Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Czw Gru 20, 2012 9:46 pm
Jestem zła...... cz. 5
Autor Wiadomość
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 4:04 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 4:07 pm   

klarysa napisał/a:
dymocha napisał/a:
A ja jestem zła, bo córcia dopadła moje okulary.. Jakoś naprostowałam, ale bez wizyty u optyka się nie obejdzie. Dobrze, że szkła są całe.


Mam nadzieję, że uda Ci się je naprawić. Ja dlatego zastanawiam się nad soczewkami, już teraz Młoda mi je potrafi złapać :(

Mój moje też ostatnio dopadł - teraz muszę pamiętać o ściąganiu przed zabawą.
A w temacie: Zła byłam w weekend na teściową, ale poczekałam i przeszło ;)
 
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 11:17 pm   

bo dorwalam sie do katalogow z roznych biur podrozy w celu znalezienia jakiegos przyjemnego hotelu na wakacje. Naczytalam sie, przeanalizowalam i wybralam. Z opisu wynikalo ze ma wszystko co potrzebujemy. Po czym weszlam w tripadvisor zeby poczytac opinie i sie zalamalam.
Juz mi sie nie chce szukac.
_________________
 
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 11:29 pm   

a ja bo mi sie dzieicok rozchorował i omineły nas super zajecia w p-lu, na które czekałysmy - z Panem Jackiem Tarczyńskim, który pracuje wg metody Orra.
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 12:15 am   

marciami napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 10:16 am   

artisticzoom napisał/a:
z Panem Jackiem Tarczyńskim, który pracuje wg metody Orra.


Offra :D za tydzień nadrobicie :D

u mojej mamy dzieciaki uwielbiają zajęcia z panem Jackiem :D


OT: przerażają mnie wydatki jakie już poczyniliśmy na tę cholerną łazienkę i nawet nie myślę ile jeszcze wydamy...
_________________
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 10:27 am   

kakonka napisał/a:
Offra :D za tydzień nadrobicie :D

No jeśli już się czepiać to Orffa :D hihi
I wcale sie nie dziwię, ze dzieciaki uwielbiają :)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 10:31 am   

artisticzoom napisał/a:
kakonka napisał/a:
Offra :D za tydzień nadrobicie :D

No jeśli już się czepiać to Orffa :D hihi


ano literki się poprzesuwały :D
_________________
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 12:02 pm   

kinix21, ano...tylko, że ja z takim odpyskowywaniem to mam spory problem :/ zupełnie nie potrafię.

dzisiaj jestem zła, ale tylko troszkę, bo cos mi się stało w nogę... przy kostce, jakby ścięgno czy cos, no tak mnie boli jak chodzę :/ kurde blaszka. a pogoda tu w zielonce okropna, pod zdechłym azorkiem.
_________________

 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 3:04 pm   

a ja jestem zła na to że jestem głupia - i że mamy taką policje - spisali mnie we własnym bloku ( ale innej klatce) no co za badziew
_________________
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 7:35 pm   

Kociadło, co odwaliłaś, że Cię spisali?? :o
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 7:41 pm   

agulka1989 napisał/a:
Kociadło, co odwaliłaś, że Cię spisali??
chyba mazała sprayem klatki schodowe :)
_________________


 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 9:55 pm   

Jestem tak zła że aż ze mnie kipi!!!! :evil:
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 10:34 pm   

ola88, a co się stało?
_________________


 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 11:17 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 11:42 am   

a musiałam zrobić spis ile w którym lokalu osób mieszka i chodziąłam z listą po klatce i oddać do administracji - człowiek się stara, poświęca swój czas a tu taki ......
_________________
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 11:44 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 4:26 pm   

wyłączyli nam wodę bo jest jakaś awaria i nie wiadomo kiedy włączą :/ na dodatek Zosia nie chce jeść obiadków, które jej gotuję :roll: "super" mam imieniny,nie ma co... :/
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 7:09 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Nie Lut 06, 2011 10:41 pm   

Kociadło nie rozrabiaj tak :P A tak na serio, współczuję, bo wiem, że to mogło być wkurzające.
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 3:05 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 3:58 pm   

...bo jestem chora, a muszę chodzić do pracy :evil:
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 6:03 pm   

probuję znaleźć zastępstwa i okazuje się, że ludziom się nie chce ani pracować, ani zarabiać. Szokujące biorąc pod uwagę poziom narzekania na braki w portfelach... Finał jest taki, że kupa kasy wraca do UE :twisted:
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 6:54 pm   

Bo byłam u fryzjera i kur** ściela mi za duzo wlosow.. wiedzialam kurna, że trzeba isc do swojego fryzjera, a nie do tego, ktorego tak to niby zachwalają inni. Krótkie fryzury to może i umie, ale nie długie! :evil:
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 8:37 pm   

M4rcysi4, a który to salon ?
_________________
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 9:10 pm   

Ja jestem zła,że muszę iść jutro do pracy, choć mam wolne :evil:
_________________


 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 9:25 pm   

...bo jakieś choróbsko mnie bierze i mam mały odlot gorączkowy :evil:
_________________
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 9:33 pm   

MalaJu - a kogo konkretnie szukasz?
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 9:49 pm   

ola88 nie bardzo wiem jak się salon nazywa, ale jest na Binkowie w strefie już domków jednorodzinnych (obok jest jakiś spożywczak)strzyże Agnieszka. Piotrkowi się podoba, ale ja zapuszczałam całe 2 lata !! ! :cry: Mam krótsze o jakies 5 cm (a mi wcale nie rosną 1cm na miesiąc, znaczy sie może i rosną, ale się łamią i ciężko będzie teraz je znowu odzyskać :( ). Mówiłam, żeby nie ścinać końcówek! "tak, tak końcówki zostaną tak samo tylko z przodu będą krótsze" no i taki chu* . Cóż jestem bardzo zła tym bardziej, że jej mówiłam! To jednak nie pierwsza taka fryzjerka. Tylko raz udało mi się trafić na taką co zrozumiała co się do niej mówi- Viso na Kościuszki, mogłam nie kombinować :kwasny:
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2011 9:53 pm   

M4rcysi4, współczuje :przytul: dla mnie każdy cm mojego włoska jest cenny gdyż też bardzo wolno mi rosną :(
_________________

 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 12:35 pm   

Jestem zła, bo moja promotorka przez 2 tygodnie sprawdziła mi dokładnie półtorej strony króciutkiego podrozdziału!! I to jeszcze się wygadała, że sprawdzała to wczoraj wieczorem i nie dokończyła, bo już była zmęczona, bo było koło północy!! :?
Nie chciała wziąć kolejnych części, które spłodziłam, bo powiedziała, że najpierw musimy skończyć, to co do tej pory robimy i nowych rozdziałów nie chce... Ręce opadają...
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 1:54 pm   

Meerkat kopnij ja w du** i powiedz, że jest właśnie du**, a nie promotor. :roll:

A propos mojej złości- przed chwilą sięgnęło zenitu. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze, w swoim mniemaniu wygladam jak chłopak :cry: . Do tego kiedy szłam przed chwila do sklepu zaczepił mnie starszy trochę wcięty facet. Najpierw zapytał mnie o godzinę, a później zapytał czy może mi coś powiedzieć na temat mojego wyglądy i czy się nie obrażę. No to ja na to niech mówi,a on, że "lepiej mi w innych włosach, wtedy wyglądałam delikatniej". No tu już mi ręce opadły, tym bardziej, że faceta raczej nie kojarzę. :zly: :cry: nienawidze fryzjerów, którzy zawsze muszą uskuteczniać swoje widzimisie :krzeslem: :killer: :shrk :bacik: :idiota:
_________________
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 2:08 pm   

M4rcysi4, a nie da się jakoś poprawić tej fryzurki?
Czasem to tez kwestia przyzwyczajenia do nowego
_________________
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 2:12 pm   

Maluje łóżeczko dla Basi i strasznie nierówno to wychodzi... Nie wiem czy to wina bejcy czy moich umiejętności :(
_________________
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 2:13 pm   

M4rcysi4, a możesz podesłać fotkę?
Może jakieś "kontrolowane potarganie" - pianka i suszarka z dyfuzorem (mnie pomaga w podbramkowych sytuacjach) :)
Może uda Ci się coś doradzić??
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 2:16 pm   

Elwirka1 napisał/a:
Czasem to tez kwestia przyzwyczajenia do nowego
ja jak idę do fryzjera i zaledwie 2-3 cm są włosy podcięte to i tak mam wrażenie że dużo, dużo więcej ścięłam.
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 2:44 pm   

M4rcysi4, ja miałam kiedys "boską" fryzjerkę. Za 15zł uczyła mnie fachu. Tzn ona ciela po swojemu, ja do domu i bach! nozyczki w dłoń. Jestem jej dozgonnie wdzieczna, bo swoją pierdołowatością przełamała mój lęk przed samo-strzyżeniem. :smile: :smile:
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 2:45 pm   

Czuje się coraz gorzej,boli mnie brzuch,a @ gdzieś mi zaginął a do tego zmywarka nie chce mi się włączyć (coś jej nie pasuje,ale nie wiem co)...
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 7:19 pm   

... młody ma sie świetnie za to ja FATALNIE, rozłożyło mnie całkowicie :(
_________________
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 8:14 pm   

Mam mega wqrwa ;/ ;/ ;/
Dwa tygodnie temu wykupiłam sobie neta w telefonie.
No i siedzę dzisiaj na zajęciach, nudzi mi się jak cholera to sobie weszłam na forum...
Po jakiś 10 minutach dostaję sms-a, myślałam, że to Zbyszek...
Wychodzę z neta, patrzę...
"Na koncie pozostało 0.89 zł"
No żesz kur** myślę sobie, przecież wczoraj miałam ponad 80 złotych... ;/
Co się okazało? Pakiet internetowy wykorzystałam więc ściągało mi kasę z konta... ;/ ;/;/
Oczywiście nie dostałam żadnego sms-a, że wykorzystałam limit więc spokojnie sobie siedziałam a pieniądze uciekały... :evil: :evil: :evil: :evil:
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 8:54 pm   

agulka1989, to dobrze, że nie masz na abonament bo dopiero byś była zdziwiona jak by rachunek przyszedł :o
 
 
Bian 


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 10:26 am   

...na samą siebie, bo straciłam dziś cierpliwość do mojego psa i dałam mu klapsa :/ a on po prostu przez te roztopy jest niewybiegany i zachowuje się strasznie nerwowo :(
_________________

 
 
becky232 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 4:51 pm   

kasia_m85 napisał/a:
Czuje się coraz gorzej,boli mnie brzuch,a @ gdzieś mi zaginął


Co się dzieje z tymi @?
Mój też zaginął :?
Ostatnio zmieniony przez becky232 Sro Lut 09, 2011 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 7:08 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 8:02 am   

paulii, trzymaj się :!: :!:
_________________

Ostatnio zmieniony przez niesia2708 Pią Lut 11, 2011 8:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 11:16 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 12:57 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 4:06 pm   

Jestem zła oczywiście na męża. Ja wstałam koło 10:00-10:30, a on chyba koło 11:30. Nie marudziłam, że jestem chora, leżę w łóżku i że sama robiłam śniadanie, ale wczoraj mi mąż dzielnie pomagał, a trochę lepiej się czuję, więc zjadłam sam. Mąż na dziś zaplanował sobie, że pojedzie do Carrefoura po zakupy i pomoże mi przy obiedzie (a raczej, że on zrobi z moimi instrukcjami), żebym ja mogła się wyleżeć i wyzdrowieć, bo on jutro cały dzień w pracy, więc sama koło siebie będę musiała robić.
No więc, niespiesznym krokiem prosto z łózka zaległ przed kompem, potem się umył, zjadł śniadanie, obejrzał 2 odc serialu na Comedy Central i się zebrał na zakupy (nie pamiętam dokładnie 13:00-14:00). Okazało się, że po drodze jeszcze musi podjechać zatankować i nalać płyn do spryskiwaczy). I jeszcze nie wrócił. Nie dość, że rusza się ze wszystkim jak żółw, to chyba bym z głodu i pragnienia umarła czekając na niego. W końcu wstałam, zrobiłam sobie coś do jedzenia (on w końcu jadł prawie 2 godz później śniadanie...), przygotowałam mięsko na ten obiad, bo przecież w kuchni też rusza się, jak mucha w smole - i pomidora kroi 15 minut, ale nigdy nie pisnęłam nawet słówka, tylko zawsze go chwalę, żeby się nie zniechęcał. No ale czasem chyba nikomu nic się nie stanie, jak się trochę pospieszy, bo np. chora żona w łóżku może być głodna. Jak wróci, zanim rozpakuje zakupy, zanim weźmie się za ten obiad, to będzie jak nic 18:00!! Świetna pora na niedzielny obiad...
Jak się ma tak dużo zaplanowane, to się chyba nie śpi do południa??
Może jestem marudna i pewnie pomyślicie, że się czepiam, bo jestem w ciąży, ale ja naprawdę nie wyobrażam sobie sytuacji odwrotnej, że to on leży, a ja mu do 18:00 każę na obiad czekać... Ręce opadają...
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 4:58 pm   

Meerkat napisał/a:

Może jestem marudna i pewnie pomyślicie, że się czepiam, bo jestem w ciąży, ale ja naprawdę nie wyobrażam sobie sytuacji odwrotnej, że to on leży, a ja mu do 18:00 każę na obiad czekać... Ręce opadają...

A może powinnaś wprowadzić w życie sytuację odwrotną, to zrozumie? :)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 6:05 pm   

No dobra, jest 18:00, a my już po obiedzie :P Oczywiście już złość też mi przeszła. Po prostu okazało się, że mój mąż tak się przejął rolą Pana Domu Na Zakupach, że wszystko sprawdzał po kilka razy, czegoś tam zapomniał, więc się wracał, ważył pomarańcze w siatce (mimo że miał być kg, było 80 dag) itd. itd. No i mu tak zeszło na tych perfekcyjnych zakupach... No i co - no nie mogę się wściekać... :smile:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl