Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strój Pana Młodego
Autor Wiadomość
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:07 pm   

A mój Kochany P. wczoraj kupił surdut w kolorze kości słoniowej i do tego kamizelka i musznik oraz koszula w kolorze jasnym ecru do mojej sukni pasująca. Wygląda bosko :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 6:50 pm   

garnitur Michała jest dwuczęściowy. kolor ... taki stalowy. ciemny grafit w niebieskawy tenis (trudno ten kolor opisać).
do tego biała koszula na spinki (srebrno-złote, w takie prążki, pasuje do tkaniny garniaka) i krawat ecru, bardzo jasny, z takim złotawym lekko połyskiem.
kupiliśmy też od razu skarpetki :D
_________________
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:36 pm   

no to ja sie pochwale w tym watku.. zakupilismy dla mojego J. juz prawie caly stroj.. oczywiscie ze wzgledu na to ze moj J. za wysoki jest na normalne rozmiarowki wiec bylismy zmuszeni szyc wszystko na wymiar..

garnitur u krawca szyjacego dla Vistuli --> wypadl ekstra!! do odbioru jutro!! kolor ciemny grafit.. powalajaca cena.. 1100 za szycie plus materialy :( :( na garnitur jakies 360 zl na kamizelke i musznik 30 zl. Kamizelka w kolorze srebrnym.

garnitur na poprawiny szyty w Pawisie ale kompletnie nie wg "Pawisowskiego" kroju bo tamten nam sie nie podobal, kroj wybrany przez nas i wszystkie szczegoly uzgodnione indywidualnie.. --> wyszedl ekstra i juz jest dawno do odbioru ale nikomu sie nie chce jechac :D cena zaskakujaco niska - 460 ze wszsytkim.. kolor jasno-szary..

no i koszula.. na poprawiny poszlo gladko.. 20 zloty i piekna koszula nasza (w kolorze mojej sukienki oczywiscie - ladny zielony)- z krotkim rekawkiem zeby Misio sie juz drugi dzien meczyc nie musial... na slub niestety oczywiscie znowu na zamowienie bo w kazdej rekaw byl za krotki.... kolejna powalajaca cena 250 zl... szyta w Kastorze (goraco polecam salon w Geancie na Wlokniarzy).. koszula z pieknymi haftami (data slubu na kolnierzyku i inicjaly na mankietach), 100% bawelna, sniezno-biala... piekna :D
Ostatnio zmieniony przez emilkaa Czw Wrz 21, 2006 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mls 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 8:28 pm   

Ja bym bardzo chciała, aby mój K. poszedł w smokingy bądź w surducie. Oczywiście w czerni( marzy mi się głęboka czerń). Do tego czarna koszula i biała kamizelka i fuluar lu musznik. Ale osobiście obstaje przy fuluarze. Tylko nie wiem co na to mój K. i teście. moja mama nie ma nic przeciwko temu :D . chociaż jedem sprzymieżeniac :D

[ Dodano: Pią Lis 03, 2006 8:32 pm ]
evcia84 napisał/a:
A mój Kochany P. wczoraj kupił surdut


evciu84 Prosze o informacje gdzie Twój P. kupił surdut na PM.
Pozdrowionka :D
Ostatnio zmieniony przez mls Pią Lis 03, 2006 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Duszka 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 10:07 am   aktualne promocje

Dziewczyny ( i panowie rowniez), zaczynaja sie studniowkowe promocje garniturow.

Wczoraj bylismy w Manufakturze i sklonilam mojego B. do wejscia do dwoch sklepow (na wiecej sie nie dal namowic).

W Sunset Suits jest promocja studniowkowa - jest generalnieobnizka cen garnitorow oraz cos takiego, ze w cenie garnituru jest tez koszula i krawat, ktore mozna sobie wybrac. Minusem tego sklepu jest pani, ktora tam sprzedaje. Ale moze tylko mnie nie przypadlado gustu. Probowala nam wcisnac to co ona akurat uwaza, ze Pan Mlody powinien miec na sobie na slub. Mojemu B. podobaja sie proste garnitury w kolorze ciemny grafit z delikatnymi prazkami. Pani na to, ze taki garnitur to on sobie moze do pracy zalozyc (no do jego pracy to na pewno nie :hyhy: ) a na slub, to musi byc cos innego. Trzeba isc z duchem czasu i trendami mody (nie cierpie takich wypowiedzi, co ja to obchodzi w czym on pojdzie do slubu!!!). No musialam to napisac, bo nie moglam sie powstrzymac.

W Pawo jest tez fajna promocja - kupujesz 1 a dostajesz 2. Czyli fajna okazja jak potrzebujecie 2 garnitury (np. na slub + poprawiny). Kupujesz np. 1 garnitur a drugi w tej samej cenie dostajesz. Kupujesz 1 koszule a druga dostajesz itd. Tu pani bardzo mila i konkretna ;-)

Wszystkie te garnitury w obu sklepach byly bez kamizelek - bo (wedlug pani z Sunset S.) teraz sie chodzi bez kamizelki do slubu ( :killer: )

No - mam nadzieje, ze komus sie przydadza te informacje
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 11:12 am   

Hmmm... nie myślalam jeszcze o ubieraniu Młodego... ale może faktycznie się opłaca :roll: Tylko czy jak się sezon studniówkowy skończy to nie będzie jeszcze większych promocji ?
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 12, 2006 10:12 am   

My planujemy zakup garnituru najwcześniej na maj, a z tego co obserwuję to ceny garniturów raczej sie nie zmieniają, wszystko zalezy od materiału. Natomiast promocja w Pawo jest już od ponad roku dlatego podejrzewam że za szybko nie zniknie :D .
 
 
mls 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 12, 2006 12:06 pm   

My jeszce nie planujemy zakupu ubioru dka K. Ale jak przyjedzie na urlop to go zaciągnę do kilku sklepów. Niech poprzymierza. Planuje też udać się do Pabianic do PAWO, aby mógł przymierzyć smoking :D

Jeszcze jedno. Mam małe pytanko. Czy nie wiecie ile trwa mnie więcej szycie smokingu??
 
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 12, 2006 1:59 pm   Re: aktualne promocje

Duszka napisał/a:
W Pawo jest tez fajna promocja - kupujesz 1 a dostajesz 2. Czyli fajna okazja jak potrzebujecie 2 garnitury (np. na slub + poprawiny). Kupujesz np. 1 garnitur a drugi w tej samej cenie dostajesz. Kupujesz 1 koszule a druga dostajesz itd. Tu pani bardzo mila i konkretna ;-)


W PAWO często jest ta promocja :) M. ze swoim tatą w ciągu ostatniego roku kupił już tak płaszcze, garnitury i swetry :wink:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
Duszka 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 10:11 am   

Wiecie - ja generalnie nie chadzalam do tej pory po sklepach z garniturami (moj B. mial jeden na wszystkie okazje, no ale teraz musi kupic drugi :lol: ), wiec nie wiedzialam, ze Pawo tak ma. No ale moze jest jeszcze ktos na forum kto o tym nie wiedzial i dzieki mnie sie dowiedzial :hyhy:
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 4:16 pm   

mls napisał/a:

Jeszcze jedno. Mam małe pytanko. Czy nie wiecie ile trwa mnie więcej szycie smokingu??


O ile dobrze pamiętam z dojezdżajšcym krawcem z innego miasta, przeróbkami, szyciem od nowa spodni, bo nie dało się poprawić pierwszych (czyli do?ć problematyczny układ) trwało to miesišc.
Przy czym nie Pawo, a Bytom wykonywał smoking.
 
 
ola23 

Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 2:13 pm   

Jeśli ktoś byłby zainteresowany promocją 2 za 1 w Pawo to znowu się taka pojawiła, więc może warto zajżeć.
 
 
magda_23 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 7:17 pm   

Witam :) W pzyszłym roku (25.08.07) wychodzę za mąż. Z moim przyszłym ruszyliśmy już w sklepy ślubne obejrzeć suknie. Odwiedziliśmy wszystkie sklepy na Jaracza i bodajże na Jaracza 3 jest butik Cymbeline i tam przy okazji mierzenia sukni trafiliśmy na garnitury ślubne. Przeżyłam szok jak zobaczyłam mojego P. w smokingu i w surducie, a do tego w cylindrze i z laską wyglądał odjazdowo :D Mierzył też garnitury przedłużane z kamizelkami specjalnie dobieranymi do sukni, którą mierzyłam. Oboje z P. chyba z 5 min staliśmy przed lustrem w przymierzalni w pełnym szoku. Co do sukni to jeszcze się nie zdecydowałam ale mój P. na pewno będzie ubierał się w Cymbelinie (chyba tak to się odmienia :wink: )
_________________
magda
 
 
magdusia_79 

Dołączyła: 17 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 4:11 pm   

witam serdecznie :)

super że jest takie forum na któym można się tyle dowiedzieć, też chcę służyć radą... Ostatnio z moim kochaniem szukaliśmy garnituru. Wiadomo że liczy się każdy grosz więc szukaliśmy czegoś niedrogiego i eleganckiego zarazem. Trafiliśmy na Luigi Vesari (ktoś już pisał tą nazwę na forum), z tymże bylismy w Pasażu Łódzkim (Geant) a tam mają salon firmowy więc jest duży wybór garniturów (ceny średnio 500 - 600 zł), oczywiście wszelkie dodatki też tam mają. Miła obsługa, dostaliśmy dodatkowo kartę stałego klienta więc dają rabaty. Kobitki mówią że mają drugi salon firmowy w Manufakturze.

A! w Geancie jest też drugi salon z modą męską , też mają fajne rzeczy, warto zajrzeć. My patrzyliśmy w innych firmach ale albo drożyzna albo nieciekawa jakość. Teraz ruszamy z innymi rzeczami...uff jeszcze tyle do załatwienia a tu czas goni...
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 2:55 pm   

Kilka propzycji :)


[ Dodano: Wto Lut 27, 2007 2:56 pm ]
Dodam tylko, że Pawis to jest łódzka firma. :)
_________________

 
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 10:41 am   

Na pewno będzie miał garnitur , najprawdopodobniej musznik i kamizelkę pod kolor sukni i najprawdopodobniej będzie szyty na miarę w Bytomiu
_________________

 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:27 pm   

to jaki kolor kamizelki bedzie mial narzyczony?
_________________
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 4:24 pm   

biały kolor kamizelki
_________________

 
 
 
blues 

Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 8:31 pm   

My tez polecamy Pawis.

ładny material i dokladne wykonanie.
ooo i jest mozliwosc podszycia u nich kupionego garnituru jakby sie mój luby nieco sfilcowal:):)
_________________
blues jeden wie..co tu stanie się
 
 
gebka 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 2:26 pm   

a ja znalazłam suuuper garnitur na Ptaku czarny w delikatne prazki bardzo mi sie spodobal i chyba pojedziemy zamowic :smile:
 
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 4:06 pm   

Mój Kotek będzie miał czarny garnitur, białą kamizelkę wyszywaną srebrną nitką i oczywiście musznik. A na poprawiny jeszcze nie mam koncepcji. Jak pojedziemy kupować strój na wesele to może coś wymyślimy(musi pasować do mojej bordowej sukienki)
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 9:55 pm   

a mój J. kupił surdut angielski, mniej więcej taki jak michelle22 zamieściła powyżej (nr 1),ale spodnie sa ciemniejsze i paski sie az tak nie wyrózniaja,kamizelka i fular w kolorze ecru pod kolor mojej sukienki.zasatanawia się tylko nad kapeluszem i laska (jest wysoki a ja 20 cm niższa wiec jak założy kapelusz to ja juz zginę przy nim...)
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:00 pm   

my tez juz mamy garnitur zakupiony w Pawisie na ul. Starorudzkiej , dobrana jest do niego kamizelka z mucha i fularem w kolorze stalowo czaranym
_________________
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Maj 10, 2007 4:06 pm   

Witam!
Ja również już niedługo zaczynam poszukiawaniagarnituru z moim Misiem Kochanisiem!
I mam pytanie-jakie są ceny w pawisie na Starorudzkiej?tak od- do-mniej więcej.Chodzi mi głównie o rozeznanie terenu, myślę też o wyprawie do Ptaka bo tam pełno takich stoisk.
Czekam na porady i informację.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 6:45 pm   

MonikaZgierz napisał/a:
Mój Kotek będzie miał czarny garnitur, białą kamizelkę wyszywaną srebrną nitką i oczywiście musznik.

Monika a można wiedzieć gdzie kupiliście kamizelkę i musznik? My szukamy wŁaśnie czegoś takiego (przynajmniej tak wynika z opisu) tylko nie mamy koncepcji gdzie.

A garnitur na kościelny dla Crissa kupiliśmy w sklepie "Mężczyzna i styl" na Tuwima 6.
Po garniak na cywilny jedziemy w tym tygodniu w Pawisie - dali nam cynk, że mają nowe wzory i materiaŁy :D Ciekawe czy coś wybierzemy
Ostatnio zmieniony przez gosc Czw Maj 10, 2007 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 10:58 pm   

Sajonara w większości sklepów mają te kamizelki :) widziałam np wzornik materiałów Bytomia i jest chyba 15 wzorów do wyboru :) koszt bodajże coś koło 150-200
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 11:04 pm   

postaram się coś znaleźć
dzięki Jpuasz :D
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 3:18 pm   

Sajonara...

duzy wybór kamizelek jes w salonie cymberline na jaracza. Ja dostałam tak wymarzona kamizelk i musznik w kolorze capucino a wybór jest naprawdę imponujący Polecam.
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 10:42 pm   

A jakie ceny są w cymbeline?
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:12 am   

ja byŁam w tym salonie i wybór faktycznie jest spory ale te ceny... nie stać nas na musznik i kamizelkę, których cena stanowi 2/3 ceny garnituru
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 11:12 am   

uuu to faktycznie drogo to nawet nie bedziemy tam zagladac
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:17 pm   

A moje słonce odebrało właśnie dzisiaj surdut z cymbelina. Ale niestety rzeczywiście musznik i kamizelka kosztują prawie 500 zł! No ale co tam raz sie żyje! :smile:
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 12:19 pm   

rany to koszmarnie drogo!!!!!
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 1:38 pm   

powiem tak: jak pytałam sie o cenę surdutu pani mi ją podała. Ja spytałam czy to za wszystko( a wisiał on w komplecie z kamizelką) Dopiero przy płaceniu okazało się ,że to nie prawda :kwasny: No ale jak zobaczyłam mojego misia w nim to mi sie nogi ugięły i stwierdziłam, że tylko ten :smile:
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 1:40 pm   

super ze mieliscie kase zeby za to zapłacic ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 2:52 pm   

Ja zrezygnowałabym z zakupów w tym sklepie gdybym została źle poinformowana przez obsługę..... moim zdaniem było to celowe wprowadzenie w błąd..... wyszła bym i poszukała takiego w innym sklepie....
_________________
 
 
tool 


Wiek: 45
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 9:30 am   a ja kupiłem surdut

A ja kupiłem surdut. Trochę chyba nietypowy, bo nie taki długi do kolan i wycięty z przodu. Umieściłem dwa zdjęcia gdyby ktoś chciał zobaczyć:
http://toya.net.pl/~tool/slub/1.jpg
http://toya.net.pl/~tool/slub/2.jpg

Bez żadnej kamizelki, do tego biała koszula + jasny, kremowy krawat współgrający z wiązanką żony.

Z samego surdutu jest ogromnie zadowolony, podoba mi się krój, wykonanie, jest elegancki i bardzo wygodny. Kupiłem go na ul. Zachodniej 10a. Info umieściłem w wątku
Strój Pana Młodego - strony WWW, sklepy
http://www.forum.wesele-l...p=167851#167851
Ostatnio zmieniony przez tool Czw Lip 12, 2007 9:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krilan75 

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 2:21 pm   

czy ktoś mi może odać namiary na krawca vistuli, w salonie firmowym powiedzieli , że nie realizują zamowień indywidualnych i żadnych informacji nie mogą podać, ja jednak się upieram bo mają coś co mi bardzo odpowiada, no i materialy maja super
dzięki
_________________
chuckykrilan
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 1:35 pm   

szary garnitur, zapinany wysoko na 2 guziki. do tego bordowa mucha do wlasnego wiazania. bez kamizelki. koszula biala z zakrytymi guzikami
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 1:46 pm   

Kolejne propozycje:



















Garnitury dostępne w Cymbeline ul.Jaracza 3
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 15, 2008 5:54 pm   

zdjęcie nr 5 i 6 dla mnie bezkonkurencyjne, prawdziwa elegancja
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 11:26 pm   

kuoujemy garnitur w Luigi Vesari. Jest to przeciez cześć Vistuli, wiec wyroby są dobre. Garnitur gatunkowo to mieszanka wełny i jedwabiu.


galeria_we_dwoje_1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 408 raz(y) 25.49 KB

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 5:05 pm   

Mój mąż miaŁ na ślubie kościelnym ten wŁaśnie garniutr, prezentowaŁ się nadzwyczaj elegancko. Bardzo porządnie wykończony, świetny gatunkowo materiaŁ. Wszystko pierwsza klasa. No i nie zbankrutowaliśmy kupując go :)
Ostatnio zmieniony przez gosc Nie Kwi 20, 2008 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 9:18 pm   

natomiast ja zrobię małą kryptoreklamę i jako pracownik PAWO polecę tę firmę :)
obecnie można kupić bardzo ładny, błyszczący dość jasny garnitur z kamizelką oraz krawatem kaskadowym a już w tym tygodniu będzie drugi garnitur, także z błyszczącej tkaniny, z pięna kamizelką ale ciemny :)

plus można uszyć sobie garnitur na miarę, koszt ok 1200 zł

ale wracając do samego tematu, to ja jeszcze nie wiem na co D. się w 100% zdecyduje, chciałby smoking plus muszkę ;) (no i koszulę naturalnie :D )
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
tanith 

Wiek: 46
Dołączyła: 24 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 5:46 pm   

Justinaa czy jako pracownik mozesz podac orientacyjna cene garnituru bez kamizelki (najlepiej czarny)... Ewentualnie gdybys mogla napisac mi wiecej informacji na maila (tanith@tlen.pl) lub gg (513105) bylabym bardzo wdzieczna...
 
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 9:10 pm   

jeśli chodzi o garnitur typowo ślubny, zresztą w tamtym tygodniu pojawił się u nas nowy garnitur z linii Ceremonia właśnie czarny kosztuje 1200 zł, kamizelka oraz krawat są wliczone w cenę
natomiast "zwykły" garnitur kosztuje albo 999 zł (100% wełna) albo 799 zł (mieszanka) i są przeważnie objęte promocją 2 za 1
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 2:49 pm   

my kupilismy garnitur w Pawo w Pabianicach z lini ceremony, czarny w prazki, do tego gratis drugi garnitur (szary) na mniej uroczyste okazje, poprawin nie bedzie ale drugi garnitur i tak sie przyda, niestety nie otrzymalismy kamizelki ani musznika (nie bylo rozmiaru) i teraz musimy ich szukac w innych sklepach... ;( ale jestesmy zadowoleni, wydalismy 1099 zl wiec za 2 garnitury to chyba nie za duzo.. :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 3:19 pm   

a My kupiliśmy garnitur w Polrosie - identyczny jak byl w Zarze i bardzo podobny do tego z Luigi Vesari i zapłacilismy 350 zl za trzyczesciowy garniak! Firma Claudio. Polecam!
 
 
aga25 


Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 33
Skąd: lezajsk
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 7:08 am   

a ja bede miala slub w czerwcu
i jakiego koloru radzicie mi dobrac garnitur dla mojego kochanego?
_________________

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 12:14 pm   

To nie ma żadnego znaczenia kiedy jest ślub. Jedni wolą garanitury jasne, inni ciemne. Dla mnie w grę wchodzi wyłacznie czarny, albo zlamana czerń, chociaż ślub jest w lipcu. Na poprawiny natomiast jasny oczywiście.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl