Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 08, 2010 5:52 pm
Poszukuję orkiestry
Autor Wiadomość
euror 

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 50
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 10:02 pm   orkiestra

Znaleźliśmy już orkiestrę. Wszystkim wielkie dzięki za pomoc ;-)
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 7:23 pm   

Ja też już mam orkiestrę i też dziękuję!
_________________


 
 
daramb 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 8:16 pm   

Witam wszystkich,
szukam zespołu na 22 sierpnia 2009 roku i mam problem bo jeśli już znajdę taki, który mnie interesuje ten termin jest już zajęty :( (( m.in. Ever Green, czy Crazy z Pabianic. Z narzeczonym zadecydowaliśmy, że wokal ma sie składać z głosu męskiego (kobietom zazwyczaj wysokie dźwięki nie wychodzą). Chcielibyśmy też żywe instrumenty, czyli przede wszystkim perkusja, gitara basowa, soulowa, akordeon itp.
Bardzo proszę o jakieś namiary na sprawdzone zespoły, bo zaczynam popadać w lekką depresje i myślę o zmianie terminu ślubu :( (((((((((( (co chyba się nie uda z salą...
Pozdrawiam
_________________
daramb
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 8:24 pm   

spróbuj sie skontaktować z Cappellą - wokal zarówno męski jak i damski i oczywiście mają wymienione przez Ciebie instrumenty. :)
jak rezerwowałam swój termin to 22 mieli jeszcze wolne.

pozdrawiam ssysia
 
 
daramb 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 8:42 pm   

Właśnie dzwoniłam do Capelli, niestety już termin też jest zajęty. Zespół jest fajny. Dziękuję za propozycję... Mam nadzieję, że coś ciekawego w końcu znajdę ...
Pozdrawiam :)
_________________
daramb
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 9:37 pm   

Zadzwon do zespołu The Flame .Grali u nas na weselu i jak się orientuję to mogą również zagrac bez wokalistki jeśli chcesz.Namiary znajdziesz w Nasze zespoły.Powodzenia.
 
 
daramb 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:37 pm   

Zadzwoniłam do The Flame, jestem z nimi umówiona na poniedziałek. Na szczęście jeszcze mają mój termin wolny i grają bez wokalistki :) Dziękuję bardzo za propozycję.
Mogłabyś mi napisać jeszcze, czy dobrze się spisali u Was na weselu? Chodzi mi o robienie przerw nie za długich, fajne oczepiny, czy jakieś konkursy? Wprawdzie dowiem się tego od nich, ale proszę o opinię osoby, która już korzystała z ich usług. Wiadomo, że każdy zachwala siebie samego jak może.
Pozdrawiam serdecznie.
_________________
daramb
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:40 pm   orkiestra

Jeśli chodzi o zespół The Flame to wzięliśmy ich z polecenia innych nowożeńców i muszę przyznać że zagrali lepiej niz na płycie demo którą nam pożyczyli.Spełnili wszystkie wcześniejsze ustalenia odnośnie długości przerw, doboru repertuaru i oczepin.Grali długimi blokami czasem nawet po 40 min, a mają w repertuarze fajne wiązanki polskie i zagraniczne piosenki żywe i wesołe. Dobry wokal śpiewany na 3 głosy. Stworzyli miłą atmosferę. Z tego co widziałam nie pili. Bawili gości śpiewając z nimi przy stołach z akordeonem i saksofonem. Pod moim poleceniem podpisuję się dwoma rękami i życzę wszystkiego dobrego.
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 11:56 am   

Może komuś się przydadzą namiary na zespoły, które miały zajęty nasz termin:

1. Weekend 603 893 862
2. Salwador 603 602 577 / 603 66 40 88
3. Odjazd 503 121 753 / 501 627 700
4. Cann 505 109 476 / 662 085 161
5. Trio 601 370 560
6. West 601 305 855
7. Avers 602 388 357
8. Medium 605 684 848
9. Fraction 603 505 754
10. Zodiak 605 392 840
11. Finezja 604 961 750
12.Cappella 665 13 92 93
13. Ostatnie takie trio 501 365 659
14. Tequila band 512 20 33 11

więcej nie pamiętam... :D
_________________
 
 
kiri 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 1:33 pm   

Polecam zespól The Time Krzysztof Kafarski (bardzo konkretny i sympatyczny facet) naprawde pozytywne wrazenie na nas zrobil,byla to nasza pierwsza wizyta podczas poszukiwan orkiestry i juz wiedzialam po pierwszej prezentacji ze to bedzie ten zespol 606436599
_________________


 
 
daramb 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:54 am   

Drodzy Forumowicze :)
Chciałam podsumować swoje poszukiwania dotyczące zespołu weselnego. Mój termin na wesele to 22 sierpień 2009 r. Data jest bardzo popularna ze względu na literkę "r" w nazwie "sierpień", ale to wszyscy wiedzą. Wobec tego sprawdziłam wiele orkiestr:

The Flame - dziękuję Julia 1105 za polecenie zespołu, który miał wolny termin na w/w termin. Jednak pan Górecki nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia. Był zbyt pewny siebie to po pierwsze, po drugie zbiera zespół wg potrzeb i nie ma ustalonego składu (może być to i plus, dla mnie to akurat jest minus, dlatego że każdy się z każdym powinien zgrać). Sama uczyłam się wiele lat gry na instrumencie klawiszowym i wiem coś o tym. Umowę spisaliśmy z nim na siłę. Pan Górecki miał syntezator Yamaha 500, na którym uczyłam się grać jakieś 11 lat temu i jego zdaniem dźwięk trąbki na takim instrumencie to to samo co normalna trąbka. Umowa będzie rozwiązana.

Combo-yee - fajny zespół. Duży plus za zabawianie gości. Muzyka fajna w ich wykonaniu, bardzo rytmiczna, słychać wszystkie instrumenty, nie ma chaosu. Jedyny minus to problem z repertuarem, tzn. mało jak dla mnie jest piosenek obcojęzycznych, ale to pewnie można ustalić, chociaż np ich angielski nie był najlepszy. Oceniam że zespół jest wart swojej ceny (2500zł) i nawet bym go poleciła.

Zodiak - świetny repertuar, piosenki z lat 80-tych i nowsze, polskie, zagraniczne - super wymowa. Co do wokalistki moim zdaniem strasznie krzyczy i czasem "zawodzi", jej głos nie nadaje sie na wesela. Pan prowadzący zrobił na mojej mamie, narzeczonego mamie jak i na mnie nawet fajne wrażenie. Pan ma super głos, ale trochę zachowuje się jak na haju :) Wg mnie minusem jest to, że nie grają disco polo, co jest motorem wesel i ludzie zawsze się przy takiej muzyce fajnie bawią. Poza tym zespół gra z dyskietek, nawet na płycie demo słychać perkusję, podczas gdy pan grzebie gdzieś przy nagłośnieniu, albo czymś innym, po czym wstaje i gra sobie dalej. W skali 1- 5 zespół oceniam na porządne 3, nie wart swojej ceny (3000zł plus wyprowadzenie).

Evergreen - jeden z najlepszych zespołów weselnych jakie słyszałam. Wokale super, śpiewane na głosy, słychać wszystkie instrumenty, zabawiają gości i organizują fajne konkursy i integracje rodzin, nie robią prawie wcale przerw... Zespół polecam w 100% :)

Crazy z Pabianic
- zespół świetny, specjalnie dla nich byliśmy skłonni pozmieniać wszystkie umowy i termin ślubu. Zespół podobnie jak Evergreen ma świetne wokale śpiewane na głosy, słychać wszystkie instrumenty, krótkie przerwy na posiłki, fajne konkursy i integracja rodzin, zabawianie przy stołach (dają dodatkowo kartki, gdyby ktoś nie znał tekstu). Wielki plus dla zespołu i szczerze polecam wszystkim!

Poker ze Zgierza - hmm... bardzo miły pan prowadzi zespół, zresztą cały zespół jest sympatyczny, ale chyba jestem zbyt wielką perfekcjonistką, żeby wziąć taki zespół. Wydaje mi się, że robią za duże przerwy. Wokale mają słabe. No grają dosyć fajnie.

Cappella
- fajny zespół, wprawdzie nie słyszałam ich, bo mieli zajęty mój termin, ale wiele osób mi go poleciło. Warty sprawdzenia.

Progres[b] - zespól ma słabe nagłośnienie moim zdaniem. Grają dosyć ciekawie, ale zbyt smętnie jak na wesele. Bawią gości, śpiewają też dosyć nieźle. Wydaje mi się, że też robią zbyt duże przerwy.

Więcej grzechów nie pamiętam :) Mam nadzieję, że taki opis pomoże niektórym parom znaleźć dobry zespół wg ich oczekiwań. Przepraszam, jeśli kogoś obraziłam, albo jeśli ktoś się poczuł urażony. To jest wszystko moja osobista opinia. Zresztą moje oczekiwania też są bardzo wymagające, ponieważ narzeczonego rodzina jest bardzo umuzykalniona, połowa jest po szkole muzycznej, a poza tym też mają zespół weselny. Wzięlibyśmy ich, ale to rodzina i miło by było jakby uczestniczyli w zabawie. W każdym bądź razie nasz termin dopasowaliśmy do zespołu Crazy i mam nadzieję, że ta zmiana da nam pozytywny efekt :)

Pozdrawiam :)
_________________
daramb
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 4:55 pm   

Muszę się Daramb odnieść do twojej ostatniej wypowiedzi na forum, bo czuję sie urażona ( i pewnie nie tylko ja) twoją pochopną oceną. Piszesz że uczyłaś się kiedys grać i masz trochę pojęcia o muzyce, a jednak nie ma w twojej ocenie logiki muzycznej. Jestem magistrem sztuki- muzykiem klasycznym od trzech lat i powiem Ci tak:
Oceniłaś kilka zespołów po przesłuchaniu i obejrzeniu kilku fragmentów filmów po krótkiej rozmowie z jednym z członków zespołu i odegrałaś rolę Eli Zapendowskiej z Idola, kiedy to komisja po jednym utworze odrzucała czasem naprawdę dobre głosy. Tak się składa, że byłam już na kilku weselach moich znajomych i z racji mojego zawodu wsłuchiwałam sie głębiej w muzyke niż inni goście.Z tego też powodu wybrałam zespół który Ci poleciłam, nie patrząc na niższe ceny innych kapel. W zespole Markus wg Ciebie wokalistka zawodzi i krzyczy , a może tak miało być. Tina Turner też krzyczy i wydziwia, a jednak ma rzesze fanów na całym świecie.
Po drugie jeśli koniecznie szukasz brzmienia trąbki to weź trębacza który zagra z 5 utworów ( bo ile można grać), a nie krytykuj brzmienia syntezatora, w dodadku w domowych warunkach. Może na scenie używają innego. A propos zespołu The Flame to wybrałam ich spośród wielu innych, ale tych innych nie krytykowałam, bo o gustach się nie dyskutuje. Jeśli uważasz że p. Górecki był pewny siebie, to ja uważam że to jest zaleta, bo wolę aby ktoś wiedział co robi i był pewien efektu końcowego, niż wyrażał przypuszczenie, że chyba będzie dobrze. Wydaje mi się że wybrałaś najtańszy zespół i teraz się usprawiedliwiasz przed samą sobą. Jeśli szukałaś wyłącznie kwartetu męskiego to trzeba było nie zawracać sobie głowy innymi i nie sugerować zmian personalnych.
Pozostaje mi mieć nadzieję, że będziesz zadowolona z wyboru który dokonałaś i kiedyś pochwalisz się tym na forum.
 
 
daramb 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 9:37 pm   

Chciałam usprawiedliwić swoją wcześniejszą wypowiedź faktem, iż zaznaczyłam, że to jest moja opinia. Napisałam również, że jestem świadoma tego, że przesadziłam z niektórymi moimi osądami ze względu na wysokie wymagania. Jednak prawdą jest to, że dźwięk prawdziwej trąbki, czy gitary to nie to samo co dźwięk z syntezatora, a tym bardziej dyskietki. Jeżeli jesteś muzykiem to powinnaś na to zwrócić uwagę. Co do Eli Zapendowskiej może i masz rację, ale moim zdaniem chodzi o to, żeby inne pary szukające zespołu znały zdania innych osób. Oczywiście nie każdy musi się nimi sugerować, bo najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie samemu oraz osobisty wybór. Zgadzam się z Tobą, że każdy człowiek ma inny gust. Jedni lubią ostrą muzykę i hałaśliwe zawodzenie, a niektórzy wolą coś bardziej melodyjnego i łagodnego. Jeżeli uważasz, że wybrałam najtańszy zespół to nic w tym złego. Ja cieszę się, że znalazłam zespół spełniający moje oczekiwania co do muzyki. Tylko wydając 3 tys. na zespół, z którego byłabym niezadowolona wolałam zmienić termin i dopasować resztę do zespołu, który za 3 tys. sprosta moim wymaganiom.
Obiecuję, że po Naszym weselu opiszę dokładnie wszystkie minusy i plusy zespołu.
Cieszę się również, że bronisz swoich racji i masz własną opinię.
?yczę wszystkim parom słusznego wyboru.
Pozdrawiam
_________________
daramb
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 9:52 pm   

Nie podałam jeszcze najważniejszego namiaru-na zespół, który my wybraliśmy :

Zespół muzyczny MIKRON
Piotr FIKTUS
tel. 604 249 121
http://mikroni-zespol.rep...16504356d3.html

Polecam :D
_________________
 
 
Agnes_24 

Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:04 pm   

Witam wszystkich!!
Proszę o pilną i szczerą opinię na temat zespołu Gracja z Łodzi (Tomek, Jarek i Monika), Odłam z Aleksandrowa Łódzkiego, Avers z Łęczycy!! (czas nas goni i musimy się na któryś z nich zdecydować)
Dzięki wielkie! Pozdrawiam
:)
_________________
:) )
 
 
sloter 

Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 12:59 pm   wolne terminy zespołu w czerwcu 2008

Jeżeli szukacie zespołu na czerwiec 2008, to ostatnio rozmawiałem z zespołem Rewers z Łowicza i wiem, że mają wolne terminy w czerwcu. Ja niestety mam wesele we wrześniu i wybrałem inny zespół, który miał wolny termin.
Jak ktoś jest zainteresowany namiarami, to proszę o informację na prv.

Pozdrawiam.
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 2:52 pm   HELP!!!

No to mi sie narobiło . . . Pierwsze schody . . . zespoły zajete . . . Kontaktowałam sie z Trio &Sax oraz The Time Oby dwa obstawione i to grubym murem (na wrzesien 2009) I co teraz . . . kto dalej moze mi ich zrekompensowac

Please piszcie !! !
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 3:03 pm   

Mogę polecić zespół Cappella (namiary znajdziesz w odpowiednim wątku). Z tym, że oni też należą do raczej obleganych. Ale zawsze możesz spróbować. Powodzenia. :)
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 9:16 pm   

Po całym dniu poszukiwan i wykonywaniu telefonow (czesc zespolow zajeta, czesc ma akurat zajety telefon)Narazie mam kontakt z Maxim i Markus Co o tym sadzicie? Ktory z nich odpowiedniejszy. Czy szukac dalej czy sie decydowac. W moim przypadku kiepsko to wszystko wyglada :zalamany:
_________________
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 9:13 am   

Ja się mogę wypowiedzieć co do zespołu Maxim, ponieważ byli drudzy w kolejce w momencie gdy się zastanawialiśmy. Przede wszystkim - niesamowicie pozytywne wrażenie przy spotkaniu. Grają całkiem nieźle, ale raczej "standardowo", przynajmniej takie wrażenie odnieśliśmy po obejrzeniu płyty demo. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zespół San Marino :)
 
 
Monia 

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 0
Skąd: Bełchatowa
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 3:11 pm   

Czy ktos zna zespol MIX z Bełchatowa? Słyszałam różne opinie, ale w wiekszości ludzie nie znaja tego zespołu. Czy ktoś słyszał jak graja?
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 4:18 pm   

uwaga trzeci dzien poszukiwan: jesli chodzi o 19.09.2009 to tak jakby ktos sie jeszcze zastanawial nad ta data

Zespoly zajete
Trio&SAx
The Time
Cappella
Zodiak

i dalej
Crazy nie odpowiada
Wiwat Trio to akurat chyba nie probowalismy
Evergreen - dzwonilismy rozawialismy zespol ma komlet instrumentow ale niezbyt po angielsku spiewa i chyba z niego zrezygnujemy
The Flame - ocenilismy ze stronki to nam sie nie spodobal
Balance - 6 osob podstawa orkiestry (gitary, perkusja, klawisze) ale nie ma akordeonu czy saxofonu ciagle sie zastanawiamy bo 6 osob mogloby wiecej robic
Fraction - tez (gitary, perkusja, klawisze) na stronce swietnie graja bardzo dobry angielski ale opinie ze to bardziej zespol do sluchania i slabo bawia troche zdystansowal mnie No i poki co najdrozszy ze wszystkich ale tu nie o cene chodzi tylko o jakosc

Bierzemy pod uwage
Rewers - 5 osob klawisze 2 gitary perkusja saxofon
Markus - 4 osoby klawisze gitara perkusja akordeon
Maxim - 3 osoby klawisze (chyba x2) saxofon akordeon - moze byc poszerzony o jedna osobe (perkusiste)

Z moich obserwacj to najlepiej miec zespol:
4 -6 osob
klawisze gitary (w tym bas) perkusja + akordeon saxofon skrzypce
no i nie wiem jak z vocalem czy to kobieta czy mezczyzna czy moze oby dwa

Podpowiadajcie nadal na forum lub prv

Dzieki wszystkim za odzew

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 4:38 pm ]
no Crazy z Pabianic zajety ale jak ktos ma na niego ochote to chyba 12.09.09 jeszcze wolny

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 6:53 pm ]
kontynuuje wypowiedz:

Szoker - nie dzwonilismy Ze stronki wiemy ze maja klawisze saxofon i akordeon Ale brak perkusji i gitary spowodował no wlasnie ze nie zadzwonilismy Ale chlopaki maja fajne glosy Nam sie podobały

San MArino - zajety - nawet nie wiemy co maja
Avers zajety to wiemy z ich stronki i kalendarza jaki tam zamiescili
Costa Brava - nas nie przekonuje po tym zamieszaniu na forum i nie maja tez wszystkich podstawowych instrumentow

Zaraz sie okaze ze jestem strasznie wymagajaca co do wyboru zespolu a jak widze wyboru duzego juz nie ma
_________________
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 10:30 am   

znacie jeszcze jakies fajne zespoly????
wszystko albo zajeta albo zupelnie do mnie nie przemawia:(((((((((((((
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 11:01 am   

A w jaki sposób ma do Ciebie przemówić?
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 12:06 pm   

Wivat Trio - tez dzwonilismy i tak jak sie spodziewalismy rowniez zajety Ale bardzo uprzejmy pan Jan dał nam dwa kontakty Moze sprobujemy

Mielismy kontakt rowniez z takimi zespolami:

D - tonacja
Drugi tydzień
Piąta Muza
Picasso

We wszystkich przypadkach sa to juz profesjonalne firmy ktore maja pełen asortyment instrumentów, potezne zaplecze techniczne i sa naprawde bardzo dobrze przygotowane. Jesli ktos nie jest gotowy wydac wiecej niz 4000 - 6000 zł to nie z nimi. Oni naprawde graja prawdziwa muzyke - to artysci.
_________________
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 2:17 pm   

ja po prostu mam ten problem, ze za bardzo podobaja mi sie oryginalne wykonania...
my wolelibysmy dja, a rodzice orkiestre, Ci ktorzy nam odpowiadaja, juz daawno nie maja terminow, wiec zobaczymy jak to wszystko sie rozstrzygnie...
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 12:39 pm   

O rany nie przerażajcie mnie, właśnie zabieram się za szukanie na czerwiec 2009 :/ i widzę, że jest pozapychane.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 7:24 pm   

my ślub mamy we wrześniu 2009 zaczęliśmy szukać w marcu i chyba na 15 orkiestr 13 było zajętych. I już gdzieś pisałam co mi jeden pan powiedział (ale to z sali), że pochodzą państwo z wyżu demograficznego, są państwo w okresie do zamążpójścia, jak i kobiety, które robiły kariery więc nie ma się co dziwić.

Mnie pan z orkiestry pokazał umowy już na 2010 :roll:
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
daramb 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 10:41 pm   

Z własnego doświadczenia powiem Wam, że jeżeli jesteście zdecydowani na konkretni zespół to proponuje dopasowanie wolnej daty zespołu do wolnej daty sali (zmiana daty na umowie sali nic nie kosztuje). Miesiące z "r" są oblegane, ale spróbujcie np. lipiec. Ja zmieniłam datę z 22 sierpnia na 4 lipca oczywiście 2009 r. Mamy już wszystko zaklepane i tylko czekamy na wesele.

Powodzenia

Pozdrawiam :)
_________________
daramb
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 11:07 pm   

Lipiec też jest oblegany bo to 7 miesiąc a siódemka wiadomo ... szczęśliwa :-) Notabene moi teściowie właśnie mieli 49 rocznicę szczęśliwego pożycia a brali ślub 9 maja :D
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
  Wysłany: Pią Maj 16, 2008 4:34 pm   

ja nie wierze w te przesady i ozenek w miesiacach na "r" Wybralam wrzesien bo wtedy sa tansze wczasy zagraniczne a jeszcze jest cieplo Ale to nie ten temat Wiec napisze ze nadal nie wybralam orkiestry :(
_________________
 
 
daramb 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 11:10 pm   

Moja siostra bierze ślub za dwa tygodnie, 31 maja. Zorganizowali wszystko w dokładnie 7 dni i nie muszą tak długo czekać. Faktem jest, że mają powód, żeby ślub był tak wcześnie. W każdym bądź razie żałuje, że my od razu nie zdecydowaliśmy się na miesiąc bez "r". Czekamy już pół roku, a ślub jest jeszcze za rok. Strasznie się to nam dłuży...
?yczę powodzenia w znalezieniu zespołu, wiem jaka to katorga... :)
Właśnie w maju będę się bawić z zespołem Evergreen. Podobno dobry zespół, bawią gości i grają blok ok 1:15h. Jak będzie naprawdę napisze w czerwcu:)
Pozdrawiam
_________________
daramb
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 10:41 pm   

Na razie nie jest źle, na 2 telefony akurat oba zespoły mają ten termin wolny, zaklepaliśmy się na wizyty, będziemy rozmawiać.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
madziaa1911 

Dołączyła: 09 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 12:21 pm   

Spróbujcie z duetem Canzona.Z tym, że też są bardzo oblegani i może być problem ale spróbować nie zaszkodzi a nuż się uda.Kontakt najlepiej na moje gg.
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 12:45 pm   

Przypominam, że to wątek na temat poszukiwania orkiestry, wszelkie zaś komentarze i opinie prosimy o dopisywanie w konkretnych wątkach dotyczących konkretnych zespołów.
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 10:05 am   

Pusiak napisał/a:
Przypominam, że to wątek na temat poszukiwania orkiestry, wszelkie zaś komentarze i opinie prosimy o dopisywanie w konkretnych wątkach dotyczących konkretnych zespołów


Przypominam po raz kolejny
_________________
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Czw Maj 22, 2008 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik 

Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 12:25 pm   

Hello!!!!!!ktoś ma namiar na zespół Fenix z Tomaszowa Maz?????????słyszałem,że grają bardzo dobrze.
_________________
Dominik
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 10:16 pm   

Dominik napisał/a:
Hello!!!!!!ktoś ma namiar na zespół Fenix z Tomaszowa Maz?????????słyszałem,że grają bardzo dobrze.

Kolejny raz polecam google zanim się zada podobne pytanie. :roll:
:arrow: http://www.slubnytarg.pl/...czny_fenix.html
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 10:35 pm   

Poszukuję orkiestry...
Wokal damski i męski, najlepiej żeby grali jak najwęcej na żywo i mieli wolny termin
18 lipca 2009 r.
:roll:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
lobuziak 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 11:02 pm   

Ja wybrałam lipiec
od początku chciałam własnie ten miesiac ( taki maly sentyment...)
i powiem wam ze nie bylo latwiej
mielismy namiary na kilka fajnych kapel co graly u znajomych, ale mieli terminy na 3 lata do przodu poklepane :/

Teraz wybieramy między zespołami
WEST
i
BEST

problem polega na tym ze nie slyszlam na zywo zadnego z nich
tyle co w "probkach"

podpowiedzcie cos
prosze
_________________
 
 
Rudziutka 

Dołączyła: 18 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 12:04 am   

po kilku tygodniach poszukiwań i przesłuchiwań dzis podpisalismy umowe z orkiestrą :D
Wybralismy Super Voice
szału nie ma ale myślę ze bedzie ok
wrazenia opisze w wątku o tej kapeli
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 9:10 am   

Witam Was,
ja podpisałam umowę z zespołem Markus. Moi znajomi bawili się przy Nich na Sylwestra i ogromnie się wszystkim podobało, a upodobania mamy podobne. Ja również mam same pozytywne odczucia po obejrzeniu płyty i rozmowie z panem Markiem z tego zespołu.
Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
Magda M., a Ty na kogo się zdecydowałaś?
 
 
langaster 

Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Cze 27, 2008 8:57 am   

Poszukuję na 30 sierpnia 2008 zespółu coctail'owego(jazz'owego) na przyjęcie od godz.18.30 do 1.00-2.00 w nocy. kontakt langastr@gazeta.pl.
_________________
Langaster
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 1:23 pm   

Zdecydowaliśmy się na Next For You, poszukiwania dobiegły końca. Nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń i jesteśmy w tym zgodni.
Natomiast poszukującym polecam też drugi zespół, o którym poważnie myśleliśmy - Mikron. Więcej w wątku.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 8:54 am   

Cześć
.Mam wielką prośbę Poszukuję dobrego zespołu. Niestety zespół Time jest zajęty 4.07.08, a ja się u nich bawiłam i mogę ich polecić. Ale też wiele fajnych rzeczy słyszałam o zespole Crazy, a przez przypadek wiem, że mają wolny termin. Tylko, że nie mam do nich namiaru. Proszę o pomoc.
Ponadto napiszcie, co sądzicie o zespole Cann, bo oni też są wolni. A jak gadałam z facetem to wydawał mi się b. konkretny.
Przede wszystkim chodzi mi o to, czy zabawiają gości.
Z góry dziękuję za pomoc
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 9:29 am   

Namiary na zespół Crazy znajdziesz w tym wątku: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7493 , w tym samym wątku jest odnośnik do wątku o zespole Cann, nie ma co prawda namiarów, ale możesz sobie popatrzeć kto bawił sie z tym zespołem lub kto z Forumowiczów ma z nimi podpisaną umowe i odezwać się do nich na priv.
_________________

 
 
 
Fiona8 

Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 1:03 pm   Re: orkiestra

The Flame Spełnili wszystkie wcześniejsze ustalenia odnośnie długości przerw, doboru repertuaru i oczepin.Grali długimi blokami czasem nawet po 40 min, a mają w repertuarze fajne wiązanki polskie i zagraniczne piosenki żywe i wesołe. Dobry wokal śpiewany na 3 głosy. Stworzyli miłą atmosferę. Z tego co widziałam nie pili.


W tym miejscu chciałabym nawiązać do wypowiedzi Julii. Otóż moja siostra niebawem bedzie miala wesele. Zespol, z którym podpisalismy umowe, zerwal ja, podano najpierw prywatne 2 powody, a nastepnie zastrzezenia zwiazane z aneksem do umowy. Głownie, fakt, ze oczekiwalismy od nich gry 40-45 min blokami( oczywiscie z uwzglednieniem posilkow) oraz niepicia w czasie pracy(wesela) alkoholu. Co o tym sadzicie?
Zgadzam sie rowniez z wypowiedziam dotyczacymi gustów-kazdy ma swoj punkt widzenia. Mysle, że na podstawie dlugich poszukiwan i spotkan z zespolami, rowniez na próbach czy imprezach( pojechalismy raz nawet pod Warszawe, by posluchac zespolu)moge polecic Piccasso, Trio i saks, Wiwat Trio, Strzelczyk Band. Na temat zespolu przez nas wybranego napisze po weselu.Pozdrawiam i zycze szczescia w poszukiwaniach
 
 
ilona_215 

Dołączyła: 09 Maj 2008
Posty: 9
Skąd: teraz Łódź :)
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 3:28 pm   Zespół

Uważam, że granie po 40-45 minut to jest tak akurat, chociaż ja znam zespół, który nie ma dosyć i jeśli do tego goście są zabawowi to mogą grać nawet 1,5 godziny w jednym bloku. Co do alkoholu to zalezy od zaufania i znajomości zespołu. Oczywiście, jeśli sobie tego nie życzycie zespół ma obowiązek dostosować się do nnie spożywania alkoholu,a le jeśli podchodzi profesjonalnie do pracy to nawet pijąc podczas wesela nie doprowadzi się do wiadomego stanu. Nie zdarzyło mi się jeszcze na szczęście być na weselu, gdzie zespół mając alkohol na stole, upił się do upadłego. Alkohol jest dla ludzi, ale trzeba umieć pić z umiarem.
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 9:56 pm   

Ja byłam na paru weselach gdzie orkiestra się opiła i był w tym jeden zespół bardzo znany i popularny w Bełchatowie.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Nie Lip 13, 2008 9:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paweł2008 

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 0
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 10:15 pm   

Witam jestem szczesliwym mezem od dwoch miesiecy, na moim weselu gral zespół skladajacy sie z 2 panow i jednej pani muzycy byli mlodzi ale naprawde robia dobra robote no i nalezy zaznaczyc ze jesli chodzi o alkohol to naprawde wypili tylko okazyjnie, zespol jest z Poznania ale sa to ludzie godni polecenia wszystkie informacje oraz kontakt do nich jest na ich stronie xxx ... pisze ten post poniewaz wiem jaki ja mialem problem z doborem orkiestry gdyz wiadomo ze mozna roznie trafic a to jednak jeden taki dzien w zyciu i nie da sie go powtorzyc jak cos nie wypali..:/ dlatego jesli komus ta informacja pomoze to bede zadowolony poniewaz mi tez pomogla oopinia internauty:) pozdrawiam


edit: zgodnie z regulaminem forum nazwa zespołu została usunięta
proszę się stosować do zasad panujących na forum, a nie je omijać
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Lip 17, 2008 10:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl