotne i czeka go leczenie szpitalne)

MAMY taką piękna sale i nie chcielibyśmy sie teraz na niej bawić przy magnetofonie.

Zostało nam dokładnie 4 miesiące (weselicho 05.05.2007) i mamy WIELKI PROBLEM
Proszę WAS o pomoc. Kto ma jakieś kontakty na dobre i sprawdzone zespoły muzyczne z Łodzi, Skierniewic, Koluszek i okolic to za wszystkie porady, sugestie, namiary będę bardzo wdzięczna. QRCZEEEEE już zostały 4 miesiące a my jesteśmy na lodzie - wiem, że ciężko będzie kogoś dobrego namierzyć. Jeszcze raz proszę wszystkie uczynne i miłe DUSZE o POMOC. (wszelkie informacje proszę przesyłać na PW lub e-mail)
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
agora100
Ostatnio zmieniony przez agora100 Czw Sty 04, 2007 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 8:41 pm   

agora100, Twojego posta przeniosłam do odpowiedniego wątku.
:)
_________________
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 8:36 am   

HEEEELPPP!!!!

Poszukję zespołu...ale takiego, który super poprowadzi wesele..nawet wokal może by na 2 miejscu( w granicach rozsądku:):) Prosiłabym o Wasze opinie, czy znacie tak zespół. który sprawdził sie w tej roli..byłbym wdzieczna za pomoc!!! O termin sie raczej nie martwię, bo slub mam w kwietniu..wiec..tak na spokojnie:):) Z góry dziękuje..

pozdrawiam wszystkie forumki :D
 
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 1:13 pm   Re: Poszukuję orkiestry

Edyta napisał/a:
jeśli znacie godną polecenia orkiestrę (np. 3 lub 4 facetów i babka, albo sami faceci) to napiszcie cokolwiek
POLECAM ZESPÓŁ MAXIM,GRALI U MOJEJ SIOSTRY,S? NAPRAWD? ?WIETNI.tO ADRES ICH STRONY:www.maxim.ovh.org WEJD? SOBIE POSŁUCHAJ I ZOBACZ.POZDRAWIAM
 
 
marta+fifi 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 2:52 pm   Re: PROBLEM z ZESPOŁEM / wesele w Starym Folwarku / HELLP !!

agora100 napisał/a:
Zostało nam dokładnie 4 miesiące (weselicho 05.05.2007) i mamy WIELKI PROBLEM Proszę WAS o pomoc. Kto ma jakieś kontakty na dobre i sprawdzone zespoły muzyczne z Łodzi, Skierniewic, Koluszek i okolic to za wszystkie porady, sugestie, namiary będę bardzo wdzięczna. QRCZEEEEE już zostały 4 miesiące a my jesteśmy na lodzie - wiem, że ciężko będzie kogoś dobrego namierzyć. Jeszcze raz proszę wszystkie uczynne i miłe DUSZE o POMOC. (wszelkie informacje proszę przesyłać na PW lub e-mail)


agora100, ja w 100% mogę polecić zespół "SOM'GORSI"!! Jest to zespół, który poznałem na pewnym weselu w mojej pracy kelnera. Poleciłem go moim 3 znajomym, którzy pobierali się w 2006, wszyscy go wzięli i byli bardzo zadowoleni, a my z Martą też mamy go już zamówionego na nasze weselicho. Jeśli chciałabyś namiar na nich, daj znać, to Ci podeślę na priva.

aga20, oczywiście, jeśli jesteś także zainteresowana, dawaj znać.
:smile:
_________________
Filipczaki się żenią! 21.06.2008.
 
 
 
mila1982 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 12:53 pm   poszukuje orkiestry z prawdziwego zdarzenia !!!

bardzo prosze o pomoc ,w lipcu biore slub i nie mam orkiestry,zalezy mi na dobrej orkiestrze z prawdziwego zdarzenia,jesli ktos z was moze mi podac namiary to bylabym wdzieczna:)
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 1:48 pm   

Polecam orkiestre Trio&sax. Namiary znajdziesz w wątku NASZE ORKIESTRY.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
brevis
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 28, 2007 1:44 pm   

Witam !
[...]





Post zawierał niedozwoloną reklamę.Proszę o kontakt z administratorem w celu nadania statusu "firma".
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Sty 29, 2007 12:01 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
youri 

Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 0
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 5:31 pm   wybór zespołu

Ufff…czujemy dużą ulgę, bo dokonaliśmy w końcu wybór zespołu muz. Dziękujemy wszystkim, którzy piszą na tym forum, bo bardzo pomogli nam z wyborem zespołu. Pokonaliśmy długa drogę wyboru i czujemy się ‘obywatelskie’;) zobowiązanie pomóc też innym. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.
My zdecydowaliśmy się na zespół „Kontakt” z Bełchatowa, który oferuje, wg. nas, najlepszy współczynnik treści, poziomu muzycznego i nastroju weselnego do ceny. Nie mają chyba strony internetowej, więc może być problem z uzyskaniem więcej informacji.
Po za nimi zapoznaliśmy się z ofertą następujących zespołów i oto nasza subiektywna opinia.
-Fraction – najlepsi z najlepszych! Polecamy. Pełni prof. żyjący tylko z muzyki. Oferują b. wysoki poziom muzyczny, a do tego są b. sympatyczni. Problemem jest …wysoka cena (co uważamy za sprawiedliwe do poziomu zespołu), czas zbyt krótki czas grania (8,9h +4,5h poprawiny). Problemem mogą być też gitarki, które nadają pewien rockowy wydźwięk zespołowi, brak biesiadowania, wyprowadzania z domu i tego typu weselnych historii.
-Zodiak – wysoki poziom muzyczny, profesjonaliści (choć na demo wydawało nam się, że słyszymy fałsz – ale może to przez słabą jakość nagrania). Problemem może być cena i …ogólne subiektywne wrażenie zespołu, które u nas zadecydowało o odrzuceniu oferty tego zespołu.
-Gracja – bardzo wychwalany na forum. Duże muzyczne rozczarowanie, po przesłuchaniu Fraction i Zodiak. Siłą zespołu jest jakaś Pani, która tworzy dobrą atmosferę, choć na demo nie było tego widać. Generalnie niczym nie zachwycili, przeciętniactwo, ale za to są tani.
-Brawo –spod Sieradza. „Rasowa” grupa disco-polo :) . Strona: http://www.zespolbrawo.pl/. No comments. :)
-Time – drodzy, muzycznie słabi (2 klawisze, gitarka+wokal). Podobno siłą zespołu jest kontakt z gośćmi. Na kasecie demo raczej tego nie widać, a do tego drodzy. Może przy bliższym poznaniu wydają się sympatyczniejsi, na które już zabrakło energii;)
-D-Tonacja (dawniej grupa Magnum). Muzycy z wykształceniem, dobrym warsztatem. Bardzo dobry wokal kobitki, do tego 2 instrumenty dęte i klawisz. Problemem jest, że cześć utworów jest grana tylko na klawiszach i podkładzie, a muzycy od instrumentów dętych w ogóle nie uczestniczą. Do tego dochodzi wysoka cena i średni sposób prowadzenie imprezy (wnioskując po płycie demo)
-Ragtime – (http://www.ragtime.webpark.pl/index.htm). Słabo nas potraktowali, obiecując wysłanie płyty, której nigdy nie dostaliśmy. Bardzo ofensywnie się promują w Internecie.
Zespoły Griss, Trio & Sax, mają zajęte teminy na naszą datę ślubu, więc zespołów nie przesłuchaliśmy. Słyszeliśmy wiele pozytywów o tych zespołach, więc radzimy wziąć te zespoły pod uwagę.

Pozdro!
Youri
 
 
drummer 
Firma

Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 8:54 pm   

Witam...
Jako członek zespołu ragtime bardzo przepraszam, że nie dostali Państwo płyty... Nie wiem czy było to z mojej winy, czy z winy Poczty Polskiej... Ale jesli płyta nie dotarła, to wystarczyło napisać odpowiedniego maila, czy SMS, a wtedy na pewno wysłałbym płytę jeszcze raz...
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam, za te nieprzyjemności....
 
 
 
edita
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 28, 2007 9:46 pm   szukam dobrego zespołu na wesele-PILNE

cześć! pilnie poszukuję dobrej orkiestry na wesele na 29.09.2007. min. 3 osoby, dobry wokal i umiejętność zabawienia gości.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 11:31 pm   

Próbuj TRIO &SAX namiary znajdziesz w wątku -Nasze zespoły
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 12:09 pm   

mi właściciel sali polecił kilka zespołów które u niego czesto grały, bo nie liczac dobrej orkiestry to musi ona tez znac warunki sali /akustyka itp/
_________________


Buziaki Gość
 
 
brevis
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 07, 2007 1:52 pm   szukacie zespołu

szukacie zespołu napszcie do mnie na "pw" spróbuję pomóc
pozdrawiam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 7:37 pm   

Brevis - mam nadzieję, że nie zamierzasz reklamować swoich usług...
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
misiunia 

Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 09, 2007 2:02 pm   Szukam zespołu

Mam wesele za 7 m-cy i nie mam jeszcze zespołu :( Pomóżcie Może macie jakieś namiary na dobre i nie drogie zespoły...
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 3:14 pm   

Zapraszam do działu powitań - powiedz nam coś więcej o sobie :)

Spis polecanych przez nas zespołów znajdziesz tutaj, a podobny wątek osób poszukujących orkiestry znajduje się tutaj (i do tego właśnie wątku przeniosłam powyższego posta - kryszka) - poczytaj i może znajdziesz cos, co Cię zainteresuje :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lut 09, 2007 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gabisilk 

Wiek: 42
Dołączyła: 05 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: łódzkie
  Wysłany: Sro Lut 14, 2007 2:44 pm   Zespoły z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic

Witajcie,

Poszukuję zespołu z Piotrkowa albo okolic. Może znacie jakieś fajne zespoły. Proszę też o opinię jak grają i bawią gości na weselu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl