Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 08, 2010 5:52 pm
Poszukuję orkiestry
Autor Wiadomość
Asiuchana 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 12:28 pm   

No i niestety nie udało się. Trio&Sax są już zajęci. :cry:
Dzwoniłam już też do innych spisanych sobie zespołów,ale też kiepsko z terminami.
Agniesiu a znasz może zespół Matrix??? Może wiesz co to za zespół??
Bo jakoś nie znalazłam zbyt wielu opinie na forum o nim:(
_________________

Ostatnio zmieniony przez Asiuchana Pon Cze 04, 2007 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 12:50 pm   

Asiuchana - nie powielaj proszę tematów.
Twoje posty zostały przeniesione do wątku już istniejącego
_________________

 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 9:23 pm   

Ufff a my już nie poszukujemy :) W końcu mamy podpisaną umowę :)

Asiuchana podaj więcej szczegółów, to wtedy ędziemy mogły coś Ci doradzić. Tzn ilu osobowego zespołu szukasz, z wokalistka czy nie, w jakich granicach cenowych no i jakie jeszcze inne ewentualne wymagania (sax, perkusja lub tp)?
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Asiuchana 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 10:58 pm   

Właściwie to ja nie mam jakiś specjalnych wymagań. Chciałabym tylko mieć już jakiś zespół:D
No, ale jeśli miałabym komfort wyboru. To max. 5 osób i jak najmilej widziana wokalistka.
Do 3000 tyś. zł, Łódź, ew. okolice. I już!
Nie wiem czy to jakieś wygórowane wymagania. Chyba nie. :-?

[img][/img]
Ostatnio zmieniony przez Asiuchana Pon Cze 04, 2007 11:08 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 6:40 pm   

No to w takim razie wysyłam Ci plik z namiarami na kilkanaście zespołów z którymi my się kontaktowaliśmy - może któryś Ci przypadnie do gustu :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 9:27 pm   chyba zwariuję

Mam wielki problem wszystkie orkiestry mają zajęty mój termin....... zbieram więc namiary na wszystkie inne...... proszę pomóżcie.... (zresztą z tymi facetami co tak wybrzydzają to chyba nigdy żadnej nie znajdę) ale proszę op namiary mam jeszcze iskierkę nadzieji
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 08, 2007 9:31 pm   

Kamilcia jak nic nie znajdziecie sami to idźcie do agencji zespoŁów na Nowomiejskiej. Powinni Ci pomóc. Tylko uprzedzam, że biorą prowizję
 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 9:42 pm   

Tego że biorą prowizję to się domyślam ale boję się że nie będę miała innego wyjścia..... a wiesz może jak wysoka jest ta prowizja??
_________________
 
 
Asiuchana 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 1:55 pm   

Hej Dziewczyny!
Wróciłam do domu o 4 rano z poszukiwania zespołów i muszę przyznać,że owocna to była wyprawa. Nasłuchałam się za wszystkie czasy. Faktycznie, najlepsze zespoły są już zajęte, ale ja chyba znalazłam zespół, który mi w zupełności wystarczy. I wcale nie są źli, wręcz przeciwnie. Ale dopóki nie podpiszę umowy, nic nie powiem żeby nie zapeszać.
Natomiast o paru innych, których słuchałam już mam wyrobione zdanie, więc równie chętnie podzielę się później i tymi spostrzeżeniami.
Wielkie dzięki dla PAULUNY J. za namiary na zespoły!!! Nieoceniona pomoc :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:
Kamilciu jeśli nadal nie masz zespołu to pisz, a ja ci podam wszystkie informacje i namiary jakie sama zgromadziłam. Może i tobie się poszczęści!!!!




[ Dodano: Nie Cze 10, 2007 10:03 pm ]


więc Kamilciu wyślę ci wszelkie namiary jakie posiadam na maila:)


Ostatnio zmieniony przez Asiuchana Nie Cze 10, 2007 10:03 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Kurczak00
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 9:03 am   

Kto mi kogos poleci ? DJ orkiestra....na 28-go lipca br.? MAlo czasu co?
PROSZEEEEEEEE
 
 
Tatooska 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 1:33 pm   Witam:)

Jestem nowozalogowanym forumowiczem ale posty czytam od dawna:) mam nadzieje ze pomoge innym tak jak to forum pomaga mi:)
Jestem w czasie poszukiwania orkiestry i wybieram miedzy: Awers z Leczycy, trio@ sax, kama, beef, time i mollstreet. Fajnym zespolem jest tez Zodiak ale niestety za drogim jak dla mnie :( Co do pozostalych zespolow nie moge sie zdecydowac bo kazdy ma swoje plusy i minusy.
Awers, trio@ sax, kama - fajnie graja i spiewaja ale nie maja perkusji ktora jest dla mnie wazna. beef i mollstreet troszke mniej mi odpowiada ale perkusja jest. Ceny sa zblizone wiec bede musiala sie powaznie zastanowic:) Jak juz podpisze umowe napisze tu jaki zespol wybralam i dlaczego:) Na ten czas pozdrawiam wszystkich forumowiczow
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 1:39 pm   

tatooska zapraszamy do dzialu powitan (napisz nam coś więcej o waszych przygotowaniach) :)
_________________
 
 
Tatooska 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 2:10 pm   hmmm

z moich planow odpadlo wlasnie TRIO & SAX :( Maja zajety termin. Dziwne bo maj nie jest rozchwytywany ale jak widdac ten zepspol tak :( No dobra nie poddaje sie sa jeszcze inni :) Wiecie cos na temat awersa? albo zespolu time?
Pozdrowionka:)
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 7:22 pm   

ja mogę polecić Ci zespół BALANCE z Piotrkowa Trybunalskiego, może mają wolny termin, tylko nie wiem w jakich przedziałach cenowych szukasz.

również proszę o kontakt na priv, jakbyś była zainteresowana.
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
kolorowa441 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 2:58 am   

U nas na weselu gral zespol Masters z tuszyna i naprawde wszyscy byli zadowoleni polecam maja naprawde dobry program na oczepiny.
_________________
 
 
gebka 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2007 9:30 am   

a moze zmienisz opis z zareczonej na mężatke bo wnioskuje ze juz jestes po slube :wink:
 
 
 
kolorowa441 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 5:07 pm   

jeszcze o tym zapominam hi hi hi
_________________
 
 
Tatooska 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łodz
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 1:39 pm   zespol

Ja juz wybralam i mam nadzieje ze dobrze. Przekonam sie jednak o tym dopiero za rok. Moj zespol to AVERS z Łeczycy. Napsize moze dlaczego sie na nich zdecydowalam moze komus to pomoze:
- Przesympatyczni ludzie i bezkonfliktowi ( jak na razie)
- piekny wokal ( oczywiscie subiektywnie ale dalam do przesluchania znajomym po muzycznej i zgadzaja sie ze mna:)
- duzy wybor zabaw na oczepiny ( choc moga i robic z sama muzyka)
Jestem zachwycona!! Tylko brak perkusji mi przeszkadza bo jednak z perkusja jest fajniejszy efekt. Ale cos za cos.
_________________
 
 
angela 

Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 5:56 pm   

Udanej zabawy wszystkim zycze!~!!!!!
Ostatnio zmieniony przez angela Pią Lip 20, 2007 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
beciakat81
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 20, 2007 8:32 pm   

Witam Was kobitki!
Jeśli chodzi o mnie to wybrałam często wymienianą na forum orkiestrę Trio&Sax. Po obejrzeniu materiałów od razu wiedziałam, że muszą to być oni. Dla nich przesunęliśmy o tydzień datę ślubu. :razz: Strasznie mi się spodobali, zwłaszcza pod względem wodzirejstwa... potrafią rozbawić tłumy :smile: Dużo mówicie o kapeli Maxim ze Zgierza - tez sie z nimi spotkaliśmy i byliśmy jak najbardziej na tak, ale natrafiliśmy na Trio. Maxim ma świetnego wokalistę - piękny głos... i kobitka też jest (co jest dla większości ważne). Też mogę ich polecić! Dużo słyszałam o zespole TIME, ale oni nie mieli terminów, więc nie doszło do spotkanka.
A tak w ogóle teraz poszukuje fajnego kamerzysty... może ktoś ma już sprawdzonego? Chodzi mi o takiego, który naprawdę fajnie zmontuje materiał, jakoś ciekawie, przez co całą ceremonię można by oglądać bez ziewów :razz: :D
Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań! :serce:
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 9:57 pm   

...ech a myślałam, że po wyborze niezbyt popularnego terminu... i podpisaniu umowy w sprawie sali... reszta to już będzie "betka" ... a tu widzę ciągle pod górkę... jutro zaczynamy obdzwaniać kapele... i coś mi się wydaje że nawet nie mam po co dzwonić do trio&sax...
... może zatem ktoś z Was nam pomoże... poszukujemy kapeli:
-3-4 osoby (dobrze by było, żeby skład był mieszany)
-ważne, żeby ktoś z zespołu był jednocześnie "wodzirejem" i miał dobry kontakt z gośćmi, zwłaszcza, że na naszej sali miejsce ze stołami i parkiet są oddzielone,
-instrumenty takie jak saxofon i perkusja mile słyszane:)
-repertuar zróżnicowany od standardów po przyśpiewki typowo weselne,
-przsydałoby się żeby honorarium zamknęło się w kwocie 2500 tys. (to już chyba górna granica, chociaż może to uledz weryfikacji bo w każdym temacie dotyczącym ślubu jestem zielona;) )

Będę wdzięczna za każdą pomoc :)

pozdrawiam Kasia:)

p.s. tatooska czyżbyś miałą ślub 31 maja 2008 roku?
_________________

Ostatnio zmieniony przez kasia_i_wojtek Nie Lip 22, 2007 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:05 am   

To może ja polecę zespół, który my zamówiliśmy. ?piewają tam 3 lub 4 osoby - w zależności od opcji, którą wybierzecie. Skład podstawowy to 1 dziewczyna i 2 panów (wszyscy są w wieku na oko 30 lat, może troszkę więcej). Dodatkowo można zamówić perkusistę. W składzie podstawowym jest już saksofon. Wszyscy są po szkołach muzycznych. Repertuar jest bardzo zróżnicowany - właśnie tak jak piszesz - od znanych nowszych piosenek po przyśpiewki :d Nam się podobają. Ech... Ale zrobiłam reklamę :) Uważam jednak, że zasługują na to. Namiary możesz znaleźć w wątku Nasze zespoły, a zespół nazywa się Maxim i jest ze Zgierza. Aha, cena za 3 osoby to 2000 zł, a za 4 - 2500 lub 2600 w zależności od tego, którego perkusistę wybierzecie. W razie pytań, pisz :)
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 3:50 pm   

anna1984 napisał/a:
To może ja polecę zespół, który my zamówiliśmy...zespół nazywa się Maxim i jest ze Zgierza. :)

Bardzo dziękuję za propozycję, ale niestety ten zespół ma już zajęty nasz termin :( chyba popadam w coraz wieksza panikę ... :?
_________________

 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 5:07 pm   

Nie przesadzajmy ! Do ślubu jeszcze rok ! Myślę, że to jest sztuczne nakręcanie ... nie wiem czego. Znajdziecie na 100% a co nagle to po diable :twisted:

 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 12:17 pm   

..."co nagle to po diable"... byc może jeszcze kilka lat temu tak było. Teraz okazuje się, że owszem, jest wiele fajnych zespołów, ale te które są godne uwagi - już dawno sa zajęte.
Jak do tej pory obdzwoniliśmy 10 zespołów, na osobiste spotkanie umówilismy się z dwoma.
Bardzo dziękujemy za namiary od anna1984 :) (niestety maxim już zajęty :( ) oraz od Maja_Kris ;) na zespół Sun Rise, co prawda jeszcze się z nimi nie umówiliśmy, ale będą swego rodzaju kołem ratunkowym.
Jutro spotkanie z zespołem San Marino - zobaczymy czy porwą nas do tańca :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez kasia_i_wojtek Nie Lip 29, 2007 12:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tatooska 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 5:36 pm   

kasia_i_wojtek napisał/a:


p.s. tatooska czyżbyś miałą ślub 31 maja 2008 roku?


Tak mam:) szkoda ze macie w tym samym terminie bo bym wam polecila moja ale juz zajeta:) Trio& sax tez jest w tym terminie zajete bo do nich tez dzwonilam. Jak macie ochote podam wam numer do innej fajnej orkiestry ktora wzieli moi znajomi . Orkiestra nazywa sie BEEF. Swietny glos wokalistki. Polecam. Jesli chcecie kontakty napiszcie na priva.
Pozdrawiam wszystkich:)
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 6:07 pm   

jesli ktoś potrzebuje to moge podać namiary na fantastyczną (według nas i gości weselnych) orkiestre w tradycyjnym stylu ;) pozdrawiam
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
grzechu
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 20, 2007 2:49 pm   Re: Poszukuję orkiestry

Edyta napisał/a:
jeśli znacie godną polecenia orkiestrę (np. 3 lub 4 facetów i babka, albo sami faceci) to napiszcie cokolwiek


Byłem na weselu na którym grał zespół Sekret ze Zgierza (2 panów + pani) klawisze akordeon gitara.
Grali muzykę w różnych stylach. Mocne strony:
grali swoje aranżacje
kontakt z gośćmi (byli też przy stołach- gitara z akordeonem)
krótkie przerwy
wszyscy śpiewali
pani zawodowo prowadziła konferansjerkę
oczepiny w sam raz
 
 
bleki82 

Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 5:30 pm   

Witam serdecznie. Ja bralam slub 28 lipca i u mnie na weselu gral zespol MAGNUM ze Zgierza. Wesele bylo 80 km od Lodzi ale zespol nie robil zadnych problemow z dojazdem. Graja poprostu wszystko wedlug zyczenia mlodych. Wszystko przed weselem ustalaja co maja grac i jak.Graja rowniez na stolami, do blogoslawienstwa i do oczepin(zalezy oczywiscie czy mlodzi sobie tego zycza). Moi goscie bawili sie rewelacyjnie. Z poprawin to nie chcieli nawet wyjsc bo taka byla impreza. Polecam goraco i podaje do nich namiary 500-261-396
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 2:08 pm   

witam! jestem tu nowa, odkryłam to forum 2 dni temu i strasznie mi pomogło! Pierwszy zespół do którego zadzwoniłam to MAXIM i okazało się, że mają jeszcze wolne terminy na przyszły rok więc już dziś się z nimi spotykamy! z "trio&sax" spróbowałam dzisiaj ale oczywiście zajęci i pan powiedział, że mają zajęty już prawie cały 2008! niźle! ale po przesłuchaniu MAXIMa na stronie b. nam się spodobali a widzę, że i opinie na forum są pozytywne więc zobaczymy... jak ktoś chce to grają na żywo (no własnie- na żywo) w sobotę koło 21-22 w jakiejś bacówce na rzgowskiej....chyba się wybiorę! zależy mi na profesjonalizmie a niestety wiele zespołów to taka trochę...wiocha i ludzie bez wykształcenia muzycznego:/ w ogóle mój ślub oraz wesele będzie polsko-włoskie bo ukochany to "italiano", także w ogóle musi być super bo goście pierwszy raz w Polsce! czy jest tez tu moze jakieś forum dotyczące takich ślubów "internationals"? poszukuję własnie pomysłów na taką imprezę....moze ktoś z was byl na takowej? ślub dopiero za rok ale już się stresuję i wiem, że będzie nietypowo i że będzie trzeba jakoś połączyć tradycje 2 krajów....help?! pozdrowienia i powodzenia wszystkim!!!:* :)
_________________
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 4:46 pm   

Martysia napisał/a:
czy jest tez tu moze jakieś forum dotyczące takich ślubów "internationals"? poszukuję własnie pomysłów na taką imprezę....moze ktoś z was byl na takowej? ślub dopiero za rok ale już się stresuję i wiem, że będzie nietypowo i że będzie trzeba jakoś połączyć tradycje 2 krajów....help?! pozdrowienia i powodzenia wszystkim!!!:* :)


Martysia sa u nas na forum takie wątki, a jakże, sporo dziewczyn wiąże się z obcokrajowcami lub organizuje ślub będąc poza granicami, także na pewno z ich rad możesz skorzystać
_________________
 
 
carinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 15
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 2:14 pm   

kasia_i_wojtek napisał/a:
anna1984 napisał/a:
To może ja polecę zespół, który my zamówiliśmy...zespół nazywa się Maxim i jest ze Zgierza. :)

Bardzo dziękuję za propozycję, ale niestety ten zespół ma już zajęty nasz termin :( chyba popadam w coraz wieksza panikę ... :?
a gdzie macie wesele jesli mozna spytac?w jakim lokalu?
_________________
Witam was
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 3:36 pm   

no i widzielismy sie z maximem i obejrzelismy płytke dvd. polecam! jestem zadowolona i jutro dzwonie aby umówić się na podpisanie umowy! nie chcę szukać skoro ci są w miarę dobrzy i mają wolny termin, a już mało im wolnych zostało! ładnie śpiewają, poza tym jest saksofon no i bierzemy jeszcze perkusję....we'll see....
_________________
 
 
 
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 4:13 pm   

Martysia: EJ ma rację, są takie dziewczyny, nawet ja... (już Ci pisałam wcześniej w odpowiedzi na Twoje przywitanie). Ale osobnego forum nie ma, przynajmniej nie znalazłam. Może dałoby radę utworzyć taki dział na tym Forum??? (to raczej pytanie do Administracji :razz: )
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
AiP 

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 2:19 pm   mały alert...

Witamy wszystkich i prosimy o pomoc....poszukujemy zespołu na wrzesień 2008 i póki co wszyscy zajęci (Szoker, Trio, Time, Costa Brava, a do Griss nie możemy się dodzwonić). Widzieliśmy, że ktoś podsyła listę zespołów i ładnie się uśmiechamy o wsparcie :)

Pozdrawiamy
AiP
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 12:17 am   

AiP - przeszukaj ten wątek :)
_________________

 
 
 
kosiorkiewicz
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 12:59 pm   WITAM Z TEJ STRONY ADAM

CZY W DALSZYM CI?GU JESTE?CIE ZAINTERESOWANI DOBRYM ZESPOŁEM MUZYCZNYM,JAK TAK TO POLECAM .ZESPÓL COMBO YEE Z ŁOD?I POZDRAWIAM
 
 
olcia.w. 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:25 am   Witam

Mam taką dygresję odnośnie przyszłych par młodych poszukujących zespołu na swoje wesele. Dostaję od Was e-maile z wymaganiami odnośnie kapeli i czasami, to aż mnie :evil: Cytuje ostatnią, bo aż mną zatrzęsło:
(oczywiście wszystkie dane skasowałam, nie chodzi mi o to, żeby z kogoś drwić)

Od godziny: 17.00
Wyprowadzenie z domu: TAK
Granie na poprawinach: NIE
Prowadzenie zabaw: wg uznania i programu zespołu
Wymagany skład: Nie ma znaczenia
Skład liczbowy: dowolny
Cena klienta: 1300 - 1800
Rodzaj muzyki: Dobra muzyka taneczna
Rodzaj muzyki:
Rodzaj muzyki:
Rodzaj muzyki: Tylko zespół 100% na żywo
Rodzaj muzyki: Taneczna znane przeboje
Rodzaj muzyki: dowolna wg repertuaru zespołu
Zależy nam na:
Zależy nam na: Dobrej muzyce i prowadzeniu
Zależy nam na:
Zależy nam na: Ciekawe oczepiny
Zależy nam na: Dobrym nagłośnieniu
Zależy nam na: Bawienie gości w przerwach
Tło muzyczne w przerwach: TAK
Repertuar: Dowolny
Prowadzenie, język: Tylko polski
Wymagany sprzęt: Dowolny taki jakim dysponuje zespół
Na stronie www chcemy zobaczyć: Kilka piosenek w mp3
Na stronie www chcemy zobaczyć:
Na stronie www chcemy zobaczyć: Galerię zdjęć
Na stronie www chcemy zobaczyć: Video prezentację
Na stronie www chcemy zobaczyć: Teledysk
Na stronie www chcemy zobaczyć: Dokładnych informacji
Wymagana odległość: Tylko z naszego miasta lub okolicy
Nocleg dla zespołu: NIE

Ludzie kochani! Wytłumaczcie mi jak za 1300zł można przez całą noc "jechać na żywca" ?Poczytajcie sobie trochę cenniki zespołów, to przekonacie się ile 100% Live kosztuje!
Albo macie wymagania, bla bla bla, teledyski i inne takie i dysponujecie godziwym wynagrodzeniem, albo sorry! :kwasny:
_________________
Olcia.w.
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:38 am   

Spokojnie, stary, nie ma się co ekscytować moim zdaniem. Zastanów się, jak zamierzasz kupic np. aktywny subbas, to nie miałbyś ochoty kupić np. RCF'a za 1500 zł ? Nie szukasz okazji nabycia czegoś wysokiej jakości za śmieszną cenę ? Nie ma w tym nic złego że MP chcą wysokiej jakości usług i że szukają okazji. Ja dostaję średnio 3 - 4 zapytania dziennie. Wiadomo że 80% z nich to tylko zapytania z których nic nie wyniknie bo jak klient słyszy cenę za sextet grający live to ... sam wiesz. I takie są prawa rynku, chodzi tylko o to, żeby te 20% pokryło Ci wszystkie wolne terminy :P

 
 
monia123 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 12:43 pm   

My podpisalismy umowę z Alt-Metalem. Bardzo fajny zespół który gra na żywo bez żadnych sztucznych podkładów. Zespół skłąda się z 4 facetów- perkusja, gitara basowa i akustyczna i klawisz. zapraszają na próbę i nie pokazują żadnych płyt dvd tylko grają na żywo. Uważam że cena jest adekwatna do ich umiejętnośći . Gorąco polecam
_________________
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 12:51 pm   

monia123 napisał/a:
My podpisalismy umowę z Alt-Metalem. Bardzo fajny zespół który gra na żywo bez żadnych sztucznych podkładów. Zespół skłąda się z 4 facetów- perkusja, gitara basowa i akustyczna i klawisz. zapraszają na próbę i nie pokazują żadnych płyt dvd tylko grają na żywo. Uważam że cena jest adekwatna do ich umiejętnośći . Gorąco polecam


Reklama dźwignią handlu :D
 
 
olcia.w. 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 3:46 pm   Hej Picasso

Po czym wnioskujesz, że jestem facetem? I do tego starym? No, bo chyba nie po skrócie : olcia.w.
P.S.Nie ekscytuję się. Pozdrawiam.
_________________
Olcia.w.
Ostatnio zmieniony przez olcia.w. Sro Wrz 26, 2007 9:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
milakw
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 11:42 pm   NA WESELE ZESPÓŁ, A NA POPRAWINY DJ

KOCHANI SZUKAM ZESPOŁU NA MOJE WESELE I DJ, KTÓRY POPROWADZI POPRAWINY (A NIE TYLKO WŁ?CZY MUZYK?). WESELE JEST 2 SIERPNIA 2008. Z GÓRY WAM WSZYSTKIM DZI?KUJ?
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 10:07 am   Re: Hej Picasso

olcia.w. napisał/a:
Po czym wnioskujesz, że jestem facetem? I do tego starym? No, bo chyba nie po skrócie : olcia.w.
P.S.Nie ekscytuję się. Pozdrawiam.


Ups :? Widzisz, człowiek STARY to i nie dowidzi 8) sorki i pozdrawiam :wink:
 
 
anuleczkam 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 2:31 pm   

Potrzebuję na gwałt zespołu :!: :!::!: Zrezygnowaliśmy z DJ-a, ale nie mamy zespołu. Nasz termin to 26 lipca 2008 r. Jak wiecie coś na temat wolnych zespołów tak do 2500 zł, to proszę o namiary. Ale się porobiło :( Jak nie znajdę zespołu, to rezygnuję z wesela.
_________________
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 2:39 pm   

anuleczkam napisał/a:
Potrzebuję na gwałt zespołu :!: :!::!: Zrezygnowaliśmy z DJ-a, ale nie mamy zespołu. Nasz termin to 26 lipca 2008 r. Jak wiecie coś na temat wolnych zespołów tak do 2500 zł, to proszę o namiary. Ale się porobiło :( Jak nie znajdę zespołu, to rezygnuję z wesela.


Boże to szaleństwo jakieś jest ! Co prawda ja mam już zajęte ale nie wierzę żeby na rok z góry wszyscy byli wynajęci :? Wyślę Ci na priv namiar na znajomy sprawdzony zespół który grał na weselu mojego basisty - ubawiłem się świetnie i cała rodzina też !
 
 
anuleczkam 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 3:13 pm   

Picasso wielkie dzięki. Jak wróci mój mąż, to będziemy dzwonić :) A swoją drogą fajnie mieć męża- niemęża i dwa śluby :D
Jest to szaleństwo, nie spodziewałam się, że aż takie. Sama kiedyś śpiewałam w zespole na weselach i nikt nie musiał u nas rezerwować terminów na rok albo więcej z góry. Ale to może było kiedyś (chociaż nie wydaje mi się, że dwa lata to aż tak odległe czasy) i w mniejszym mieście na Kurpiach (Ostrołęka).
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuleczkam Sro Paź 03, 2007 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 3:29 pm   

Anuleczkam: A czy mogę spytać (z ciekawości) dlaczego zrezygnowaliście z DJ?
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
anuleczkam 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 3:35 pm   

Ponieważ DJ był zapewniany przez salę, mój Piotrek zdecydował się na niego, kiedy mi było wszystko jedno i miałam już wszystkiego dość, bo chciałam się już tylko rozdwoić. Ja nigdy nie pozwoliłabym, aby na moim weselu grał DJ. Sama śpiewałam na weselach i wiem, że dobre wesele to duża zasługa dobrej kapeli. DJ nie stworzy takiego klimatu jak kapela. A tak w ogóle to zależy mi, żeby to był zespół, który pozwoli mi zaśpiewać piosenkę w podziękowaniu dla rodziców. Z DJ- em byłoby to raczej niewykonalne.
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 3:55 pm   

anuleczkam napisał/a:
A tak w ogóle to zależy mi, żeby to był zespół, który pozwoli mi zaśpiewać piosenkę w podziękowaniu dla rodziców. Z DJ- em byłoby to raczej niewykonalne.


Z Dj-em tez to jest wykonalne, po prostu dajesz mu podkład tej piosenki w mp3, on to puszcza, daje Ci mikrofon i śpiewasz, a rodzicom ciekną łezki :) .
Niemniej zespół to zespół.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl