Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 08, 2010 5:52 pm
Poszukuję orkiestry
Autor Wiadomość
Koalinha 


Wiek: 39
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 3:59 pm   

Zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią, możesz śpiewać z podkładem. Ale chyba znajdziesz orkiestrę, jeszcze wcześnie, na priva wysyłam Ci namiar do jednej.

Ale w sumie o czym innym chciałam napisać: podziwiam Cię, bo chcesz śpiewać, ja bym chyba rozkleiła się na samym początku piosenki :D Pomysł masz świetny i bardzo oryginalny, ale kiedy emocje będą górą możesz mieć problem ze śpiewaniem.
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 4:13 pm   

Moim zdaniem nawet jeśliby się rozkleiła to i tak pomysł jest rewelacyjny, marzę żeby jakaś MP ze mną zaśpiewała :D Tylko koniecznie zrób próbę przed faktem, bo wiesz ... śpiewałaś to wiesz coś na temat ustawienia sprzętu.
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Paź 03, 2007 7:20 pm   POSZUKUJ? ORKIESTRY NA 16.08.2008r.

Jeśli znacie dobre, sprawdzone orkiestry, najlepiej z Łodzi i okolic bardzo proszę o namiary!Z góry dzięki!Pozdrowionka :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez SYLWECZKA Pią Paź 05, 2007 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 7:50 pm   

A nikt nie ma wesela w terminach które mam wolne ? :cry: jakąś autoreklamkę by się zarzuciło a tak to znowu trzeba polecać kolegów ... :wink:
Ostatnio zmieniony przez picasso mgi Sro Paź 03, 2007 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 9:44 pm   

picasso mgi napisał/a:
A nikt nie ma wesela w terminach które mam wolne ? :cry: jakąś autoreklamkę by się zarzuciło a tak to znowu trzeba polecać kolegów ... :wink:


:wink:

A we Wrocławiu to nie ma wesel ?? ?
 
 
Anitinka 

Wiek: 42
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 9:27 am   Zespół na 30.08.2008

Poszukuję zespołu na 30 sierpnia 2008 roku, czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony zespół?? pozdrawiam
 
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 1:04 pm   Re: Zespół na 30.08.2008

Anitinka napisał/a:
Poszukuję zespołu na 30 sierpnia 2008 roku, czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony zespół?? pozdrawiam


O, następna :( We Wrocławiu są wesela ale w Łodzi ludzie sympatyczni, 1 września graliśmy u Łodzian - super było !
 
 
mcgreat 

Wiek: 41
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 1:48 pm   

Witam, poszukuje zespołu na wesele, termin 05.07.2008. Kontakt 696011112 łukasz.Wymagania to min 4 osoby, mile widizane saxofon, akordeon...Pozdrawiam
 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:02 am   

Hej,
wszystkim serdecznie dziękuję za namiary. Chyba mamy już zespół (jeszcze umowa została do podpisania, dlatego piszę chyba). Jak już wszystko będzie cacy napiszę, co i jak :) Jeszcze raz serdeczne dzięki za pomoc :D
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:12 am   

Dziękuje wszystkim za pomoc i namiary na zespoły!Mamy już podpisaną umowę i nie szukamy więcej!
Pozdrowionka:)
:wedding:
_________________
 
 
dominka 

Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 11:30 am   Szukam profesjonalnej kapeli grajacej 100% na zywo!

witam,
Chcialabym Was poprosic o pomoc. Szukam kapeli na wesele (termin dopiero 2009), ktora gra na zywo i z ikra. nie cierpimy wszelkich mini dyskow ani innych podkladow i to jest wykluczone. a nie zawsze da sie to ustalic...

Np wpadl nam w ucho zespol zodiak ale slysze ze podobno podpieraja sie podkladami..jak to jest..? czy ktos wie? zastanowil mnie tez zespol elvis z podkarpacia i quatron z czestochowy...ale troche daleko sa a w ciemno boje sie brac.

Moje kryteria co do kapeli to:
- 100 % na zywo
- ciekawe prowadzenie wesela (ale niekoniecznie ze spiewem przy stolach)
- mozliwosc wyprowadzenia mlodej z domu przez orkiestre
- elastycznosc (chcialabym podrzucic pare propozycji muzycznych, ktore mnei interesuja)
- instrumenty: gitara, perkusja, bas, klawisze

Z gory dzieki za podpowiedzi i pomysly :)
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 11:38 am   

mogę polecić zespół Balance, którzy będą grali na naszym weselu. 6-osobowy skład, w tym wokalistka i wodzirej, bez podkładów. jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to pisz na pv :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
JZ-Ycia 

Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 0
Skąd: Manchester
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 1:44 pm   

Hej Ludziska:) No my tez stoimy przed dylematem orkiestry, kurde i tez jestesmy rozlaczeni granicami. Coz takie zycie.. Wiec generalnie to powiedzcie nam co myslicie o zespole Odłam?? Ma ktos jakies wieksze pojecie o nim, bo czytalem na postach conieco choc dosc malo i w sumie nie wiem co myslec. Widzielismy plytke z ich wesela i powiem szczerze, ze naprawde potrafili spiewac i angielska publicznosc nawet bawic... No a co Wy myslicie??
_________________
CARPE DIEM- BUT MEMENTO MORRI
 
 
 
nikola204 

Dołączyła: 31 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 2:01 pm   

hej Kochani, poszukuję zespołu na 16.08.2008, wesele będzie w Zduńskiej Woli, obdzwoniłam juz pare zespolow, ktore mi polecono ale niestety terminy zajete. Doradzcie kogos, niekoniecznie z Łodzi, moze ktos sie orientuje w zdunskowolskich lub sieradzkich zespolach,
 
 
Przemek 

Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 6:30 pm   

Witam wszystkich!
Szukam orkiestry na 7 czerwca 2008 r., wesele na 70-80 osób, sala względnie duża z dużym parkietem, goście lubią tańczyć wiec zespół musi lubić to co robi :P
Możecie dać mi jakieś namiary, albo nawet próbki mp3?
Będę wdzięczny za każdą pomoc, bo nawet jak to piszę robi mi się gorąco, że nie zdążę...
Mój mail: sohei@vp.pl
Dziękuję i pozdrawiam!
 
 
Duchna 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 10:56 pm   

Ja mam orkiestrę ze Zduńskiej Woli, słyszałam ich na dwóch weselach i jak dla mnie rewelacja, nr tel jeśli chcesz mogę wysłać na priv. Pozdrawiam
 
 
anuleczkam 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 6:22 pm   

No dobra, mamy umowę. Zespół słyszałam, nie będę pisać swojej opinii, bo może podczytują forum. Powiedzieli mi, że nie ma problemu ze śpiewaniem dla rodziców, ale zaskoczyło mnie, że na samym weselu, w przerwie, będziemy ustalać tonację :? To mi się nie podoba z tego wszystkiego, bo wolałabym wcześniej spróbować z nimi, albo chociaż obsłuchać podkład. Będę jeszcze prowadzić rozmowy na ten temat ;)
_________________
 
 
Brudnowscy 

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: KUTNO
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 6:35 pm   Zespół

Proszę o pomoc czy moze mi pszesłać namiary na jakieś zespoły na wesele
 
 
sylwiaa 

Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 3:07 pm   Re: Szukam profesjonalnej kapeli grajacej 100% na zywo!

Moje kryteria co do kapeli to:
- 100 % na zywo
- ciekawe prowadzenie wesela (ale niekoniecznie ze spiewem przy stolach)
- mozliwosc wyprowadzenia mlodej z domu przez orkiestre
- elastycznosc (chcialabym podrzucic pare propozycji muzycznych, ktore mnei interesuja)
- instrumenty: gitara, perkusja, bas, klawisze

moje kryteria są w zasadzie identyczne z tym że termin bliższy bo 12 lipca 2008 więc jeśli macie kogoś godnego polecenia bardzo proszę o kontakt.
 
 
Viridian 

Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 1:45 pm   Poszukuję zespołu

Witam,
Szukam zespału na 21 czerwca 2008. Bardzo mi zależy, żeby na naszym weselu grał zespół, który nie wspiera się pół-nagraniami, mają gitarę i bas w składzie i grają klasyki rockowe - a do tego super bawią gości i biorą tak do 2.500 za wesele bez poprawin... Tak, wiem, takie rzeczy to w Erze ;-)
Jak możecie pomóc - dajcie znać, błagam!!!
Pozdrowionka
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 1:09 am   

Musze Cię zmartwić. Z tego co się orientuję to ciężko będzie ci znaleźć na termin czerwcowy wogóle zespół (w miarę na rozsądnym poziomie) nie mówiąc juz o Twoich wymaganiach.
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 1:03 am   

szukam orkiestry na 2.08.2008.. wiecei cos moze czy na sierpien cos jeszcze znajde??
ale tylko orkiestry..
trio&sax zajeci.. jak i pare innych
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

Ostatnio zmieniony przez pauluska Czw Sty 03, 2008 1:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agataprzybylska 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Sty 2008
Posty: 0
Skąd: Lodz/Kinsale
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 3:04 pm   

czesc wszytkim!!!

Jak dobrze,ze jestescie w ,,muzycznym,, nastroju poniewaz poszukuje porady.Przesluchiwalam z listy ''Zespoly'' wiekszosci wykonawcow i wpadl mi w ucho ten http://www.zespolmarkus.com.pl. Bradzo prosze o jakiekolwiek inf typu czy ktos slyszal jak graja na weselu i czy faktyvcznie sa tak rewelacyjni jak ich demo..


SEREDECZNIE DZIEKUJE
AGATA :lol:
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 8:27 pm   

Jeśli można tytułem porady :wink:

Odwiedziłem stronę tego zespołu i tak: Generalnie słuchając jakiegokolwiek demo trzeba brać sporą poprawkę i zapomnieć, że tak to zabrzmi na weselu. Chyba, że zespół puści playback albo półplayback i będzie do tego śpiewał. Z racji zawodowych przesłuchałem dziesiątki jeśli nie setki dem na tyluż stronach różnych zespołów i najczęściej jest tak, że leci sobie gotowy podkład na który zespół nagrał głosy a czasem pojedyncze żywe instrumenty.
W tym konkretnym przypadku demówka brzmi rzeczywiście świetnie i rzeczywiście zespół sie wyróżnia na tle konkurencji. Ale przecież JEDNA wokalistka nie zaśpiewa na CZTERY głosy, a tak jest w Simply The Best. Więc już choćby z tego powodu na żywo będzie inaczej, chyba że chórki polecą z playback'u. Ale inaczej niekoniecznie znaczy gorzej ! Demo które nie zostało nagrane w profesjonalnym studio i profesjonalnie zmasterowane (a to kosztuje!) rzadko oddaje dynamikę i energię którą zespół jest w stanie osiągnąć grając live, więc może warto się zastanowić czy nie poświęcić czterogłosowych harmonii w wokalach na rzecz prawdziwego tzw. kopa ? Jak zespół Markus wykonuje muzykę nie sposób niestety ze strony wyczytać. Można jedynie stwierdzić, że zespół który był w stanie nagrać takie demo (jeśli nagrano je na "żywych" instrumentach), nie da plamy także w realu :) W każdym razie jakbym miał wybierać na podstawie demówki - dla mnie bardzo OK, chociaż to konkurencja 8)
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 8:33 pm   

picasso mgi napisał/a:
Ale przecież JEDNA wokalistka nie zaśpiewa na CZTERY głosy, a tak jest w Simply The Best.


A jak użyje dobrego harmonizera (np. TC Helicon) :razz:
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 8:44 pm   

Mac-erson napisał/a:
picasso mgi napisał/a:
Ale przecież JEDNA wokalistka nie zaśpiewa na CZTERY głosy, a tak jest w Simply The Best.


A jak użyje dobrego harmonizera (np. TC Helicon) :razz:


O spryciula :D :D :D

To wtedy będzie Urszula Dudziak. Generalnie wszystko można próbować zastąpić, tylko ... harmonizer słabo sie rusza na scenie i rzadko która kiecka na nim dobrze leży :wink:
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:38 pm   

Nie nie Dudziakowej na weselu bym nie chciał, chociaż ciutek ładniejszą wokalistkę :D
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:54 pm   

A zna ktos moze zespol MEGAFORTE??
http://www.megaforte.republika.pl/
wszelkie opinie mile widziane..

wogole to szukam zespolu w ktorym beda skrzypce.. zna ktos jakis taki zespol??
wydaje mi sie ze skrzypce bardzo by pasowaly pozniewaz mam lokal w wystroju goralskim..
z gory dzieki:)
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 10:47 pm   

pauluska napisał/a:

wogole to szukam zespolu w ktorym beda skrzypce.. zna ktos jakis taki zespol??
wydaje mi sie ze skrzypce bardzo by pasowaly pozniewaz mam lokal w wystroju goralskim..
z gory dzieki:)


Wysłałem Ci na priv :)

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 10:49 pm ]
Aj, sorki nie popatrzyłem ... szkoda :(
 
 
pauluska 


Wiek: 40
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 183
Skąd: łódź manchester
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 11:24 pm   

no wlasniew o cos takiego mi chodzi..
eh niestety wszystko co fajne to pozajmowane:(
_________________
Nasz dzień: 02.08.2008

 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 11:34 pm   

pauluska napisał/a:
no wlasniew o cos takiego mi chodzi..
eh niestety wszystko co fajne to pozajmowane:(


Miło mi i też żałuję :(
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 12:10 pm   

pauluska napisał/a:
no wlasniew o cos takiego mi chodzi..
eh niestety wszystko co fajne to pozajmowane:(


Pauluska, może poszukaj po prostu oddzielnie skrzypka / skrzypaczkę i oddzielnie zespół - tak będzie łatwiej, bo termin wybrałaś dosyć oblegany.
 
 
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 4:55 pm   

Poszukuję na gwałt orkiestry na 7.06.2008. Poprzednia orkiestra zrobiła nas w konia i zadzwonili teraz ze odwoluja granie bo wypadlo im wesele w rodzinie i tam beda grać. Proszę o jakieś kontakty sprawdzonych orkiestr. Proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
 
 
siatka 

Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: KIELCE
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 3:39 pm   

ja tez poszukuje orkiestry ale dopiero na 27 czerwca 2009 do 3000 zł jak macie namiary to podeślicie. Dzięki
 
 
sebas 

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 0
Skąd: Dobron
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 7:05 pm   

ja rowniez poszukuje zespol na 2008, wiec jesli ktos ma namiar na zespol warty polecenia to prosze o maila swiercz84@o2.pl

z gory dzieki
 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 8:14 am   

euror napisał/a:
Poszukuję na gwałt orkiestry na 7.06.2008. Poprzednia orkiestra zrobiła nas w konia i zadzwonili teraz ze odwoluja granie bo wypadlo im wesele w rodzinie i tam beda grać. Proszę o jakieś kontakty sprawdzonych orkiestr. Proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę


Bardzo nieładnie z ich strony. Takie zachowanie wobec klienta najlepiej określa klasę i profesjonalizm zespołu.
Szczerze życzę powodzenia w poszukiwaniach.
 
 
 
betmi 


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 7:57 pm   

..my również poszukujemy zespołu ...ale grającego w 100% na żywo...bez podpierania sie mini dyskami... na 2009r


Pozdrawiam


betmi@wp.pl
 
 
kamislodz 

Wiek: 44
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 9:34 pm   Poszukuję zespołu:)

Pomóżcie!!!!Poszukuję zespołu na wesele:(Nie wiedziałam,że to tak ciężko znależć bo każdemu co innego się podoba:(
Proszę o namiary-pozdrawiam Wszystkich

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 9:36 pm ]
kamislodz@vp.pl
 
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 11:53 pm   

Help!!!
Poszukuję orkiestry na 16.08.2008 tak do 2000 zł
Mogą grać nawet na cymbałkach byle byli dobrzy :)
_________________
i stało się :)
 
 
sylwia_er 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Lut 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 11:45 am   

Witam
Poszukuję orkiestry na sierpień 2009
Czy ktoś w Was jest w stanie polecić mi orkiestre, która pomimo tego , że ładnie śpiewają to również potrafią poprowadzić całe wesele??
Zdaję sobie sprawę, że na weselu najważniejsza jest orkiestra i to jak prowadzi wesele, oczepiny itp... dlatego po kilku weselach znajomych, na których oczepiny były "tandetnie prowadzone" zwątpilam, że sama coś znajde. W związku z tym proszę Was o ewentualne rady i "polecenia" :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 11:57 am   

Najlepsze co mogę polecić to przeczytanie wszystkich opinii na forum - mozolne ale najskuteczniejsze.
A zacząć od wątku "Nasze orkiestry".
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 7:53 am   

Witam, poszukuję fajnego zespołu na 18 10 2008 (z poprawinami - Pabianice). Niefałszującego ;) a tak na serio to nie mam większych wymagań, chcę żeby mieli bogaty repertuar, byli, otwarci na moje propozycje, mieli ciekawe instrumenty (jak to brzmi ;) ) grali na żywo, interesująco bawili gości, skład w sumie obojętny. Pomóżcie proszę! Wszelkie info ma priv proszę (telefony, strony www, mp3 itd ) Z góry dziękuję.
_________________


 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lut 13, 2008 10:03 am   

Anapeya zajrzyjcie do tego wątku . Są tam tel. kontaktowe więc podzwońcie i się zorientujcie czy ktoś ma wolny Wasz termin.
Natomiast jeśli będziecie mieli problem ze znalezieniem zespoŁu na wŁasną rękę proponuję zwrócić się do Agencji ZespoŁów przy ul. Nowomiejskiej w Łodzi. Może Wam pomogą.
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 11:06 am   

Dziękuję za podpowiedź, spojrzałam, kilka zespołów obdzwoniłam wcześniej, już dawno nie mieli terminów :( , ale jest ich jeszcze sporo, także może się uda...i fajny pomysł z tą agencją...jak już się poddam to skorzystam :) ale mimo wszystko jak coś ktoś będzie miał co może mi pomóc to proszę o info.
_________________


 
 
pr71 

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 0
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 11:00 pm   namiar na zespol

siatka napisał/a:
ja tez poszukuje orkiestry ale dopiero na 27 czerwca 2009 do 3000 zł jak macie namiary to podeślicie. Dzięki



zespol Ekwador ze Skierniewic, zadzwon moze jeszcze maja wolne, kontakt [xxx]


edit: namiary podajemy na priv
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Lut 20, 2008 8:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Truskaweczka 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 1:04 pm   ZESPÓŁ Z ODZYSKU?

Witam wszystkich serdecznie.

Dnia 7 czerwca planujemy ślub, wszytko jest już załatwione oprócz orkiestry/DJ.
Mieliśmy już coś upatrzone ale z pewnych przyczyn zostaliśmy na lodzie.
Dlatego zwracam się do was wszystkich z prośbą, o podpowiedzenie, polecenie lub może jaką orkiestra na forum z wolnym tym terminem sama się poleci.
Szczegółów:
Termin: 7 czerwiec 2008
Miejsce: Łódź - śródmieście
Cel: Poruszenie gości do tańca na weselu (bez wyprowadzenia z domu), bez poprawin

Poleceń oczekuję na forum a ewentualne konkrety na PW.
Za wszelkie odpowiedzi o propozycję z góry bardzo dziękuję.
 
 
myszki 

Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 5:57 pm   

Witam,

Poszukujemy orkiestry na 6 września tego roku:) Może ktoś ma jakiś wolny termin?
Wesele odbedzie sie w centrum Łodzi bez wyprowadzania z domu i bez poprawin.
Prosze o kontakt na forum lub gg 11891052

Dziękuje za pomoc:)
 
 
Mew_a 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 3:52 pm   

Witam!!!
Mam pytanie. Czy któraś z was spotkała się z nazwiskami Roman Keliński lub Dariusz Góra? Takie namiary dostałam od właścicielki sali, gdzie będzie moje wesele. Chodzi oczywiście o zespół na wesele (niestety ponoć ani jeden ani drugi nie ma nazwy)? Mam tylko te nazwiska i telefony. Z jednym i drugim panem już rozmawiałam, mam ich podejrzeć jak grają ich zespoły na weselach w kwietniu. Ale może ktoś już o nich słyszał? :?:
 
 
Kejti 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 86
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 11:32 am   

Poszukuję dobrego zespołu na 2-4 osób. Wokal kobiecy i męski. Wokaliści muszą śpiewać pewnie, czysto, nie piejąc i nie przesadzając. Mile widziane własne aranżacje, bez zbytniego kopiowania oryginałów. Termin 22.08.2009

Wiadomość na priv lub gg 4914598
_________________


 
 
 
madziaa1911 

Dołączyła: 09 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 7:50 pm   

...Również polecam duet Canzona...najczęściej można Ich usłyszeć w prawie każdą sobotę w karczmie poza terminami gdy grają wesela.Swoją profesjonalnością i otwartością potrafią dostosować się do większości wymagań klienta...
:)

POLECAM W 100% !!


Wrazie czego namiary podam na gg lub pw :]
Ostatnio zmieniony przez madziaa1911 Pon Mar 31, 2008 11:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl